Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

краще тут пахать. якщо старатись, то за 3-5 років і до 3000грн ЗП піднімуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще тут пахать. якщо старатись, то за 3-5 років і до 3000грн ЗП піднімуть :D

Ага Держи карман шире :D

Ну може керівництво і буде мати 5-7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще тут пахать. якщо старатись, то за 3-5 років і до 3000грн ЗП піднімуть :D

мінімалку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людей навчили пахати на "дядю", а це тяжко переламати ;)

заводів нам не треба, всі мають бути вільними козаками-підприємцями, а не працювать на дядю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людей навчили пахати на "дядю", а це тяжко переламати ;)

заводів нам не треба, всі мають бути вільними козаками-підприємцями, а не працювать на дядю

цікаво якшо всі начнуть працювати не на дядю, то хто буде купляти в вас моркву якшо всі будуть заняті сільським господарством.

чи ви і автомобілі збираєтесь часніками збирати. дрібносерійне виробництво невдячна справа. думаєте когось буде цікавити запорожець по ціні феррарі?

а при цінах на метал і тд і тп....воно так і вийде і в любому випадку якшо ти працюєш сам то тільки тоді не на дядю...а коли тобі треба організувати справу з декількому людьми. то не думаю шо вийде обійти субординацію..

про утопію розсуждаєте людоньки.

а утопія можлива тільки тоді коли кожному буде вистачати того шо він сам може для себе виробити.

бо створення масштабних проектів завжди вимагає чиєїсь координації та розподілення повноважень і чиєїсь підпорядкованості інакше вийде анархія і все посиплеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заводів нам не треба, всі мають бути вільними козаками-підприємцями, а не працювать на дядю

цікаво якшо всі начнуть працювати не на дядю, то хто буде купляти в вас моркву якшо всі будуть заняті сільським господарством.

чи ви і автомобілі збираєтесь часніками збирати. дрібносерійне виробництво невдячна справа. думаєте когось буде цікавити запорожець по ціні феррарі?

а при цінах на метал і тд і тп....воно так і вийде і в любому випадку якшо ти працюєш сам то тільки тоді не на дядю...а коли тобі треба організувати справу з декількому людьми. то не думаю шо вийде обійти субординацію..

про утопію розсуждаєте людоньки.

а утопія можлива тільки тоді коли кожному буде вистачати того шо він сам може для себе виробити.

бо створення масштабних проектів завжди вимагає чиєїсь координації та розподілення повноважень і чиєїсь підпорядкованості інакше вийде анархія і все посиплеться

Кеп, ти?

Толік одним реченням те саме написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людей навчили пахати на "дядю", а це тяжко переламати ;)

заводів нам не треба, всі мають бути вільними козаками-підприємцями, а не працювать на дядю

Так, справді, нам не треба заводів, таких як у Європі(так звані "зелені" або "напівзелені" заводи), нам краще подавай той хлам, який у країнах Європи заборонений. Кромбергу навіть у Польщі відмовили.

Я не "козак-підприємць", але чудово розумію, що ніхто не оцінить твою працю краще, ніж ти сам(своєю ціною ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кеп, ти?

Толік одним реченням те саме написав

взагалі-то я зовсім не те саме написав

якшо неясно то моя думка зводилась до того шоб виробити шось серйозНе, не бураки і не корови пасти. то треба колективна праця.

а вот як вона буде організована чи на засадах того шо всі спокійно працюють і виконують свою роботу чи сваряться через то шо начальнік заганяється.

І я не Кеп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то я зовсім не те саме написав

якшо неясно то моя думка зводилась до того шоб виробити шось серйозНе, не бураки і не корови пасти. то треба колективна праця.

а вот як вона буде організована чи на засадах того шо всі спокійно працюють і виконують свою роботу чи сваряться через то шо начальнік заганяється.

І я не Кеп

Взагалі-то ти написав якраз те саме, що і Толік. Просто Толіку відомі значення слів "іронія" та "сарказм" + "лаконічність", а декому - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то я зовсім не те саме написав

якшо неясно то моя думка зводилась до того шоб виробити шось серйозНе, не бураки і не корови пасти. то треба колективна праця.

