Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

У мене друг у Епіцентрі диспетчером робить. Йому не подобається, графік роботи не набагато кращий від Шуберта, постійно хочуть гроші зняти за якісь неясні провини. ЗП в кінці виходить 1450-1550грн замість декларованих 2000 і підвищення ЗП.

Я бачу твій друг так хоче працювати, як і ти. Я таких, як твій друг, яких "штрафують просто так", пачками звільняв за ледарство і пофігізм, що підкріплений нездоровими амбіціями на порожньому місці. Такі супер-роботяги никаються по кутках, чешуть про життя, ганяють на перекури по три рази в годину і за це все хочуть гроші на рівні директора. Їм ніколи не зрозуміти, що "отримувати" і "заробляти" - різні речі. Страшно подумати, що виросте з такого покоління.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Вот він, гєстапавец!

Хоча правий, зараза!

2 nickel: з приводу ЖИРНОЇ ЖОПИ все правильно сказав, жму руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька фактів.

1. В мережі можна легко знайти перелік заводів цього холдінгу. Відразу кидається в очі велика кількість виробництв в Африці (ПАР, Туніс і. т.д.) та Східній Європі (переважно Румунія). В розвинутих країнах Світу, невраховуючи саму Німеччину, лише декілька виробничих площадок.

2. Протягом останніх двох років концерн був змушений тимчасово законсервувати кілька найменш рентабельних виробництв. Зупинили навіть завод в Румунії, але аж ніяк не в Україні.

3. Спочатку передбачалось дві черги Луцького заводу. Другий виробничий корпус передбачався поруч з нинішнім. Спочатку його будуівництво було відкладене кризовими явищами в світовій економіці... а пізніше керівництво холдинга починає пропрацьовувати можливість будівництва заводу на півночі Волинської області, поближче до районів з високим рівнем безробіття і нижчим рівнем заробітних плат.

4. Підприємство готове витрачати кошти на доставку робітників не тільки з всього Луцького району але й сусідніх з ним.

5. Підприємство регулярно витрачає кошти на численні рекламні акції спрямовані на залучення нової робочої сили, завдяки одній з яких і з'явилась ця тема.

А тепер конкурс, що спільного в цих всіх фактах? :huh:

спiльне те, що це нормальна практика для бiльшостi великих корпорацiй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких, як твій друг, яких "штрафують просто так", пачками звільняв за ледарство і пофігізм, що підкріплений нездоровими амбіціями на порожньому місці. Такі супер-роботяги никаються по кутках, чешуть про життя, ганяють на перекури по три рази в годину і за це все хочуть гроші на рівні директора. Їм ніколи не зрозуміти, що "отримувати" і "заробляти" - різні речі.

Синдром ночальнєга?

Страшно подумати, що виросте з такого покоління.

А шо мало вирости з покоління, з якого нічого раніше не вимагали, лише аби відвідували роботу, а тепер хочуть загнати як коняк на перегонах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу хочу вибачитись що відхожу від теми.

А чому б непочати щось своє?

Наприклад береш 5 гектар землі в оренду (в колгоспі), сієш моркву. Середня урожайність якої 30-50 тон/га. З 5-ти га - 150 тон, при ціні 3 грн/кг, оптом в Одессі осінню забирають.

Правда потрібно вкласти і гроші і сили (можна скооперуватися з кимось), але ж вигідніше ніж ходити на роботу кожен день протягом року і вставати о 7:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам чув, як люди заробляють великі гроші на с/г, хоча не без ризиків.

Своя справа - це добре, ну а дана тема про можливість роботи на великому заводі (в даному випадку Kromberg&Schubert). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синдром ночальнєга?

чому синдром - посада :rolleyes: , я з такими випадками кожного дня зустрічаюсь.

byiviter,

Володя, не забивай голову дурними ідеями з своїм юнацьким максималізмом. Було б здоров'я - а ідея сама тебе знайде, головне бути в потрібному місці в потрібний час. Наполегливо працюй, почни з маленького кроку, ось тоді почнеться твоя велика справа. На форумі (тим більше на цьому) ніхто і ніколи не віддасть тобі ідеї що збагатила його, йди до всього сам. Став маленьку мету і досягай, не старайся братися за те, в чому не розумієшся. Все обов'язково вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому синдром - посада

дійсно, хваляться, що пачками звільняють не з синдромом, а з діагнозом.

може, ти пачками звільняєш, тому що не вмієш керувати підлеглими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну констатувати факт і хвалитись це речі різні, хоча в Ваших словах є напевно сенс, можливо Ви лікар ?

А от "тикати" мені не треба друже. І тим більше робити висновки з моєї роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну констатувати факт і хвалитись це речі різні, хоча в Ваших словах є напевно сенс, можливо Ви лікар ?

