Перейти до змісту

Чоловіки, чи платите ви за жінок


laska

  

281 користувач проголосував

  1. 1. Чи платите Ви за жінку

    • Завжди на 100%, інакше мене образить
      73
    • Пропоную, але можу погодитись 50/50
      38
    • Ніколи не плачу, це образить її
      5
    • Залежить від виду стосунків
      88

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Пропоную дану підняту тему продовжити тут.

Живих треба іноді водити в кафе, ресторани, купувати подарунки (хоча б до свят). Погодьтеся, що витрати в осіб чоловічої статі збільшуються завжди з появою коханої.

Согласен, но я считаю не правильным, что ты (в общем) должен полностю оплачивать кафе/кино/ресторан и т.д., если девушка захочет за себя заплатить, то это ей только +, но чаще всего оплата в 100% размере идет от парня.

між іншим. Жінки зараз мають ті ж шанси зайняти те чи інше соціальне положення, що й чоловіки. Всі оплачувані роботи, практично всі (хіба окрім де важка фізична праця), доступні і вам, прекрасна половино. Так шо фтопку традицію оплати 100% з нашої сторони, це вже пережиток, архаїзм. Ми так до матріархату докотимся.

З.І. Мужики, бідні ми бідні...

Как страшно жить (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

ні! в епоху перемоги фемінізму вони ображаються на це, хочуть відчувати себе хазяйками життя і балувати чоловіків- платять самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПлачУ :blush:

В 90% случаев точно :)

Но если девушка предложит 50 на 50, то не откажусь если она просто друг/знакомая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні! в епоху перемоги фемінізму вони ображаються на це, хочуть відчувати себе хазяйками життя і балувати чоловіків- платять самі.

хто, фамилия...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то тема дещо звужена. Чого тільки чоловіки мають висловлюватися, хай і жінки скажуть свої слово - чи платять за них, а то тут дехто може нарозказувати, який він щедрий :)

Я сприймаю за нормальне, коли хлопець, з яким я зустрічаюсь, платить за мене. Мої знайомі при зустрічах завжди стараються заплатити за мене, але я намагаюсь платити або половину, або наступного разу оплатити сама - правда мало хто погоджується на таке, ще й активно протестує, що радує не так у фінансовому плані, як у плані виховання :)Хоча для двох просто знайомих осіб протилежної статі, 50:50 цілком прийнятний варіант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять же вопрос, что за девушка? Какие между нами отношения? По какому поводу кофейничаем? Я проголосовал за последний вариант, но в большинстве случаев наверно заплатил бы сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені дівчина близька - то обов’язково плачу ..

а якщо подруга - то буває що і за мене платять))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а за мене не платять :(

Один раз в житті тільки таке було, що за мене заплатила дівчина! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот что сотрудник как-то сказал девушкам на эту тему, типа так к слову было, как одна сказала ему "нету денег - нету любви", так он ей ответил, тогда так считать так девушки все "праститутки". А она обиделась говорит почему. А он, а в чем разница между например тобой и той, что за деньги? С той что за деньги все ясно, заплатил получил что хотел. А с тобой, цветы, подарки, бары рестораны, и недели две будет то что с той что за деньги и сразу. Так зачем тогда ходить вокруг да около, сразу тебе дам 500 грн., купишь себе канфет, и цветов :)

Так что тут смотря с какой стороны подходить.

Если девушка нравится и с ней хочешь больше чем просто там провести время, то тебе все приятно и заплатить (пусть бывает и накладно) и так дальше, зато это приятные мелочи так сказать. И приятно когда девушка идет на встречу тебе, сама тоже думает как провести время вместе и так дальше...

Если встречаетесь то не важно кто там платит, платят по очереди, или парень постоянно платит :) главное результат.

Тут еще нюанс, есть разные достатки у людей, что например может себе позволить парень с его заработками, а что девушка.

Например рассказывали один встречается с девушкой, она из богатой семьи, он из бедной, он в долги влазит чтобы дарить ей шикарные подарки и так дальше. Это бред :) потому как нормальная все прекрасно понимает и не требует. И разницы сколько стоит подарок, а это просто внимание, что человек вспомнил про тебя, и решил тебе сделать подарок, просто так за то, что ты у него есть :) и не важно сколько он стоит.

Это мое мнение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сприймаю за нормальне, коли хлопець, з яким я зустрічаюсь, платить за мене.

за це ви розплачуєтесь іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сприймаю за нормальне, коли хлопець, з яким я зустрічаюсь, платить за мене.

за це ви розплачуєтесь іншим.

не факт, не факт :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба я написав чим саме іншим? може, вона йому за це допомагає шпалери клеїти чи в його холостяцькій берлозі посуд миє. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПлачУ в 99%, якось незручно просити в дівчини платити за себе, незалежно від стосунків. Хотя потім трохі жалко стає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плачу за дівчат завжди і вважаю це правильним.

Приведу приклад: хлопцю подобається дівчина він запрошує її на гулянку, але в дівчини в кармані вітер! Дівчина відмазується (так як боїться ситуації з оплатою 50/50), а парніша думає, що він їй тупо непотрібен.

Приклад №2: зазвичай вечірку планує хлопець, і взагалі планує запросити дівчину... Дівка ще погано знає пацана і не знає його причудів. І тут парнішу пробиває на хенесі... а в кінці рахунок і 50/50.

Таких прикдладів купа. Тому якщо я запрошую дівку то повністю розраховую куда я її веду і в скільки це мені обійдеться. І мені по горбу, що я потрачу кучку грошей для мене головне щоб дівка була поруч.

Ну і в ситуації якщо ж діву проб’є на хенесі.. то я їй культурно повідомлю, що ці фінансові проблеми розгрібати буде вона (ну крім окремих випадків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в ситуації якщо ж діву проб’є на хенесі.. то я їй культурно повідомлю, що ці фінансові проблеми розгрібати буде вона (ну крім окремих випадків).

ггги... і що ж це за випадки? :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всегда платил и буду платить за все че мои дамы заказали или закажут, и совет молодым мужикам! женщины, девушки, дамы не любят жмотов - хотите уважения дам не будьте дыбилами :P если девушка говорит че заплатит за себя сама и вы согласитесь вы ее потеряли :angry: в моральном плане ее отношения к вам точьно,а потом она вам скажет что мы :g16: друг другу не подходим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В преобладающем большинстве случаев оплачиваю счёт я. Так воспитан. Собеседницам приятно, и мне приятно, что им приятно. Исключения - особый вид девушек, которые считают это унизительным (да да, есть и такие), там уже счёт делится примерно пополам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всегда платил и буду платить за все че мои дамы заказали или закажут, и совет молодым мужикам! женщины, девушки, дамы не любят жмотов - хотите уважения дам не будьте дыбилами :P если девушка говорит че заплатит за себя сама и вы согласитесь вы ее потеряли :angry: в моральном плане ее отношения к вам точьно,а потом она вам скажет что мы :g16: друг другу не подходим

От приведеш ти якусь в Корону допустим)

Вона назаказує собі Омари, Кальмари, Хеннесі... Тут оп, чек на 2000 грн, а в тебе 1500 грн і шо тоді? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...