Перейти до змісту

Что это так бабахнуло, слышно было на весь Луцк наверно


dimmon

Рекомендовані повідомлення

А шо то так бабахкало =))???

Я думаю, він б так близько не летів.

ХТО він?

Дерева ж нагнуло троха))), вони тож не близько.

Літак до літака. Я щось не замітив зміни вітру. Може вітерець був, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 306
  • Створено
  • Остання відповідь

так чё бабахнуло?самолёты,вертолёты отпадают,что это было?

Выяснили же: взрыв, либо НЛО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А это только я услышал спаренный "бабах", словно два самолёта одновременно "брали барьер"? Точно два "бабаха" не отголосок, потому что он был через полсекунды-секунду и намного тише :)

мм-даа..ще плюс три сторінки ..

як в воду дивився... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може ба-бахів було 10, маленьких, але в різних місцях?

один в 16.30, другий в 16.35 і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на 40-му кварталі з 1986 року (з часу, коли літаки ще літали) і не пригадую таких щоденних "бабахів", не в образу буде сказано людям, яким ця теорія здається єдиновірною через відсутність інших пояснень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військові літаки над Луцьком не літали.

І жидів над Чорним морем не збивали, ага. І в Броварах не "Точка-У" приземлилась. Карочє...picard_facepalm.jpg?1299356008

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как же народу хочется верить во всякую х-ню типа ядерного взрыва или НЛО :D

На улице (где я был во время события) чётко был слышен гул двигателей после "бабаха", поэтому количество вариантов сводится к одному единственно верному ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на 40-му кварталі з 1986 року (з часу, коли літаки ще літали) і не пригадую таких щоденних "бабахів", не в образу буде сказано людям, яким ця теорія здається єдиновірною через відсутність інших пояснень.

аналахичЬна! помню сильный гул аж до дрожжания стекол, когда авиазавод движки обкатывал, частых бабахов не помню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, хоч в ті часи пішком під стіл ходив, але не пам'ятаю щоб, су24 в нас бар'єр долали. Спитав у батька, Він казав що тут ніколи не чув щоб на надзвуковій швидкості вони літали.

А за той звук вибуху сказав що то був літак. Казав що в Овручі таке часто чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літак-літак...

скучно...

дайош НЛО!!!

ніхто ж його на власні очі не бачив, так що нехай то буде "нерозпізнаний літаючий об'єкт", який летів над Луцьком та голосно пукнув, вітаючи лучан!

імхо фінал. фактів більше не буде. закривайте кулісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо фінал. закривайте кулісу.
ЯКИЙ ФІНАЛ???

Мені хтось дасть відповідь на запитання :blink: ?

Оця річ (пароплан???), що періодично літає над парком/містом...

Її б знесло трошки ударною хвилею?

якби вона позавчора літала?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені хтось дасть відповідь на запитання :blink: ?

Оця річ (пароплан???), що періодично літає над парком/містом...

Її б знесло трошки ударною хвилею?

якби вона позавчора літала?

Думаю на це питання відповідь може дати тільки FlyPilot

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З думкою про нього і задавала це питання :D

Те, що він літає для фотання, не означає, що він знає відповідь на запитання :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оця річ (пароплан???), що періодично літає над парком/містом...

Її б знесло трошки ударною хвилею? якби вона позавчора літала?

так розумію, питання про мотодельтаплан.

думаю так: від поширення перепаду тиску трішки вдарило би по самому крилу, що сказалось би на частковому зниженні апарату в просторі або сколихнуло би його вниз-вверх.

але то навряд вплинуло би на керованість апарату. хіба що літак мусив би поруч пролетіти, щоб перекинути сам дельтаплан.

але чому це тебе так зацікавило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але чому це тебе так зацікавило?

Переживаю за фотографа. :D

Якраз в той день ввечері мала можливість погуляти/подумати. Почула щось схоже на гул тогоплана - от і подумалось: напевно, якби літав тоді - знесло б.

Того й запитала.

Любопытство - не порок :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это ж какой движок надо иметь в самолёте,что б так бабахнуть?

Косвенно - да. Напрямую "бабах" зависит от размеров обьекта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди спокійно! нічого страшного! Знайомий в львові служить то розказав, там закриті військові навчання з нато разом, в тому числі і захват повітряних мішеней і це взриви ракет , але ці винущувачі з різних країн і з америки в тому числі мають вільну повітряну зону аж до кордонів з Польщею, і охоплюють і нашу область в тому числі, і доречі літають вони на дуже великий висотах де звичайні пасажирські літаки не літають і всерівно з такеї висоти так віддає взривом ракет то я уявляю щоб було якби літали на нижчих висотах, і усі ті літаки ще й до того всього надзвукові, а в моєму районі над балкою як шмальнуло то певно ше такого не було, дерева захітались земля вздригнулась, рами у вікнах заходили ходуном, а звук був ніби авіанальот на Луцьк хтось організував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось стояв у душі у нічого не чув, жінка питає чи я шось чув, я крім шуму води і нічого не чув, значить слабо бабахнуло ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди спокійно! нічого страшного! Знайомий в львові служить то розказав,

Під трибунал би твого знайомого!! За розголошення.

Ми тут версію про НЛО вже майже адаптували під Волинь - і круги на полях, і ажіотаж, і Євро-2012....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частых бабахов не помню.

частих не було, були час від часу, на них уваги навіть діти не звертали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як цікаво почитати, чим народ займався в четвер о 16:20, хто спав, хто в душі мився, хто в машині їхав... :rolleyes:

А тепер по суті. В четвер на нашу планету була здійснена атака із космосу, один з ударів прийшовся неподалік Луцька. ЗМІ і Уряд звичайно все це замовчують, щоб не було паніки. В даний момент триває евакуація людей до так званих сховищ, де людство переживе цю війну. Звичайно, усім там місця не вистачить, тому деякі олігархи вже давно купили собі місця в сховищах. Але ще є декілька вільних місць, тому у кожного є шанс пережити цю катастрофу. Щоб забронювати собі місце у сховищі, перерахуйте на р/р 265471478954 найбільшу сумму яку Ви згідні віддати за своє спасіння, хто перекаже найбільшу сумму - той стане переможцем (є 8 вільних місць).

УВАГА! після того як Ви перерахуєте гроші, зателефонуйте із стаціонарного телефона за номером 025478 (з мобільного 1025478) коли оператор підніме трубку, відразу скажіть пароль "ЯНЕЛОХ" більше нічого не говоріть, на всі питання відповідайте паролем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...