Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Igrek, в Луцьку це не єдине виробництво, візьмемо для прикладу Модерн-Експо. Там також є шкідливі ділянки, знайомі працюють на цинкуванні, вони знають, що це шкідливо, отримують за це безкоштовне молоко і непогану зарплату, особливо в порівнянні з Кромбергом. Чому про Модерн-експо не ходять такі "легенди", а про Кромберг - так? Можливо диму без вогню не буває?

Мені здається, що основна причина для цих легенд - це якась заздрість до чужого і настороженість. БабаБабіСказала і пішло: "От, буржуї прийшли, все з нуля збудували. Чого прийшли - бо шкідливо і в себе їм не дають робити." Та все їм дають, але фінансово це не вигідно. Модерн же ж свій, до своїх спокійніше ставляться.

Комусь десь погано стало (та з трьох тисяч людей аж ніяк всі здорові не будуть), зразу всі все знають і ББС розносить. А ще люди після нічної зміни в город, а потім, не сплячи навіть, знов на роботу... А потім: ой погано, ой шкідливо - та навіть спортсмен від такого здохне, якщо не відпочивати нормально.

В нас теж є певні місця, де, наскільки я знаю, надається доплата і дається молоко. Там стоять витяжки, місця перевіряються екологією. Ніхто ж не змушує на тому місці працювати - кожен сам повинен вирішити для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені здається, що основна причина для цих легенд - це якась заздрість до чужого і настороженість. БабаБабіСказала і пішло: "От, буржуї прийшли, все з нуля збудували. Чого прийшли - бо шкідливо і в себе їм не дають робити." Та все їм дають, але фінансово це не вигідно. Модерн же ж свій, до своїх спокійніше ставляться.

Комусь десь погано стало (та з трьох тисяч людей аж ніяк всі здорові не будуть), зразу всі все знають і ББС розносить. А ще люди після нічної зміни в город, а потім, не сплячи навіть, знов на роботу... А потім: ой погано, ой шкідливо - та навіть спортсмен від такого здохне, якщо не відпочивати нормально.

В нас теж є певні місця, де, наскільки я знаю, надається доплата і дається молоко. Там стоять витяжки, місця перевіряються екологією. Ніхто ж не змушує на тому місці працювати - кожен сам повинен вирішити для себе.

А в Модерн-Експо власник з Любешова, свій-рідний?

world_map_ru_ed1.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завод як завод, стабільно-регулярна зарплата, інколи меньша або більша за очікувану, сцукі начальнегі в цеху, куча сімпатічних дівчат :blush:

Якщо на перших порах нема роботи, ідеальний варіант. Однак рутіна затягує, і в битовусі (зміна-дом-сон-зміна) легко себе загубити.

Звільняються по таким причинам:

1. Заіпало (просто так не буває).

2. Сезоні роботи на полях України, садах Польщі (основна маса людей з села - комусь на власний город потрібно, в Польщі більший заробіток), на зиму ця маса повертається назад.

3. Крадіжки - МЕДЬ, ізолента, і навіть за забуті в кармані кусачкі, ножниці штрафують - всяке буває.

По зарплаті:

Офісний персонал - в середньому 1,5-2к, начальнегі більше.

Цех - є ставка біля 800 грн здається + куча різних премій. В середньому від 1,8к до фіг знає скільки.

Механікі і інші супутні відділи - так само як по цеху, але є деяка різниця в кращу сторону. Мені друг механік показував свою "расчотку" - 4,7К :ohmy: , правда він понаднормових понабирав.

Хавка в толовій: Великій вибір тільки вдень (поки є керівництво :glare: ). На Модерні смачніше готують в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це все через дешеву робочу силу (потрібно багато людей, бо значна частина робіт виконується вручну - не так вже й реально це все зробити автоматизованим). В розвинених країнах світу виробництва немає - можуть бути тестові виробництва, логістичні центри, центри роботи з клієнтами.

