Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Шукається дешева тупа робоча сила, яка не вміє користуватися мережею інтернет і не зайде у вікіпедію, щоб почитати про шкідливість Pb???????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

byiviter,

іди краще працюй, а не сподобається підеш на автозавод, то будеш потім сам проситися назад, і кромберг тобі раєм буде здаватися.

А що,на автозаводі зараз широко відчинені двері?Скоріше на вихід.Я працював там з 2000 по 2009.Були і непогані часи,я і зараз не проти зібратись в старому колективі.А ті моменти,які колись дуже напружували,зараз видаються квіточками.Мій колега по автозаводу,на кромберзі прротримався пару місяців.А працював навіть не на конвеєрі,а в якомусь там технологічному бюро,чи щось таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, знаєш що я тобі скажу, не слухай нікого йди влаштовуватись.

Я взагалі останнім часом прийшов до висновку що робота повинна бути роботою.

Що я під цим розумію. Відпахав свою зміну, і додому пити пивко, займатись своїми справами.

Коли тебе не дьоргають, не відволікають питаннями у позаробочий час, коли голова не болить а що ж там з тим проектом чи що там тереба доробити,чи що не вийшло. Ти просто інструмент, ти реально продаєш свою робочу силу та свій час, але не себе. Я так розумію ти фрілансер або щось таке.

Ти знаєш як парять мізки замовники, на Кромбергі таких проблем думаю не буде. Ті люди які жаліються вони не розуміють що саме гірше навантаження навантаження психологічне (фізичне помірне навантаження ніщо)

Ніяких тобі гомно-корпоративів, "відносин" з працівниками. Відпрацював і додому. Завезли, покормили. Оце класно. Ніяких тобі "ви повинні жити роботою". Нащо мені неї жити? Робота повина бути роботою. Не знаю чи уловив ти зміст і пафос мого повідомлення.

Ну і на останок скажу, була така Патті Сміт американська співачка може знаєш, працювала на заводі а у вільний час писала прекрасну музику. Я маю глибокий сумнів що це вийшло в неї праючи якимось клерком чи офісним клопом чи з людьми соціальна робота. Надіюсь ти зрозумів what I mean.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно дивно, чому підприємство на якому все так "шоколадно" постійно набирає працівників. Та з такими умовами (хороша "біла" ЗП, мед.страхування, харчування, ітд.) люди повинні були б руками і зубами триматися за свої робочі місця (при нашому то безробітті). Вроді як планувався ще один завод в області. В Гондурасі Україні їх напевно дуже вигідно відкривати: німцю за таку роботу платили б мінімум 1500 Євро, а в нас люди будуть працювати за 150 і вважати це за щастя, плюс за допомогою бабла з нашими чиновниками можна "порішати" або зам'яти будь-яку проблему. За країну абідна, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набрал в поиске "вред поливинилхлорида здоровью"(это изоляция провода) и попал на интересную статью про детские игрушки

вот отрывок :

"Полиэтилен, полистирол, поливинилхлорид, полиэтилентерефталат - основные виды соединений, используемых в производстве полимеров. Самым опасным из них является поливинилхлорид (PVH, РVС). Для повышения стойкости PVH к тепловому и световому старению в него вводят стабилизаторы - соединения свинца, цинка, бария, кадмия, оловоорганические соединения, амины. Для придания эластичности в композиции поливинилхлорида добавляют различные пластификаторы, из которых наиболее известны эфиры фталевой и фосфорной кислот."

... и это про игрушки, как готовое изделие, а тут производство, да и требования к автопроводке повыше, чем к куклам, дальше думайте сами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм :smile-zachot: я думав ми в ХХІ столітті живем. Такі речі автоматизуються конвейєрами)

Багато чого змотуеться машиною, але є такі розгалуження в проводці що ніяка машина не долізе тільки ручками, до того ж, машина робить все точно наприклад замотати довжину розгалуження яка має бути 5см., ахто напартачив і там 7 і більше, машині - пофіг, а ручками підмотаеться, сховаеться ізолентою, в результаті немає браку і лінія отримає премію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут назвонюючи їм на номери, вказані в оголошенні, починаю розуміти, що штрафується лише "чорноробочий" персонал...

