Перейти до змісту

Yarchik, з Днем народження!


laska

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 263
  • Створено
  • Остання відповідь

Всього найкращого, а головне - вдячних і грошовитих клієнтів! :)

(краще пізно, ніж ніколи, тільки-но повернувся в рідне місто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С Днем Рождения, Ярчик!!!Пускай всегда будут яркими люди, которые тебя окружают, места в которых тебе предстоит побывать, блюда, которые ты будешь пробовать, чувства, которые тебя будут наполнять.

1361037734_9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику, то ж нічого, що я тут вітаю з запізненням? :)

Я дуже радий, що можу називати тебе другом і бажаю тобі, друже, щоб твоє життя було повне досягнутих мрій, але щоб ті мрії ніколи і не закінчувались. Нехай в тебе буде багато здобутків і мінімум розчарувань. І здоров'я міцного тобі і найріднішим тобі людям! І нехай твоє життя і твоє майбутнє буде побудоване за твоїми правилами, твоїми законами і твоїми планами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, странно тебе, наверное, встречать свой день рождения без снега :smile3: пожелаю, чтобы весенняя погода только согрела и усилила твои переживания и чувства, так как этот год стал особенным. а счастье пусть свалится, как снег на голову :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Вітаю тебе мій ВЕЛИКИЙ друже. Бажаю тобі зрости до наміченої висоти і завжди залишатись самим собою. Цілую в обидві щічки :_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Ярчику! Мої тобі щирі вітання з черговим достойно пройденим роком, який в твоєму житті змінив так багато і подарував тобі донечку і власне гніздечко! Нехай наступний твій рік дасть здоров'я, щастя, достаток, багато кар'єрних успіхів і справжніх друзів! І років таких нехай попереду буде ще дуже багато. Нехай Фортуна не повертається до тебе задом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мирного неба, здоров'я, душевного спокою і.....Щедрих клієнтів. З Днем Народження, Ярчик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до всього сказаного. будь здоровим і фізично і духовно. З наступаючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подарував тобі донечку і власне гніздечко
З цим вітаю окремо ну і щирі вітання з ДН. Нехай здоров'я та удача завжди будуть в тебе!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!! Мої найщиріші вітання!

Нехай Фортуна не повертається до тебе задом :)

А якщо й повернеться - то, я впевнений, ти знаєш, що потрібно робити! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Днем народження!

Мирного неба над головою і здоров'я! А все інше неодмінно буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...