2. В країнах, де рівень життя підвищується і зарплати стають вищими, логічно зменшувати такі виробництва, якщо є можливість перенести їх у більш вигідні місця. На рахунок Румунії проінформованість у Вас погана - там, навпаки, відкрився ще один завод.

3. Немає коментарів.

4. Вище описував про працівників з сіл.

5. Підприємсто збільшує потужності, причому постійно протягом часу свого існування. Цим пояснюється значна потреба в людях. Ну і звільняються, звичайно, теж - комусь надто важко, хтось більш грошовите місце знаходить.

Спільне в цих фактах те, що німці добре думають, куди і скільки грошей вкласти, щоб отримати прибуток.

Igrek, те що ви працюєте на заводі зовсім не зобовязувало Вас прокоментувати кожен пост в даній темі. Наприклад мій був написаний іронічно і мав вигляд риторичного питання.

Це прекрасно, що ви прокоментували і коню зрозумілі речі, але суті це особливо не змінює. Те що є позитивом для педантичного німецього власника холдінга, аж ніяк не означає благополуччя та престиж для роботяг, які за копійки (по світовим міркам) допомагають заробити йому кілька додаткових мільйонів євро на рік. І національність тут до лампочки. Переважна більшість ЗМУШЕНА там працювати через відсутність нормальних альтернатив.

І площадку в Румунії в 2009 му таки зупиняли. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватає і свого гівна.

Наприклад. З осені 2010 року відчулась дивна "уровняловка" по зарплаті. Це повязують з приходом нового працівника з Континіума, Кайдаш прізвише, посада фінансовий контролер. Наслідкі я вже бачу не тільки в частковому знижені зар. плати, а й в тому що розпочався збір підписів на страйк від профсоюзу. З вимогами: згідно законодавства про оплату в вечірній та нічний час, 13 зарплата, додаткова сума на оздоровлення при відпустці і т.д. Ось такі пирогі

Слухі про шкідливість: німці ведуть бізнес по європейські, тому зрозумі причини обурення "месних-пузатенькіх" яким обломалось земля, будівництво та дозволи заводу якби це був "український" бізнес. А як відомо, пан проклинає, челядь доповнює.

Також велика текучість не створює іміджу. Про причини я писав вище, основний кістяк все одно працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Модерн-Експо власник з Любешова, свій-рідний?

Обяснись.

Я працюю на заводі, буває по всякому, і обсираю і вихваляю. На це є особисті причини, я бачу водночас і позитивне і негативне в роботі, не придаючи жодному пріорітету. Тобто поки працюю максимально нейтральний :sq_ye: (що з моїм темпераментом не завжди вдається :( ), зберігає нерви та відносини.

Так обясни причини твого скептицизму, не захотіло керівництво мати справу з твоїми діловими пропозиціями, чи можливо ти "тест на дибілів" не пройшов, чи якимсь чином лобіюють і придушують твою власну справу, чи ти проти заводу бо це "фашисти". Назви свою причину :smile3:

Собака гавкає, а караван іде.

Стосовно Любишова....ну так собі....Що Любомль, що Любишів - дуже мало зустрічав нормальних людей звідти, дуже мало. Основна маса їхніх жителів взяли за правило - "Жизнь учит - Быть суками по сути"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обяснись.

Я працюю на заводі, буває по всякому, і обсираю і вихваляю. На це є особисті причини, я бачу водночас і позитивне і негативне в роботі, не придаючи жодному пріорітету. Тобто поки працюю максимально нейтральний :sq_ye: (що з моїм темпераментом не завжди вдається :( ), зберігає нерви та відносини.

Так обясни причини твого скептицизму, не захотіло керівництво мати справу з твоїми діловими пропозиціями, чи можливо ти "тест на дибілів" не пройшов, чи якимсь чином лобіюють і придушують твою власну справу, чи ти проти заводу бо це "фашисти". Назви свою причину :smile3:

Собака гавкає, а караван іде.

