Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

2 VadimM ти попав прямо в десятку!

Але тут є ще друга сторона, вона полягає в тому, що адміністрація заводу всіляко намагається взяти на вакансію вихідців зі села, а не міста, добре пам"ятаючи як "городскі" влаштовували стайки на заваді іза малих зарплат і великих штрафів. Це їх добре навчило, що добрий працівник - це мовчазний, терпеливий працівники, який буде терпіти все і всьо.

Іще одне, я не проти західноєвропейської моделі керування(рано чи пізно ми всі до неї прийдемо), тільки най платять за неї як в європі. А то виходить якийсь - комунізм в Європейській обгортці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Вони "надягають" західноєвропейську модель керування на нашу ментальність, яка не готова до такого як зі сторони керівника, так і зі сторони підлеглого. Штрафи, зуб даю, звідти до нас прийшли.

Ну не такі ми педантичні як той німець, який від нас хоче ідеального порядку. Не готові ми до цього. Хоча я за порядок, але все в міру.

Це ще нічого, коли німецька модель управління запроваджується на німецькому підприємстві, А мені довелося спробувати ХЗ яку модель управління (з штрафами), перейняту в ХЗ кого, топ-менеджерами, які самі за кордоном не були ні разу на українському підприємстві. А стандарти взагалі бувало вводили по іноземним фотографіям з різної періодики, які потім присилали нам. Та й це все фігня, до всього можу пристосуватись, найбільше вбиває система мотивації, яка міняється в любий момент і заднім числом. Тобто місяць стартуєш з однією мотивацією, ти її вкурюєш, працюєш по ній, в голові вже знаєш свою зарплату, а отримуєш її по іншій мотиваційній схемі, і різниця величезна, в рази, якщо конкретно, то могло бути 8000 грн проти 2000 грн. Як серпом по яйцях.

п.с. Вова, а можна про страйки детальніше, бо я вперше чую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до працівників заводу:

Щораз як я бував поруч Kromberg&Schubert, я помічав неповторну чистоту на території, яким дивом там так втримується порядок? На підприємстві багато прибиральниць (-ників), чи це заслуга постійних суботників у неробочий час?

На території не гуляють, відповідно і не смітять - нема часу. 2 місця для паління. Прибиральниць хватає - по графіку прибирають цех, прохідну і коридори офісів миються перед і після і під час зміни. Офіси миють зранку, смітя з офісів забирають тричі на день. В цеху жорстке розподілення відходів: бумага, дроти, побутове і т.д. - збираються, пересортуются, відправляються на переробку. Суботників нема і не буде. Плант працює в режимі нон-стоп. Вийняток свята, інвентаризація, планове ТО.

Про шкідливість. Є місця шкідливі - вони обладнанні, їх небагато.

Якщо нема клепкі то можна і всюди собі шкоди наробити. На всі інші випадки чіткі інструкції та елементарна гігієна, яких працівникі не часто й дотримуються. Приклад: роблять заготовки з ізоленти і чіпляють на одежу, обмотують пальці ізолентою замісь використання рукавичок і т.д.

Чому так ? Безграмотне стадо з сіл, як свині себе і навкруги обсирають :( .

Регулярно приїздять за кордону незалежні аудітори від замовників, і якщо їм щось не до вподоби, тю-тю проект, завод не матиме замовлень, фактично зупинка і закритя. Їм пофіг хто директор, вони перевіряють в якому середовищі виробляється їхнє замовлення і якість вихідної продукції. Це дуже серйозно. Приклад: згоріла проводка на моцику, знайшли з якого заводу, зміни і людину яка обробляла проблемне розгалуження. Людину звільнено, ось так. Все поетапно, все контролюється.

Загалом проблема не в заводі, а в людях, коїх основна маса вчора пасла телята за селом, бо "месние" слішком гонорові і міф "весь завод шкідливий" для того щоб не працювати, а лише пальці загібати.