...набрав один номер - глухо, набрав другий - тоже похоже трубку кинули. :blink:

А пише з 9.00 по 17.00 - я офігіваю.

Нарешті дозвонився, у них зараз є вільні вакансії, конкретики не дають, зміг дізнатися, що є вакансії у відділі порізки кабелів. Але щоб на щось надіятися, треба заповнити анкету, зробити це можна з 9 до 17, так мені повідомила дівчина із досить таки жвавим голосом із нотками роздратування :)

Певно її постійні дзвінки вже дістали)))

Із огляду на майбутню ідейність електрокарів (чи то Н2 електрокарів) піду до них анкету заповняти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут назвонюючи їм на номери, вказані в оголошенні, починаю розуміти, що штрафується лише "чорноробочий" персонал...

...набрав один номер - глухо, набрав другий - тоже похоже трубку кинули. :blink:

А пише з 9.00 по 17.00 - я офігіваю.

Нарешті дозвонився, у них зараз є вільні вакансії, конкретики не дають, зміг дізнатися, що є вакансії у відділі порізки кабелів. Але щоб на щось надіятися, треба заповнити анкету, зробити це можна з 9 до 17, так мені повідомила дівчина із досить таки жвавим голосом із нотками роздратування :)

Певно її постійні дзвінки вже дістали)))

Із огляду на майбутню ідейність електрокарів (чи то Н2 електрокарів) піду до них анкету заповняти :)

Відділ порізки - це "предел мечтаній", для тих хто робить в цеху, коротко пояснюю, ти нікуди не бігаеш, нічого не носиш, заправляеш бобіну з контактами і котушку кабеля, згідно замовлення на компьютері вибираеш к-сть,довжину і поїхали. А ти в цей час на компі граеш в косинку, або якщо зможеш відкрити доступ то "втихую" лазиш по інету (не рекомендую,хіба в нічну зміну). Едине що треба робити, це фасувати порізку,наприклад довгі кабеля (по 3-4м) в пачки по 20-30шт. але це теж не напряжно. А якщо на лінію попасти на обмотку наприклад, то ізвініте (пёрднуть не дадуть). Такщо іди, якщо робота потрібна, в мене знаомий потрапив туди і не жалкує. Я працював в цеху,але трохи на іншій посаді,то напрягався тільки 2-3 год. за зміну а дахі сиди тихенько і кури в курілці тільки шоб по цеху не совався (і то було пофіг).

Тоді при ставці 950грн. разом з понаднормовими (3-4год.після або до зміни)виходило 1400-1500 (але постійно хотіли хоть 100-200 недосчітать,але як казав класик "у меня все ході записани")

Сам би зараз пішов,бо мій напарник який залишився працювати,то отримує зараз з понаднормовими 3,5-3,7К, але мене не візьмуть бо я по статті (одного разу дістали так,що розвернувся,пішов і більше не приходив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, у тебе все як в серіалі :). Якщо все так казково, то можна спробувати, тим більше в мене коледж за плечима і в дипломі написано, що я технік механік комп'ютерних мереж :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, перед тим як приступити до роботи, пройди медогляд у лікарів, особливо перевір шлунок, щоб точно знати що ти здоровий. Можливо потім пригодиться ця довідка.

До речі знайома показала групу в контактах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, у тебе все як в серіалі :). Якщо все так казково, то можна спробувати, тим більше в мене коледж за плечима і в дипломі написано, що я технік механік комп'ютерних мереж :) .

Та техніка-механіка,а щей компьютерних мереж і не сподівайся, мені теж сказали коли вляштовувався,що буду помічнико системного адміністратора, але там обовязково на якуб ти посаду не влаштовувався 2 тижневе оплачуване навчання (трохі німецьких термінів,тех процес,навчать проводку складати) а після 2-х тижнів мені сказали що ця вакансія ще не щвільнилась і запропонували піти на лінію але не на важку роботу (я писав вище) до того ж,яка оплачуеться більше ніж у работяг, сказали буквально місяць... через місяць ще місяць,потім ще, а потім явже не капав бо ЗП зрівнялась а напряга менше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qzzzzzzzz.jpg

відразу видно вплив шкідливих випарів :D

жарт, якщо є час всміхатися, значить не все так запущено :g05:

Та техніка-механіка,а щей компьютерних мереж і не сподівайся, мені теж сказали коли вляштовувався,що буду помічнико системного адміністратора, але там обовязково на якуб ти посаду не влаштовувався 2 тижневе оплачуване навчання (трохі німецьких термінів,тех процес,навчать проводку складати)

ти платиш, чи тобі платять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти платиш, чи тобі платять?