Стосовно Любишова....ну так собі....Що Любомль, що Любишів - дуже мало зустрічав нормальних людей звідти, дуже мало. Основна маса їхніх жителів взяли за правило - "Жизнь учит - Быть суками по сути"

Про який скептицизм ти запитуєш? Я не працював/не стажувався/не мав ніяких бізнесових чи інших справ ні на Кромберзі ні на Модерн-Експо, не маю нічого ні проти "фашистів" ні проти Любешова. У Луцьку є достатня кількість іноземних фірм, чому слухи про отруєння не ходять про колишній ДПЗ, він також іноземний? Повторю своє запитання-припущення: можливо, тому, що диму без вогню не буває? Зауваж - не ствердження, а припущення. А мені тут начинають "втирати" про "фащистів", "задрість", "курящих/п'ющих дівок". Так що получається на інші заводи-фабрики курців не беруть? А випивох? А хто розкаже як відпочивають після зміни на Автозаводі, коли знайомого приносять додому? А хто знає як забиті пивнухи після закінчення зміни на ДПЗ? І чому там не має отруєнь? А якщо є, то як їм вдається це все приховати? Чи їм не заздрять? чи їхні ппрацівники п'ють якісніше розбавлений спирт і тому не отруюються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nickel

Ти бува не штунда ? Відхиляєшся від прямих питань, путаєшся в своїх твердженнях-припущеннях, відмовляєшся від логічного мисленя. Ніхто тобі не втирає, тобі втерли до мене.

Розжую ще раз, спробую достукатись до мізків. Плітки спорідненні лавині(згадаймо місцевих маньяків, і паніку - ми все умрьом), слух пускають свідомо або несвідомо щоб досягнути мети. Ця практика широко застосована в масмедіа для збільшення продажу товару, навіть цілком ніякого за якістю. Якщо можна для збільшення продаж, чому б не використати для "знищення" конкурентів, або підірвати репутацію. Заводу десь 7 років. Звідки статистика про народжуваність, шкідливість і так далі ? А звідти, що при такому маленькому часу в маленькому місті потік людей пройшов величезний, і кожний несправедливо ображений вносить лепту.

Цей абзац, розяснення пліток про шкідливість ще до початку будівництва :mellow:

До ображених також відносяться ті кому обламалось підзаробити на підготовці та будівництві, дозволах, та землі. Загатом ці люди мають авторитетну думку (високий майновий статус), окружені меньшими рибками і так далі. Відповідно і слухі - пернув барін, челядь принюхалась і підперджує.

Під своїм "Обяснись" я мав на увазі, поясни своє негативне ставлення до заводу спираючись лише на плітки.

Чому це схоже на анекдот

жена разговаривает с мамой по телефону подходит муж говорит жене не ври

а она думает про себя если я вру значит брешу если я брешу значит собака

мама он меня сукой назвал..............!

:lol:

Я не хотів образити тебе чи когось ще. Ситуацію з плітками може й психолог прояснити, а ще один спосіб це почитати щось типу Р. Чалдініні "Психологія впливу". А дехто нічого не читає і підсвідомо впливає. Репутація для ділової людини чи компанії багато важить, але мені глубоко пох на мою репутацію, і що про думають і чешуть язиками разні Васі.

Сорі за офтоп і перехід на особистість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ToVeryFate: я б не сказав, що nickel постить необгрунтовано, його позиція чотка - "Kromberg&Schubert не курорт, там можна здоров'я надірвати", і ця позиція має право на життя.

Та з іншої сторони, великих альтернатив повністю офіційної роботи по Луцьку я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто аху@*аю з вас!! Вам наводять приклади, розказують що шуберт зло - там здоров"я продається, невиліковні болячки заробляються, а ви своє - то заздрості інших, то злі чутки, ббс... Та які н*х заздрості. чому там заздрити?? тих 1500-2000грн що платять навіть зарплатою важко назвать... напевно потім на ліки більше піде. Мені лічно якось насрать будете ви там робить чи ні, ваше життя, ваше здоров"я, можете хоть в стєнку головой розбитись... моє "фе" полягає в тому, що в нас є такі ідіоти як ви, які за копійки готові працювати на шкідливому виробництві, на тих умовах що пропонують... і поки будуть такі ідіоти - доти й умови такі будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сусід працював 1,5року на порізці кабелів. закінчив працювати госпіталізацією прямо з цеху. Діагноз - отруєння невідомою речовиною. При обстеженні знайшли язву шлунка. Достовірнішої інформації годі й шукати! Шуберт - зло, злий ринок де за копійки продається здоров"я.

