Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Пропав вчора інет десь біля 10 вечора і досі немає. Фізичне зєднання є, але навіть айпишку не роздає.

Передзвонив в техпідтримку десь біля 11-ї. Перевірили, сказали що моя заявка вже четверта, пообіцяли прислати майстра після обіду. Орієнтовно в сім вечора інет з'явився :)

3200980817.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спаскудився нинче Airbites - протягнули лінк від свіча навіть на "вітою парою", а 4-жильним кабелем.

Печалько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спаскудився нинче Airbites - протягнули лінк від свіча навіть на "вітою парою", а 4-жильним кабелем.

Печалько.

Це також "вита пара". правда іншої категорії. Інший тип. Власне навіщо витрачати дорожчий кабель, якщо 100 мбіт максимум. Для такої швидкості, власне, 4 жилки і тра.

Це для Гігабіта усі 8 треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

та знаю я те все.

Але ще рік тому тягнули нормальним 8-жильним кабелем. Хай недорогим, але 8-жильним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що з iptv знову проблеми...

Та ні політ нормальний, скоро допилю (всі канали з мультикасту + радіо + телепрограма) одну програмку основану на vlc, знайшов на форумі аб, викладу сюди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

та знаю я те все.

Але ще рік тому тягнули нормальним 8-жильним кабелем. Хай недорогим, але 8-жильним.

київстар тягне теж 8 жильним, а толку, всеодно он валюється :yesmaster:

4 жильний кращої якості, та й я недумаю що ти маєш гігабітне обладннаня, а якщо і маєш то тарифних планів поки здається немає :_07:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там по-моєму настройки IP треба поміняти. Якшо не вийде - скину скріншоти ( в мене такий самий).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був би вдячний. Власне, я поміняв налаштування WAN згідно даних профіля АБ, айпі, мак і т.д., і все. Перепрошив роутер на новіший софт. Вродь нет є, але на планшеті при скачуванні торента швидкість нестабільна, то 2-3 МБ, то 50-60 байт. Тариф XXL. Логічно, що я щось роблю не так. Скинь, пліз скріни налаштувань!

Змінено користувачем wowal129
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут думаю може бути й не в роутері справа. В мене й на компі часто швидкість нестабільна в торентах. Ти спробуй скачати з гугл маркета якийсь великий файл і глянь чи стабільно качає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, тут точно не в інеті чи роутері проблема, а якраз таки в планшеті як девайсі ! Він просто не справляється з багатоканальним одночасним записом даних, тому і починає підторможувати. Це те саме якщо ви поставите запис на флешку одночасно 200 фоток по 2 мб кожна. Вони будуть писатись втричі довше ніж якщо поставите записувати один фільм на 400 мб. А планшет це по суті та ж сама флешка :) В мене на планшеті також швидкість з торентів "плаває" дуже сильно. А от якщо поставити на просту закачку один цілий файл, тоді все стабільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтернетом сьогодні повна Ж. Деякі сайти грузяться нормально, деякі хвилинами і з третього разу. Це тільки в мене так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтернетом сьогодні повна Ж. Деякі сайти грузяться нормально, деякі хвилинами і з третього разу. Це тільки в мене так?

Не тільки у вас. Також у мене і в всіх знайомих. Ще була інформація від друзів що з київстаром те ж саме. Цікаво що ж сталось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтернетом сьогодні повна Ж. Деякі сайти грузяться нормально, деякі хвилинами і з третього разу. Це тільки в мене так?

Не тільки у вас. Також у мене і в всіх знайомих. Ще була інформація від друзів що з київстаром те ж саме. Цікаво що ж сталось.

З київстаром все нормально ...

З інтернетом сьогодні повна Ж. Деякі сайти грузяться нормально, деякі хвилинами і з третього разу. Це тільки в мене так?

Не тільки у вас. Також у мене і в всіх знайомих. Ще була інформація від друзів що з київстаром те ж саме. Цікаво що ж сталось.

З київстаром все нормально ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тілки що дзвонив до оператора хв10 тестили обладнання через мережу сказали що все нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тількі що ще раз подзвонив повідомили що ці проблеми по всій Україні а проблема нібито в транспортній мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтернетом сьогодні повна Ж

Певно замерзає, бо тупить страшно :0167:

тількі що ще раз подзвонив повідомили що ці проблеми по всій Україні а проблема нібито в транспортній мережі

Видно десь добре обладнання або оптоволокно підмерзає бо борду тугенько грузить(((

Хоча торенту вроді пофіг грузить як паровоз)

Змінено користувачем Voronin10
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...