Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

...піду певне я якнайскоріше туди на співбесіду.

Я підняв цю тему, бо сам за кілька годин безробітний...

буквально позавчора тебе повністю влаштовувала і робота і оплата, що сталося?

Ну-ну, до зустрічі.

Стрьомно звучить така фраза від юзера з ніком "хірург". Викладай, що там страшного на Кромберзі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, проблема тут сугубо психологічна: я після коледжу пів року працюю вдома в абсолютній самоті, сидяча робота, неофіційна, якщо вдасться сумістити - я буду тільки щасливий. Крім того я дуже залежний від продаж, які в мому магазині.

От і всі нюанси. Ви погодитесь зі мною, без сумніву, що потрібно завжди старатися для кращого, якщо не для себе, то для когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To nickel Я ж вище написав " заробиш гастрит, а то і язву". А гастрити на Кромберзі дуже серйозні, - отруєння парами свинцю. І не важливо чи в цеху працюєш чи в офісі заводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hyrurg, Ви лікар, багато випадків зафіксували? Скажіть, куди дивиться наша санепідемстанція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, проблема тут сугубо психологічна: я після коледжу пів року працюю вдома в абсолютній самоті, сидяча робота, неофіційна, якщо вдасться сумістити - я буду тільки щасливий. Крім того я дуже залежний від продаж, які в мому магазині.

От і всі нюанси. Ви погодитесь зі мною, без сумніву, що потрібно завжди старатися для кращого, якщо не для себе, то для когось.

Імхо, Кромберг - це для тебе крок назад

Я ж вище написав " заробиш гастрит, а то і язву". А гастрити на Кромберзі дуже серйозні, - отруєння парами свинцю. І не важливо чи в цеху працюєш чи в офісі заводу.

А чому така інформація ще не просочилася в ЗМІ чи ще кудись, якщо вона достовірна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, куди дивиться наша санепідемстанція?

"Бабло побеждает зло" - чули таке? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, Кромберг - це для тебе крок назад

2 nickel, це досить таки суб'єктивна думка. На Kromberg&Schubert багато різних вакансій, великий колектив, та й не місце красить людину, а навпаки. Я буду старатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому така інформація ще не просочилася в ЗМІ чи ще кудись, якщо вона достовірна?

Шкідливе виробництво на Кромбергу - достовірна інформація. Тому його й хотіли на території нашого Гондураса побудувати, за то і грошей немєряно нашій владі всунуто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hyrurg, Ви володієте статистичними даними? Чи можете підтвердити свої слова якимось фактами чи статтями, тому що дане звинувачення досить серйозне. Тим більше я туди на роботу зібрався влаштовуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hyrurg, Ви володієте статистичними даними? Чи можете підтвердити свої слова якимось фактами чи статтями, тому що дане звинувачення досить серйозне. Тим більше я туди на роботу зібрався влаштовуватися.

Я володію власним практичним досвідом з моменту відкриття заводу, а йти туди чи ні - ваша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, якщо подумати, то дане підприємство одне із найбільших на Волині сьогодні, тому й не дивно, що звідти йдуть люди в лікарню із певним типом захворювання. Зате у них менший ризик захворіти на інші хвороби, і крім того мають мед. страхування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сусід працював 1,5року на порізці кабелів. закінчив працювати госпіталізацією прямо з цеху. Діагноз - отруєння невідомою речовиною. При обстеженні знайшли язву шлунка. Достовірнішої інформації годі й шукати! Шуберт - зло, злий ринок де за копійки продається здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки років сусіду? Алкоголь, сигарети, мівіна?

Ти тему завів, щоб інформацію отримати, чи переконати весь світ як там добре? Тобі наводять конкретні факти, а ти вперто не сприймаєш.

Для чого тобі тоді потрібні ці думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один чи навіть десять-двадцять випадків на три тисячі не може бути показником.

