Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

мутять щось вони з тим ТВ, да і якість не дуже. сам користуюсь торент-тв, і пульт є цікавий і на смарт-тв показує, є HD канали, і здається 30грн в місяць віп користувач без реклами.

не в ту сторону адміністрація з директором думає....

сьогодні прийшло на пошту, приєднуйтесь до якісного ТВ...

Торрент-ТВ один год!

29 ноября, в 19:00 впервые в Мире были запущены первые постоянные онлайн трансляции

по торрент-технологии. Именно мы, портал "Первое Торрент-телевидение" сделали это!

В связи со скорой годовщиной проекта, всем нашим пользователям, был предоставлен бонус

в виде VIP статуса сроком до 2 декабря. За это время вы сможете оценить все, что мы

успели реализовать за прошедший год.

10 главных особенностей VIP:

1. Стабильные и гарантированные трансляции. Благодаря доступу к отдельному VIP-облаку

пиров, дополнительным узлам поддержки, суперсидам, узлам-компенсаторам. Быстрый старт

(без фуферизации) за счет доступа к узлам-стартерам.

Подробнее: http://torrent-tv.ru/h_system_restrictions.php

2. Возможность смотреть Торрент-ТВ без ограничений на Smart телевизорах и любых других

устройствах используя Local TS-Proxy.

Подробнее: http://torrent-tv.ru/local_ts_proxy.php

3. Возможность смотреть Торрент-ТВ на Android-устройствах, используя официальное

приложение от Торрент-ТВ.

Подробнее: http://torrent-tv.ru/viewing_on_android.php

4. Возможность смотреть Торрент-ТВ на медиаплатформе XBMC.

http://torrent-tv.ru/viewing_on_xbmc.php

5. Возможность управлять сайтом с помощью пульта дистанционного управления.

Подробнее: http://torrent-tv.ru/h_pult.php

6. Доступ к обновляемому в режиме реал-тайм плей-листу портала на все доступные каналы

и трансляции.

7. Возможность добавления каналов в избранное, управление избранными каналами,

просмотр канала в избранном в один клик. Осуществление сортировки по плей-листу.

Подробнее: http://torrent-tv.ru/vip.php

8. Возможность автозапуска плеера при переключении каналов на сайте.

9. Возможность поднять навигационное меню на странице просмотра торрента вверх (над

плеером).

10. Полное отсутствие рекламы на сайте и специальная отметка VIP в вашем профиле на сайте.

... а текже многое другое, где самое главное - поддержка технологической базы портала,

новых разработок и технологических свершений!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть плз, а чому відео так сильно скаче? :(

Секудна-п"ять показує, а далі преривається. Потім знов показує ну і по кругу ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів поповнити рахуно АБ через webmoney і файно обламався, в мене номер договору то чотирьох значний а потрібно аж 6 думав схитрю два нулі спочатку і справа в шляпі та не тут то було, можливо хтось знає як поповнитись з webmoney, чи потрібно в них на форумі написати?

ІРТВ спочатку (перших 2 дні) показувало нормально а тепер капець, на убунті ше якось показує а на 7 тільки радіо слухаю(

коли підключався на сайті в АБ було тестування типу виграй 2 роки халявного інтернету, я як користувач який непроти посидіти бескоштовно пройшов опитування, в кіеці як підсумок отримав повідомлення що Ви виграти місяць бескоштовного інтернету при підключенні, коли в офісі я про це нагадав побачив великі круглі очі консультантки яка піключала, але сказала що все уточнить, потім передзвонила сказала що на мій рахунок бкде нараховано сума щомісячноїплати за інтернет.

через 2 тижні сумми небуло я наярював в тех підтримку на що мені вже іший консультант відповіла:

-такого небуло, все після розіграшу

Питання стоїть наступним чином: кому мені висловити всі свої претензіїї?

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось може допомогти перепрошити київстаровський модем під АБ? Боюсь сам не осилю. В боргу не залишусь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів поповнити рахуно АБ через webmoney і файно обламався, в мене номер договору то чотирьох значний а потрібно аж 6 думав схитрю два нулі спочатку і справа в шляпі та не тут то було, можливо хтось знає як поповнитись з webmoney, чи потрібно в них на форумі написати?

На сайті airbites в особистому кабінеті, є вкладка поповнити рахунок - там все розписано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось може допомогти перепрошити київстаровський модем під АБ? Боюсь сам не осилю. В боргу не залишусь. :)

Маю tp-link tl wr741nd перепрошивав колись,

Увага перепрошивати роутер потрібно через мережевий кабель, через wi-fi неможна !

