Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

МВС і ГПУ шукають, куди банк "Приват" подів майже 20 млрд грн рефінанса

http://www.rbcua.com...1440061605.html

чи "шукають"?..

на міжбанку треба шукати і далі в офшорах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

надибав

Молодець! А тепер спробуй відкрити блог того Сергей Рудюк чи хоч одне повнорозмірне фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-а. Ото "новий" розвод. В цього розводу вже борода.

Крім знання логіну і паролю для П24 треба ще мати клон телефонного номеру, на який приходить СМС з кодом перевірки.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець! А тепер спробуй відкрити блог того Сергей Рудюк чи хоч одне повнорозмірне фото.

та взагалі то відкривається...

Да-а. Ото "новий" розвод. В цього розводу вже борода. Крім знання логіну і паролю для П24 треба ще мати клон телефонного номеру, на який приходить СМС з кодом перевірки.

Ви напевно все-таки не прочитали про що там пише:

"Схема проста: вы получаете письмо на почту. Переходите по ссылке и попадаете на сайт «ПриватБанка». Там начинаете вводить логин и пароль и пытаетесь войти в кабинет. При этом все, что вы делаете, считывается программой и отправляется мошенникам, так как это не настоящий сайт «ПриватБанка», а его копия (!), сделанная для того, чтобы заполучить ваш логин и пароль. Попасть на эту копию вы можете только из ссылки в письме. После того, как вы ввели логин и пароль – мошенники тут же вводят их на настоящем сайте «ПриватБанка» и вам приходит sms с паролем для входа. Вы вводите единоразовый пароль из sms на сайте-копии банка, в то же время мошенники вводят этот пароль из sms на настоящем (!) сайте.

После ввода сайт мошенников выдает вам ошибку или еще что-нибудь, например, «попробуйте позже». В этот момент мошенники уже зашли в ваш аккаунт, и делают операции – какие захотят!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім знання логіну і паролю для П24 треба ще мати клон телефонного номеру, на який приходить СМС з кодом перевірки.

вам приходит sms с паролем для входа. Вы вводите единоразовый пароль из sms на сайте-копии банка, в то же время мошенники вводят этот паро ль из sms на настоящем (!) сайте.

vaz75, ти справді не дочитався.

Це типу кейлоггера. Ти вводиш символи а їх УЖЕ бачать. Онлайн. СМС прийде тобі і ти будеш вводити пароль. Але те що вводиш ти в фальшивому сайті - буде вводитися одразу в справжньому.

Правда, тут є момент. Або розумний скрипт одразу вводить із копії сайта в реальний, або постійно потрібно моніторити ХТО і КОЛИ зайде. А тих, хто зайде, там може бути багато. Тобто хтось серед ночі заглянув у пошту і вирішив зайти по ссилці. Сумніваюся, що зловмисники цілодобово моніторять клон-сайт. І чекають що туди зайде хтось із значною сумою на картці. Багато нюансів.

Та й не вірю я, що Приватбанк всі подібні домени не викупив. Як це зробив google, задля запобігання подібним шахрайствам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі то відкривається...

Відкривається, а куди веде? На fs.to ще й з якимось рефералом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збори власників єврооблігацій Приватбанку на 200 млн доларів з погашенням 23 вересня 2015 року підтримали продовження терміну погашення до січня 2018 року.

Про це йдеться в прес-релізі банку, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з ним, процентна ставка по облігаціях буде підвищена до 10,25% з 9,375% річних.

У біржовому повідомленні банк уточнює, що в зборах взяли участь власники 85,17% облігацій, з яких "за" проголосували 96,94%.

"Як тільки угода була оголошена широку підтримку транзакції надала група інвесторів, очолювана американським фондом, який базується у Вашингтоні", - відзначає банк.

ПриватБанк заснований в 1992 році. За даними банку, його найбільшими акціонерами є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський з частками по 45,3349%.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 квітня 2015 року за розміром загальних активів (248,041 млрд гривень) банк є найбільшим серед 133 діючих у країні банків.

http://www.epravda.com.ua/news/2015/09/7/558800/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ipua,дрюч іх в чаті чи на 3700, але скоріше всього, тебе все-рівно відправлять у відділення.

...бо не всі депозити керуються через П-24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ipua

Якщо депозит відкривався через відділення - закрити можна тільки через відділення.

Якщо в П24 - без проблем закриваються там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вклад "Копилка Детям" хтось вже робив?

варто чи ні? підводні камені?

чи краще шукати інші банки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вклад "Копилка Детям"

та нема там такого вже кілька років, є звичайна "Копилка".

