Перейти до змісту

Чоловіки, чи платите ви за жінок


laska

  

281 користувач проголосував

  1. 1. Чи платите Ви за жінку

    • Завжди на 100%, інакше мене образить
      73
    • Пропоную, але можу погодитись 50/50
      38
    • Ніколи не плачу, це образить її
      5
    • Залежить від виду стосунків
      88

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

  • 5 місяців потому...
  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли стосунки не недто серйозні то найчастіше платитиме хлопець. А коли серйозні то це вже майже сімейний бюджет і оптрібно поважати витрати/заробіток одне одного. Якщо це ділова зустріч, обговорення і т.д. то прийнятний варіант - 50/50. Отак у мене заведено:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коли мало ще знаєш хлопця, то краще платити самій. Бо ж наші місцеві чоловіки переконані, що ми за бутерброд готові їм віддатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли мало ще знаєш хлопця, то краще платити самій. Бо ж наші місцеві чоловіки переконані, що ми за бутерброд готові їм віддатися.

ти що, а хіба не так????мой мір рухнул....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю, шо люди, страдающі бодуном, не вважають, що бульйон із півника- це зло. ето раз

а два - стілістічєскі вєрно було згадать поганєнькій бутерброд із одной з нових тем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Оплачую завжди, але і 50/50 сприймаю без комплексів (особливо з огляду на фемінізацію нашого світу).

Гарна/мудра жінка - то святе, до таких треба прагнути і їхньому рівню треба відповідати. Якщо хлопцю/мужику трапляються інші - значить, щось не так з ним самим і треба над собою працювати.

Питання грошей (чи їх відсутності) треба не боятися обговорювати - хоч з дівчиною/жінкою, хоч просто з заможнішими друзями. Соціальна диференціація існує як не крути і часом меркантильні питання можуть стати на заваді стосункам/дружбі - я вважаю, що немає нічого краще відкритості і чесності в таких речах. Якщо ви цікава людина, то з вами буде цікаво спілкуватися і на кухні комуналки. А як ні - то і в ресторані дорогому нема чого час на вас витрачати.

Например рассказывали один встречается с девушкой, она из богатой семьи, он из бедной, он в долги влазит чтобы дарить ей шикарные подарки и так дальше. Это бред

Та чому зразу "бред" - я ще коли в 10-11 класі підробляв трохи, то, бувало, що і всі заробітки "на любов" витрачав. Навіть не стільки на подарунки, скільки на дискотеки/кафе/таксі/концерти + часом для вирівнювання соціальної нерівності, так би мовити :). І гроші з мене ніхто не тягнув, і любов мізки не настільки позабивала - просто є речі суб'єктивні (айфон, норкова шуба, круті ресторани, тачка і тд), а є об'єктивні - два-три рази в парку погуляти ще можна(і то - якщо не зима і не мороз), але всі інші розваги зазвичай платні ;) IMHO, краще на спілкування з дівчатами в перехідному віці гроші витрачати (особливо, якщо знаєш ціну заробленій гривні) - ніж на горілку/наркоту/сємкі з тіпочками по підворітнях :D

потому как нормальная все прекрасно понимает и не требует

якщо "ненормальна" і вимагає - значить просто тип характеру/виховання таке, от і шукає чоловіка, який потім і в сімейному житті буде все їй купувати/дарувати і тримати планку сімейного статку. але якщо тягне до такої - значить щось в самому мужчині вимагає домінантої поведінки збоку жінки, от і все. значить треба йому готуватися до таких стосунків не тільки матеріально, а й морально.

В свою тінейджерську пору я часом думав, що такі питання - це виключно проблеми теперішнього суспільства і моєї невідповідності йому - типу - "от колись, все було простіше/чистіше/вище і тд". Насправді вся людська історія циклічна і такі питання купу раз описувалися в книжках/фільмах/народних переказах ;) в тій чи іншій формі.

Так само і теперішня мода на пікаперів-мачо/сексі-хвойд/золоту маладьйож/"парєнь шол к успєху" і тд - все це регулярно повторюється з кожним новим поколінням і кожен раз ті, хто не втрачав голову і не піддавався приступам "малодушия" виходили з перехідного віку нормальними та сильними людьми.

Ну а хто не виходив, про того і книжки не писали :D Хоча, ні - брешу, писали про всяких-різних :)

Отже, "маладьож"! Більше читайте (особливо Веллер "О любви" підійде в даному контексті), думайте багато, вчіться новому - і такі питання вас не будуть турбувати, оскільки круг спілкування/інтересів автоматично відфільтрується від різного роду "непорозумінь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоджувалася 50/50, коли погано знала людину, але вважаю, що тупо думати, що за кафе/бар/ресторан дівчата мають розплачуватися "натурою". Ще є і такі кадри, коли вважають що їм за це щось винні... (динамо до уваги не беремо). З колегами по роботі в кафе не ходила, але думаю варіант 50/50, або сьогодні платиш ти, завтра - я теж нормально.

