Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Хм, може якісь канікули і були, але стверджувати, що жодної копійки не пішло в бюджет - це явний перебір.

Не було ніяких канікул. На рахунок "жодної копійки", то треба уточняти, що підприємство на сплачує податку на прибуток, але не через пільги. Не буду вдаватись в детелі, але Кромберг весь час демонструє збиткову діяльність. Причому виключно за рахунок специфіки українського бухобліку.

Тим не менше слпачує колосальні відрахування у фонду соцтстраху і та повязані з цим платежі.

Більше того лише в минулому році заводу частково компенсували дуже солідну суму ПДВ, який дежрава боргувала підприємству понад 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Симптоми в усіх були схожими: боліла голова, терпли руки, нудило...

Жесть :P , "битовуха". На виробництві видають медичний спирт в баночках по 100 мл в великому обсязі якщо судити по цифрі, і в достатньому якщо його використовувати за призначенням. З метою припинення пиятики на деяких ділянках замінити медичний спирт на метиловий.

Хто полюбляє хильнуть в той раз жостко обламався.

Медичний також видають. Наприклад: механікам видають при потребі.

Профспілка. На дошці стандартна інфа: в основному приклади різних заяв, склад профспілки, хто підтримує (які профспілки), вирізка з статті про оплату. Загалом нічого цікавого.

А ось приатачений скан "лістовочкі", з яким агітують на збір підписів (вже 400 є на словах правда).

(http://rghost.ru/4963079)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я побував сьогодні вперше на заводі Kromberg&Schubert, враження найприємніші. Здивував особливо порядок і дисципліна. Зі мною був товариш, який раніше працював на цьому підприємстві. Заповнив анкету (не без помилок :smile3: ) і поспілкувався із працівницею відділу кадрів, Світланою. Я довідався, що зараз є вільні вакансії на порізочний станок, куди я й виявив бажання влаштуватися (Шнайдерай відділ, пі.сі. сьогодні купив собі дві ручки Schneider :smile3: ) і ще вільні вакансії на виробничу лінію (змотування кабелів), щодо зп я ще не уточняв. Мені пообіцяли передзвонити приблизно за тиждень, тому цього часу повинно вистачити для того, щоб забрати нарешті свій військовий квиток із військомату :smile3: .

Щодо анкети, хто ще не в курсі: двосторонній листок-бланк А4 формату, де потрібно вказати достовірну інформацію про себе: освіту, попередні місця роботи, сімейний стан, прописка, контактна інформація, бажана зп, готовність роботи у різні зміни, і інша інформація.

P.S.: сподобався велосипед на спец. стоянці на території перед адмін. корпусом, здається Bergamont.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To VeryFate, якісь вимоги у вашої профспілки косметичні, оце вбило:

"5. При проходженні працівниками прохідної підприємсва не принижувати гідності і честі працівників" :smile-zachot:

Уявляю, підходиш до "хвіртки", вставляєш картку, чи що у вас там, а у відповідь:

Sche*sse, ukrainisch sche*sskerl!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: сподобався велосипед на спец. стоянці на території перед адмін. корпусом, здається Bergamont.

:0011:

Хай но потеплішає ще трохи - їх там побільше буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"5. При проходженні працівниками прохідної підприємсва не принижувати гідності і честі працівників" :smile-zachot:

Мався на увазі обшук тебе і твоїх особистих речей. Мені доводилося працювати на фірмі, де обшук проводився навіть перед перекуром - приємного мало. Ти і так матеріально відповідальний, і якщо щось пропаде, то ти компенсовуєш це з своєї кишені, навіщо ще обшук? Якщо не довіряють то краще звільнити, а не шмонати, як зека, на кожному перекурі, обіді, початку і кінці зміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З метою припинення пиятики на деяких ділянках замінити медичний спирт на метиловий.

Хто полюбляє хильнуть в той раз жостко обламався.

Слабо віриться. Якби робочі "накотили" навіть 30мл метанолу (пів-рюмки), швидка би їм вже не допомогла. Метанол - це сильна отрута, видавати його просто так не мали права. Хоча якщо це правда, то методика по усуненню пиятики на Кромберзі досить оригінальна, а головне 100% дієва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не метиловий а ізопропіловий, його люблять використовувати в техніці, оскільки очищає різний бруд набагато ефективніше ніж етиловий.

І симптоми співпадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не метиловий а ізопропіловий, його люблять використовувати в техніці, оскільки очищає різний бруд набагато ефективніше ніж етиловий.

І симптоми співпадають.

Можливо і так, я його не отримую, в роботі не використовую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо і так, я його не отримую, в роботі не використовую.

Зато коментуєш так, ніби пив разом з отруєнними...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Пити для "ефект достигнут" можна багато що.

На заводі "алко-контроль" доволі жорстокий, провірка на проміле в мед. каб.

1 раз і на звільнення. Вийняток якщо прийшов, низький рівень, майстер заступився, тобто нормальний працівник і це випадковість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мався на увазі обшук тебе і твоїх особистих речей. Мені доводилося працювати на фірмі, де обшук проводився навіть перед перекуром - приємного мало. Ти і так матеріально відповідальний, і якщо щось пропаде, то ти компенсовуєш це з своєї кишені, навіщо ще обшук? Якщо не довіряють то краще звільнити, а не шмонати, як зека, на кожному перекурі, обіді, початку і кінці зміни.

