Перейти до змісту

Что посмотреть?


Arden

Рекомендовані повідомлення

Город воров - хороший детективчик с элементами триллера, Бен Аффлек на высоте.

Охотник за головами - легкая комедия с Дженифер Энистон и Джерардом Батлером, советую.

Одноклассники - комедия просто супер, смотреть всем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

та ти шо не може бути ото то ти гувмний!

maller, ти забуксував в 45му році? :smile3:

Широченний, безлімітний інтернет в м. Луцьк на місяць часу - вартує як 1 диск з названого тобою гастроному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притворись моей женой-давно голивуд не выпускал таких хороших комедий.Получил удовольствие.Почти семейное кино(не для детей,но для супругов).Очень рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притворись моей женой-давно голивуд не выпускал таких хороших комедий.Получил удовольствие.Почти семейное кино(не для детей,но для супругов).Очень рекомендую

цей фільм краще дивитись з українським дубляжем, він набагато кращий за російський ;)

Memento (Помни, 2000, 8.7/10, 8.0/10) - класний фільм, хоча початок трохи нуднуватий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Время Ведьм". Заради Ніколаса Кейджа та Рона Перлмана. :)

Середньовічна "казка" про відьм і т.д.

Хоча казкою назвати тяжко.

нічого так фільм, хоча на рахунок казки можна поспорити =)

понравился комент толи на баше или ещё где...

Прохождение Диабло за Паладина :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

босяком по мостовой

Може "Босиком по мостовой"?

Босяк - разг., пренебр. опустившийся, нищий человек из деклассированных слоёв общества

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Линкольн для адвоката" :0011: це останній який сподобавсь з нових

"Ограбление по-итальянски" з старих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

босяком по мостовой

Може "Босиком по мостовой"?

Босяк - разг., пренебр. опустившийся, нищий человек из деклассированных слоёв общества

може...

- вне закона

- отважная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о це переглянув "Хрещений батько" (Godfather) - хороший фільм хоч і старий. Атмосфера фільму збігається з книгою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Good Will Hunting

Фраза с фильма "Мы всегда должны выбирать кого пускать в наш странный маленький мир..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни смысла,ни эфектов,ни одной нормально поставленной драки, но прикольно (с) особливо епічні діалоги)))дивитись онлайн

ну і прихильникам "карти, гроші, два стволи" рокенрольщик :0123: цю силку даю так і якій переклад там не знаю, але бажано переглянути з правильним перекладом :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився кам-ріп Your Highness / Храбрые Перцем. Жесть... Особливо добив "трофей ворога" -post-118-0-56624800-1305317741_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно подивився Астрал , хто любить жахи має сподобатись :)

астрал - слабенький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені сподобався Астрал, моторошний фільм. Тримав у напружені. І кінець чудовий! Такого плану ужаси якраз люблю типу Зеркала, Дзвінок.

А Лінкольн для адвоката - норм фільм, один раз можна подивитись, але у "Перелом"а з Ентоні Хопкінсом він сосе :lol: от у "Переломі" мене сюжет вразив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тих, що нещодавно подивилася: "Хлоя" і "Перелом" (незвичайні сюжети, які я кілька днів обдумувала), дуже гарний "Побег в три дня".

І ще я недавно вперше подивилася фільм "Горбата гора". Раніше не дивилася його через погані відгуки. Проте, мені дуже сподобалося, можливо тому, що подібних фільмів не знімали. До одностатевого кохання ставлюся нормально і увесь фільм також не було неприємно (ну хіба що трохи від найбільш відвертої сцени на початку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вийшов DVDRip "Я четвертий". Озвучка з екранки.

появился дубляж, BDRip'ы гуляють полным ходом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...