На рахунок меню, то однозначно сказати не можна. Коли дівчина нерішуча, то можна зробити замовлення за неї, попередньо запитавши, що вона хоче. Можна дати вибати самій, але я б не хотіла потрапити в ситуацію, коли за моє замовлення МЧ не зможе розрахуватись smile.gif, мені було б дуже незручно.

можливо я і дивний,але ЧОМУ?? чому не виникає відчуття гордості? чому? чому "ти" не можеш уявити,що всі ми люди рівні і в нас рівні можливості! я рахую, що люба жінка повина, принаймні намагатися заплатити за себе, а от чи позволить їй це зробити чоловік це друга справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое офигенное — это самостоятельно зарабатывать деньги.

Не страдать фигней!

Не пить фигню! Не есть фигню!

Не спать с фигней!

А работать и жить достойно, при этом осознавая, что всего этого ты добился сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщины правят миром, если бы это было не так тогда бы они платили мужикам за секс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчитався в назву теми: "Чоловіки, чи платите ви за жінок".

Досі не доводилося платити, якось всі жінки діставалися безкоштовно... як в тім анекдоті: "Кохання придумали москалі, щоб грошей не платити!"

І питання голосувалки в контексті "платних жінок" стають цікавішими :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме головне, старатись заробляти стiльки, щоб платити за (адекватну) жiнку не було *в тягость* , а також знайомитись з такими жiнками, щоб коли пiсля зустрiчi розплачуешся в закладi, то з надiею зустрiтись знов, а не поскорiше *здихатись*. А взагалi, коли ви платите, (неважливо чи чоловiк чи жiнка ) то ви робите це лише по вiдношенню до партнера i ставлення важливе до цього питання лише партнера, з яким ви проводили час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось все так меркантильно.

Щось вам жінки якісь неправильні попадались. Або ситуація зараз така - спочатку матеріальне, а далі вже на людину подивимось. І вйо в тему про розлучення :)

Нормальна жінка (хто б вона вам не була) адекватно оцінить ваші фінансові можливості і буде діяти згідно ситуації. А загони типу "запросив- хай платить" більше схожі на повадки учениць старших класів і перших курсів ПТУ і вишів.

Хоча зараз багато жінок під 30, які оціють тебе виключно з позиції "а скільки з нього можна висмоктати грошей".

саме головне, старатись заробляти стiльки, щоб платити за (адекватну) жiнку не було *в тягость*

головне, щоб питання про оплату чеку не було лейпмотивом стосунків ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ви хотіли, "європейські" цінності, дівчата обирають зараз не рай в шалаші, ну хіба що "Рай в шалаше если мой милый ездит на Порше".

І нічого тут поганого немає, гарна дівчина завжди хоче поряд з собою супермена при грошах, тільки от де ж на всіх настарачиш.

А чому так що хлопець платить за дівчину, тому що це свого рода показується дівчині "я можу прокормити тебе і себе" (якщо взяти з древніх часів, то жінкам приносили вбитого звіра) - от і все.

А в Європі, з емансіпацією і так далі, перевернули саму сутність жінок.

PS: Висновок, все зараз на комерційній основі, ти мене забезпеч, я тобі народжу дитину, тільки от парадокс. Жінки зараз хочуть щоб чоловіки забезпечували так щоб їздити на Бентлі, і ще й при умові щоб чоловік був завжди поряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, про що ви пиз**дите? розмови про то, що всі теперішні дівчата хочуть "на бентлі"- часто просто самовиправдання, що не зміг побудувати ні з ким стосунки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як показує практика, не всім дівчатам потрібен бентлі і дача на карибах.

інколи цілком вистачає уваги і шанобливого ставлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз пішла тема самих стосунків

Є ж і розумні дівчата) Які шукають перспективних)

Не памятаю дослівно але суть така "жінка генерала, виходила заміж за лейтенанта" :g24:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи то я від життя трохи відстала, чи то мені дуже пощастило?))) бо результат опитування глянула, а там капець... відверто кажучи, не можу згадати, щоб я платила 50/50 або 100% за чоловіків, незалежно чи то побачення, чи зустріч з давнім другом, співробітником чи кумом, хоча кожного разу пропоную (навіть не знаю чому, мабуть просто із ввічливості), і заплатити мені взагалі-то не важко, і оплата за обід чи вечерю абсолютно не значить що всі одразу один одному щось винні, але це наш менталітет, це так прийнято, це якийсь атрибут чи то залицянь, чи то ввічливості.... мені так здається ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...