Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хто вкурсі як настроїти wifi роутер на цьому провайдері? а то шось неполучається. Роутер tp-link TL-WR741N

клонувати MAC-адресу мережевої карти, підключеної до інету

http://www.technotra...outer.php див."Подключение и настройка роутера TP-Link

Якщо недопоможе просто авторизуйся в кабінеті на aibites.net.ua

І ще одне якщо скинути настройки на дефолтні то підключення вже 100% норм, клонуєш мак і вуаля

АЛЕ якщо ваш пристрій київстарівський то треба погратись)

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Всім доброго дня. підключений по акції до airbites,таривний план швидкийS(тобто 50 мб/с)-інет вдома через вайвай)перші 5 міс по акції поки притензій неяких-по вайва-ю в -4х кімнатній квартирі витягувало майже 40мб/с.шось почало тупити-перевірив і от які результати-всього навсього неповних 10мб/с

http://clip2net.com/s/72t14q

в чому причина і чи можна взагалі дзвонити в техпідтримку і спиратись на дані результати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому причина і чи можна взагалі дзвонити в техпідтримку і спиратись на дані результати?

Ні не можна.

1) підключити напряму дротика до ПК і перевірити швидкість - тоді і буде реальна!

2) Перегрузити роутер

3) переставити дрова до ві-фі карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iptv працює, але дуже глючно, особливо ввечері, тільки вночі можна більш-менш нормально дивитись

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу спрыгнуть с киевстара , есть роутер их tp link tl wr741nd можно его как то airbites заточить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу спрыгнуть с киевстара , есть роутер их tp link tl wr741nd можно его как то airbites заточить?

А чому спригнути? Що невлаштовує. Перебоїв в роботі вроді немає, прийнанні в мене як дома так і на роботі. Плюс бонуси можна або використовувати самом або продавати за 30-50% вартості.

А якій прикол в тому аїрбітс, читаючи тему я зробив висновок що постійні перебої з ним... Моє ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу спрыгнуть с киевстара , есть роутер их tp link tl wr741nd можно его как то airbites заточить?

А чому спригнути? Що невлаштовує. Перебоїв в роботі вроді немає, прийнанні в мене як дома так і на роботі. Плюс бонуси можна або використовувати самом або продавати за 30-50% вартості.

А якій прикол в тому аїрбітс, читаючи тему я зробив висновок що постійні перебої з ним... Моє ІМХО

Мне скорость нужна , а на Киевстаре за 15 м/б 70 грн платить нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якій прикол в тому аїрбітс, читаючи тему я зробив висновок що постійні перебої з ним... Моє ІМХО

в них відношення до клієнтів краще, є проблеми самі пропонують майстра, буває в той самий день приходить...

спеціалісти хоч і молоді але толкові, свою роботу знають.

а не як київстар... можна чекати 5-6днів і проблема з вашої сторони нічого незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормально працює.

Я перейшов з Київстара - і в принципі, не шкодую.

Єдиний плюс в Київстара - це бонуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також з Київстара перейшов. Підключався коли він ще Білайном був :). Після ОГО радості не було меж, але не довго :(. Почались перебої, ремонтувати не спішили (бувало що вихідні сиділи без нету, якщо в п"ятницю щось ломалось), а по роботі треба було інет постійно. Перейшов на Airbits і не жалкую. Швидкість 40-50 м/б. Як писалось вище iptv то глючить трохи, але воно халявне, тому претензій ніяких. Правда в каунтері пінг трохи високий, можливо через wifi роутер, за 80 заходить. не на всіх серверах зручно грати. В ОГО такого не було :)

Змінено користувачем sergej
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граждане, я же почитал и знаю куда я перехожу , плиззз ближе к теме вопроса :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, потрібно замість їхньої прошивки залити звичайну з сайту TP-Link. Головне не попутати H/W ревізію роутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда в каунтері пінг трохи високий, можливо через wifi роутер, за 80 заходить

пінг точно не більший ніж в київстара (мовчу про укртелеком), тому справа скоріш за все в роутері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граждане, я же почитал и знаю куда я перехожу , плиззз ближе к теме вопроса :_08:

Бліже к тєлу: яка швидкість заявлена, така і є (на шнурку). Користуюсь 2 роки. Через рік постійного користування є можливість перейти на тариф 100мб\с за 75 грн (але якщо був на такому ж тарифі, але за 100 грн, то прийдеться разово заплатити вродє 30 грн)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить чи є можливість підключення в районі площі злуки?

Перевірити можна тут:http://airbites.net.ua/lutsk/pryvatnyj/pokryttya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я то там дивився, навіть писав у підтримку, але чогось тихо... думав мо хто тут знає що до чого...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бліже к тєлу: яка швидкість заявлена, така і є (на шнурку).

скрін не могли б викласти? якщо не важко....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бліже к тєлу: яка швидкість заявлена, така і є (на шнурку).

скрін не могли б викласти? якщо не важко....

пліз

3423822703.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, дякую

Прошу (але на всяк випадок скажу, що на борді ще є кнопки "поддержал" і "+",).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу (але на всяк випадок скажу, що на борді ще є кнопки "поддержал" і "+",).

так я і "плюсік" натиснув, я вкурсі як "дякую" правильно казати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Замітив деякі зміни в особистому кабінеті Airbites

Зокрема, нові тарифи

10мбіт - 50грн

50мбіт - 70грн

100 мбіт - 85грн

1гбіт - Поки що тарифний план не доступний

iptv телебачення 50 каналів - 5грн./міс.

Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...