Перейти до змісту

Скільки коштує побудувати невеликий простий будинок?


bytheway

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

може це і не зовсім раціонально, але я проектую свій будинок в автокаді в 3д, я знаю цю програму і мені так набагато наглядніше, і прораховую всі розміри до міліметра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут чувак реально будує коробку з кришою за 10тис зелених...

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=76713

Я бы не строил по такой методике, не рисковал бы жить со всех сторон окруженный пенополистиролом, снаружи ещё куда не шло. Такое пойдёт для сарая или гаража какого-нибудь, но не для жилья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут чувак реально будує коробку з кришою за 10тис зелених...

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=76713

Я бы не строил по такой методике, не рисковал бы жить со всех сторон окруженный пенополистиролом, снаружи ещё куда не шло. Такое пойдёт для сарая или гаража какого-нибудь, но не для жилья.

та ладно, все життя живемо серед хімії, зсередини ще ж якась стяжка буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто використовувати усілякі фарби, грунтовки, суміші, той самий гіпсокартон і т.д. це не шкідливо, а пінополістирол це вже а-я-яй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут чувак реально будує коробку з кришою за 10тис зелених...

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=76713

Я бы не строил по такой методике, не рисковал бы жить со всех сторон окруженный пенополистиролом, снаружи ещё куда не шло. Такое пойдёт для сарая или гаража какого-нибудь, но не для жилья

Згідний, але пенополістер можна замінити піноблоком або газоблоком... що приведе до удорожання проекту приблизно до $2 тис... років з 5 назад, я будував дачу з піноблоку, так вся коробка з кришою (обща площа 140 кв\м.) мені обійшлась в $8тис. На сьогоднішній день, всі будматеріали подорощали майже в два рази, тобто та ж сама коробка, без ніяких прибамбасів, уже вийде $15-16... ну і, приблизно стільки ж само ще потрібно щоб все закінчити зсередини тобто це внутрішні роботи, комунікації, двері і вікна, якщо без фанатізму...

Кстаті, ще стільки ж потрібно для упорядкування території і обробки фасаду... тобто терасса, фасад, хороший паркан з воротами, костка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто використовувати усілякі фарби, грунтовки, суміші, той самий гіпсокартон і т.д. це не шкідливо, а пінополістирол це вже а-я-яй.

пенополистирол - токсичный материал, как не крути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вертаємся до старих дідівських методів - дерев"яний каркас оббитий дошками, зсередини штукатурка з дранкою, ззовні зимою пів метра соломи, яка на літо забирається

пенополистирол - токсичный материал, как не крути.

более чем 50 лет применения вспененного пенополистирола и стиролосодержащих материалов в мире не были выявлены подтвержденные корреляции между его использованием и нарушениями репродуктивных и иных функций у людей (Lemasters et al., 1985, Kolstad et al., 1999, Kolstad et al., 2000).

Кроме того, Международный строительный код (IRC)классифицирует пенополистирол как один из наиболее энергоэффективных и экологически чистых утеплителей. Что также подтверждается исследованиями Американских специалистов, пришедших к выводу о безопасности SIP-технологий с использование пенополистирола

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ця найпростіша коробка (фундамент,стіни, утеплений дах) + вікна і двері, в 2007-му мені обійшлася в $10тис... сьогодні це все обійдеться десь в 15-17тис...

Щоб вкластись в 10-12 тис, можна будувати ще менший будиночок всього на 100кв\м, як будується чувак в тій ссилці що я давав раніше... стіни теж можна робити набагато тонші, бо свої піноблоки я ложив "плашмя" тому у мене стіни товщиною 40см, що набагато більше ніж потрібно... і обійдеться такий будинок за ціною 2-3 кімнатної квартири з ремонтом (без ціни земельної ділянки). Тільки це буде уже, хоч і маленький, але свій, справжній і абсолютно новий БУДИНОК!

post-8562-0-54499400-1319542923_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ця найпростіша коробка (фундамент,стіни, утеплений дах) + вікна і двері, в 2007-му мені обійшлася в $10тис... сьогодні це все обійдеться десь в 15-17тис...

Щоб вкластись в 10-12 тис, можна будувати ще менший будиночок всього на 100кв\м, як будується чувак в тій ссилці що я давав раніше... стіни теж можна робити набагато тонші, бо свої піноблоки я ложив "плашмя" тому у мене стіни товщиною 40см, що набагато більше ніж потрібно... і обійдеться такий будинок за ціною 2-3 кімнатної квартири з ремонтом (без ціни земельної ділянки). Тільки це буде уже, хоч і маленький, але свій, справжній і абсолютно новий БУДИНОК!

виложи план будинку в середині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ця найпростіша коробка (фундамент,стіни, утеплений дах)

Будинок 9*9, висота 2,6 я так розумію? Я збираюсь використовувати блоки товщиною 0,375 (у вас аналогічна) - вистачає для теплого будинку чи потрібно обшивати пінопластом?

У вас є внутрішня несуча стіна, ви не переплітали кладку із зовнішніми стінами? А перегородки робили плитами?