Тобі платять!!!, якщо після 2-х тижнів ти не склав елементарний залік (такі були),тоді допобачення і отримуй ЗП за 2 тиж.,якщо склав - на робоче місце,доплюсують до зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, перед тим як приступити до роботи, пройди медогляд у лікарів, особливо перевір шлунок, щоб точно знати що ти здоровий. Можливо потім пригодиться ця довідка.

До речі знайома показала групу в контактах

Все-рівно, медогляд проходився в ТІЛЬКИ в райлікарні в Ліпінах, а лікарняний будь-де можна було брати. Бо логічно подумати,людей з сіл возять за 50км,то хто дась їй лікарняний в 1 поліклініці? І якщо вона не косить,то як вона з температурою поїде до луцька?

Хіба, пройти медоглад, щоб знати що в тебе було до і шо стало після... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Сегодня, 13:16

Изображение

відразу видно вплив шкідливих випарів :D

жарт, якщо є час всміхатися, значить не все так запущено :g05:

То самий серйозний із всіх BS на заводі. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну флейм вже розпочався, тому добавлю своїх пару копійок.

Найперше, це те, що багато людей сім'ями працюють на заводі і задоволені роботою.

Позмінний графік - це важко для організму, хоча це все індивідуальні особливості - комусь може й нормально. Перевага в тому, що вдень можна повирішувати свої проблеми. Я сам працював на одній славновідомій фірмі і відпроситися, щоб вирішити якісь свої проблеми раз на місяць на пару годин було просто "величезною шкодою для фірми", хоча я міг потім залишитися довше і доробити свою роботу, тому що моя робота по суті не була прив'язана до часових рамок. Тут же ви знаєте, що на роботі до 14, а потім ще можна в якусь установу, банк тощо з'їздити. А якщо в нічну, то й поспати можна і встигнути щось зробити за день.

Треба реально працювати. Весь свій робочий час. Полінуватися не вийде.

To nickel Я ж вище написав " заробиш гастрит, а то і язву". А гастрити на Кромберзі дуже серйозні, - отруєння парами свинцю. І не важливо чи в цеху працюєш чи в офісі заводу.

Треба меньше жерти всякої дряні, менше палити і пити, а ще займатися спортом. А то ведуть незрозуміло яке життя, а потім робота винна.

Чесно кажучи, не можу собі уявити, де там пари свинцю можуть бути і чи взагалі можуть бути...

Шкідливе виробництво на Кромбергу - достовірна інформація. Тому його й хотіли на території нашого Гондураса побудувати, за то і грошей немєряно нашій владі всунуто.

Його побудували на території нашого Гондурасу через те, що в нас дешева робоча сила. Стан екології перевіряють незалежні аудитори з Німеччини, які дають міжнародний стандарт, і рівень відповідний.

Те що там є  небезпека  для здоров'я це факт.  А те наскільки велика це вже питання відповідних служб. Чи  всі вважають що кабелі роблять з екологічно чистих матеріалів? Я думаю не просто так ходять чутки що жінки після кромберга не народжують, а якщо й народжують то не цілком здорових дітей. І працюють там в основному з сіл (при чому не близьких) із-за безвихідності свого положення. 

Вже набралося достатньо статистики щодо проблем з народжуваністю? В нас взагалі екологія препаскудна, але ж треба це на завод спихнути.

Багато працюють з сіл, тому що міським або замала зарплата, або за ті ж гроші знаходять щось легше. А сільських привозять і завозять - а це великий плюс.

Кілька фактів.

