Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, sss381 сказано:

Там обмеження по території?

не скажу. Але, походу, його ніби вдміняли нє?  Я не перепитував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Andreyka сказано:

Яким макаром запропонували ?

Прийшов карточку замінити, у зв'язку із зміною телефонного апарату.

2 годин тому, Polystar сказано:

Тому що, мабуть не поповнювався номер декілька місяців

Саме так. І саме так і сказали :)

"Бачу, ви давно не поповнювали ваш рахунок, можемо вам запропонувати ніщєбродскій бомж-тариф, 40 грн/міс, перший нахаляву"

Кажу давайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Прийшов карточку замінити, у зв'язку із зміною телефонного апарату.

Саме так. І саме так і сказали :)

"Бачу, ви давно не поповнювали ваш рахунок, можемо вам запропонувати ніщєбродскій бомж-тариф, 40 грн/міс, перший нахаляву"

Кажу давайте.

У мене така ж ситуація була майже 2 роки був на прийом, закидав по 5грн часом щоб не вирубали. Потім запропонували за 35грн/4тижня (Київстар Онлайн 2019). Поки нормаль. інтернет тоже можу продати ;). а і  до речі

Тарифний план діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Дія тарифного плану може бути обмежена на території проведення Операції Об’єднаних Сил.

Між іншим сьогодні така п..па з ВД  то в принципі добре що є альтернатива....

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.05.2020 at 23:34, sss381 сказано:

Там обмеження по території?

так, там (без меж лайт плюс 40грн 4 гб 100хв) обмеження. Луцький, Ківерцівський, Ковельський, Рожищенський на Волині. 2 дні діють стандартні умови поза межами регіону, далі за додаткові гроші.

 

Без обмеження по регіонах "без меж лайт" 50грн 3 гб 30 хв. 

Правда там і там здається пакети інтернету по 500кб, це важливо, бо трафік буде швидше з"їдати . Певно це тепер так у всіх нових тарифах КС, раніше було по 200кб

 

  

On 29.05.2020 at 09:51, Zheny@ сказано:

"Бачу, ви давно не поповнювали ваш рахунок, можемо вам запропонувати ніщєбродскій бомж-тариф, 40 грн/міс, перший нахаляву"

Кажу давайте.

там по 477 може бути і 30 грн (по всій країні), якщо потрібні суто дзвінки без інтернету і хв на ворогів

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, charlie сказал:

...там по 477 може бути і 30 грн (по всій країні), якщо потрібні суто дзвінки без інтернету і хв на ворогів...

Типу самі запропонують ? Щось сумніваюсь. Телефон вони ж """бачать"  який. Могли б зразу пропонувати ""без інтернету"" на звичайний кнопковий, так фіг вам, гроші треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, sss381 сказано:

Типу самі запропонують ? Щось сумніваюсь. Телефон вони ж """бачать"  який. Могли б зразу пропонувати ""без інтернету"" на звичайний кнопковий, так фіг вам, гроші треба.

Самі не запропонують, 477 треба набрати і слухати які є тарифи для переходу. Якщо номер КС не поповнявся місяців 3-4 і більше, то 90%, що є перехід на 30 грн (Дзвінки без меж чи як він там ). Тільки важливо, щоб номер голодував  і ніякі акції не підключалися, типу халявного інету, який КС любить роздавати на новий рік. В Луцьку дешеві тарифи приходять швидше, бо в нас vodafone місто. В Києві перехід на такий тариф з"явиться певно від місяців 6 голодування.

Знайомий, з моєї поради,  не поповняв рівно 3 місяці, номер був тільки на вхідні. І от тиждень тому перейшов з 125грн на 50грн. Карта була не в Луцьку, а в зоні регіону де переважає КС 

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я так зрозумів безлімітний трафік на відео сервіси в старих тарифах відключили?

Змінено користувачем VojinSvitla
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Я так зрозумів безлімітний трафік на відео сервіси в старих тарифах відключили?

 

а що за тарифи? Який у вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

а що за тарифи? Який у вас?

"Розваги без меж" Ще кілька днів тому було все добре, а вчора списали всі мегабайти. На іншому номері "Максимальний безлім 2019", почало діяти обмеження після використання трьох гіг на день,  хоча раніше такого не було.

На сайті в описі цих тарифів зникла згадка про безлім на відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

"Розваги без меж"

 

"Розваги без меж" 175 грн/4 тижні (Iнтернетмобільний 6 000 МБ + 6 000 МБ при своєчасній оплаті послуг)

 

Рекомендую: Безлім+ 100 грн/міс  (Iнтернет, мобільний: БЕЗЛIМ)

 

Але це контракт. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

"Розваги без меж" 175 грн/4 тижні (Iнтернетмобільний 6 000 МБ + 6 000 МБ при своєчасній оплаті послуг)

Я знаю умови свого тарифу) Просто звик що на відео повний безліміт, а тепер нема.

Цей тариф що рекомендуєш напевно лише для Луцька?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Цей тариф що рекомендуєш напевно лише для Луцька?

 

Не лише. Вас яке місто цікавить?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Не лише. Вас яке місто цікавить?