Одна для всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось закривав через Приват24 валютний депозит ? День XX - останній день депозита згідно договору. В Приват24 на протязі цілого дня і вечора можливість тільки достроково розірвати депозит (з втратою відсотків). День XX+1 - депозит продовжують на 3-місяці (відсотки нараховані) в Приват24 можливість достроково розірвати депозит. При спробі достроково розірвати депозит, валюту депозиту не видає, можливість тільки в гривнах, посилаючись на постанову НБУ, що в разі дострокового розірвання депозиту видають тільки гривні. Я знаю, що в відділенні проблем не буде, але для чого таке робити ? В відділенні дуже багато народу...

Якщо депозит закінчується ХХ то зняти зожеш з ХХ+1 (так як він лежить по ХХ включно). Якщо знімаєш по терміну то отримаєш в валюті. Зняття по терміну це коли знімаєш на протязі 5 днів з моменту старту нового терміну. Але зараз здається і валютні депозити терміном 3,6,12 міс повинні продовжуватись через 3 дні, а не зразу. Тобто получити в валюті можеш на протязі 8 днів з моменту закінчення терміну. Сам маю депозит в валюті, тому це все уточняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тернополянин повідомляє про нову схему обману клієнтів «Приватбанку»

Опубликовал ternopilinfo2

У спільноті «Від Тарнополя до Тернополя» житель міста повідомляє про нову схему обману клієнтів «приватбанку»:

Хотів би попередити людей по новий варіант інтернет-розводів, на який, буквально пару хвилин назад,я чуть не попався.Як правило всі розводи поєднує Приват банк і сайт
,колишній сландо,я давно продаю і багато разів хотіли розвести-но зараз це був самий реальний шанс на який я вперше за 2 роки ледве не попався. Мені подзвонили на рахунок покупки взуття за 220грн,сказали вечером оплатять на карту повну суму(це рідкість на цьому сайті,но і таке реально буває),я сказав свій номер карти і ПІБ (ніколи більше ніяких даних не можна казати ні в якому випадку).Через 3 години дзвонять до мене з номеру який починається на +056 -такий номер часто використовуєм сам Приват банк,представляються працівником банку і кажуть чи не чекаю я часом 220грн на свій рахунок,я відповів ,що ТАК-«працівник» сказали що гроші поступили але «новою послугою» переказу через мобільний телефон(раніше така послуга дійсно була між Київстаром і Приват банком і використовувалась переважно для окупованого Криму,так як Приват банк там був закритий.Мені сказали що послуга для мого номера відключена і можна прям зараз підключити,я погодився,і «працівник» сказав що перша операція має пройти через послугу»Скарбничка»-1грн піде на скарбничку -всі інші гроші на карточку і вислав мені код входу на скарбничку-саме головне-що КОД прийшов із того номера-з якого завжди приходять смс-ки від Приват банку-тобто справжнього ,офіційного номера вашого агента і мені сказали продиктувати код,но я зразу згадав що ніколи нікому не можна диктувати код навіть працівникам-тільки якщо ви реально знаходитесь у відділенні приват банку,після чого я запропонував «працівникові»,що я сам подзвоню на «гарячу лінію» і підключу цю послугу,так як боюсь інтернет розводу,він почав підвищувати голос ,питав чим він мене не влаштовує,і потім сказав дзвоніть і вибив.

Коли я подзвоинв на гарячу лінію -мені сказали що атк воин хотіли через приват 24 зайти на мій аккаунт-вони просто ввоодять мій номер потім нажимають «поповнити копілку»-мені реально з притва банку приходить код-так як приват банк відсилає код ж на мій номер а я його маю сказати їм_і я лишаюсь без грошей.

Дякую за увагу,моя порада всім-завжди коли вам дзвонять,краще скажіть що заняті і ви потім самі передзвоните на гарячу лінію.ну я про те що,НІКОЛИ НІКОЛИ НІКОЛИ не можна розголошувати -CVVкод або так звані «три цифри з зворотнього боку карти я думаю всі вже знають)

Думаю ,моє повідомлення хоть комусь допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через 3 години дзвонять до мене з номеру який починається на +056 -такий номер часто використовуєм сам Приват банк,представляються працівником банку і кажуть чи не чекаю я часом 220грн на свій рахунок,я відповів ,що ТАК-«працівник» сказали що гроші поступили але «новою

як малі діти :)

далі можна не читати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват, на сторінках свого порталу, продовжує радувати нас своїм дотепним та креативним гумором.

https://coub.com/view/85e3p

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З 1 жовтня Приват знову знижує ставки по депозитах.

Не агітую, просто інформую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1 жовтня Приват знову знижує ставки по депозитах.

Не агітую, просто інформую!

Стабілізєц?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз великі ставки по депозитах це "стабілідец" і "развод оленів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, дякую, що пояснив мені, банківському працівнику із майже 20-річним стажем ))

Я мав на увазі, що пішов зворотній і хитрий процес: при відсутності видимих покращень в економічній ситуації заманимо вкладника зниженням ставки, мовляв, дивіться, як у нас все збс, ми навіть процентну ставку знижуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...