Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

 

на валютну карту без проблем купити бакс в межах 3К грн\добу, тим паче курс наразі гарний - 23,92

 

23.92+2% в ПФ = 24,39, те саме шо на чорному готівковому ринку.

 

2% тільки якщо купляти налом в відділенні. Якщо купляти в приват24 то комісії 2% в ПФ нема.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скористався доставкою до поштомату... в центральному відділенні...

це жопа "с ушамі", чи точніше цей опис більше підходить тому хто придумав так розмістити термінал відносно поштомату

поштомат стоїть в коридорчику а термінал, котрий відкриває комірку – в холі там де охорона

добре що тьотя менеджер попередила про такий нюанс і що потрібно дивитися шоби ніхто посилку не смикнув раніше як ти від терміналу дійдеш до поштомату, котрий стоїть ближче до виходу :)

проектанти ще ті... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


в центральному відділенні

Центральне відділення це те, що навпроти "Перлини", а те що на Відродження, це відділення № 14. І смисл цього ниття тут? Є купа каналів для зворотнього зв'язку з клієнтами - жалійтесь, можливо вас почують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

в центральному відділенні

Центральне відділення це те, що навпроти "Перлини", а те що на Відродження, це відділення № 14. І смисл цього ниття тут? Є купа каналів для зворотнього зв'язку з клієнтами - жалійтесь, можливо вас почують.

 

Таке розміщення справді далеке від ідеалу. А повідомлення корисне й інформативне для потенційних користувачів поштомату, а не "ниття" (і на 100% відповідає "старій" назві теми).

Поки "купа каналів" відреагує, людина попереджає інших.

п.с. Підозрюю, що тільки працівники Привата (теперішні й колишні) знають, що ВГРУ розміщується не в центральному відділенні, а в 14-му ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 11 2015 Пiдписуємо платежi без Java

Шановні клієнти!

Для вирішення проблем з підтримкою браузерами аплетів Java в "Приват24 для бізнесу" додана можливість підписання електронно-цифровим підписом платежів по Україні без використання Java.

Наш новий програмний модуль Crypto Plugin забезпечує надійний захист у процесі використання ключа електронно-цифрового підпису і в перспективі повинен повністю замінити використання Java в "Приват24 для бізнесу".

Для підписання платежів за новою новою технологією використовуйте меню "Платежі - по Україні - підготовлені new". Також залишається доступним і підписання на базі додатків Java - пункт меню "Платежі - по Україні - підготовлені (з Java)"

Установка плагіна Crypto Plugin виконується одноразово для кожного з використовуваних комп'ютерів і займає всього кілька хвилин.

Покрокова інструкція по установці і використанню Crypto Plugin.

У цьому оновленні плагін вбудовується в найбільш популярні браузери Mozilla Firefox, IE 11, Safari, Opera 12. Найближчим часом будуть додані підтримка браузера Chrome, Opera 33 та підтвердження всіх інших фінансових операцій, для яких зараз використовується Java (зарплатні відомості, маршрутизація платежів, кредити тощо).

З повагою, Ваш ПриватБанк

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як перевірити кількість зароблених балів?

 

Знайшов в неті скрін:

4eacbe69eea7ecc15ea91ff3249df5d1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

У ході попереднього розслідування стало відомо, що шахраї встигли в різних магазинах Луцька здійснити 16 транзакцій за 14 підробленими картками американських банків.

 

Оскільки в луцьку пос-термінали Приватбанка встановлені, напевно, в 80% торгових точок, то картина вимальовується приблизно така: білоруси прокатали американський пластик в як мінімум у 12 магазинах через Приват, що зайняло години 3-4 часу, поки (внєзапно!) "унікальна системи антифроду, розроблена банком" не почала сигналити типу "шото задофіга американців приїхало в Луцьк купувати мультиварки з мобілами", ну а далі справа техніки - виїзд на останню прокатану точку і затримання. В даному випадку це тупо жадібність згубила білоруських фраєрів. Про якусь унікальну супер-пупер систему антифроду, найвищий рівень безпеки і високий професіоналізм персоналу говорити просто смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 11 2015 Пiдписуємо платежi без Java

Шановні клієнти!