Ключові слова "Достовірнішої інформації годі й шукати!". Тобто ти вважаєш цю розповідь достовірною інформацією? І люди які працюють на заводі ідіоти?

Ще можна наприклад розказати історію як людина влаштувалася на завод, і через 2 дні її забрала швидка, при обстеженні виявили рак мозку. І всерівно, що цю людину наприклад збила машина, а рак мозку вже 3 роки в неї, головне те, що на заводі працювала.

А з доми також виходять тільки ідіоти? Подумай теоретично скільки небезпек тебе чекає за межами будинку, скільки смертей відбувається з людьми коли вони не вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь мені здається, якби тут було все так шкідливо, то директор-німець тут би не сидів, а лише час від часу навідувався перевірити чи все гаразд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директори два: один поляк, другий українець.

KILLER, от до чого твій пост? Аби ляпнути. Більшість всього, що ти на території сам навіть не бував ні разу і нічого там не бачив. А на рахунок ідіотів - то тільки ідіот і може таке писати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як топікастер, підтримуватиму життя цієї теми, мені приємно спілкуватися із людьми, які володіють достовірною інформацією, являються працівниками даного підприємства, мають досвід роботи, і готові поділитися ним із новачками, які потребують перш за все підтримки.

Хто вживатиме нецензурну лексику, ображатиме співбесідника, буде поводитися по-хамськи, флеймитиме - отримає попередження в особисті повідомлення, а потім жалобу на себе до адміністрації.

На KILLER я написав до адміністрації відразу, попросив його попередити.

Повторюся, я не терпітиму образ будь-кому у темі і осуджуватиму відвертий флейм задля особистої користі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто для VeryFate, відповім на всі запитання по пунктах, бо людина, схоже (схоже = припущення), з твердим лобом, тому прийдеться повторюватись і робити це по декілька разів. Отже, читай уважно, спочатку всі мої запитання, взагалі краще перечитай всі мої пости, а ще краще всю тему:

Стрьомно звучить така фраза від юзера з ніком "хірург". Викладай, що там страшного на Кромберзі?

А чому така інформація ще не просочилася в ЗМІ чи ще кудись, якщо вона достовірна?

Чому про Модерн-експо не ходять такі "легенди", а про Кромберг - так? Можливо диму без вогню не буває?

А в Модерн-Експо власник з Любешова, свій-рідний?

Про який скептицизм ти запитуєш? Я не працював/не стажувався/не мав ніяких бізнесових чи інших справ ні на Кромберзі ні на Модерн-Експо, не маю нічого ні проти "фашистів" ні проти Любешова. У Луцьку є достатня кількість іноземних фірм, чому слухи про отруєння не ходять про колишній ДПЗ, він також іноземний? Повторю своє запитання-припущення: можливо, тому, що диму без вогню не буває? Зауваж - не ствердження, а припущення. А мені тут начинають "втирати" про "фащистів", "задрість", "курящих/п'ющих дівок". Так що получається на інші заводи-фабрики курців не беруть? А випивох? А хто розкаже як відпочивають після зміни на Автозаводі, коли знайомого приносять додому? А хто знає як забиті пивнухи після закінчення зміни на ДПЗ? І чому там не має отруєнь? А якщо є, то як їм вдається це все приховати? Чи їм не заздрять? чи їхні ппрацівники п'ють якісніше розбавлений спирт і тому не отруюються?

2 nickel

Ти бува не штунда ?

Я - ні, хоча проти них нічого не маю, є в мене серед них і друзі і не зовсім. Дружити почав ще до прийняття ними віри і просто не перестав, релігія ні до дружби ні до чогось іншого не має ніякого відношення. Є і серед них і нормальні люди і нормальні козли - мав і маю з деякими з них справу.