1. В мережі можна легко знайти перелік заводів цього холдінгу. Відразу кидається в очі велика кількість виробництв в Африці (ПАР, Туніс і. т.д.) та Східній Європі (переважно Румунія). В розвинутих країнах Світу, невраховуючи саму Німеччину, лише декілька виробничих площадок.

2. Протягом останніх двох років концерн був змушений тимчасово законсервувати кілька найменш рентабельних виробництв. Зупинили навіть завод в Румунії, але аж ніяк не в Україні.

3. Спочатку передбачалось дві черги Луцького заводу. Другий виробничий корпус передбачався поруч з нинішнім. Спочатку його будуівництво було відкладене кризовими явищами в світовій економіці... а пізніше керівництво холдинга починає пропрацьовувати можливість будівництва заводу на півночі Волинської області, поближче до районів з високим рівнем безробіття і нижчим рівнем заробітних плат.

4. Підприємство готове витрачати кошти на доставку робітників не тільки з всього Луцького району але й сусідніх з ним.

5. Підприємство регулярно витрачає кошти на численні рекламні акції спрямовані на залучення нової робочої сили, завдяки одній з яких і з'явилась ця тема.

А тепер конкурс, що спільного в цих всіх фактах? :huh:

1. Це все через дешеву робочу силу (потрібно багато людей, бо значна частина робіт виконується вручну - не так вже й реально це все зробити автоматизованим). В розвинених країнах світу виробництва немає - можуть бути тестові виробництва, логістичні центри, центри роботи з клієнтами.

2. В країнах, де рівень життя підвищується і зарплати стають вищими, логічно зменшувати такі виробництва, якщо є можливість перенести їх у більш вигідні місця. На рахунок Румунії проінформованість у Вас погана - там, навпаки, відкрився ще один завод.

3. Немає коментарів.

4. Вище описував про працівників з сіл.

5. Підприємсто збільшує потужності, причому постійно протягом часу свого існування. Цим пояснюється значна потреба в людях. Ну і звільняються, звичайно, теж - комусь надто важко, хтось більш грошовите місце знаходить.

Спільне в цих фактах те, що німці добре думають, куди і скільки грошей вкласти, щоб отримати прибуток.

Відділ порізки - це "предел мечтаній", для тих хто робить в цеху, коротко пояснюю, ти нікуди не бігаеш, нічого не носиш, заправляеш бобіну з контактами і котушку кабеля, згідно замовлення на компьютері вибираеш к-сть,довжину і поїхали. А ти в цей час на компі граеш в косинку, або якщо зможеш відкрити доступ то "втихую" лазиш по інету (не рекомендую,хіба в нічну зміну). Едине що треба робити, це фасувати порізку,наприклад довгі кабеля (по 3-4м) в пачки по 20-30шт. але це теж не напряжно. А якщо на лінію попасти на обмотку наприклад, то ізвініте (пёрднуть не дадуть). Такщо іди, якщо робота потрібна, в мене знаомий потрапив туди і не жалкує. Я працював в цеху,але трохи на іншій посаді,то напрягався тільки 2-3 год. за зміну а дахі сиди тихенько і кури в курілці тільки шоб по цеху не совався (і то було пофіг).

Тоді при ставці 950грн. разом з понаднормовими (3-4год.після або до зміни)виходило 1400-1500 (але постійно хотіли хоть 100-200 недосчітать,але як казав класик "у меня все ході записани")

Сам би зараз пішов,бо мій напарник який залишився працювати,то отримує зараз з понаднормовими 3,5-3,7К, але мене не візьмуть бо я по статті (одного разу дістали так,що розвернувся,пішов і більше не приходив)

Інтернету на машинах для порізки ніколи не було. "Косинки" там теж немає.

А взагалі родич в мене працює на порізці і йому нормально. Тільки до позмінного графіку важко призвичаїтися.

Та техніка-механіка,а щей компьютерних мереж і не сподівайся, мені теж сказали коли вляштовувався,що буду помічнико системного адміністратора, але там обовязково на якуб ти посаду не влаштовувався 2 тижневе оплачуване навчання (трохі німецьких термінів,тех процес,навчать проводку складати) а після 2-х тижнів мені сказали що ця вакансія ще не щвільнилась і запропонували піти на лінію але не на важку роботу (я писав вище) до того ж,яка оплачуеться більше ніж у работяг, сказали буквально місяць... через місяць ще місяць,потім ще, а потім явже не капав бо ЗП зрівнялась а напряга менше...

