Перейти до змісту

Клавіатура - механіка чи мембранка?


bormotuha

Рекомендовані повідомлення

 Вітаю. Прийшла пора оновити клавіатуру, взяти щось серйозніше. Хотілося б почути поради - механіка чи мембранна. І підсвітка клавіш. Може є щось на продаж, пропонуйте.

 В ігри особливо не граю, але іноді друкую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bormotuha сказано:

 Вітаю. Прийшла пора оновити клавіатуру, взяти щось серйозніше. Хотілося б почути поради - механіка чи мембранна. І підсвітка клавіш. Може є щось на продаж, пропонуйте.

 В ігри особливо не граю, але іноді друкую.

 

Якщо іноді друкуєте, навіщо вам дорога механічна? Я на роботі програмістам радив механічну. Купили собі, довольні.

Якщо треба підсвітка клавіш - значить будете сидіти за комп'ютером пізно вечором? Якщо будете сидіти за комп'ютером пізно вечором - не беріть механічну клавіатуру - розбудете всіх домашніх. Механічні клавіатури шумні.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Якщо іноді друкуєте, навіщо вам дорога механічна? Я на роботі програмістам радив механічну. Купили собі, довольні.

Якщо треба підсвітка клавіш - значить будете сидіти за комп'ютером пізно вечором? Якщо будете сидіти за комп'ютером пізно вечором - не беріть механічну клавіатуру - розбудете всіх домашніх. Механічні клавіатури шумні.

навіщо підсвітка на клавіатурі?

хіба треба початківцям які друкувати не вміють на клвіатурі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MACCEN сказано:

навіщо підсвітка на клавіатурі?

 

Не кожен опановує метод сліпого набору. Я небагатьох людей знаю які можуть друкувати на клавіатурі і одночасно дивитись в стелю/телевізор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...