Відхиляєшся від прямих питань, путаєшся в своїх твердженнях-припущеннях, відмовляєшся від логічного мисленя.

Я спеціально для тебе написав: Я не працював/не стажувався/не мав ніяких бізнесових чи інших справ ні на Кромберзі ні на Модерн-Експо, не маю нічого ні проти "фашистів" ні проти Любешова. Тому задавати мені запитааня про Кромберг, це треба бути ще тим "товстолобіком". В цій темі нарахував у своїх постах 16 знаків запитання. Майже кожен мій пост закінчувався знаком запитання, як ти думаєш, я щось стверджую? Чи все-таки запитую? При цьому намагаючись отримати чітку відповідь - немає.

Ніхто тобі не втирає, тобі втерли до мене.

Таки втирають. А от людина вказує на факти, почитай пости хірурга - це також плітки-чутки?

Розжую ще раз, спробую достукатись до мізків. Плітки спорідненні лавині(згадаймо місцевих маньяків, і паніку - ми все умрьом), слух пускають свідомо або несвідомо щоб досягнути мети. Ця практика широко застосована в масмедіа для збільшення продажу товару, навіть цілком ніякого за якістю. Якщо можна для збільшення продаж, чому б не використати для "знищення" конкурентів, або підірвати репутацію. Заводу десь 7 років. Звідки статистика про народжуваність, шкідливість і так далі ? А звідти, що при такому маленькому часу в маленькому місті потік людей пройшов величезний, і кожний несправедливо ображений вносить лепту.

Цей абзац, розяснення пліток про шкідливість ще до початку будівництва :mellow:

До ображених також відносяться ті кому обламалось підзаробити на підготовці та будівництві, дозволах, та землі. Загатом ці люди мають авторитетну думку (високий майновий статус), окружені меньшими рибками і так далі. Відповідно і слухі - пернув барін, челядь принюхалась і підперджує.

Читай пости хірурга І перед тим як намагатимешся достукатись до моїх мізків, хоча б спробуй увімкнути власні, якщо ще залишилось що вмикати.

Під своїм "Обяснись" я мав на увазі, поясни своє негативне ставлення до заводу спираючись лише на плітки.

Чому це схоже на анекдот

жена разговаривает с мамой по телефону подходит муж говорит жене не ври

а она думает про себя если я вру значит брешу если я брешу значит собака

мама он меня сукой назвал..............!

:lol:

А я і пояснив тобі, що нічого не стверджую, бо навіть на території заводу не був. Тільки запитую, бо цікаво... Бльо скільки раз мені ще прийдеться це повторити в цій темі? Якщо є холіварна тема, то це не означає, що всі учасники холівару мають займати крайню позицію. Ферштейн?

Я не хотів образити тебе чи когось ще. Ситуацію з плітками може й психолог прояснити, а ще один спосіб це почитати щось типу Р. Чалдініні "Психологія впливу". А дехто нічого не читає і підсвідомо впливає. Репутація для ділової людини чи компанії багато важить, але мені глубоко пох на мою репутацію, і що про думають і чешуть язиками разні Васі.

Сорі за офтоп і перехід на особистість.

Також хочу вибачитись за перехід на особистості, але маю звичку спілкуватися з співрозмовником, в доступному для нього стилі, тому просто вимушений був опуститися до твого рівня.

ToVeryFate: я б не сказав, що nickel постить необгрунтовано, його позиція чотка - "Kromberg&Schubert не курорт, там можна здоров'я надірвати", і ця позиція має право на життя.

Та з іншої сторони, великих альтернатив повністю офіційної роботи по Луцьку я не бачу.

От чесно, клянусь, нічого не стверджую, та й питаю не просто так для тролінга чи із цікавості - сам шукаю роботу, Кромберг постійно вкидає в поштовий ящик "запрошення". В скрутні моменті починаю задумуватись і над цією пропозицією, але насторожує оця постійність і чутки (дим, без вогню). А тут така тема, як не запитати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ключові слова "Достовірнішої інформації годі й шукати!". Тобто ти вважаєш цю розповідь достовірною інформацією? І люди які працюють на заводі ідіоти?

