Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Був там на екскурсії. Скажу що досить сучасне європейське підприємство. Не хочу казати про екологічність, не хочу судити по чуткам.

Уважно перечитав всі пости вище, скажу одне: наші люди на жаль не розуміють що таке європейська модель виробництва. Кромберг: це яскравий приклад. Може тому й звільнюються люди що не витримують це? А подумайте над тим що буде якщо наша держава ввійде у ЄС?(Що майже нереально) На заході такий стиль як стандарт. Я маю на увазі стиль виробництва а не менеджменту, бо менеджмент кромберга мені невідомий.

Просто так зарплату ніколи не підвищують, у західній моделі зовсім інші засоби мотивації, наприклад кар'єрний зріст.

Дивуються тут про систему штрафів. Скажу так, багато в чому ми самі ж й винні. Я на власному досвіді переконався що для підлеглого ідеальний стан це коли він нічого не робить та його ніхто не чіпає. Коли пробуєш по хорошому, то це багато хто (звичайно що не всі) починає сприймати як слабкість керівника і вилазить на голову. Тому й менеджери починають діяти методом кнута відразу ж щоб таких спроб не було в принципі. При цьому тут все залежить від того чи йдуть перегиби, й часто густо виникає бажання весь час нагинати. На заході просто є система профспілок яка не дає відриватись на людях роботодавцю, в нас ця система просто відсутня, або не діє. Як наслідок маємо замкнуте коло.

Це все моє імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Многа букафф і нуль інформації.

Перечитав двічі так і не зрозумів, що саме хотів сказати автор.

Чи то він великий знаток совкової і європейської моделі виробництва?

Чи то знаток європейської моделі менеджменту?

Але точно не знаток європейського рівня зарплат і мотивацій.

Але судячи з написаного має дуже великий досвід нічого не робити і кращого за "Крошу" нічого не бачив.

Звідси , напевно, і ростуть корні захоплення цим убогим зразком "європейського виробництва".

Єдине з чим можу погодитись 100% , що у всьому винні ми самі. Але це вже ввійшло у звичку і є "притчею во язицех" :_07:

І читав він все вище написане, видно, по діагоналі.

Ну і, як правило, все мною написане є ІМХО і частково стьоб. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але судячи з написаного має дуже великий досвід нічого не робити і кращого за "Крошу" нічого не бачив.
Мабуть, працівник HR Кромберга. :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там на екскурсії. Скажу що досить сучасне європейське підприємство.

а ты не путай туризм с эмиграцией, это разные "весчи".....

европейские-американские компании переносят производства в страны 3го мира потому что там дешевле, в основном за счёт рабочих сил (+ от налогов месных косят, + на экологию можгно забить)

и зарплату для стран 3го мира висчитывают приблизительно так: нанимаю аудиторскую компанию, она на основании средних зарплат отрасли и города (Мухосранска) где стоят заводик выводит зарплату за которую будут работать люди в той местности

и неважно сколько получает (получал до переноса производства) Ганс из Мюнхена - рабочий в Мухосранске будет получать не столько же за такую же работу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, працівник HR Кромберга. :rolleyes:

Швидше "турИст" якому показали лише "тошонада".

ПС О, Zevs_Isver випередив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там на екскурсії. Скажу що досить сучасне європейське підприємство.

а ты не путай туризм с эмиграцией, это разные "весчи".....

европейские-американские компании переносят производства в страны 3го мира потому что там дешевле, в основном за счёт рабочих сил (+ от налогов месных косят, + на экологию можгно забить)

и зарплату для стран 3го мира висчитывают приблизительно так: нанимаю аудиторскую компанию, она на основании средних зарплат отрасли и города (Мухосранска) где стоят заводик выводит зарплату за которую будут работать люди в той местности

и неважно сколько получает (получал до переноса производства) Ганс из Мюнхена - рабочий в Мухосранске будет получать не столько же за такую же работу

З цим абсолютно згоден. :_25: Й на інше нема чого сподівтись, тому що ми є країна третього світу, на жаль.

Але судячи з написаного має дуже великий досвід нічого не робити і кращого за "Крошу" нічого не бачив.
Мабуть, працівник HR Кромберга. :rolleyes:

Абсолютно ні. Й бачив краще ніж "Крошу" і бачив гірше

Многа букафф і нуль інформації.

Перечитав двічі так і не зрозумів, що саме хотів сказати автор.

Чи то він великий знаток совкової і європейської моделі виробництва?

Чи то знаток європейської моделі менеджменту?

Але точно не знаток європейського рівня зарплат і мотивацій.

Але судячи з написаного має дуже великий досвід нічого не робити і кращого за "Крошу" нічого не бачив.

Звідси , напевно, і ростуть корні захоплення цим убогим зразком "європейського виробництва".

Єдине з чим можу погодитись 100% , що у всьому винні ми самі. Але це вже ввійшло у звичку і є "притчею во язицех" :_07:

І читав він все вище написане, видно, по діагоналі.

