Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

для цього не треба бути банкіром, це основи економічних знань. Здається, навіть у школах зараз викладають. а з іншої сторони: ти тепер кажеш, що не банкір, але ж усе-таки пішов у тему висловлювати свою "експертну думку";-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для цього не треба бути банкіром, це основи економічних знань. Здається, навіть у школах зараз викладають. а з іншої сторони: ти тепер кажеш, що не банкір, але ж усе-таки пішов у тему висловлювати свою "експертну думку";-)

Хвилиночку. Де я писав, що то експертна думка? Чи мені не висловлювати своїх думок, бо ти так хочеш? Можливо вона не вірна (не факт), але я її висловлював і висловлювати буду, подобається це тобі чи ні.

Тут більше флудити не буду. Хочеш посперечатися, давай в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по всіх фронтах ПБ підвищує ставки на обслуговування, то з активами у них не все гаразд.

що цікаво, в "неспеціаліста" цілком правильний висновок ;)

з теорії.

коли банк залучає кошти на депозит, в нього одночасно зростають і активи, і пасиви. В результаті цієї класичної банківської операції, в пасиві - з'являється вимога клієнта (забрати свої кошти у визначений термін, або "до запитання"), в активі - з'являються, як не дивно, нові кошти (не кредити, ЦП, ОЗ чи щось інше). далі банк вже розпоряджається цими грошима на свій розсуд - чи тримає "кеш" в касі для підтримки ліквідності (чи на коррахунку в НБУ), чи видає кредити, чи купує основні засоби, програмне забезпечення, платить ЗП персоналу, і т.д. це називається - "розміщає кошти".

а от з розміщенням коштів в Привата є певні проблеми, які не хочуть помічати його фанати. наприклад, є цілком собі офіційне судове рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/41780048

з цього рішення видно, що банк видав кредити під уявне забезпечення - в заставу взяв майнові права на техніку, якої ще немає в позичальника. кредит видано під покупку цієї самої техніки (в народі це називають - "повітря").

або банк некомпетентний (видає 5 мільйонів доларів кредиту під паперову заставу, в умовах жорсткої фінансової кризи й політичної нестабільності) і не зможе пережити банкопад, або має місце вивід капіталів з країни. в будь-якому випадку цей кредит - це поганий актив, бо ніхто не збирається його повертати. і таких кредитів багато - "Наші гроші" (з каналу Коломойського, ги-ги) назбирали їх на 2 мільярди доларів за пару місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з активами зараз у переважної більшості не все гаразд. і не тільки із-за таких оборудок, але й через більш прозаїчні причини:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якщо по всіх фронтах ПБ підвищує ставки на обслуговування, то з активами у них не все гаразд.

що цікаво, в "неспеціаліста" цілком правильний висновок ;)

з теорії.

коли банк залучає кошти на депозит, в нього одночасно зростають і активи, і пасиви. В результаті цієї класичної банківської операції, в пасиві - з'являється вимога клієнта (забрати свої кошти у визначений термін, або "до запитання"), в активі - з'являються, як не дивно, нові кошти (не кредити, ЦП, ОЗ чи щось інше). далі банк вже розпоряджається цими грошима на свій розсуд - чи тримає "кеш" в касі для підтримки ліквідності (чи на коррахунку в НБУ), чи видає кредити, чи купує основні засоби, програмне забезпечення, платить ЗП персоналу, і т.д. це називається - "розміщає кошти".

а от з розміщенням коштів в Привата є певні проблеми, які не хочуть помічати його фанати. наприклад, є цілком собі офіційне судове рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/41780048

з цього рішення видно, що банк видав кредити під уявне забезпечення - в заставу взяв майнові права на техніку, якої ще немає в позичальника. кредит видано під покупку цієї самої техніки (в народі це називають - "повітря").