Ще можна наприклад розказати історію як людина влаштувалася на завод, і через 2 дні її забрала швидка, при обстеженні виявили рак мозку. І всерівно, що цю людину наприклад збила машина, а рак мозку вже 3 роки в неї, головне те, що на заводі працювала.

А з доми також виходять тільки ідіоти? Подумай теоретично скільки небезпек тебе чекає за межами будинку, скільки смертей відбувається з людьми коли вони не вдома.

1. а вам потрібно фото надгробного знака де писало б помер від роботи на шуберті??

2. усвідомлено іти на роботу з шкідливими умовами праці і нещасні випадки в побуті - це різні речі

чомусь мені здається, якби тут було все так шкідливо, то директор-німець тут би не сидів, а лише час від часу навідувався перевірити чи все гаразд

3. мова йде не про весь завод а про окремі цеха, в даному випадку - порізка кабелів

А на рахунок ідіотів - то тільки ідіот і може таке писати.

4. Час нас розсудить...

(с) Мені лічно якось насрать будете ви там робить чи ні, ваше життя, ваше здоров"я, можете хоть в стєнку головой розбитись!!!

Хто вживатиме нецензурну лексику, ображатиме співбесідника, буде поводитися по-хамськи, флеймитиме - отримає попередження в особисті повідомлення, а потім жалобу на себе до адміністрації.

На KILLER я написав до адміністрації відразу, попросив його попередити.

Повторюся, я не терпітиму образ будь-кому у темі і осуджуватиму відвертий флейм задля особистої користі.

5

fbff27523fb2t.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel на Кромберці за станком, я уявляю :0017: . Це ж як повинно життя взяти людину за сраку щоб з продажів потрапити за станок(((

Мо" тобі краще десь в Епіцентр чи Нову Лінію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel на Кромберці за станком, я уявляю :0017: . Це ж як повинно життя взяти людину за сраку щоб з продажів потрапити за станок(((

Мо" тобі краще десь в Епіцентр чи Нову Лінію?

Вже наївся того хліба (торгівля), хоча життя може закинути і на Епіцентр, і на Нову Лінію, і на Кромберг і будь-куди. Я нічого не виключаю.

Резюме вже давненько лежить в Епіцентрі, але не на продавця, поки не дзвонять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel на Кромберці за станком, я уявляю :0017: . Це ж як повинно життя взяти людину за сраку щоб з продажів потрапити за станок(((

Мо" тобі краще десь в Епіцентр чи Нову Лінію?

Вже наївся того хліба (торгівля), хоча життя може закинути і на Епіцентр, і на Нову Лінію, і на Кромберг і будь-куди. Я нічого не виключаю.

Резюме вже давненько лежить в Епіцентрі, але не на продавця, поки не дзвонять.

В контексті даної теми краще бути продавцем в Епіку ніж роботягою на Проктер енд Гемблі. А в Епіку на "не продавця" беруть тільки "своїх", або з рекомендацією від "своїх", так що чекати тобі довго доведеться, моя резюмешка там теж пилиться 2 роки (теж на "не продавця")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В контексті даної теми краще бути продавцем в Епіку ніж роботягою на Проктер енд Гемблі. А в Епіку на "не продавця" беруть тільки "своїх", або з рекомендацією від "своїх", так що чекати тобі довго доведеться, моя резюмешка там теж пилиться 2 роки (теж на "не продавця")

В мене кромберги, модерни, епіцентри і т.д. взагалі на одному рівні, і розглядаються тільки як останній варіант, коли відступати не буде куди, коли "за нами Москва" :D

п.с. А на хрєна вони тоді завалили своїми вакансіями всі сайти по пошуку роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене друг у Епіцентрі диспетчером робить. Йому не подобається, графік роботи не набагато кращий від Шуберта, постійно хочуть гроші зняти за якісь неясні провини. ЗП в кінці виходить 1450-1550грн замість декларованих 2000 і підвищення ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене друг у Епіцентрі диспетчером робить. Йому не подобається, графік роботи не набагато кращий від Шуберта, постійно хочуть гроші зняти за якісь неясні провини. ЗП в кінці виходить 1450-1550грн замість декларованих 2000 і підвищення ЗП.

