Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, Saddy сказано:

Основна проблема цього тарифу - територія його дії.

Волинська область
Райони: Ківерцівський, Ковельський, Луцький (включаючи м. Луцьк), Рожищенський.

 

нормальна територія ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 30.12.2019 в 17:50, SergLutsk сказал:

Аналогічна фігня, теж прозрів сьогодні. Але в мене він вже давненько по 55 грн. Одне лише радує, що ніби з 01.03 має змінитись, так що маю ще 2 місяці запасу звикнутись з думкою :(

но интернета будет больше, пишут 3Гб в день, потом режут скорость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, VojinSvitla сказано:

В лютому інтернет не тарифікується, чи то якийсь глюк?

 

Київстар робить YouTube, Instagram та інші додатки безлімітними для всіх абонентів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romanc сказано:
On 30.12.2019 at 17:50, SergLutsk сказано:

 

но интернета будет больше, пишут 3Гб в день

Та мені його і зараз забагато, якби можна було б я продавав би зайві гігабайти :)

За місяць використовую менше 1Гб, а маю здається десь біля 6 Гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Та мені його і зараз забагато, якби можна було б я продавав би зайві гігабайти :)

За місяць використовую менше 1Гб, а маю здається десь біля 6 Гб

20Гб и дальше обрезают скорость. когда проводного нет, приходится на мобильном сидеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв тиждень довіри 1 числа. Сьогодні  зранку  взагалі доступ пропав) При чому і на телефоні (4g). У КС якась чорна полоса. Сказали чекати техніка до 6 числа, там передзвонять. Звісно перерахунок за ці дні ніхто робити не збирається. Так і живем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні прийшла смс про супер пропозицію, перші 4 місяці за 150грн, потім за 200. тариф все разом. Норм, місяць трому платив ще 120. Мабуть скористаюся, а через 4, буду міняти провайдера. КС кагбе, всьо.
P.S Я розумію що все росте і тд, але моглиб якісь плюшки запропонувати, наприклад 150мб дати (не спеціаліст і не знаю чи є така можливість), це хоч якось згладило б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AnimaNoir сказано:

наприклад 150мб дати (не спеціаліст і не знаю чи є така можливість), це хоч якось згладило б.

по 2х парах точно ні....

 

а роутер в "тебе гігабітний"

 

а на кого міняєш?

вони також дають і стільниковий інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AnimaNoir сказано:

Сьогодні прийшла смс про супер пропозицію, перші 4 місяці за 150грн, потім за 200. тариф все разом. Норм, місяць трому платив ще 120. Мабуть скористаюся, а через 4, буду міняти провайдера. КС кагбе, всьо.

Я вже змінив. Підключив ДГ по акції рік 79грн/60 Мбіт, а там побачимо. А далі було цікаво. Коли я подав заяву на відключення КС, до мене подзвонила представниця цього оператора і запитала "Как ты посмел, холоп?" чому я вирішив відключитися? Відповів: не влаштовує ціна. Вона: а якщо ми вам зробимо знижку 50% на рік (тобто 75грн/100 Мбіт, непогано)? Але я на той момент вже підключив ДГ і вирішив, що задню включати несолідно, та й захотілося провчити гривнею жадібний КС, так що я гордо відмовився і залишився на ДГ. Моя порада: звякни 460 і скажи що сандалі жмуть і нам не по дорозі хочеш відключитися. Тобі передзвонить тьотя, і з нею вже торгуйся. Перевірено, працює.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Serpent сказано:

Тобі передзвонить тьотя, і з нею вже торгуйся. Перевірено, працює.

мені так само дєвачка з ДГ дзвонила,

через пів року після відключки, пропонувала знижку, по грошах біль менш,

але КСний халявний стільниковий номер і інтернет переміг, поки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

по 2х парах точно ні....

 

а роутер в "тебе гігабітний"

 

а на кого міняєш?

вони також дають і стільниковий інтернет?

Роутер справа наживна, давно треба на 5ггц переходити, стільниковий не потрібний. Хз, Датагруп чи накрайняк воля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Цитата

Київстар запустив послугу, яка ощасливить всіх абонентів

1575047655-8857-735x400-1.jpg
 

Карантин або добровільна ізоляція – речі, звичайно, неприємні, але цілком терпимі, якщо під рукою є доступ в інтернет. Оператори мобільного зв’язку в нашій країні прекрасно це розуміють, і запускають послуги, які дозволяють абонентам пережити вимушене самітництво з усім можливим комфортом. Про деякі з них від самих різних операторів ми вже неодноразово писали в наших попередніх статтях.