Будинок аналогічний тому, який я планую, тому дуже цікаві деталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, будинок 9х9, і стіни десь такої товщини як ви кажете + з середини ще все щільно обшито деревом. Будинок дуже теплий і тепер, як мені здається, тепловтрати йдуть тільки через вікна і двері... як би зараз ставив вікна, то тільки ще більш енергозберігаючі склопакети, тобто ще з товстішого профілю і можливо, з двійним склопакетом... Фасад утепляти не буду, поки так все і стоїть, але можливо на наступний рік після будівництва терасси яка має бути майже по кругу з великим каміном позаду будинку, поштукатурю звичайним вапняно-цементним розчином і розшию темним деревом в баварськом стилі...

На рахунок внутрішніх стін, то вони теж з піноблоків, тільки на ребро, товщиною 20см, які розділяють кімнати на першому поверсі і є тільки несущими для підлоги другого поверху.

Як уже писав, це дачний будинок, який будувався тільки для літнього проживання і відпочинку, хоча зроблені всі комунікації та опалення як у звичайному будинку. Але планування кімнат розпланував трохи в егоістичному стилі :-) тобто, мінімум кімнат: сумісний санузол, велика спальня з джакузі, сумісна кухня з залом, і... на другому поверсі поки що (можна потім при потребі розділити на декілька кімнат) одна велика кімната для відпочинку 8х8м...

Думаю, такий план для звичайного житлового будинку буде нецікавий. Якби постійно цілорічно в ньому жити, то зробив би планування кімнат трошки по іншому... тому шукати або малювати внутрішній план не бачу потреби.

Щоб було зрозуміло що хоч приблизно запланував зробити з фасадом, то для прикладу пару чужих фото з інету... тобто розшивка темними досками по світлих стінах, терасса запланована трошки по іншому...

post-8562-0-78917100-1319634924_thumb.jp

post-8562-0-49007000-1319634959_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, будинок 9х9, і стіни десь такої товщини як ви кажете

А як на рахунок перекриття між поверхами? Панельне, монолітне, деревяне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут чувак реально будує коробку з кришою за 10тис зелених...

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=76713

А ви знаєте як прикольно вішати щось в такій будівлі? Особливо телевізор... Мав клієнтів на кухню (в такому будинку), відмовився.

А ще він гарно виглядає коли за 15 хвилин вигоряє пінопласт.... така собі ажурна конструкція з бетону.

А ще вот мишки імхо будуть просто ненапрягаючись восени ходити в гості)))

Як на мене то краще вже при малому бюджеті будувати з дров!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще він гарно виглядає коли за 15 хвилин вигоряє пінопласт.... така собі ажурна конструкція з бетону.

а цегляний будинок після пожару виглядатиме краще?

А ще вот мишки імхо будуть просто ненапрягаючись восени ходити в гості)))

на сьогоднішній день існує стільки засобів проти мишей, що ця проблема легко вирішується

а взагалі ці всі переваги і недоліки тієї чи іншої технології зводяться лише до власних уподобань забудовника, його фінансових можливостей ну і, звісно, стереотипів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, будинок 9х9, і стіни десь такої товщини як ви кажете

А як на рахунок перекриття між поверхами? Панельне, монолітне, деревяне?

Перекриття деревяне, дубові балки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дубові балки" - круто... можна було б обійтися і сосною

які були такі і встановили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна було б обійтися і сосною

згоден, якщо не помиляюсь, за куб дуба просять близько 15 000. Панельне перекриття буде дешевше. Проте якщо халявний дуб то інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ти такі ціни бачив? напевно, нулів забагато поставив!?

дай зсилку де на "0" дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор теми просив порадити як побудувати простий будинок... Я особисто бачив в одному селі новозбудований будинок(на стадії - коробка) з дерева, а саме з розколотих як на дрова колодок, які складені впоперек стін і перекладені глиною. Переконаний, що ціна такого будинку - мінімальна, проте, він теплий та екологічний. А позитивна енергетика всередині будинку має велике значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюсь будуватись з газоблоків, і стикнувся з маленьким ньюансом на старті проектування. Думав використовувати для зовнішніх стін та внутрішньої несучої блоки 600:375:200. Проте через товщину 375, при звязуванні внутрішньої несучої, та прилягаючого гаражу постійно потрібно буде різати блоки. Думаю використати 300.

Можливо хтось розкаже про мінуси такого варіанту (всетаки на 7,5 см тонша)? Для внутрішніх мижкімнатних хотів спочатку товщину 200 взяти, зараз задумуюсь над 150 ато і 100. Що порадите і чому???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюсь будуватись з газоблоків, і стикнувся з маленьким ньюансом на старті проектування. Думав використовувати для зовнішніх стін та внутрішньої несучої блоки 600:375:200. Проте через товщину 375, при звязуванні внутрішньої несучої, та прилягаючого гаражу постійно потрібно буде різати блоки. Думаю використати 300.

Можливо хтось розкаже про мінуси такого варіанту (всетаки на 7,5 см тонша)? Для внутрішніх мижкімнатних хотів спочатку товщину 200 взяти, зараз задумуюсь над 150 ато і 100. Що порадите і чому???

Я собі робив внутрішню несучу стіну з цегли. В цегляній можна робити вентканали і димові канали для котла і каміна. Для міжкімнатних перегородок можна брати тонкі блоки. Бачив навіть місцеві виробники роблять 100-ку піноблоки.

блок розрізати - то не є проблема. Звичайна ножовка підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...