Перейти до змісту

Чоловіки, чи платите ви за жінок


laska

  

281 користувач проголосував

  1. 1. Чи платите Ви за жінку

    • Завжди на 100%, інакше мене образить
      73
    • Пропоную, але можу погодитись 50/50
      38
    • Ніколи не плачу, це образить її
      5
    • Залежить від виду стосунків
      88

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

какім інструмєнтом

мадам,вже другу тему вас хвилюють інструменти)))

вам якого ключика - рожкового,накидного чи торцевого?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Неодноразово був свідком, коли жінки принижували чоловіків привселюдно, навіть при власних дітях. Таке, знаєте, якесь садомазохістичне задоволення. Був свідком. Маршрутка. Чоловік сплутав зупинку, вийшли раніше. І хоч до наступної (справа була недалеко від Тигресу) було кілька десятків метрів, теща (а від неї "завелась" і дружина) почали пиляти на всю зупинку - ти придурок і т.д. Видно було, що чоловікові соромно було за них, ніяково посміхався та м'яв квіти, напевно йшли кудись в гості.. Син років 15-и йшов поруч.. ЩО він відчував? А бабИ йшли і на пів вулиці матюжили, почім світ..

Ніби тема не про це, але погоджуюсь з Лібертою - ніхто не повинен виносити це на люди. Нікому від цього ні легше, ні краще не буде. Непорозуміння? Потім можна обсудити.

Таких чоловікі зараз відсотків 70.Вони самі дозволяють так з ними поводитись,бо самі нічого не варті.Всі проблеми які стосуються сім"ї та дітей вирішує жінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони самі дозволяють так з ними поводитись,бо самі нічого не варті

Ага, а якщо чоловік чинить опір, навіть просто усно поставивши на місце, то одразу піднімається крик про "жінконенависництво" та "він розпускає руки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони самі дозволяють так з ними поводитись,бо самі нічого не варті

Ага, а якщо чоловік чинить опір, навіть просто усно поставивши на місце, то одразу піднімається крик про "жінконенависництво" та "він розпускає руки".

Де ви зараз бачили чоловіків які чинять опір жінкам?Вони є-

але їх одиниці.Багато хто залежить від жінки, тому мовчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви зараз бачили чоловіків які чинять опір жінкам?Вони є-

але їх одиниці

Їх набагато більше, ніж вам здається ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неодноразово був свідком, коли жінки принижували чоловіків привселюдно, навіть при власних дітях. Таке, знаєте, якесь садомазохістичне задоволення. Був свідком. Маршрутка. Чоловік сплутав зупинку, вийшли раніше. І хоч до наступної (справа була недалеко від Тигресу) було кілька десятків метрів, теща (а від неї "завелась" і дружина) почали пиляти на всю зупинку - ти придурок і т.д. Видно було, що чоловікові соромно було за них, ніяково посміхався та м'яв квіти, напевно йшли кудись в гості.. Син років 15-и йшов поруч.. ЩО він відчував? А бабИ йшли і на пів вулиці матюжили, почім світ..

Ніби тема не про це, але погоджуюсь з Лібертою - ніхто не повинен виносити це на люди. Нікому від цього ні легше, ні краще не буде. Непорозуміння? Потім можна обсудити.

Таких чоловікі зараз відсотків 70.Вони самі дозволяють так з ними поводитись,бо самі нічого не варті.Всі проблеми які стосуються сім"ї та дітей вирішує жінка.

Як не прикро, у 90% жінки так подібні ситуації і сприймають. Мовчиш? - Значить гад, сам і винен, що з тобою так і поводяться. Типова жіноча логіка, розуміння, що у чоловіків просто інший підхід до вирішення подібних питань - навіть в голову чомусь не приходить. А що робить чоловік, коли бачить перед собою подібну перешкоду? Не ниє, не верещить, не дорікає - просто вирішує. ЙДЕ до наступної зупинки. Чорт, та у всьому так. Не відміну від жінок, які починають вишукувати винних, замість того, щоб просто ХОЧ ЩОСЬ зробити.

