Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Які зараз, вільні вакансії?

Да, до речі. В цьому році закінчую ЛНТУ, отримую диплом магістра за напрямом "Прилади точної механіки".

Досвіду роботи можна сказати в мене немає (з чогось то треба починати). Чи є якась підходяща вакансія для мене на заводі???

Якщо є, то які в мене можуть бути надалі перспективи??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>100 звільнень в місяць, вакансії не ржавіють ;)

Edelveys, board.lutsk.ua - нажаль, не кадровий відділ КроШу ну ну... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В офіс чи в цех ?

Цех - в офіс системного адміна не візьмуть (своїх повно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

neostroy, як працювалось до приходу Качмарека і як зараз?

Качмарек не такий вже і поганий. Да, зараз гірше, економлять на всьому ,на чому тільки можна і навіть на ЗП , а це робота фін.контролера.

Так шо можна сказати шо було краще не до приходу Качмарика , а фін.контролера.Хоча він тоже по своєму прав.На цю тему можна говорити довго , але це нічого не змінить! Маємо те що маємо.

Як на мене в цій темі я не знайшов вагомого мінусу роботи.В мене знайома отримує 700 грн. зарплати і працює 12 годин на день миючи продуктовий магазин - це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чекаю на запрошення вчитися роботі Schneiderei, на комплектувальника великого бажання поки не маю йти.

Жду на дзвінок із відділу кадрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чекаю на запрошення вчитися роботі Schneiderei, на комплектувальника великого бажання поки не маю йти.

Жду на дзвінок із відділу кадрів.

розшифруй, що за "шнейдерей"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дошці оголошень: - Інформація неповна, більше вакансій і детальніше можна дізнатись у відділі кадрів <_< .

Інженер технічного відділу

(Вища освіта, комп, англійська, Cad)

Технік-інспектор на проект NCV3, HLS

(Середня освіта, досвід роботи на виробництві понад 3 місяців).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інженер технічного відділу

(Вища освіта, комп, англійська, Cad)

VeryFate, CAD - це наш САПР(системи автоматизованого проектування), я так розумію? Чи потрібно обов'язково володіти AutoCad, ArchiCad?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

neostroy, як працювалось до приходу Качмарека і як зараз?

Качмарек не такий вже і поганий. Да, зараз гірше, економлять на всьому ,на чому тільки можна і навіть на ЗП , а це робота фін.контролера.

Так шо можна сказати шо було краще не до приходу Качмарика , а фін.контролера.Хоча він тоже по своєму прав.На цю тему можна говорити довго , але це нічого не змінить! Маємо те що маємо.

Як на мене в цій темі я не знайшов вагомого мінусу роботи.В мене знайома отримує 700 грн. зарплати і працює 12 годин на день миючи продуктовий магазин - це нормально?

Уточніть будь-ласка. Чого так привязуєте економію і т.д. до Качмарека? Він є технічним директором, якщо не помиляюсь. Фіндиректор зараз Шевчук. Саме він вихідець з Континіуму. Логічно було вважати, що завдяки ньому і з'явились на заводі вихідці з даної промгрупи на яких так нарікають. Поправте, якщо я в чомусь помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, CAD - це наш САПР(системи автоматизованого проектування), я так розумію? Чи потрібно обов'язково володіти AutoCad, ArchiCad?

Ну не Cad, а Cadds, і нічого спільного з нормальним автокадом чи архікадом він немає.

Їм паралельно, знаєш ти ці програми, чи ні, але креслити прийдеться в їхній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

neostroy, як працювалось до приходу Качмарека і як зараз?

Качмарек не такий вже і поганий. Да, зараз гірше, економлять на всьому ,на чому тільки можна і навіть на ЗП , а це робота фін.контролера.

Так шо можна сказати шо було краще не до приходу Качмарика , а фін.контролера.Хоча він тоже по своєму прав.На цю тему можна говорити довго , але це нічого не змінить! Маємо те що маємо.

Як на мене в цій темі я не знайшов вагомого мінусу роботи.В мене знайома отримує 700 грн. зарплати і працює 12 годин на день миючи продуктовий магазин - це нормально?

Уточніть будь-ласка. Чого так привязуєте економію і т.д. до Качмарека? Він є технічним директором, якщо не помиляюсь. Фіндиректор зараз Шевчук. Саме він вихідець з Континіуму. Логічно було вважати, що завдяки ньому і з'явились на заводі вихідці з даної промгрупи на яких так нарікають. Поправте, якщо я в чомусь помиляюсь.

Так я так і сказав :rolleyes: Погіршення почались не з приходом Качмарека ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я вже працівник заводу. (Ще поки проходжу навчання і практику). Виходжу у вівторок - друга зміна. Зміна D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ходиш в ганебній салатовій безрукавці?

Shneider, бойся bereitsteller'ів, дары приносящих :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ходиш в ганебній салатовій безрукавці?

Shneider, бойся bereitsteller'ів, дары приносящих :0004:

З вівторка мабуть отримаю таку безрукавку.

Вони можуть підставити, bereitsteller'и?

Утворіть собі Кромбергську інтерент громаду.

Кромбергська інтернет громада, це досить таки неоднозначне поняття, зараз вона існує на борді, вконтакті є група, але чи варто централізувати це все, це ще питання. Тому що ці всі люди і так щодня бачаться. І час, що залишається після роботи працівники приділяють своїй сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утворіть собі Кромбергську інтерент громаду.

Ну нафіг ту громаду. :)

І так за робочий день дуже багато людей, м"ягко кажучи остовстигають надоїсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утворіть собі Кромбергську інтерент громаду.

Ну нафіг ту громаду. :)

І так за робочий день дуже багато людей, м"ягко кажучи остовстигають надоїсти.

Буде одна велика сім"я однодумців так би мовит - "Братья по разуму"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Boва:

Попрошу без флейму. Якщо не маєш відношення до даної теми і ні каплі не розбираєшся в питаннях, пов'язаних із Kroschu, то не пиши, будь ласка.

P.S.: якщо ти не вважаєш себе розумово відсталим, то можеш вважати себе таким же братом по розуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, лояльними вони є до першого звільнення з "корпорації" - їм тільки тоді відкриваються очі на так звану "корпоративну культуру" блаблабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже працівник заводу. (Ще поки проходжу навчання і практику). Виходжу у вівторок - друга зміна. Зміна D.

і яка з.п?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще не пропрацював місяця.

Зп. від 1600 до 2000грн, але для мене це не на першому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу хочу вибачитись що відхожу від теми.

А чому б непочати щось своє?

Наприклад береш 5 гектар землі в оренду (в колгоспі), сієш моркву. Середня урожайність якої 30-50 тон/га. З 5-ти га - 150 тон, при ціні 3 грн/кг, оптом в Одессі осінню забирають.

Правда потрібно вкласти і гроші і сили (можна скооперуватися з кимось), але ж вигідніше ніж ходити на роботу кожен день протягом року і вставати о 7:00.

+100500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...