або банк некомпетентний (видає 5 мільйонів доларів кредиту під паперову заставу, в умовах жорсткої фінансової кризи й політичної нестабільності) і не зможе пережити банкопад, або має місце вивід капіталів з країни. в будь-якому випадку цей кредит - це поганий актив, бо ніхто не збирається його повертати. і таких кредитів багато - "Наші гроші" (з каналу Коломойського, ги-ги) назбирали їх на 2 мільярди доларів за пару місяців.

 

От і про те. Не вглиблюючись в тонкощі банківської справи (перевід пасивів в активи і навпаки), я, як давній клієнт ПБ, бачу, що не все гаразд з моїм банком, оскільки лояльність до мене (хоча вона існує і далі) так підвпала зі ЗНАЧНИМ здорожчанням послуг еквайрингу, обслуговування рахунку, а тоакож побутових розрахунків (наприклад, сплата комуналки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усі підвищують тарифи, тому що витрати зростають, доходи від кредитування зменшуються, тому підвищують дохід від комісій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти мене вибач, але зростання ціни еквайрингу з 50 грн до 350 грн це на хвилинку + 700% (я мовчу за відсотки). Чи інфляція така? Чи ріст цін такий? Чи врешті-решт ріст курсу валют такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще один момент. 50 грн це був демпінг для захоплення частки ринку. зараз 350 щоб лишились лиш ефективні точки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн - це була замануха ;)

(заради справедливості - таке часто зустрічається, і не тільки в банківському бізнесі :( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1,5 роки заманювали, ні х.. собі замануха.

Замануха була бонус + за рахунок банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не особливо звертав тоді увагу на щомісячний платіж (там відносно невелика різниця була). Головне який відсоток платити банку з Приватовських карток, яких на руках було переважна більшість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, я так розумію, ти працівник ПБ і мої слова тебе якимось боком зачепляють? Я міркую з точки зору споживача, і не тільки в мене такі думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахаха, я працівник ПБ:-) я працював у 8 банках, але у ПБ- ніколи. Твої слова мене жодним чином не зачіпають, з якого дива? Звичайно, що як споживаачу, тобі не подобається подорожчання послуг. Я тобі просто описую питання зі сторони банку. Ну і, крім Привата, ще є десятки банків, у яких щось краще, щось гірше, щось дорожче, щось дешевше. Порівнюй, зважуй, вибирай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто там цифр за 2015й хотів?

"Нагадаємо, що додатково ПриватБанк запустив інтерактивну сторінку в Інтернеті, присвячену підсумкам роботи в 2015 році. На цій сторінці, доступній журналістам, блогерам, клієнтам банку та всім бажаючим, зібрано найважливіші цифри, факти та досягнення банку в році, що минув."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто там цифр за 2015й хотів?

"Нагадаємо, що додатково ПриватБанк запустив інтерактивну сторінку в Інтернеті, присвячену підсумкам роботи в 2015 році. На цій сторінці, доступній журналістам, блогерам, клієнтам банку та всім бажаючим, зібрано найважливіші цифри, факти та досягнення банку в році, що минув."

то яка там частка інсайдерських кредитів, за підсумками на 31.12.2015р.? чи це не одна з найважливіших цифр?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікаве інтерв'ю:

Олександр Дубілет: «Усі платежі повинні перейти в мобільні пристрої і смартфони»

http://forbes.ua/ua/business/1409945-oleksandr-dubilet-usi-platezhi-povinni-perejti-v-mobilni-pristroyi-i-smartfoni

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть про чергове пониження ставок Приватом:

Цитувати

Олег Гороховский

В феврале, кроме анонсированного уже снижения ставок на 1% годовых по всем валютам 12 февраля, планируем еще одно снижение ставок.