ні, я теж керівник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до працівників заводу:

Щораз як я бував поруч Kromberg&Schubert, я помічав неповторну чистоту на території, яким дивом там так втримується порядок? На підприємстві багато прибиральниць (-ників), чи це заслуга постійних суботників у неробочий час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши все вище написане, вставлю і свої 5 копійок.Працював на кромберзі ще на самому початку виробництва, і вже тоді ходили страшилки. На рахунок отруєнь, руки треба добре мити. Проводка оброблена для того щоб гризуни її не чіпали. На рахунок випарів свинцю, то наскільки я знаю на виробництві використовують безсвинцеві припої. Висновки робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив топікстартеру починати на кромберзі, а паралельно напрацьовувати задумки по власній справі. В двадцять років все тільки починається. Тому це не той випадок коли потрібно підняти пів-Луцька на ноги і тяжко думати-гадати куди податись. Іди Володя працюй, зіштовхнеся з труднощами на даному підприємстві - пиши в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от "тикати" мені не треба друже. І тим більше робити висновки з моєї роботи.

якщо на форумі звертаютсья на Ви - то те ж саме що посилають н*х..

це не мої слова, але місцеві, бордівські.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну флейм вже розпочався, тому добавлю своїх пару копійок.

Найперше, це те, що багато людей сім'ями працюють на заводі і задоволені роботою.

Позмінний графік - це важко для організму, хоча це все індивідуальні особливості - комусь може й нормально. Перевага в тому, що вдень можна повирішувати свої проблеми. Я сам працював на одній славновідомій фірмі і відпроситися, щоб вирішити якісь свої проблеми раз на місяць на пару годин було просто "величезною шкодою для фірми", хоча я міг потім залишитися довше і доробити свою роботу, тому що моя робота по суті не була прив'язана до часових рамок. Тут же ви знаєте, що на роботі до 14, а потім ще можна в якусь установу, банк тощо з'їздити. А якщо в нічну, то й поспати можна і встигнути щось зробити за день.

Треба реально працювати. Весь свій робочий час. Полінуватися не вийде.

Я теж відпрошувавася, а в тебе скільки знімали від ЗП?

To nickel Я ж вище написав " заробиш гастрит, а то і язву". А гастрити на Кромберзі дуже серйозні, - отруєння парами свинцю. І не важливо чи в цеху працюєш чи в офісі заводу.

Треба меньше жерти всякої дряні, менше палити і пити, а ще займатися спортом. А то ведуть незрозуміло яке життя, а потім робота винна.

Чесно кажучи, не можу собі уявити, де там пари свинцю можуть бути і чи взагалі можуть бути...

перед тим,як бігти в їдальню, на ВЕЛИКІЙ перерві,руки мити не пробували?

Те що там є  небезпека  для здоров'я це факт.  А те наскільки велика це вже питання відповідних служб. Чи  всі вважають що кабелі роблять з екологічно чистих матеріалів? Я думаю не просто так ходять чутки що жінки після кромберга не народжують, а якщо й народжують то не цілком здорових дітей. І працюють там в основному з сіл (при чому не близьких) із-за безвихідності свого положення. 

Кілька фактів.

1. В мережі можна легко знайти перелік заводів цього холдінгу. Відразу кидається в очі велика кількість виробництв в Африці (ПАР, Туніс і. т.д.) та Східній Європі (переважно Румунія). В розвинутих країнах Світу, невраховуючи саму Німеччину, лише декілька виробничих площадок.

2. Протягом останніх двох років концерн був змушений тимчасово законсервувати кілька найменш рентабельних виробництв. Зупинили навіть завод в Румунії, але аж ніяк не в Україні.

3. Спочатку передбачалось дві черги Луцького заводу. Другий виробничий корпус передбачався поруч з нинішнім. Спочатку його будуівництво було відкладене кризовими явищами в світовій економіці... а пізніше керівництво холдинга починає пропрацьовувати можливість будівництва заводу на півночі Волинської області, поближче до районів з високим рівнем безробіття і нижчим рівнем заробітних плат.

4. Підприємство готове витрачати кошти на доставку робітників не тільки з всього Луцького району але й сусідніх з ним.

5. Підприємство регулярно витрачає кошти на численні рекламні акції спрямовані на залучення нової робочої сили, завдяки одній з яких і з'явилась ця тема.

А тепер конкурс, що спільного в цих всіх фактах? :huh:

1. Це все через дешеву робочу силу (потрібно багато людей, бо значна частина робіт виконується вручну - не так вже й реально це все зробити автоматизованим). В розвинених країнах світу виробництва немає - можуть бути тестові виробництва, логістичні центри, центри роботи з клієнтами.