Тут мене починає пробивати на ха-ха. Хто саме тобі сказав, що ти будеш помічником системного адміністратора? Може ти співбесіду у відділі ІТ проходив?

Все-рівно, медогляд проходився в ТІЛЬКИ в райлікарні в Ліпінах, а лікарняний будь-де можна було брати. Бо логічно подумати,людей з сіл возять за 50км,то хто дась їй лікарняний в 1 поліклініці? І якщо вона не косить,то як вона з температурою поїде до луцька?

Хіба, пройти медоглад, щоб знати що в тебе було до і шо стало після... :rolleyes:

Медогляд проходиться в 1 поліклініці тому що з ними є домовленість і налагоджений обмін документами, щоб люди зайвий раз по якийсь папірець чи аналіз не їздили. Останній медогляд я пройшов за 2,5 години десь. Дехто проходив і швидше. Вчителі з школи свій медогляд по два дні проходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую, Igrek, сподобалось роз'яснення. Я планую йти із carlzeiss

у понеділок на завод.

carlzeiss каже, що вже працював там 3 місяці півроку тому назад. Буду лаштуватися на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хочу про народжуваність сказати.

Як може народитися нормальна дитина, якщо майбутня вагітна мамаша курить як паровоз і бухає як кінь?

Або, наприклад, народила, вийшла з декрету, дитину кормить груддю і спокійно виходить на перекури?

А на заводі 80% жінок (а можливо навіть більше) курять. Ну і нормально "бухнуть" і погулять пару раз після зарплати та авансу також "в порядкє вещєй"...

Так що завод до справи народжуваності у Волинській області не дуже то і причетний, майбутні мамаші головою просто не думають. Мода на куріння в нас в країні, особливо серед жінок. Багато дівчат (навіть не здогадуюся, а знаю 100%), що на роботі курять, а вдома і в місті - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в нас в "порядкє вєщєй", дівчата/жінки, якщо ви працюєте на заводі, це не означає, що ви повинні палити, це всього-навсього жіноча логіка :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую, Igrek, сподобалось роз'яснення. Я планую йти із carlzeiss

у понеділок на завод.

carlzeiss каже, що вже працював там 3 місяці півроку тому назад. Буду лаштуватися на роботу.

Пробуй, успіхів. Ти в нас, до речі, велосипедист. Велосипед є де поставити на внутрішній території. Я й сам їжджу.

Ще хочу про народжуваність сказати.

Як може народитися нормальна дитина, якщо майбутня вагітна мамаша курить як паровоз і бухає як кінь?

Або, наприклад, народила, вийшла з декрету, дитину кормить груддю і спокійно виходить на перекури?

А на заводі 80% жінок (а можливо навіть більше) курять. Ну і нормально "бухнуть" і погулять пару раз після зарплати та авансу також "в порядкє вещєй"...

Так що завод до справи народжуваності у Волинській області не дуже то і причетний, майбутні мамаші головою просто не думають. Мода на куріння в нас в країні, особливо серед жінок. Багато дівчат (навіть не здогадуюся, а знаю 100%), що на роботі курять, а вдома і в місті - ні.

BACbOK, а на рахунок проблеми завагітніти, що в нас мало людей в декрет йде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek, в Луцьку це не єдине виробництво, візьмемо для прикладу Модерн-Експо. Там також є шкідливі ділянки, знайомі працюють на цинкуванні, вони знають, що це шкідливо, отримують за це безкоштовне молоко і непогану зарплату, особливо в порівнянні з Кромбергом. Чому про Модерн-експо не ходять такі "легенди", а про Кромберг - так? Можливо диму без вогню не буває?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, я думаю це через різницю у кількості працівників.

На Модерн доходить до 1000, до кризи було більше. Не думаю, що в цій тисячі всі спортсмени, ніхто не курить і не п'є, тому і не хворіє і, як наслідок, чуток не виникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...