Надто різна психологія у нас, жінки шукають, хто винен, чоловіки ж спершу ВИКОНУЮТЬ роботу (наслідки), а потім розбираються з причинами. Або (найчастіше) просто забивають, сидячи з пивом.

Зате потім "не дати" вночі може тільки жінка. Згадає усе на світі, мстиво посміхаючись, інколи й мовчки. Щоб знав, як заперечувати (читай - мав свою думку).

От щоб чоловік відмовив у ліжку жінці - ще не чув. А треба було б))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мабуть живу в іншому світі)) Я не розумію як можна мстити за допомогою ліжка? Страждає ж не лише чоловік, а жінка насамперед, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, треба їх навпаки наказувати сексом, щоб знав, що йому є що втратити :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как хорошо без женщин и без фраз,

Без горьких слов и сладких поцелуев,

Без этих милых слишком честных глаз,

Которые вам лгут и вас еще ревнуют!

Как хорошо без театральных сцен,

Без длинных "благородных" объяснений,

Без этих истерических измен,

Без этих запоздалых сожалений.

И как смешна нелепая игра,

Где проигрыш велик, а выигрыш - ничтожен,

Когда партнеры ваши - шулера,

А выход из игры уж невозможен.

Как хорошо с приятелем вдвоем

Сидеть и тихо пить простой шотландский виски

И, улыбаясь, вспоминать о том,

Что с этой дамой вы когда-то были близки.

* Как хорошо проснуться одному

В своем веселом холостяцком "флэте"

И знать, что вам не нужно никому

Давать отчеты, никому на свете!

*А чтобы проигрыш немного отыграть,

С ее подругою затеять флирт невинный

И как-нибудь уж там постраховать

Простое самолюбие мужчины!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, треба їх навпаки наказувати сексом, щоб знав, що йому є що втратити :_07:

шось перевернулось в мірє? дупіру сначал жінки плотють в ресторані, а потом ще й насілують за це мужиків...

Пожалійте! нас і так мало! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страждає ж не лише чоловік, а жінка насамперед, нє?

Ну так, але тіко жінки навчились цим користуватись перші, а чоловіки придумали простітуток. Хоча... простітутки ж жінки, значить вони це придумали першими... бля, я запутавсі!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто дуже шокувала одна ситуація в супермаркеті:

овочевий відділ, чоловік і жінка середнього віку, чоловік довго мне цибулю, не може вибрати нормальну(якщо вона взагалі там була, скоріш за все вся в"яла), ну і якось так безпомічно розуміє шо нічого толкового з того не буде, жінка презирливо на нього подивилась і каже "Навіть цибулю вибрать не годен".

По власному досвіду, часто терплю як мене дрелять, іноді просто пофіг, іноді розумію що вона права, а іноді, якшо встав не з вдалої ноги, то вона влітає в некіслий скандал з досить непередбачуваними наслідками, так що все відносно. При людях себе так картати не дозволяю взагалі, пару раз були спроби, дуже про це жалкує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адам Жоржович. От я часто думаю: Єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, тоже єбаться хотят, я етого не люблю. Я так щитаю: хочеш їбаться поведі в ресторан, накормі, повезі в таксі, от тагда і їбайся. А бєдні тьолки ето хуйня, я етого не люблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, завези, накорми, напої і ще й задовільни...да кому таке нада.... :_09: як говорять: маєш вдома стерву - сиди насолоджуйся.... :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баруган, ти невніматєльно читав . це тьолкі должни кормить,поїть, вигулювать. Отака щаз сітуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой довигулюєтесь

Поки що буде це. Як знайду що шукав - додам

1316452698JoMX07.jpg

Коли був у Польщі то запрошував полячку у ресторацію, та щоб Ви знали там кожен платить сам за себе, оскільки мою ініціативу заплатити за нас було відхилено, мовляв що для них образливо коли чоловік платить за жінку.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов ^_^

1395578998_1119579059.jpg

ой ппц)))) я ще і в перекладачі глянув))) подумав може в мене поганий англійський і я щось не так розумію))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...