2. В країнах, де рівень життя підвищується і зарплати стають вищими, логічно зменшувати такі виробництва, якщо є можливість перенести їх у більш вигідні місця. На рахунок Румунії проінформованість у Вас погана - там, навпаки, відкрився ще один завод.

3. Немає коментарів.

4. Вище описував про працівників з сіл.

5. Підприємсто збільшує потужності, причому постійно протягом часу свого існування. Цим пояснюється значна потреба в людях. Ну і звільняються, звичайно, теж - комусь надто важко, хтось більш грошовите місце знаходить.

Спільне в цих фактах те, що німці добре думають, куди і скільки грошей вкласти, щоб отримати прибуток.

Медогляд проходиться в 1 поліклініці тому що з ними є домовленість і налагоджений обмін документами, щоб люди зайвий раз по якийсь папірець чи аналіз не їздили. Останній медогляд я пройшов за 2,5 години десь. Дехто проходив і швидше. Вчителі з школи свій медогляд по два дні проходять.

Я, казав раніше було в Ліпінах медогляд,а лікарняний все-таки приймуть з любої сільської амбулаторії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив топікстартеру починати на кромберзі, а паралельно напрацьовувати задумки по власній справі. В двадцять років все тільки починається. Тому це не той випадок коли потрібно підняти пів-Луцька на ноги і тяжко думати-гадати куди податись. Іди Володя працюй, зіштовхнеся з труднощами на даному підприємстві - пиши в ПП.

Дякую на доброму слові.

Щодо роботи на Кромберті, я не збираюся йти туди у самі "чорнороби", хочу здобути досвід роботи із спеціалізованими ЕОМ, такими як використовуються на порізці кабелів (хоча б). Якщо умови мене задовольнятимуть - працюватиму з надією на кар'єрний ріст. Вчитися люблю, люблю коли вчать. Я наразі не безробітний, маю багато ідей самоутвердження, але треба себе навчити важко працювати, оскільки не позбавлений людської ліні :)

Впевнений, робота на заводі мене взбадьорить, і навчить багато чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам чув, як люди заробляють великі гроші на с/г, хоча не без ризиків.

Своя справа - це добре, ну а дана тема про можливість роботи на великому заводі (в даному випадку Kromberg&Schubert). :)

В списку найбагатших людей Форбс є 8 українців, 3 з них - аграрії, але заїдь в любе село, і порахуй місцевих мільйонерів. Не все так просто. Правильно crowhunter написав: Було б здоров'я - а ідея сама тебе знайде, головне бути в потрібному місці в потрібний час.

Питання до працівників заводу:

Щораз як я бував поруч Kromberg&Schubert, я помічав неповторну чистоту на території, яким дивом там так втримується порядок? На підприємстві багато прибиральниць (-ників), чи це заслуга постійних суботників у неробочий час?

Імхо, не буде німець набирати людей на виробництво кабелів, не маючи можливості забезпечити їх роботою. Тому, прибираюь прибиральники, а кабелі роблять - кабельщики (чи як їх там). Та й чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Якщо робота поставлена так, що на обід дається 20 хвилин, то бродити по території і смітити не буде часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу твій друг так хоче працювати, як і ти. Я таких, як твій друг, яких "штрафують просто так", пачками звільняв за ледарство і пофігізм, що підкріплений нездоровими амбіціями на порожньому місці. Такі супер-роботяги никаються по кутках, чешуть про життя, ганяють на перекури по три рази в годину і за це все хочуть гроші на рівні директора. Їм ніколи не зрозуміти, що "отримувати" і "заробляти" - різні речі. Страшно подумати, що виросте з такого покоління.

З врахуванням постів які з*явились нижче, хотів би свої нижченаведені питання адресувати не тільки crowhunter, а й іншим начальнєгам-бордівчанам, які використовують систему штрафів щодо своїх підлеглих.

От скажи нам, простим смертним, штрафуючи підлеглих ти отримуєш якесь задоволення, наприклад моральне? Чи отримуєш ти якийсь відсоток від того штрафу, який ти наклав на працівника, що затримався на толчку, але не зумів тобі цього довести? Чи знаєш ти, взагалі, що штрафувати законно може тільки держава, а те що накладаєш ти - це разводняк на бабло, за яке работяга міг купити своїй дитині лишню пачку соку (хоча міг і пропити, але хай тебе це не гребе)? Чи знаєш ти, що якщо працівник порушує дисципліну, то за цим слідує догана -> сувора догана -> звільнення по статті (за умови що між випадками не більше 0,5 року)? Чи знає податкова, куди власник підприємства списує бабло, яке недоплатили працівникам? У вас же офіційна ЗП, цікаво, які циври ви записуєте в довідку про доходи, реальну з врах. штрафів чи тупо ставку?