Так це на всіх корпораціях так: фокстрот, ельдорадо, автозавод, кромберг, нова лінія, епіцентр і т.д. Тому й залишив їх як крайній варіант. Хоча моя найбільша зарплата була якраз в одній з таких корпорацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[В мене кромберги, модерни, епіцентри і т.д. взагалі на одному рівні, і розглядаються тільки як останній варіант, коли відступати не буде куди, коли "за нами Москва" :D

п.с. А на хрєна вони тоді завалили своїми вакансіями всі сайти по пошуку роботи?

Напевно хочуть випадково виловити "рибку" з серйозним резюме.

А так, то складається враження що середній насяльніка з вищеназваних контор потрапляє туди після практики в Гестапо. Може їм відстьогують відсоток зі штрафів, але ж якою треба бути цукою щоб на цьому наживатись? Якась зацікавленість (не дисциплінарна) точно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому робота на заводі рахується якоюсь, як би правильно сказати "принизливою", як "останній варіант"? Чому неможна піти і зробити там карєру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому робота на заводі рахується якоюсь, як би правильно сказати "принизливою", як "останній варіант"? Чому неможна піти і зробити там карєру?

По-перше не "принизливою" - є роботи і професії, що мені подобаються, але моя освіта від них далеко. Тому крок-за-кроком я поступово рухаюся в напрямку цих робіт, самостійно вивчаючи аспекти цих професій. Але якщо не зможу знайти щось в тому напрямку, то вимушений буду піти і займатись не любим мені ділом.

По-друге, я мало вірю в можливості "кар'єрного росту", і не тому що ніколи не "ріс". З власного досвіду, корпорації - єдине місце де я зміг хоч якось просунутись по службовій драбині, але є два "але". Перше - в корпораціях є два варіанти пошуку нових робітників: внутрішній і зовнішній. Внутрішній - на вільне місце ставлять людину з нижчої посади (на місце директора, садять замдиректора, наприклад), такий метод має ряд своїх плюсів і мінусів. Плюси: мінімум часу на введення людини в роботу, вона на 90% і так знає, що треба робити і як, знає клієнтуру і т.д., А мінуси: ця людина вже знає де і як можна зашаритись і підмутити і т.д. Зовнішній - беруть людину "з вулиці". Плюси: людина "з вулиці" може свіжим оком оцінити і зробити необхідні зміни в роботі фірми, має досвід роботи у конкурентів, тобто знає як їх подолати, не має дружніх зв'язків з колективом, тому поблажок не буде, і т.д. Мінуси: абсолютно не орієнтується в роботі фірми, потрібно набагато більше часу для введення її в роботу, може не знайти спільної мови з колективом і почнетться "тєкучкка" і т.д. Найкращий метод набору нових працівників - комбінований, але керівництво в основному бере нових людей "з вулиці", тому, що легше взяти нового працівника і повісити на нього частину своїх обов'язків чим пояснити старому, що тепер він має за ту ж зарплату, що і його попередник, робити вдвічі більше роботи. Друге "але" це чиясь жирна жопа. Поясню: маючи амбіції і роблячи кар'єру, завжди є шанс впертися в чиюсь жирну жопу, яка вже досягла свого "потолка", її все влаштовує і рух, по службовій драбині вверх, її абсолютно не цікавить. Отак мордой в жирну жопу можна застрягнути надовго, перепригнути через один щабель тобі ніхто не дасть. Ти сидиш і дивишся як на інших відділах тебе обходять молодші і "зеленіші", а перед тобою стіна (жирна жопа).

Десь так...

п.с. Щось я сьогодні розписався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...