Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...

Хтось знає чому мобільний зв'язок у Київстар зараз не працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Привіт

колись тут була людина з Київстару, "порішала" дружній пакет для домашнього інтернету.

Питаннячко: ще можна щось подібне організувати ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Привіт. У когось спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком від Київстар останнім часом?

В мене за минулі 3 тижні разів зо 5 писало "Лише екстрені виклики", відповідно можу і не бути в курсі, що не на зв'язку. При цьому НЕМАЄ алерта "SIM не вставлено" чи чогось подібного, тобто телефон SIM-ку значить бачить. Допомагає перезавантаження телефона або увімкнення/вимкнення режиму "Без зв'язку". От і думаю-гадаю, чи то в оператора якісь трабли, чи то мені пора міняти SIM або з чимось іншим гратися. Ні в кого схожої ситуації не було нещодавно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, sergkots said:

В мене вчора був трабл - мобільний інтернет пропав.

Теж, до речі, пару днів тому не ловило 4G, тільки Edge

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, SmartS сказано:

Привіт. У когось спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком від Київстар останнім часом?

В мене за минулі 3 тижні разів зо 5 писало "Лише екстрені виклики", відповідно можу і не бути в курсі, що не на зв'язку. При цьому НЕМАЄ алерта "SIM не вставлено" чи чогось подібного, тобто телефон SIM-ку значить бачить. Допомагає перезавантаження телефона або увімкнення/вимкнення режиму "Без зв'язку". От і думаю-гадаю, чи то в оператора якісь трабли, чи то мені пора міняти SIM або з чимось іншим гратися. Ні в кого схожої ситуації не було нещодавно?

у вашому випадку, може пошкодилась сім карта, нові карти досить поганенькі в порівнянні з старими, що по 15 років служать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, charlie said:

у вашому випадку, може пошкодилась сім карта, нові карти досить поганенькі в порівнянні з старими, що по 15 років служать

Теж таке припускав, хоча SIM-картка мінялася тільки 3 роки тому і тільки один раз з тих пір її діставав, тобто механічні пошкодження практично виключені. Могла розмагнітитися чи щось таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та паршиві сім карти зараз, в мене через 2 роки почала  так само матюкатись, контакти зроблені з гівна. ну може бути ще слот в телефоні, десь погано контачить, але скоріш з все сімка

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, charlie said:

та паршиві сім карти зараз, в мене через 2 роки почала  так само матюкатись, контакти зроблені з гівна

Дякую за інфу. Тобто коли SIM виходить з ладу, то вона може просто переставати ловити мережу, і при цьому телефон буде продовжувати її бачити? Знову ж таки, в мене періодичне повідомлення "Лише екстрені виклики", але немає повідомлення на кшталт "Вставте SIM" або "Немає SIM". У вас теж саме так було?

Змінено користувачем SmartS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SmartS сказано:

 але немає повідлення на кшталт "Вставте SIM" або "Немає SIM". У вас теж саме так було?

саме так як у вас. вона досі у мене є не замінена, бо зараз нею не користуюсь.

Тільки як будете йти в київстар, то дивіться, щоб вам не поміняли тариф в більшу сторону + будуть впарювати перенести контакти за гроші і тп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, charlie said:

саме так як у вас. вона досі у мене є не замінена, бо зараз нею не користуюсь.

Тільки як будете йти в київстар, то дивіться, щоб вам не поміняли тариф в більшу сторону + будуть впарювати перенести контакти за гроші і тп

Я вже ходив, купив їхню Smart SIM для самостійної заміни, але ще не міняв, думав трабла устаканиться. Але бачу, що треба міняти. Тариф ніби не має змінитись, а контакти всі на телефоні. Ще раз дякую за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут сімкарта? Шукайте проблему в телефоні, або щось в настройках, сімкарта лише для ідентифікації в мережі.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SmartS сказано:

Теж, до речі, пару днів тому не ловило 4G, тільки Edge

КС - розсилав повідомлення на минулому тижні, типу - будуть шаманити щось, мож в цьому причина.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Oli said:

Причому тут сімкарта? Шукайте проблему в телефоні, або щось в настройках, сімкарта лише для ідентифікації в мережі.

 

Тобто, на вашу думку, періодична поява повідомлення "Лише екстрені виклики" ніяк не може бути пов'язана з несправністю сім-карти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Bliksss said:

КС - розсилав повідомлення на минулому тижні, типу - будуть шаманити щось, мож в цьому причина.

Та, нестабільний мобільний інтернет (Edge замість 4G) мене не настільки напрягає, як зненацька бути не на зв'язку і не знати про це, поки не загляну в телефон. І дійсно, з 30 вересня по 2 жовтня у КС завершувалось оновлення IT-систем, приходила така СМС.

Думав, що такі проблеми як у мене зараз у багатьох, але бачу, що ні: в гуглі нічого такого нема за останній час, ніде на форумах не знайшов теж. Значить щось у мене. Або телефон, або сімка. До заводських геть не хочеться скидати, аж надто багато гємора потім знову все підлаштувати під себе.

Змінено користувачем SmartS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, SmartS сказано:

Я вже ходив, купив їхню Smart SIM для самостійної заміни

Вже потрібно платити гроші? В минулому році міняв сімку (сам пошкодив коли витягав з телефона) замінили і перенесли номер,

без грошей і зайвих питань (на пр. Волі 4)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, SmartS said:

Тобто, на вашу думку, періодична поява повідомлення "Лише екстрені виклики" ніяк не може бути пов'язана з несправністю сім-карти?

На телефон часто не дивлюсь, але такої помилки не зустрічав. 

11 hours ago, SmartS said:

Та, нестабільний мобільний інтернет (Edge замість 4G) 

А ось це траплялося. Віднісся спокійно, бо попередили смс (декілька днів навіть рахунок не міг перевірити). 

Забув - картка eSim. Якщо телефон підтримує - однозначно, треба переходити. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вже потрібно платити гроші? В минулому році міняв сімку

Так, вже платно, здається 50 грн. Халявна заміна закінчилась. 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Так, вже платно, здається 50 грн. Халявна заміна закінчилась. 

той КС - фіг зрозумієш, відмовився від домашнього інтернету (після 15+ років) то через 2 місяці наполегливо запропонували рік по 50 грн (3 в 1), рік - минув, тариф також 3 в 1 за 150 грн., хоча за іншими своїми адресами - не можу підключити за такою ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, SergLutsk said:

Так, вже платно, здається 50 грн. Халявна заміна закінчилась. 

Вірно, 50 грн. Міняється самостійно, іншу опцію і не пропонували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...