Перейти до змісту

Что посмотреть?


Arden

Рекомендовані повідомлення

Всім раджу до перегляду фільм 2008 року випуску

ДОРОГА ПЕРЕМЕН

стрічка просто супер

Переглянула! Залишилась задоволеною!

В фильме Дорога перемен двое молодых людей Эйприл (Кейт Уинслет) и Фрэнк Уилер (ЛеонардоДиКаприо) мечтают о больших переменах в жизни: Фрэнк хочет проживать по-настоящему каждую секунду своей жизни, а Эйприл надеется стать актрисой. Для этого им необходимо покинуть Америку и отправиться в свободолюбивую Францию. Однако после свадьбы бытовая рутина затягивает их. Они переезжают в небольшой американский городой. Муж ходит на ненавистную работу, а жена вынуждена быть домохозяйкой и забыть об актерской карьере. Все чаще в доме становятся слышны склоки, ревность и взаимные обвинения, и их поездка все больше начинает походить на мираж.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Русский дубляж смотрел?

Я смотрел украинский в адреналине и русский дома, то наш на два порядка качественнее ;)

А вообще фильм не плохой, под холодное пивко самое то :)

я дивився укр переклад звідси. Після перегляду "Область тьми" і "Невідомий" це фільм виглядає повним гівном. У фільмі така погана зав’язка, що просто ппц. Хоча в загальному ідея фільму ще може бути, і якби вирізати 20 хв фільму, то можна було б сказати фільм можна разок глянути.

Ну наш завжди кращий ;)

і як ти міг цей фільм двічі дивитись!? а ти сильон :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вийшов на ліцензії фільм "пастир/priest" черговий Ван ХЕлсінг. Тема вампірчегів розкрита. Буду подивитися.

Посмотрела, ничего хорошего сказать не могу. Но конечно, убить время можно, хотя для этого есть вещи и получше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу таки глянути "Іншопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес". Старий добрий Голлівудський екшен) Поєднані стилі "Save private Ryan", "Black Hawk Down" та "2012".

А взагалі, тим, хто ще не бачив фільму "Moon" взагалі раджу нічого не дивитись, поки не перегляните його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть і не думав,що мені таке може сподобатись...

"Унесенные призраками" - світовий ШЕДЕВР від Хаяо Миядзаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тверду 3-ку.

Поєднання Ван Хелсінга та Еквілібріума. Ідея не нова. А так - на 1 раз вимкнути мозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився Цітадель, проглядується непогана сторі, але стікі пафосу лишнього, лишні сцени просто очі ріжуть. Можна ж було нормально зняти але....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кримінальна фішка від Генрі - нічого так фільм, не такий як решта, має щось своє.

Кримінальна фішка від Генрі - нічого так фільм, не такий як решта, має щось своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилась "Хатико". Бомбезний фільм!

Досі під враженнями і досі зі сльозами на очах...

200px-%D0%A5%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли починала його дивитися, то вже плакала, бо знала, що буде нещасливий кінець :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я навіть не дивився його. Просто хочу знайти гарний час для його перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна мура....порекомендуйте якийсь ужастік :smile3:

409.jpg

хороший ужастік від Джеймса Вона, з цікавим кінцем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна мура....порекомендуйте якийсь ужастік :smile3:

Недавно подивився "Астрал" і "Дьявол". Сподобались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна мура....порекомендуйте якийсь ужастік :smile3:

Якщо не бачив дуже РЕКОМЕНДУЮ подивитись Фільм ДЖОРДЖИНО...Це не ужастік. Але це страшенно атмосферний і дуже важкий фільм на 3 години. Оце є справжнє кіно... а не якийсь там примітивний жах в якому треба боятись пищання котів і несподіваних вибриків напівгнилих трупів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не бачив дуже РЕКОМЕНДУЮ подивитись Фільм ДЖОРДЖИНО...

погоджуся, хороший фільм хоть і затянутий) зате тримає в напрузі весь час)

Мілен класно зіграла, їй нада було побільше в кіно зніматись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему не чітав, може було, порекомендую для одноразового (іто як мінімум) перегляду фільм "Исходный код (Source Code)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему не чітав, може було, порекомендую для одноразового (іто як мінімум) перегляду фільм "Исходный код (Source Code)"

вже є ріпи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему не чітав, може було, порекомендую для одноразового (іто як мінімум) перегляду фільм "Исходный код (Source Code)"

вже є ріпи?

є, але перевод екранка тому дивитись не раджу

Пастир - sucks.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна мура....порекомендуйте якийсь ужастік :smile3:

Якщо не бачив дуже РЕКОМЕНДУЮ подивитись Фільм ДЖОРДЖИНО...Це не ужастік. Але це страшенно атмосферний і дуже важкий фільм на 3 години. Оце є справжнє кіно... а не якийсь там примітивний жах в якому треба боятись пищання котів і несподіваних вибриків напівгнилих трупів...

Оце фільмец :blink:

Я прозрел....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...