Ну і, як правило, все мною написане є ІМХО і частково стьоб. :_02:

Спорити не збираюсь, бо не на цій вєтці це треба робити, й так вже флуд виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водять зараз часто людей на екскурсії, і мій відділ теж показують. Робота є на заводі, обіцяні гроші платять, працюю уже майже рік (22.04 буде рівно рік) у відділі порізки матеріалу за 17-тим станком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в рекламі ЗП в межах 2000 грн. Тобто НЕ більше. ЧИ в когось більше?

Буває більше, у мому відділі - стабільно більше, тут люди мають зараз в межах 2200-2300-2500грн в рядового оператора. Градація зарплат серйозна. Розпишу, якщо буде комусь цікаво, пізніше.

На лініях (комплектувальники) отримують меншу зп, точних цифр не знаю.

Але в основному зп формують так (для всіх працівників виробництва):

1. Ставка (приблизно 60-65% від середньостатистичної зп)

2. Премія (максимум 1000 грн)

3. Різноманітні доплати і компенсації (кваліфікація, харчування, спецоперації, робота у вечірній та нічний час, робота в чотирьохзмінний графік).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває більше, у мому відділі - стабільно більше, тут люди мають зараз в межах 2200-2300-2500грн в рядового оператора. Градація зарплат серйозна. Розпишу, якщо буде комусь цікаво, пізніше.

На лініях (комплектувальники) отримують меншу зп, точних цифр не знаю.

Але в основному зп формують так (для всіх працівників виробництва):

1. Ставка (приблизно 60-65% від середньостатистичної зп)

2. Премія (максимум 1000 грн)

3. Різноманітні доплати і компенсації (кваліфікація, харчування, спецоперації, робота у вечірній та нічний час, робота в чотирьохзмінний графік).

Розписуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше працівники отримували доплату за стаж по 70~ грн за рік роботи, потім (цього року) таку доплату перестали начисляти, але в кого вона була - в того і залишилася. Крім того є ще доплата за кваліфікацію. Її розмір залежить від досвіду роботи і теоритичних знань різних станків.

В принципі все. Ось тому в когось із операторів зп за місяць виходить 2200-2300грн, і в той же час його колега має 2500 і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн. це канєшно мощьна мотівація.

Для тих, хто знає ціну грошам - дуже навіть потужна мотивація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки отримують електронщики ^_^

А хто такий "електронщик", по-твоєму? На Крошу такої посади немає. Є електрики, механіки, столяри і ін.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки отримують електронщики ^_^

А хто такий "електронщик", по-твоєму? На Крошу такої посади немає. Є електрики, механіки, столяри і ін.

Мається на увазі людина, яка обслуговує автоматику ліній, обладнання. Їх електронну частину, наприклад контролери. Можливо програмування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки отримують електронщики ^_^

А хто такий "електронщик", по-твоєму? На Крошу такої посади немає. Є електрики, механіки, столяри і ін.

Мається на увазі людина, яка обслуговує автоматику ліній, обладнання. Їх електронну частину, наприклад контролери. Можливо програмування.

раньше эта называлось "слесарь КИПиА" или просто "киповец"...

сам там начинал (не на КэШу, конечно)... :)

в принципі можна назвати як електромеханік :0018::0118:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн. це канєшно мощьна мотівація.

Для тих, хто знає ціну грошам - дуже навіть потужна мотивація.

Ще не кажуть, коли переходять на виплату еквіваленту продукцією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн. це канєшно мощьна мотівація.

Для тих, хто знає ціну грошам - дуже навіть потужна мотивація.

Ще не кажуть, коли переходять на виплату еквіваленту продукцією?

Це складне для мене питання. Я не зовсім розумію, що ти маєш на увазі.

У нас максимальна премія за ефективність складає 1 тисяча гривень. Можна отримати 500-600 якщо не давати план (кількість/якість). І тому ставка 1300-1450+премія за ефективність+різноманітні доплати(як їх описав вище)=зарплата за місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то слід розуміти як сарказм.

Сарказм свій можна притримати при собі)))

Така оплата можлива лише за членства України в ЄС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сарказм свій можна притримати при собі)))

Так це на любителя.(с)

Така оплата можлива лише за членства України в ЄС.

Еее...ммм. Ви це серйозно? А, шо без Єуропи уже ніяк? От засада.

А я то все думаю шож у нас так з з/п хєрово, а то все через те що ми в ЄС ще "не вступили".

От як тіко туди вліземо так нам Єуропа відразу і єуропейський рівень жизні забацає.

Кріпимось, браття, і чекаємо цієї знаменної події.

Амінь.

ПС смайли самі розставите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно можливий варіант без членства в Євросоюзі.

Для цього потрібна сила волі, рішучість, самодисципліна і суспільна організованість.

Тоді можна добиватись податкових пільг. Адже на заводі важко працюють, від працівників вимагають високих стандартів, а платять (фактично вистачає) комунальні послуги, їжа і одяг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>"Звичайно можливий варіант без членства в Євросоюзі.

Для цього потрібна сила волі, рішучість, самодисципліна і суспільна організованість.

Тоді можна добиватись податкових пільг. Адже на заводі важко працюють, від працівників вимагають високих стандартів, а платять (фактично вистачає) комунальні послуги, їжа і одяг."

То нащо там робить якшо вимагають багато а платять мало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...