Jump to content

Клавіатура - механіка чи мембранка?

bormotuha

Recommended Posts

Вітаю. Прийшла пора оновити клавіатуру, взяти щось серйозніше. Хотілося б почути поради - механіка чи мембранна. І підсвітка клавіш. Може є щось на продаж, пропонуйте.

В ігри особливо не граю, але іноді друкую.

1 хвилина тому, bormotuha сказано:

Вітаю. Прийшла пора оновити клавіатуру, взяти щось серйозніше. Хотілося б почути поради - механіка чи мембранна. І підсвітка клавіш. Може є щось на продаж, пропонуйте.

В ігри особливо не граю, але іноді друкую.

Якщо іноді друкуєте, навіщо вам дорога механічна? Я на роботі програмістам радив механічну. Купили собі, довольні.

Якщо треба підсвітка клавіш - значить будете сидіти за комп'ютером пізно вечором? Якщо будете сидіти за комп'ютером пізно вечором - не беріть механічну клавіатуру - розбудете всіх домашніх. Механічні клавіатури шумні.

• +1 3

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Якщо іноді друкуєте, навіщо вам дорога механічна? Я на роботі програмістам радив механічну. Купили собі, довольні.

Якщо треба підсвітка клавіш - значить будете сидіти за комп'ютером пізно вечором? Якщо будете сидіти за комп'ютером пізно вечором - не беріть механічну клавіатуру - розбудете всіх домашніх. Механічні клавіатури шумні.

навіщо підсвітка на клавіатурі?

хіба треба початківцям які друкувати не вміють на клвіатурі

1 хвилина тому, MACCEN сказано:

навіщо підсвітка на клавіатурі?

Не кожен опановує метод сліпого набору. Я небагатьох людей знаю які можуть друкувати на клавіатурі і одночасно дивитись в стелю/телевізор.

• 2 years later...
  • 9 months later...