Я був сисадміном анікейщіком в Луц. міськраді, держслужбовцем, всі панти, а пішов адмінити на завод. Бо по ряду причин мені було вигідніше. Ось так, скуштували скептики ?

Дехто вважає мене твердолобим :ok: , о так, я такий, мені [censored] на вас і вашу думку, коли ви явно програєте в логічному і раціональному мислені. Я не буду показувати вам свою звязданутость, порівнювати себе з вами - ріскую стати очень пратівним тіпом, яким я є по суті.

Не вперше я бачу що мої пости якщо і читають, то зовсім не розуміють і не всилі освідомити, печаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Boва

На жаль ти правий, дибіли начальникі змін - майже поголовно.

І про село також правильно - стадо мовчки працює.

Причина - німцям похер на внутрішні проблеми, аби продукція йшла.

2 nickel

Ти явно сліпий. Пост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nickel

Ти явно сліпий. Пост

Та ні, не сліпий - ти пишеш: "що розпочався збір підписів на страйк від профсоюзу", а Вова: "добре пам"ятаючи як "городскі" влаштовували стайки на заваді іза малих зарплат і великих штрафів". Тобто твої страйки в майбутньому часі, а Вовині в минулому - різницю відчуваєш?

п.с. І, VeryFate, видихай бобёр. За твій попередній ГРУНТОВНИЙ пост хотів тобі плюсіка вліпити, але дочитав останній абзац і передумав. Особисто я тебе твердолобим не вважаю, а хамив просто у відповідь. Хочеш продовжувати в такому стилі? Будь-ласка, але пам'ятай, що ми можемо і по-людськи. Принаймні, я можу.

апд. Профсоюз у вас свій чи якийсь загальноукраїнський?

апд2. Плюс таки поставлю, за все, крім останнього абзацу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скани чи текст з дошки проспілкової буде в понеділок.

Було 1 чи 2 страйки. Насдідок - негайна перевірка з Німечини, і месні начальнегі боясь за власний зад здали начальніцу кадрів. Звільнена в 30 хв. Причина - мертві душі, факт підтверджено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав, таке тільки класик вміє (вічная пам'ять М.В. Гоголю) :smile-zachot: Багато кріпаків назбирала кадровичка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скани чи текст з дошки проспілкової буде в понеділок.

Було 1 чи 2 страйки. Насдідок - негайна перевірка з Німечини, і месні начальнегі боясь за власний зад здали начальніцу кадрів. Звільнена в 30 хв. Причина - мертві душі, факт підтверджено.

Наявність профспілки, та ще й такої, що спроможна організувати страйк проти свого роботодавця, говорить про те, що якби дійсно була велика і прихована небезпека для працівників, то вони явно б це використали для страйку. Тобто чутки про небезпеку, імхо, все-таки перебільшені.

Валодька (byiviter), йди-но ти перший на завод, а я свій бізнес зверну і, можливо, підтягнуся. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, у понеділок зранку йду до відділу кадрів із дівчатами знайомитися анкету заповнювати, проводити співбесіду і говорити про вакансії детальніше, як повернуся - розповім повністю ситуацію і жирним постом із медіа контентом усе буде по поличкам розкладено і розказано.

Це, будемо вважати, офіційний реліз. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав, таке тільки класик вміє (вічная пам'ять М.В. Гоголю) :smile-zachot: Багато кріпаків назбирала кадровичка?

Про "мертві душі" також слушок проскакував, і про тонни краденої мідної проводки зданої на скупку тоже було, говорили (працівники заводу), що хтось з начальства зажрався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажу все що знаю

стикався я з шубертом,

навіть був у них на співбесіді. на співбесіді звичайні питання. якщо ти хлопець,військовозобов'язаний, і не рішив армію... скоріше всього відправлять додом.

якщо ідеш в офіс, а не на лінію, треба знати англійську на хорошому розмовному рівні.

