Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

la2xaoc, викликали то зразу, але на територію заводу не пускали хвилин 20-25, додзвонювались до директора, питали дозволу на пропуск.

Не завод а стратегічний об'єкт :_02: . Працюю на території Кромберга в будівельній фірмі, і з КОШМАРІКОМ стикався не раз. Дядько з прибабахом хвороби Наполеона)))) Не здивувався б, як що при виїзді машину перевіряли і тримали ще хв 15-20.Дівчину жаль.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Директора (якщо то дійсно правда, що в посадових інструкціях написано, якщо ЧП то треба спочатку визвонити директора, а потім вже діяти) треба притягнути до відпвідальності.

Якщо є медпункт, і не була вчасно надана перша медична допомога, теж треба пртягнути до відповідальності.

Начальника охорони, та охоронців, які не пустили швидку теж притягнути до віповідальності, лічно мені було б плювати на всі посадові інструкції і так далі, якщо йдеться про людське життя, я б пустив швидку одразу (перевіривши чи це дійсно швидка, бо зараз час такий, на це б пішло менше хвилини часу).

PS: Для тих, хто пише що цей звод шкідливий і так далі, і треба його закривати, подумайте про тих, хто на ньому працює, і куди потім подінеться стільки людей, якщо вони втратять роботу, кожен обирає сам що йому робити, й тимпаче де працювати, так час такий, що немає особо де вибирати, але всетаки це якась можливість заробити собі на хліб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я бачив, кромберг розбудовується, на око десь на 30-40% площі буде більше, відповідно будуть нові робочі місця, от і ще одна причина для набору людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: Для тих, хто пише що цей звод шкідливий і так далі, і треба його закривати, подумайте про тих, хто на ньому працює, і куди потім подінеться стільки людей, якщо вони втратять роботу, кожен обирає сам що йому робити, й тимпаче де працювати, так час такий, що немає особо де вибирати, але всетаки це якась можливість заробити собі на хліб

Згідний з Вами відносно того, що для деяких людей цей завод є шансом хоча б щось заробити. Молодь ще може десь себе знайти, але багато там людей старшого покоління. Знаю по собі, що після 40 років роботу( навіть за фахом), знайти важко, особливо жінкам, а там їх переважна більшість. Дай Боже, що б цей випадок спонукав керівництво більш серйозно віднестись до медичного обстеження. Хоча, на скільки я знаю, великого резонансу цей випадок не викликав навіть на самому заводі.З чого роблю висновок, це там, на жаль, не дивина.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу завода))) у нас труд людей стоит меньше чем труд роботов за бугром. В Китае труд еще дешевле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...