Шманають, бо робота в охорони знайти хто виносить. Нестачу ділять між всіма матеріальновідповідальними, хоча виносять далеко не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шманають, бо робота в охорони знайти хто виносить. Нестачу ділять між всіма матеріальновідповідальними, хоча виносять далеко не всі.

Якщо за це взялася профспілка, то значить вони щось роблять не так. В нас тоже охорона "обмацувала", хоча по інструкції їм це заборонено було робити - були металодетектори. Можна "шманати", а можна перевіряти, не принижуючи людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару років тому один мій випадковий знайомий, який працював на Кромберзі чи то нач. зміни, чи якимось замом (не знаю точно, але не простим робочим), хвалився, що витягував з робочих компів цеха пам'ять, міняв процики на дешевші, виносив свічі, вінти, ітд. Навіть мені пропонував щось у нього купити. Не знаю, чи правда, але знаючи наш народ, цілком можливо. Так що охорони багато не буває, навіть на такому "європейському" виробництві, як КіШ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару років тому один мій випадковий знайомий, який працював на Кромберзі чи то нач. зміни, чи якимось замом (не знаю точно, але не простим робочим), хвалився, що витягував з робочих компів цеха пам'ять, міняв процики на дешевші, виносив свічі, вінти, ітд. Навіть мені пропонував щось у нього купити. Не знаю, чи правда, але знаючи наш народ, цілком можливо. Так що охорони багато не буває, навіть на такому "європейському" виробництві, як КіШ.

От твій же пост говорить про ефективність цієї охорони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за це взялася профспілка, то значить вони щось роблять не так. В нас тоже охорона "обмацувала", хоча по інструкції їм це заборонено було робити - були металодетектори. Можна "шманати", а можна перевіряти, не принижуючи людину.

Практика особистих доглядів має бути озвучений в трудовому договрі. Колись сам заставив провести догляд комерційного директора на одному відомчому об'єкті, та й сам сам виходячи за територію завжди представляв речі для огляду.

З цієї процедури можна не робити трагедію і не принижувати когось та не принижуватися самому незважаючи чи доглядають тебе чи доглядаєш ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару років тому один мій випадковий знайомий, який працював на Кромберзі чи то нач. зміни, чи якимось замом

даааа, з тобою в розвідку не сходиш :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

витягував з робочих компів цеха пам'ять, міняв процики на дешевші, виносив свічі, вінти, ітд

Читаючи таке, все більші сумніви беруть на рахунок "офігенских труднощів" на Кромберзі, видається що це звичайна дисципліна, більше з того, судячи з усього - недостатньо жорстка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даааа, з тобою в розвідку не сходиш :blink:

Ага. Никогда еще Штирлиц не был так близок к провалу, как в этот вечер... :lol:

Ну так агентурну сітку я не здав, явки і паролі не провалив - так що усьо кошерно :D Та і людину ту я бачив раза зо три всього, потім він десь пропав, і більше ми з ним не пересікались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказували що за попередньої охорони з заводу багато хто виносив провода...

вбільшості 35... а ще колись була катушка 50... то короч з часом вона десь пропала...

Ще була колись акція приведи друга і тому хто привів давали 150-180 грн точно не знаю скільки.

Колись народ не хотів йти на завод а зараз дуже багато йде... на літо багато звичайно звільняється.

Люди працюють по 4-5 років на заводі.. деякі ще з самого початку (прості робочі) а ЗП яка була така й залишилася.

За попередніх директорів німців за стаж нараховували +40% ставки напевно.

Зараз за рік стажу дають 70 грн... десь в тому районі.

Для німецького заводу зарплата 1600-2000(простого робочого) це дуже мало на мою думку...

Спочатку мало бути більше але наш мер якось там на них повпливав щоб вони не робили високу ЗП бо всі люди побіжать на завод працювать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто аху@*аю з вас!! Вам наводять приклади, розказують що шуберт зло - там здоров"я продається, невиліковні болячки заробляються, а ви своє - то заздрості інших, то злі чутки, ббс... Та які н*х заздрості. чому там заздрити?? тих 1500-2000грн що платять навіть зарплатою важко назвать... напевно потім на ліки більше піде. Мені лічно якось насрать будете ви там робить чи ні, ваше життя, ваше здоров"я, можете хоть в стєнку головой розбитись... моє "фе" полягає в тому, що в нас є такі ідіоти як ви, які за копійки готові працювати на шкідливому виробництві, на тих умовах що пропонують... і поки будуть такі ідіоти - доти й умови такі будуть.

Які приклади ? О_о

Я вже 5 років працюю на заводі і ше живий - здоровий )

Свинцю в нас немає ! Навіть припой яким паяються клеми і той без Pb.

Кому ше шось цікаво - можете питати в групі "ВКонтакті"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До прихода - зашибісь

Після приходу + крис з континіума наліцо - генерація тупих ідей + зменшення з.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...