Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Deemon, звичайно ж, банк думає тільки про свої прибутки. всі "покращення" треба сприймати саме з такої точки зору – тоді не буде зайвих розчарувань. наприклад, банк ніколи не підніме "планку" тому, хто гроші повертає вчасно, а витрачає небагато, бо це клієнт край невигідний. банк заробляє на людях, що живуть в кредит та не по статках. ось таким ліміт з радістю піднімуть. хєрня, що всю зарплатню забирає банк, зате в кишені новий ойфон slol.gif

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

тим сами покращити купівельну спроможність людей, які б не купили б того, що куплять протягом 3-х тижнів, за браком коштів.

хто не має мізків, щоб жити по можливостях (а не смикати кредитку в затяжний мінус), то чому винуватити в цьому банк?

 

Ой, як багато є "безмізкових" людей. А ще скільки чоловіків дають дублікат картки жінкам...

 банк ніколи не підніме "планку" тому, хто гроші повертає вчасно, а витрачає небагато.

Те ж саме хотів написати, бо мені щось не спішать піднмати , хоча я щомісячно використовую значну, а то і всю, частину кредитного ліміту, і погашаю досить швидко. Але з іншого боку, банк заінтересований в частому використанні картки, оскільки кожне проведення через термінал банкові дає прибуток 1,6-2% від суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 У меня вообще лимита не было, поставил месяц назад 2 тыщи, на всякий случай, подняли до 7.Картой этой пользуюсь 2 года( к зарплате не привязана)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, було б чому радіти. приват просто вкинув на ринок два мільярда неіснуючих грошей :dont:

Я ж і не радію. Я в курсі про 2 млрд.

 

 

банк ніколи не підніме "планку" тому, хто гроші повертає вчасно, а витрачає небагато, бо це клієнт край невигідний.

Не згідний, бо я саме такий клієнт. Вже декілька разів блокували карту через невикористання, а якщо й використовую, то беру лише скільки треба і повертаючи, вкладаюся в тих 55 днів безвідсоткових, тобто заробітку на мені ніц.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 тобто заробітку на мені ніц.

 

Не ніц, повторюся, при розрахунку карткою в терміналі будь-якого магазину ПриватБанк має 1,6-2% комісії, яку оплачує продавець\магазин + 350 грн щомісяця за користування терміналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ніц, повторюся, при розрахунку карткою в терміналі будь-якого магазину ПриватБанк має 1,6-2% комісії, яку оплачує продавець\магазин + 350 грн щомісяця за користування терміналом.

Ну і я повторюся - Вже декілька разів блокували карту через невикористання,
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 тобто заробітку на мені ніц.

 

Не ніц, повторюся, при розрахунку карткою в терміналі будь-якого магазину ПриватБанк має 1,6-2% комісії, яку оплачує продавець\магазин + 350 грн щомісяця за користування терміналом.

 

 

люди це реально сумно, у вас уявлення про банк на дитячому рівні

комісії йдуть через інтерчейнж, відсоток і більше беруть платіжні системи

термінал вартує для прикладу $500  а це  12500грн / 350 в місяць = 3 роки на "відбити термінал". а є ще папір, сервіс і постійна робота над софтом

 

 

Shkoder сказал(а) 02 Дек 2015 - 10:41:snapback.png

nickel, було б чому радіти. приват просто вкинув на ринок два мільярда неіснуючих грошей :dont:

Shkoder , ну навіть елементарного знання бух.обліку достатньо щоб розуміти що так не вийде, потрібно і 2 млрд відправляти в "пасив" на резерви (беззаставні йдуть під 100% резервування)

це якби я тобі запропонував "не купуй нову флешку на 32 гб - просто відформатуй стару 8ку під 32!" )

 

так банк заробляє, копійки з кожної транзакції, і фішка в тому щоб бути масовим, і ці копійки вже склеювати в гривні. і відповідний сервіс тримати щоб це повторювалось з дня в день

 

 

і того люди, потрібно ж розвиватись, цікавитись, щось взнавати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой,я вас умаляю, бідний банк, мало заробляє.

Ні хто не казав, що то чистий прибуток. Ще ти забув зарплату, витрату на пальне...

А на копійках будують мільйонні статки, одні мої знайомі на оптовій торгівлі дешевими трусами заробили на будинок і GL 500 4matic

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що Вас стримує почати торгувати тими ж трусами?