 

Сьогодні розповімо ще про одну. Вона порадує не тільки затворників, але і «сов», які працюють або просто сидять в інтернеті ночами. Прямо як в старі добрі часи, коли нічний трафік не тарифікувався, і можна було ставити що-небудь на скачування, лягаючи спати.

Сидіть в інтернеті ночами з комфортом

Нова послуга від «Київстар» дозволяє придбати пакет «Нічний» всього за тридцять гривень. Він надасть вам додаткові десять гігабайт мобільного інтернету, які можна використовувати для будь-яких цілей з дванадцятої ночі до восьмої години ранку. Щоб підключити цей вигідний пакет трафіку, скористайтеся системою «Мій Київстар» або ж введіть комбінацію *266*1#. Слід зазначити, що інші ваші гігабайти, які ви могли отримати, наприклад, в рамках свого тарифного плану, нікуди не дінуться. Запит *266# дозволяє подивитися, скільки гігабайт у вас залишилося. *266*0# – повністю відключає послугу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Як перейти на такий тариф?   

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/givememore   

або купити сімку в умовах карантину?

 

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, deluxkangoo сказано:

Як перейти на такий тариф?   

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/givememore 

Ну якщо код 477*1  не спрацьовує, то очевидно - набирайте оператора і просіть щоб вас перевів. Якщо не зможе перевести то купувати сімку, і здається точки операторів зв"язку працюють під час карантину якщо не помиляюсь. Можливо не всі, запитаєте в того ж оператора.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, deluxkangoo сказано:

Як перейти на такий тариф? 

Через Мій Київстар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Цитата

"Киевстар" вводит новые тарифы для абонентов

сегодня 22:30
 

"Киевстар" вводит новые тарифы для абонентов

Не только страна постепенно обновляется после очередного этапа ослабления карантина, но и тарифы у одного из крупнейших в Украине мобильных операторов.

О том, какие новинки в этом сезоне подготовила компания "Киевстар" для своих абонентов, пишет UBR.

Как сообщает пресс-служба компании, изменения касаются линеек "Киевстар ТВ" и "Все вместе". Причем вступили в силу они уже сегодня, 26 мая.

Сейчас клиентам "Киевстара", заинтересованным в доступе к телевидению, предлагается пять основных пакетов:

-"Легкий" – без дополнительной платы (автоматически подключен ко всем тарифным планам мобильной связи).
-"Базовый" – 80 грн/мес.
-"Сімейний" – 120 грн/мес.
-"Вигідний" – 160 грн/мес.
-"Преміум HD" – 200 грн/мес.

Следует учесть, что пакет "Легкий" не доступен абонентам услуги "Домашний интернет" и работает только через мобильное приложение, которое можно бесплатно скачать в Google Play или App Store.

В пакеты "Семейный", "Выгодный" и "Премиум HD" теперь включен доступ к видеобиблиотеке IVI, где хранится более 7 тысяч фильмов и сериалов. При этом для пользователей тарифов "Базовый", "Семейный" и "Выгодный" на два месяца откроют доступ ко всем каналам.

Но и на этом фестиваль щедрости не заканчивается. Новым клиентам "Киевстар" предлагает скидку 50% на первые три месяца пользования услугой, причем распространяется эта промоакция на все вышеперечисленные тарифы (кроме "Легкого").

При этом пакеты "Оптимальный", "Комфортный" и "Максимальний HD" с 25 мая больше не доступны для подключения.

Линейка "Все вместе", которая предусматривает доступ сразу к трем услугам компании - мобильной связи, домашнему интернету и телевидению, также пополнилась двумя новыми тарифами: "Все вместе Базовый+ТВ" и "Все вместе Выгодный+ТВ".

Абонентам "Все вместе Базовый+ТВ" теперь будет доступен безлимитный мобильный интернет. А для обоих тарифов "Все вместе Базовый+ТВ" и "Все вместе Выгодный+ТВ" будет действовать скидка в 50 грн на оплату услуг в месяц подключения, а также двух последующих.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.05.2020 at 16:36, Saddy сказано:

напиши коротко - знову буде здорожчання тарифів чи ні?

 

запропонували тариф. 40 грн/міс. 100хв по Україні, безлім в мережі і 4Гб Інету.  Перший місяць нахаляву.

Підключився :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Zheny@ сказал:

 

запропонували тариф. 40 грн/міс. 100хв по Україні, безлім в мережі і 4Гб Інету.  Перший місяць нахаляву.

Підключився :)

 

Там обмеження по території?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Andreyka сказал:

Яким макаром запропонували ?

В мій київстар. Тому що, мабуть не поповнювався номер декілька місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...