Для вирішення проблем з підтримкою браузерами аплетів Java в "Приват24 для бізнесу" додана можливість підписання електронно-цифровим підписом платежів по Україні без використання Java.

Наш новий програмний модуль Crypto Plugin забезпечує надійний захист у процесі використання ключа електронно-цифрового підпису і в перспективі повинен повністю замінити використання Java в "Приват24 для бізнесу".

Для підписання платежів за новою новою технологією використовуйте меню "Платежі - по Україні - підготовлені new". Також залишається доступним і підписання на базі додатків Java - пункт меню "Платежі - по Україні - підготовлені (з Java)"

Установка плагіна Crypto Plugin виконується одноразово для кожного з використовуваних комп'ютерів і займає всього кілька хвилин.

Покрокова інструкція по установці і використанню Crypto Plugin.

У цьому оновленні плагін вбудовується в найбільш популярні браузери Mozilla Firefox, IE 11, Safari, Opera 12. Найближчим часом будуть додані підтримка браузера Chrome, Opera 33 та підтвердження всіх інших фінансових операцій, для яких зараз використовується Java (зарплатні відомості, маршрутизація платежів, кредити тощо).

З повагою, Ваш ПриватБанк

 

Ні фіга не працює: в Хромі так і пише, і навіть не пробує астановлювати плагін, В Еджі встановлює плагін, але при вводі ключа перезапускає його по колу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продублювалося попереднє повідомлення 

 

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не "новина Приватбанку",але ,мабудь сюди.Звернувся в Приватбанк на рахунок збільшення суми кредитного ліміту(наявний ліміт 2000 грн,вже надцять років,картка голд),просив збільшити до 5-8 тис.грн.Ок",кажуть,зарплата ч-з наш банк?-ні,кажу-ок",дайте довідку про з.п.Дав довідку-в середньому 3.7 тис.грн. в місяць-ітого-"Вам відмовлено".На картці від*ємного балансу практично не буває.Висновки:або в банка проблеми,або "війни олігархів".Довідка про з.п. з банка покійного Єремеєва.Робим висновки.

Вирішив потролити Приват. Кредитний ліміт на картці 500 грн, через Приват24 подав заявку на збільшення ліміту до 10000, гулять так гулять. Система запропонувала автоматично збільшити ліміт до 2500 без звернення до служби безпеки банку. Але ж мені 2500 буде мало. Наполягаю на 10000. Ввожу декілька додаткових даних (про роботу, про доходи, про наявність автомобіля - всі ці дані в банку і так є, лише вніс невеличкі правки), віконце для вигрузки сканкопії техпаспорта автомобіля ігнорую, хай самі шукають по своїх базах. Мене перевіряють по базах терористів, по базах кредитних історій, по базах МВС (так пише на моніторі). Обіцяють протягом доби розглянути моє прохання. І вже через годину на картці ліміт 10000, не відриваючи дупу від стільця. Я щось роблю не так?

post-3393-0-95350500-1448351870_thumb.jp

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки гємору. Меніприходить СМС вам ліміт зробили 6тис. ПОматюкався, зайшов в приват 24 змінив на 1тис.

На другий день знов падли самі піднімають до 6тис., ну не треба мені такий ліміт. якщо раптом вкрадуть карту чи кидануть не хочу потім віддваати те що не брав.

Знов змінив до 1тис. поки спокій.

Питається в задачі для чого робити те що я не прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях мені також підняли ліміт до 10000 грн, хоча я не просив. Просто прийшла смс типу "Ваш кредитний ліміт збільшено".

А роки півтора-два назад я подавав заявку на його збільшення і через приват24 і через відділення - все отримував відмову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки гємору. Меніприходить СМС вам ліміт зробили 6тис. ПОматюкався, зайшов в приват 24 змінив на 1тис.

На другий день знов падли самі піднімають до 6тис., ну не треба мені такий ліміт. якщо раптом вкрадуть карту чи кидануть не хочу потім віддваати те що не брав.

Знов змінив до 1тис. поки спокій.

Питається в задачі для чого робити те що я не прошу.