для прошивки набери в браузері http://192.168.1.1/u...eUpgradeRpm.htm

далі скачай з мого сайта наступний архів http://skip.pp.ua/wr741.rar, розпакуй і переший цею прошивкою,

далі щайди на оф сайт http://www.tp-linkru...ersion=V4#tbl_j скачай останню випущену прошивку і знову переший

Ваш роутер на офіційній прошивці)

Хотів поповнити рахуно АБ через webmoney і файно обламався, в мене номер договору то чотирьох значний а потрібно аж 6 думав схитрю два нулі спочатку і справа в шляпі та не тут то було, можливо хтось знає як поповнитись з webmoney, чи потрібно в них на форумі написати?

На сайті airbites в особистому кабінеті, є вкладка поповнити рахунок - там все розписано.

Дякую, розібрався, коли кошти закінчились а приват ше не вислав АБ рахунок я панікував от і не помітив, що потрібен не номер договору з АБ, а номер особового рахунку який знаходиться на вкладці профіль в особистому кабінеті

Всім рекомендую з усіх питань дзвонити не в луцький офіс а напряму в техпідтримку,

на власному досвіді переконався в некомпетентності деяких працівників

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте роутер під airbites, так щоб підключити без проблем і сигнал був непоганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бюджетних добре себе зарекомендував TP-LINK TL-WR741ND. Стабільний та швидко налаштовується. "Народна" модель.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З бюджетних добре себе зарекомендував TP-LINK TL-WR741ND. Стабільний та швидко налаштовується. "Народна" модель.

Як на мене то вже краще 841тп-лінк брати... ціна в межах 210-250грн але 2 антенки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то вже краще 841тп-лінк брати... ціна в межах 210-250грн але 2 антенки

Толку що аж 2 антени, роутер береться певно на домашні потреби, 2 антени варіант офісної мережі де більше 10 приладів підключені до однієї точки яка може бути повторювачем, TP-link 841 аналог 741го основна відмінність що в першого 2 НЕЗЄМНИХ антени а у 741 зємна, потім замість стандартної можна і сильнішу придбати.

і ще немало важливе для гурманів дешеві пристрої ріжуть швидкість як не крути приблизно 2-4 мегабіта із 50 (цифри відносні)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можна за допомогою D-LINK DSL-2500U розподілити інтернет між двома комп'ютерами?

цікаво як ти собі це уявляєш))))

в першого 2 НЕЗЄМНИХ антени

в кого руки прямі то поставить собі розєми і беде радуватись зємним

кАсмічні, шоль?

не зрозумів суті питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можна за допомогою D-LINK DSL-2500U розподілити інтернет між двома комп'ютерами?

це модем на телефонний кабель

87d5724de289e5ae96dbb63131ed.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можна за допомогою D-LINK DSL-2500U розподілити інтернет між двома комп'ютерами?

це модем на телефонний кабель

87d5724de289e5ae96dbb63131ed.png

Якщо в одномі з компів є додаткова мережева карта,то можна налаштувати мережу між компами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можна за допомогою D-LINK DSL-2500U розподілити інтернет між двома комп'ютерами?

Можна, тільки після Адсл-модема треба ставити свіч. На скільки завгодно портів. Хоч 5-8-16-24 :) Або ж поміняти цей модем на 2640U. Там і ВіФі і 4 ЛАН.

Свіч можна купити за 50-100 грн. Ціну визначають: - новий / Б.в. / к-сть портів / виробник.

Або ж, як уже казали вище, дати інет на один комп, а той, в свою чергу, буде роздавати далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можна за допомогою D-LINK DSL-2500U розподілити інтернет між двома комп'ютерами?

Можна, тільки після Адсл-модема треба ставити свіч. На скільки завгодно портів. Хоч 5-8-16-24 :) Або ж поміняти цей модем на 2640U. Там і ВіФі і 4 ЛАН.

Свіч можна купити за 50-100 грн. Ціну визначають: - новий / Б.в. / к-сть портів / виробник.

Або ж, як уже казали вище, дати інет на один комп, а той, в свою чергу, буде роздавати далі.

Дякую, просто завалявся вдома модем, подумав, що авось згодиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пропав вчора інет десь біля 10 вечора і досі немає. Фізичне зєднання є, але навіть айпишку не роздає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...