Не треба мені розказувати що працівники самі погоджуються на таку систему.

Нікого не хочу образити, але мудака, який впроваджує в себе на підприємстві систему штрафів щодо вже працюючих працівників хочеться придушити. Бо це інструмент який не тільки дозволяє дисциплінувати працівників, але і звести особисті рахунки з "занадто розумним" підлеглим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM,

Вадім - ти чо домахався ? хочеш відповіді на питання - пиши в ПП чи позвони. н*хєра цей цирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насамперед хочу подякувати що ти до мене на"ти"))). З приводу "подзвони" - напевно ти мене з кимось переплутав, бо ми з тобою швидше за все не знайомі.

А з приводу ПП - хотів би щоб ти дав відповідь саме публічно, адже тут зібрались люди, які хочуть знати що здатен запропонувати Завод крім суто гіпотетично імовірного хронічного захворювання, системи штрафів європейського зразка, офіційної зарплати, чистої території, халявного довозу додому і багато чого іншого хорошого і не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 byiviter в тебе стільки позитиву і оптимізму щодо Кромбергу...я аж заздрю:)

По темі, ще рік назад адміністрація заводу посилала автобуси за працівниками аж за Ковель. З такими темпами на Волині не залишиться жодного села, де б не знали про Кромберг.

Я особисто там працював і бачив, як набирали на навчання (їхній "шулінг") 20 людей, із них в цех готовими (вивченими) працівниками виходило 5-7, решта 15-13 просто втікали від побаченого там. І справа не в суворій дисципліні, а у ставленні до людини працівника - це просто щось з чимось....що не передати чи описати словами :lopata: :lopata: :lopata: , це можна тільки побачити :_39: і все це помножено на тотальне вміння керувати людьми і незнання банальних азів менеджменту - організаторства начальниками змін.

Я багато де працював, але Кромберг перевернув з ніг на голову все моє уявлення про межі людського ідіотства-дибілізму, я навіть не знав, що люди можуть бути настільки тупими і обмеженими, з таким низьким інтелектуальним розвитком, як начальники змін.

моє імхо, краще вже продавати на базарі, чи вантажником.

соррі якщо когось обідив!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба уособлювати мене з кромбергом, я до нього ніякого відношення не маю. А давати відповіді і пояснювати щось там "публічно", так я і не зобов'язаний вроді нічим і нікому по даній темі. Враховуючи, що тема з добрих намірів перетворилась на срач - прошу модерів видалити флейм. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз мені треба таке місце, як мій тезко Вова описав.

Так гартується сталь © :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 byiviter в тебе стільки позитиву і оптимізму щодо Кромбергу...я аж заздрю:)

По темі, ще рік назад адміністрація заводу посилала автобуси за працівниками аж за Ковель. З такими темпами на Волині не залишиться жодного села, де б не знали про Кромберг.

Я особисто там працював і бачив, як набирали на навчання (їхній "шулінг") 20 людей, із них в цех готовими (вивченими) працівниками виходило 5-7, решта 15-13 просто втікали від побаченого там. І справа не в суворій дисципліні, а у ставленні до людини працівника - це просто щось....що не передати чи опистати словами :lopata: :lopata: :lopata: , це можна тільки побачити :_39: і все це помножено на тотальне вміння керувати людьми і незнання банальних азів менеджменту - організаторства начальниками змін.

Я багато де працював, але Кромберг перевернув з ніг на голову все моє уявлення про межі людського ідіотства-дибілізму, я навіть не знав, що люди можуть бути настільки тупими і обмеженими, з таким низьким інтелектуальним розвитком, як начальникі змін.

моє імхо, краще вже продавати на базарі, чи вантажником.

Вони "надягають" західноєвропейську модель керування на нашу ментальність, яка не готова до такого як зі сторони керівника, так і зі сторони підлеглого. Штрафи, зуб даю, звідти до нас прийшли.

Ну не такі ми педантичні як той німець, який від нас хоче ідеального порядку. Не готові ми до цього. Хоча я за порядок, але все в міру.

не треба уособлювати мене з кромбергом, я до нього ніякого відношення не маю. А давати відповіді і пояснювати щось там "публічно", так я і не зобов'язаний вроді нічим і нікому по даній темі....

ну поплутав я з приводу Кромберга, але було б не пагано якби завдяки тобі стало більше розуміння між оштрафованим праціником і керівником.

Хочу додати, що самого ніколи не штрафували, навіть законно, але на попередній роботі я немало доклав зусиль щоб таку систему {штрафів} не запровадили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз мені треба таке місце, як мій тезко Вова описав.

Так гартується сталь © :0002:

Ну, тоді мої тобі вітання ;) друже! Успіхів! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...