Турійськ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Турійськ

 

Ви праві, для Турійського району цей тариф не дійсний.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Я знаю умови свого тарифу) Просто звик що на відео повний безліміт, а тепер нема.

Цей тариф що рекомендуєш напевно лише для Луцька?

 

якщо ти дивишся ютуб (і не тільки) через офіційний додаток зі смартфона, в якому сім-карта - трафік не тарифікується ;)https://kyivstar.ua/uk/mm/video

якщо через смартфон в режимі точки доступу - тарифікується весь трафік, як і тоді, коли ти дивишся ютуб на смартфоні через браузер

Соломан запропонував тариф для Луцька, але й там гряде пакращення:

Спойлер

Зверніть увагу, з 07 вересня тариф «Безлім+» оновлюється. Відтепер щомісяця надаватиметься 30 000 МБ в рахунок оплати по тарифу, нова назва тарифу - «Smart Регіон». Деталі: kv.st/bzlm

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rrid сказано:

якщо ти дивишся ютуб (і не тільки) через офіційний додаток зі смартфона, в якому сім-карта - трафік не тарифікується ;)https://kyivstar.ua/uk/mm/video

 

Відео на ходу™ за своєчасну оплату.

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Відео на ходу™ за своєчасну оплату.

тролику, без своєчасної оплати - і 6ГБ не дадуть, це ж мало б бути очевидно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rrid сказано:

без своєчасної оплати - не дадуть, це очевидно

 

ну значить платіть своєчасно.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

ну значить платіть своєчасно.

значить, твої резюлуції нах нікому не впали ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

значить, твої резюлуції нах нікому не впали ;)

 

Це ваша суб'єктивна думка.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, rrid сказано:

якщо через смартфон в режимі точки доступу - тарифікується весь трафік, як і тоді, коли ти дивишся ютуб на смартфоні через браузер

Саме так і дивився з  січня, ніколи проблем не виникало,  бувало що за день до 12 гігабайт використовував через точку доступу на Ютюб і Мегого. Тому і здивував такий сюрпрайз вчора. Використовував "Максимальний безлім 2019"  і "Розваги без меж". 

До речі в "Розваги без меж" є "Відео на ходу" я щось вчора не так глянув. Написав в підтримку, мені відписали таке

Цитувати

Зараз справді виникли труднощі з тарифікацією інтернет сервісів. Фахівці вже працюють над вирішенням питання. Вибачте за тимчасові незручності

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Цитата

Київстар змінює політику щодо безлімітного інтернету: які обмеження

13:37, сьогодні
 
Київстар змінює політику справедливого використання

Український мобільний оператор Київстар знову змінив правила щодо безлімітного мобільного інтернету. Раніше оператор вже обмежив безліміт до 90 ГБ інтернету на місяць, назвивши це політикою справедливого використання.

Як передає видання ITC, незабаром політика справедливого використання мобільного інтернету обмежуватиме до 40 ГБ в місяць.

Як це працюватиме

Зараз користувач може завантажити 3 ГБ трафіку в добу, далі починається так званий шейпінг, тобто швидкість завантаження знижується до 0,8 Мбіт/с.

За 30 календарних днів користувач може використовувати 90 ГБ (а незабаром – 40 ГБ) трафіку. Після цього швидкість завантаження теж знижується до 0,8 Мбіт/с.

Мета

Як пояснили у Київстар, лише 1% користувачів в день завантажували понад 3 ГБ даних. Також у компанії переконані, що 40 ГБ – достатньо для більшості користувачів мобільного інтернету в Україні.

 

Якщо ж цього трафіку буде не вистачати, можна замовити послугу Турбо кнопка і за 10 гривень докупити ГБ інтернету до кінця дня.

Нова політика справедливого інтернету набуде чинності з 5 жовтня.

https://techno.24tv.ua/kiyivstar-zminyuye-politiku-shhodo-bezlimitnogo-novini-tehnologiy_n1425770

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sss381 сказано:

Як пояснили у Київстар, лише 1% користувачів в день завантажували понад 3 ГБ даних.

Як би все було дійсно так, то вони б нічого і не змінювали, не зрозуміла мета. Таке відчуття, ніби вони виділили уявних 90 гіг на людину, вона їх не використала, і не залишок згнив, а міг же піти на" бідніші села". 

Хто ці новини пише, хто коментує з Київстар, чи це лиш мені репліки здаються безглуздими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NeoN сказал:

...Хто ці новини пише, хто коментує з Київстар, чи це лиш мені репліки здаються безглуздими?

Навряд чи я зможу відповісти на Ваше питаня. Я лише у темі про оператора Київстар виклав новину (з посиланням звідки взято) про те, що Київстар готує чергове ""покращення"". Чи ще один  спосіб спробувати добавити собі дохід.

З моєї сторони це не реклама і не антиреклама, просто повідомлення про подію недалекого майбутнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, sss381 сказано:

Навряд чи я зможу відповісти на Ваше питаня. Я лише у темі про оператора Київстар виклав новину (з посиланням звідки взято) про те, що Київстар готує чергове ""покращення"". Чи ще один  спосіб спробувати добавити собі дохід.

З моєї сторони це не реклама і не антиреклама, просто повідомлення про подію недалекого майбутнього.

Та я розумію, до вас ніяких претензій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...