В мене до 500 грн, був 7000. Також через Приват24 зменшив до 500, більше не піднімали, оце зараз сам підняв. Карткою майже не користуюся.

До 7000 також був прикол. Ліміт був 5000, карткою взагалі не користувався, зменшили ліміт до 2000, пофіг. Дзвонять з Привата, питають чому не користуюся, відповідаю ображено (по приколу) так ви ж мені ліміт обрубали, що зараз на 2000 купиш? Через годину смс - кредитний ліміт по картці збільшено до 7000.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало не забув. Не платіть поки комуналку через Приват, в них якісь проблеми зараз. Зайшов в чат, задати декілька питань, написав питання, і хоч воно не стосувалося комуналки, вискочив текст - Уважаемый Клиент! На текущий момент наблюдаются трудности при проведении коммунальных платежей в Приват24. Просим Вас не повторять ранее созданный платеж. Мы прилагаем максимум усилий для скорейшего решения трудности. Приносим Вам свои извинения за доставленные неудобства и надеемся на Ваше понимание.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні подзвонили і "обрадували": збільшили тарифи на користування POS-терміналу (Еквайринг), вже вдруге: 300 грн\міс + 3% від обороту, мотивуючи, що Visa підняла. Хоча на сайті 300грн\міс і 2%. Але оскільки я з ними давно то мені буде 250 грн\міс і залишать 1,6%.

З.і.: В чаті повідомили:

"Підключення до послуги - безкоштовно!

Комісія - 2% по всіх картах + 300 грн абонплата *.
* Знижка при наявності активних послуг «Бонус Плюс», «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» - 50 грн за кожен активний продукт."

Мало не забув. Не платіть поки комуналку через Приват, в них якісь проблеми зараз. Зайшов в чат, задати декілька питань, написав питання, і хоч воно не стосувалося комуналки, вискочив текст - Уважаемый Клиент! На текущий момент наблюдаются трудности при проведении коммунальных платежей в Приват24. Просим Вас не повторять ранее созданный платеж. Мы прилагаем максимум усилий для скорейшего решения трудности. Приносим Вам свои извинения за доставленные неудобства и надеемся на Ваше понимание.

Не розумію вигоди\зручності платежу КП через Приват24. Є Місцевий обчислювальний центр, де всі тарифи зібрані до купки з поточними розрахунка і безвідсотковою оплатою карткою Привата.

Змінено користувачем vaz75
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дєла у Прівєтбанка?

В Епіцентрі не змогла розрахуватися карткою

В банкоматі Укрсоца теж гроші не видало

Зняла в банкоматі прівєта

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив потролити Приват...

Тепер Приват мене тролить - самостійно збільшили ліміт мені і дружині по 25000 грн.

З ФБ:

Олег Гороховский

Цитата из письма нашего руководителя риск-менеджмента:

"Для информации: на прошлой неделе централизовано повысили лимиты на кредитные карты 482 тыс.клиентам почти на 2 млрд. грн."

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, було б чому радіти. приват просто вкинув на ринок два мільярда неіснуючих грошей :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вирішив потролити Приват...

Тепер Приват мене тролить - самостійно збільшили ліміт мені і дружині по 25000 грн.

З ФБ:

Олег Гороховский

Цитата из письма нашего руководителя риск-менеджмента:

"Для информации: на прошлой неделе централизовано повысили лимиты на кредитные карты 482 тыс.клиентам почти на 2 млрд. грн."

 

Грамотна модель: підняти тарифи на еквайринг, збільшити ліміт перед святами тим сами покращити купівельну спроможність людей, які б не купили б того, що куплять протягом 3-х тижнів, за браком коштів. Банк в профіті. Тільки от люди де будуть після нового року гроші брати на погашення кредиту - енто вапрос? Далі доляри підуть у хід.

Знімаю шляпу.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


тим сами покращити купівельну спроможність людей, які б не купили б того, що куплять протягом 3-х тижнів, за браком коштів.

хто не має мізків, щоб жити по можливостях (а не смикати кредитку в затяжний мінус), то чому винуватити в цьому банк?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...