Судя по динамике вкладов, поставили перед собой задачу опустить ставку к 1 марта до 20-21% по гривне (с текущих 25%) и до 9-10% по валюте (с текущих 12%)

Если так пойдет, скоро появятся на рынке дешевые кредиты

 

 

Цікаво, чи буде продовження коміксу про Лесю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, justice777 сказал:

Пишуть про чергове пониження ставок Приватом:

 

Цікаво, чи буде продовження коміксу про Лесю :)

 

бцуде "Леся ти така дешовка, Бенджамін дешевше тільки даром" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Лізі з'явилось свіже інтерв'ю Дубілета.

Дуже раджу почитати як фанатам Привата, так і іншим зацікавленим. Особливо - звернути увагу на заголовок.

 

Дубилет: В течение года мы решим вопрос инсайдерских кредитов

04.02.2016 12:04

Печать

Банкир Коломойского рассказал о планах по докапитализации, сроках вхождения в нормативы НБУ, проблемных кредитах и главных конкурентах
 
Обговоримо? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що обговорвати? Інтерв'ю явно вилизане. Жодного лишнього слова. Навіть речення побудовані семантично правилно :)

Це приклад того, яким має бути інтерв'ю банкіра :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не назвав це інтерв'ю "вилизаним" )

Тут один заголовок чого вартий - Приватбанк (в особі Дубілета) нарешті зізнався, що порушує нормативи інсайдерського кредитування (іншими словами - Приватбанк, який належить Коломойському і Боголюбову, видає кредити підприємствам, які належать Коломойському і Боголюбову - тобто, сам собі).

Є й очевидні (і не дуже) ляпи -

Цитувати

- У кого приходилось забирать технику?
- Не могу точно сказать. Может, у этих агрохолдингов, о которых вы говорили, мы тоже забирали. Но основная часть нашего портфеля - это небольшие хозяйства.

"не могу точно сказать" точно не відповідає підготовленому, "вилизаному" інтерв'ю;

Дубілет признався, що в банку досить багато кредитів, виданих під "паперове забезпечення", тобто не покритих реальною іпотекою (не плутати з іпотечними кредитами)

ітд

журналізди вже підключились:

Victoria Strakhova
3 мин · Киев ·
‪#‎DubiletMarathon‬
Дубилет не прочитает, но может другим поможет (вспомню v_mafiaprincess):
"Журналист: - У кого приходилось забирать технику?
Дубилет: - Не могу точно сказать. Может, у этих агрохолдингов, о которых вы говорили, мы тоже забирали. Но основная часть нашего портфеля - это небольшие хозяйства".
НИКОГДА не давайте понимать журналистам, что Вы не в курсе точно о вопросах взыскания залогов... Если предправления не знает были у него в залоге активы одних из самых проблемных заемщиков. Какой тогда риск менеджмент?!!!
Дубилет: "НБУ определил для банков четкий период и порядок выполнения новых нормативов. У нас есть согласованный с регулятором план вхождения в норматив, есть обязательства по погашению инсайдерских кредитов и продаже имущества. Я надеюсь, в течение года мы справимся с этими вопросами" - НИКОГДА не используйте в интервью СЕЙЧАС слово НАДЕЮСЬ - это маркер того, что Вы конкретно в этом сомневаетесь!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

НИКОГДА не давайте понимать журналистам, что Вы не в курсе точно о вопросах взыскания залогов... Если предправления не знает были у него в залоге активы одних из самых проблемных заемщиков. Какой тогда риск менеджмент?!!!

 

Якщо вже топ цікавиться питання, в якого боржника стягується який актив - то гріш ціна такому топу та такій установі :).

 

Цитувати

НИКОГДА не используйте в интервью СЕЙЧАС слово НАДЕЮСЬ

 

Важко прогнозувати щось в умовах війни та не стабільної економіки та постійних політичних сварок. Тому, як на мене, така відповідь щира та правдива. Журналіст же пропонує або передбачити на 100% майбутнє, або просто збрехати.

 

p.s. такому журналісту варто було б підтягнути рівень своєї грамотності та виключити менторний тон. Бо, як мінімум, ще не доросла, щоб повчати!

 

p.p.s. давай ще "сенсацій" про Приват :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...