 

Манапализм!!! К примеру в трусы "атлантик" - хер влезешь. Ну разве что если эти трусы на ком то одеты :) , а вот в эту тему хер. Ибо при попытке стать представителем..... вам вежливо говорят "уже усё ...вы опиздали, один владелец мерседеса у вас в городе уже есть". А торговать на рынке с клеёночки, так на этом мерседеса не купишь :)  Так что с трусами тема закрыта :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що Вас стримує почати торгувати тими ж трусами?

А шо за наїзди? Я приклад привів як на копійках сколочують статок? А тема трусів була актуальна 10 років назад, та не сьогодні.

А тебе, бачу, "задіває" тема заробітку банку. Ну вибач, не знав, що то болєзнєна тема, більш не буду...

Ні, таки буду.

З.і.: на "Ви" звісно приємно, але можна на "ти", тут всі свої :)

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таксі на вокзал за півціни!
з 15 грудня 2015 до 15 січня 2016

Купуйте квитки на поїзд у ПриватБанку - отримайте таксі на або з вокзалу за півціни!

 

https://promos.privatbank.ua/ua/promos/taksi-za-pivcini

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні мав оплатити замовлення на "чужу" карточку Приватбанку через термінал, і якщо раніше брало 0,5% комісії, то тепер додатково знімає ще 0,2%. Коли появилось таке нововведення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нововведення вже не нововведення. при поповенні до 1500 0,5% і 2 грн термінал, більше 1500 то 0,7% і 2 грн термінал.

Змінено користувачем maluj
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мав оплатити замовлення на "чужу" карточку Приватбанку через термінал, і якщо раніше брало 0,5% комісії, то тепер додатково знімає ще 0,2%. Коли появилось таке нововведення?

При поповненні до 1000грн 0.5% + 2грн.

Більше 1000-0.7%.

Вже місяців 5 то точно.

 

Є інша карта (для виплат), там тільки 0.2%, але потім при знятті 1%, якщо розраховуватись то без %.

 

Якщо треба більші сумми і без %, можу в пп підказати як зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інша карта (для виплат), там тільки 0.2%, але потім при знятті 1%, якщо розраховуватись то без %.

Для виплат - без % при знятті, універсальна з %
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба більші сумми і без %, можу в пп підказати як зробити.

А можна мені підказати?
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карта для виплат

 

Комісія за зняття готівки:

в будь-якому банкоматі України, а також пунктах видачі готівки та банкоматах ** ПриватБанку Латвії, Італії та Португалії -- Безкоштовно

Комісія за зняття готівки у банкоматах і пунктах видачі готівки за кордоном -- 2%

Комісія за поповнення картки в Приват24 безготівковим платежем зі своїх карток, через термінал самообслуговування, касу банку, безготівковим платежем від третіх осіб --- 0.5 % від сумми

Поповнення картки без наявності картки --- у касі - 2 грн у терміналі самообслуговування - 0,2% від суми (мінімум 2 грн)

Сайт привата

 

Карта універсальна

 

Комісія за зняття власних грошових коштів

- В банкоматах і пунктах видачі готівки ПриватБанку та інших банків України - 1%

- В банкоматах і пунктах видачі готівки за кордоном - 2%

Поповнення картки без наявності картки  -- у касі - 2 грн у терміналі самообслуговування - 0,2% від суми (мінімум 2 грн)

Сайт привата

 

Вони напевно так спецом, що б заплутати, інфа як би є но бувають нюанси )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де там приріст нових вкладів? Якщо по всіх фронтах ПБ підвищує ставки на обслуговування, то з активами у них не все гаразд.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вклади- це пасиви.

і приріст з 01/09 до 01/12 - 9 млрд грн.

Змінено користувачем Tolik_lt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вклади- це пасиви.

і приріст з 01/09 до 01/12 - 9 млрд грн.

Ну може я чогось не розумію, але активи - це залученні кошти для обороту з метою прибутку.

А звідки інфа про 9млрд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти чогось не розумієш. активи- це куди вкладені кошти- кредити, куплені цінні папери, купелене майно і т.д. пасиви- джерела цих коштів. власні і позичені(депозити, міжбанківські позики, рефінансування НБУ).

інфа про 9 млрд з відкритих джерел. Я брав з сайту АУБ http://aub.org.ua/index.php?option=com_arhive_docs&show=2015&Itemid=112.

взяв інфу на певні дати і порівняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...