Перейти до змісту

Скільки коштує побудувати невеликий простий будинок?


bytheway

Рекомендовані повідомлення

У нас это цена за 1 м.кв

а можна уточнити де "у нас"?

Обговорювати вартість м кв. не збираюся, просто цікавить регіон.

З повагою, Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

З особистого досвіду.

Будинок площею 118м2 у півтора поверхи розмірами 10х8 без еркерів і всяких "загугулін" "під ключ" обійшовся приблизно в 400 000 грн. (~$420 за метр квадратний)

Основний матеріал стін - керамічні німецькі блоки, дах з польської метало-черепиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! підскажіть будь-ласка скільки буде коштувати добудувати будинок (накрита коробка 150 кв.м.) , тобто:

1. скважина,вигрібна яма

2.опалення, вода, газ, світло розвести по будину (все це є на ділянці)

3.штукатурка, стяжка і ін.

P.s. тобто підготовлений будинок до шпаклювання, зорієнтуйте будь-ласка в цінах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! підскажіть будь-ласка скільки буде коштувати добудувати будинок (накрита коробка 150 кв.м.) , тобто:

1. скважина,вигрібна яма

2.опалення, вода, газ, світло розвести по будину (все це є на ділянці)

3.штукатурка, стяжка і ін.

P.s. тобто підготовлений будинок до шпаклювання, зорієнтуйте будь-ласка в цінах...

від 50% до 100 і більше % від вартості коробки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! підскажіть будь-ласка скільки буде коштувати добудувати будинок (накрита коробка 150 кв.м.) , тобто:

1. скважина,вигрібна яма

2.опалення, вода, газ, світло розвести по будину (все це є на ділянці)

3.штукатурка, стяжка і ін.

P.s. тобто підготовлений будинок до шпаклювання, зорієнтуйте будь-ласка в цінах...

1. 1000 уо - скважина з матеріалами, вигрибну яму мурували самі тому не скажу вартості

2. опалення орієнтовно 9000 уо. з матеріалами, газ 1000 уо з матеріалами, світло по будинку робив сам вартості робіт не знаю

3. не скажу бо штукатурили робили своїми силами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Підкажіть хто останнім часом будувався, що там по цінам.

Прохання не писати - дивлячись що до чого, за якого матеріалу і т.д.

Прохання відповідати - будую з того-то, того-то; ціна коробки - така-то; ціна внутрішніх робіт - така-то тощо

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

дякуємо, що ви не пошкодували свого час зареєструвались і включились у дискусію аж 2013 року. Але є набагато свіжіші теми, буквально за лютий 2015 року, в яких описувалась дуже дешева і ефективна технологія будівництва каркасних будинків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вигідно будувати будинок з СІП панелей. Вони швидко будуються, теплі, надійні і що саме головне дешеві відносно квартири та будинку з цегли чи чогось іншого. Така хата будується за 3 місяці і заїжджай живи. Я вже залив фундамент і тепер чекаю на панелі. Замовляв тут http://sip-house.com.ua бо доставка безкоштовна. Будую для дітей ось такий проет http://sip-house.com...-с’юзи-9824-мкв . Варість так, що заїжджай і живи 59тис доларів. (добре що встиг оплатити до скачка долара)

цікаво було б побачити будинок вживу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю де пише якого року тема, але дякую що підказали

Хіба не видно від якого числа останнє повідомлення в темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю де пише

не знаю де якого року тема,

Ваші діло просте - рекламувати! збс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми почали будувати будинок в жовтні 2014, цегляна коробка 10*13 (один поверх), накрита металочерепицею словацькою, вікна- VEKA, вхідні двері (не знаю хто виробник) брали разом з вікнами, документи, на даний час витратили 15 тис. доларів.

Зараз будемо продовжувати, штукатурка приблизно 1 тис. доларів (робота+ матеріали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...