а вот як вона буде організована чи на засадах того шо всі спокійно працюють і виконують свою роботу чи сваряться через то шо начальнік заганяється.

І я не Кеп

Взагалі-то ти написав якраз те саме, що і Толік. Просто Толіку відомі значення слів "іронія" та "сарказм" + "лаконічність", а декому - ні.

я краще промовчу.

з такими розумними і вихованими людьми дискусії марні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День добрий Луцькій інтернет громаді! Я з понеділка починаю працювати вже за машиною Komax. Дуже треба допомога. Я довго шукав і не зміг знайти руководства по TopWin на комаксі і по самим машинам. Знайшов сайт виробника, але щоб скачати руководство до чого-небуть там треба логін і пароль. А зареєструватися - немає такої функції. Я відсилав їм запити, але поки без потрібних мені результатів. Може хтось має мануал по комаксам 433 S і 355, поділіться будьласка. Також по ПЗ TopWin шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є, але тільки російською:

— Слухай сюды! Положь колдобину со стороны загогулины и два раза дергани за пимпочку. Опосля чего долбани плюхалкой по кувывалке и, коды чвокнет, отскочь дальшее, прикинься ветошью и не отсвечивай. Потому как она в это время шмяк... ту-дыть, сподыть, ёксель-моксель, ерш твою медь... Ш-ш-ш! И ждешь, пока остынет. Остыло — подымаесся, вздыхаешь... Осторо-о-ожненько вздыхаешь про себя, шобы эта быдла не рванула! И бегишь за угол за поллитрой. Потому как пронесло!

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобаються жарти Задорнова, але це не по темі. Мені справді дуже треба мануал по машинам Komax 433 S/355 і пз TopWin.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це еуропейський працедавець довіряє працювати новачку на дороговартісній техніці не навчивши попередньо на ній працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: :blink: :blink:

На наш завод мануал для работніг ест бальшой сікрет.

Твой задач нажималь кнопка, а не іскать мануал і думаль. Фірштейн. :)

Не вдуплив, чесно. А хулє вас там місяць вчать перед тим як випустити в цех?

А то виникає враження, що там табу на мануали і на бажання вдосконалюватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам дивуюся

вони дали трохи теорії, дещо показали на практиці, ми написали безліч тестів-допусків до роботи, але далі маємо навчитися самі. Тому мені треба мануал по Komax Alpha 355/433 S і по TopWin.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: :blink: :blink:

На наш завод мануал для работніг ест бальшой сікрет.

Твой задач нажималь кнопка, а не іскать мануал і думаль. Фірштейн. :)

Не вдуплив, чесно. А хулє вас там місяць вчать перед тим як випустити в цех?

А то виникає враження, що там табу на мануали і на бажання вдосконалюватись?

Нас вчили загальній теорії три дні (20-середа, 21-четвер, 22-п'ятниця) потім писали тести, тоді після паски мали вчити окремо тих, хто йде на машини, але через відсутність вільних аудиторій кинули відразу помагати працівникам зміни в цех (вівторок-п'ятниця), в четвер і п'ятницю дали трошки матеріалу і вже в п'ятницю ми написали тест-допуск до роботи. Вже в понеділок на першу зміну виходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-о-о, то Кроша це є супер таємний проект Дойчлянд по виведенню уберработніга?

Природній відбір на "сообразительность" так би мовити. :)

Ти в свого безпосереднього керівника спробуй запитати. Можливо так простіше буде? :) Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я обов'язково спитаю, але хочу підготуватися вже, бо свого майстра побачу тільки в понеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ситуація нагадує школьніка 1-го вересня, який попав в унівєр і питається в охоронця - де урок, хто вчитель і коли буде дзвінок..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу зв'язку: Сьогодні не перше вересня, я не школьнік, який до дідька урок??? мені ман по машинам треба, якщо не прошарений то не пость.

Хто має .pdf-кі по Komax 433S/355 з пресами MCI721 і по топ він - дайте, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, ти 100% не тих і не там напрягаєш! Тобі дали роботу і мусять дати мануали. Йди краще якогось шашлика з'їж чи картоплю закопай. Береш дурне в голову....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...