Підприємство велике, я намагаюся знайти об'єктивну інформацію, вдячний за будь-які дані, темі потрібна правда, але суб'єктивізм тут зайвий. Скільки інших підприємств існує на Волині, впевнений, язва - не останнє захворювання в спику рейтингу із поміж інших. Хоча, я не стверджую, що на підприємстві відсутній шкідливий фактор, сам піду - на своїй шкурі відчую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що там є  небезпека  для здоров'я це факт.  А те наскільки велика це вже питання відповідних служб. Чи  всі вважають що кабелі роблять з екологічно чистих матеріалів? Я думаю не просто так ходять чутки що жінки після кромберга не народжують, а якщо й народжують то не цілком здорових дітей. І працюють там в основному з сіл (при чому не близьких) із-за безвихідності свого положення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-безпечні умови праці;

- безпечені, все інше - просто дурні чутки

...згодом написала заяу на звільнення. Причину незнаю, але точно не із-за умов праці,...

дещо важко зрозуміти, мабуть істина посередині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так чого боїшся? Іди і працюй. Тим більше вони за свій рахунок збудували (чи ще будують) поліклініку для Боратина. А потім всім розкажеш про ці чутки.  А для мене здоровя важливіше за будь що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не боюся, завтра телефонуватиму у відділ кадрів, домовлюся про співбесіду і при можливості влаштуюся на роботу, якщо мене влаштують умови. На співбесіді задам провокаційні питання про небезпеку для здоров'я. А якщо все так погано, їм совість не дасть збрехати. А якщо збрешуть - тут я все детально промоніторю.

Тому читачі цієї теми знатимуть із чого "спечений" Kromberg&Schubert.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter,

іди краще працюй, а не сподобається підеш на автозавод, то будеш потім сам проситися назад, і кромберг тобі раєм буде здаватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To nickel Я ж вище написав " заробиш гастрит, а то і язву". А гастрити на Кромберзі дуже серйозні, - отруєння парами свинцю. І не важливо чи в цеху працюєш чи в офісі заводу.

почитав ось це і зрозумів, що або там гастрити у працівників від недоїдання/нерівномірного харчування, або від якихось інших випарів, або від якихось токсичних складових самих кабелів.

Або це взагалі фейк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щойно прочитав, що випари свинцю присутні на підприємствах із виготовлення кабелів, і що отруєння випарами Pb і його сполук є дуже небезпечними...

...і лікуються від таких захворювань місяцями, ато й роками.

Залишається надіятися, що рівень випарів на виробництві не перевищує норму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був там. На ескурсії - запах ізоляції в повітрі..Явно не корисно. Новачки бігають за конвеєром, спершу не встинають домотати а потім все як в гітариста - руки пам*ятають(Дошка з натикуваними туди затискачами, кольорова схема наклеєна підкладена,) І дійсно в нас ЗАВОД із-за того що в ЄС построгіше було б щодо таких шкідливих виробництв... Ну і бабло перемагає У НАС зло легше ніж там>+дешева робсила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька фактів.

1. В мережі можна легко знайти перелік заводів цього холдінгу. Відразу кидається в очі велика кількість виробництв в Африці (ПАР, Туніс і. т.д.) та Східній Європі (переважно Румунія). В розвинутих країнах Світу, невраховуючи саму Німеччину, лише декілька виробничих площадок.

2. Протягом останніх двох років концерн був змушений тимчасово законсервувати кілька найменш рентабельних виробництв. Зупинили навіть завод в Румунії, але аж ніяк не в Україні.

3. Спочатку передбачалось дві черги Луцького заводу. Другий виробничий корпус передбачався поруч з нинішнім. Спочатку його будуівництво було відкладене кризовими явищами в світовій економіці... а пізніше керівництво холдинга починає пропрацьовувати можливість будівництва заводу на півночі Волинської області, поближче до районів з високим рівнем безробіття і нижчим рівнем заробітних плат.

4. Підприємство готове витрачати кошти на доставку робітників не тільки з всього Луцького району але й сусідніх з ним.

5. Підприємство регулярно витрачає кошти на численні рекламні акції спрямовані на залучення нової робочої сили, завдяки одній з яких і з'явилась ця тема.

А тепер конкурс, що спільного в цих всіх фактах? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...