"тікучка" неймовірна, перебрали всю волинську область. з такими темпами, через 2 роки, прийдеться виходити на Україну

є знайомі які працюють там по багать років

є які не витримують і пару місяців

все залежить від відділу і виконуваної роботи

якщо найшов місце "ненапряжне", притерся, можеш і шаритися 10 років, ніхто тебе чіпати не буде

а попадеш в офіс чи на лінію, де повно керівництва і кожен тебе штурхає і дорікає про твою нікчемну роботу... можеш і не витримати

офісні працівники не задоволені роботою... вона одноманітна

не встигаєш - втик

працюєш по графіку ЗП 1700-1800

вкалуєш без вихідних, понаднормово - біля 3-х т.

про шкідливі умови роботи чув багато

вірити-не вірити справа особиста

але диму без вогню не буває... є всі підстави вважати, що умови праці дійсно шкідливі.

для себе вирішив: для чого гратися зі своїм здоров'ям?

роботу можна поміняти, а здоров'я ні

ризикувати ним заради лишніх 100-200 грн? я думаю не варто, ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, є хтось з керівництва заводу на форумі.

Якщо є. Відгукніться в приват.

Надішлю резюме. Якщо воно когось цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, є хтось з керівництва заводу на форумі.

Якщо є. Відгукніться в приват.

Надішлю резюме. Якщо воно когось цікавить.

Ото насмішив, я так ржав, аж жінку розбудив. А крім керівництва достойних прийняти твоє резюме немає? Ну там кадровічка чи ще хторсь? Ще й в 3 години ночі. :smile-zachot:

Взагалі в них резюме пачками лежать, набирають наперед, і, по необхідності, видзвонюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу твій друг так хоче працювати, як і ти. Я таких, як твій друг, яких "штрафують просто так", пачками звільняв за ледарство і пофігізм, що підкріплений нездоровими амбіціями на порожньому місці. Такі супер-роботяги никаються по кутках, чешуть про життя, ганяють на перекури по три рази в годину і за це все хочуть гроші на рівні директора. Їм ніколи не зрозуміти, що "отримувати" і "заробляти" - різні речі. Страшно подумати, що виросте з такого покоління.

З врахуванням постів які з*явились нижче, хотів би свої нижченаведені питання адресувати не тільки crowhunter, а й іншим начальнєгам-бордівчанам, які використовують систему штрафів щодо своїх підлеглих.

От скажи нам, простим смертним, штрафуючи підлеглих ти отримуєш якесь задоволення, наприклад моральне? Чи отримуєш ти якийсь відсоток від того штрафу, який ти наклав на працівника, що затримався на толчку, але не зумів тобі цього довести? Чи знаєш ти, взагалі, що штрафувати законно може тільки держава, а те що накладаєш ти - це разводняк на бабло, за яке работяга міг купити своїй дитині лишню пачку соку (хоча міг і пропити, але хай тебе це не гребе)? Чи знаєш ти, що якщо працівник порушує дисципліну, то за цим слідує догана -> сувора догана -> звільнення по статті (за умови що між випадками не більше 0,5 року)? Чи знає податкова, куди власник підприємства списує бабло, яке недоплатили працівникам? У вас же офіційна ЗП, цікаво, які циври ви записуєте в довідку про доходи, реальну з врах. штрафів чи тупо ставку?

Не треба мені розказувати що працівники самі погоджуються на таку систему.

Нікого не хочу образити, але мудака, який впроваджує в себе на підприємстві систему штрафів щодо вже працюючих працівників хочеться придушити. Бо це інструмент який не тільки дозволяє дисциплінувати працівників, але і звести особисті рахунки з "занадто розумним" підлеглим.

За перших 5-ть років роботи дане підприємство взагалі не заплатило жодної копійки в бюджет... В них були податкові канікули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За перших 5-ть років роботи дане підприємство взагалі не заплатило жодної копійки в бюджет... В них були податкові канікули...

Так от в кого покращення життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось там у темі говорив, що вони десь там в якомусь селі під Луцьком поліклініку строять/построїли (не в курсі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так, я говорив про поліклініку в с Боратин, адже земля на якій знаходиться завод тер. належить боратинській сільській раді, ось вони і мають домовленості по покращенню життя і благоустрою   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вони шільного автобуса подарували Боратинськії школі і ще чи то ремонт зроби в тій же школі, чи спорт-майданчик побудували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так, я говорив про поліклініку в с Боратин, адже земля на якій знаходиться завод тер. належить боратинській сільській раді, ось вони і мають домовленості по покращенню життя і благоустрою   

Цн не Кромберг покращує, це сільрада за рахунок оренди землі http://www.volyn.com.ua/?rub=31&article=0&arch=1211

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дехто вважає мене твердолобим :ok: , о так, я такий, мені [censored] на вас і вашу думку, коли ви явно програєте в логічному і раціональному мислені. Я не буду показувати вам свою звязданутость, порівнювати себе з вами - ріскую стати очень пратівним тіпом, яким я є по суті.

Не вперше я бачу що мої пости якщо і читають, то зовсім не розуміють і не всилі освідомити, печаль :(

Де ж ти такий ОСОБЛИВИЙ взявся на нашу голову, і як же нам тебе зрозуміти, простим смертним :sq_ye:

(соррі форумчане, але харять такі вумнікі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, грамотно відписує по темі, що не можу сказати про тебе hrest3 .

Від VeryFate чекаємо подальшої інформації про роботу профспілок даного заводу, що він обіцяв нам люб'язно продемонструвати у понеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"тікучка" неймовірна, перебрали всю волинську область. з такими темпами, через 2 роки, прийдеться виходити на Україну

офісні працівники не задоволені роботою... вона одноманітна

Ще навіть 5% Луцька не перебрали :)

Не думаю, що всі незадоволені. Це залежіть і від працівника, і від відділу.

Цікаво, є хтось з керівництва заводу на форумі.

Якщо є. Відгукніться в приват.

Надішлю резюме. Якщо воно когось цікавить.

Все одно треба заповнювати стандартну анкету. Резюме до неї докладеш. Дорога тобі у відділ кадрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За перших 5-ть років роботи дане підприємство взагалі не заплатило жодної копійки в бюджет... В них були податкові канікули...

Хм, може якісь канікули і були, але стверджувати, що жодної копійки не пішло в бюджет - це явний перебір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, може якісь канікули і були, але стверджувати, що жодної копійки не пішло в бюджет - це явний перебір.

«Кромберг і Шуберт» судиться з українською державою за 1,9 мільйона гривень податків

Цьогоріч завод «Кромберг і Шуберт» задекларував прибуток майже у 9 мільйонів гривень. Із цього належить сплатити податок. Про це під час селектору розповів голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

«Сьогодні ще раз попросив «Кромберг і Шуберт» не судитися з українською державою за 1 мільйон 900 податку на прибуток», – сказав губернатор. «Нарахували. Здавалось, ну що то за гроші для поважного інвестора? Нєт. Судяться із державою», – додав він.

«Ви гарні люди, гарні слова нам розповідаєте про інвестиції. Але танцюють всі. І платять всі. Слово «інвестор» не означає звільнений від сплати податків. Мабуть, навпаки», – зазначив Клімчук.

«Хенде хох»: руки мили?

На Волині німецький інвестор ставиться до найманих українських робітників як до безмовної дешевої робочої сили, що не потребує жодного захисту. І такий приклад — непоодинокий?

... Останньою краплею, яка переповнила чашу їхнього терпіння, стали прикрі випадки з колегами, що сталися тієї ночі з 21 на 22 серпня. У нічну зміну на завод тричі викликали «швидку», і карети доставили в міську лікарню п'ятьох чоловік, а двом надали допомогу на підприємстві. Симптоми в усіх були схожими: боліла голова, терпли руки, нудило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...