Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

З вечора п'ятниці лежить Інет. Знову згорів порт (як повідомили на Саппорті)... 3 робочі дні чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає, як налаштувати під АБ Asus RT-N10E ?

Швидкість нестабільна, та й 3 кімнати не покриває - візьму Zyxel Keenetic II, він ще й рекомендований провайдером, раз там продається... У когось такий є? Хочу в майбутньму до нього приєднати 2 ТБ + повинен тягнути гаджети а-ля смартфони\планшети\ноут\HD-програвач.

До речі, з нетом все гаразд. Один раз минулого літа день не було нету.

Змінено користувачем wowal129
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, чи варто все-таки підключатись??? Ато перечитую останні повідомлення і вагаюсь.... Одні кажуть проблеми, у інших їх немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jaguar-35769, в березні буде 3 роки з АБ. За цей час жодної скарги, один раз десь півдня не було нету. А відгуки і хороші і погані є в кожного провайдера. Я шукав найдешевший - я його й маю. 75 грн за сотню мбіт ні у кого не було й, здається, немає. Ця ціна, звичайно, при умові, що ти більше року користуєшся послугами АБ.

Невеличке прохання - плюсаніть мої повідомлення, а то трохи незручно ось це - "Вы можете отправить еще 1 сообщений до 22 січня 2014 - 13:45. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 2 одобренных сообщений." :_08:

Змінено користувачем wowal129
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, чи варто все-таки підключатись??? Ато перечитую останні повідомлення і вагаюсь.... Одні кажуть проблеми, у інших їх немає.

стаж 2-а роки, жодного разу до них не звертався, не було нету 3-4 години якогось літнього дня от і все суттєве за 2-а роки. Зі швидкістю також все нормально 100 мегабіт, хоча і 50 вистачить з головою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, чи варто все-таки підключатись??? Ато перечитую останні повідомлення і вагаюсь.... Одні кажуть проблеми, у інших їх немає.

Варто :_04:

Проблеми були але тех. підтримка вирішила протягом 2-3 днів.

За попередніх декілька років користування проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jaguar-35769, в березні буде 3 роки з АБ. За цей час жодної скарги, один раз десь півдня не було нету. А відгуки і хороші і погані є в кожного провайдера. Я шукав найдешевший - я його й маю. 75 грн за сотню мбіт ні у кого не було й, здається, немає. Ця ціна, звичайно, при умові, що ти більше року користуєшся послугами АБ.

Невеличке прохання - плюсаніть мої повідомлення, а то трохи незручно ось це - "Вы можете отправить еще 1 сообщений до 22 січня 2014 - 13:45. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 2 одобренных сообщений." :_08:

Підскажіть, чи варто все-таки підключатись??? Ато перечитую останні повідомлення і вагаюсь.... Одні кажуть проблеми, у інших їх немає.

стаж 2-а роки, жодного разу до них не звертався, не було нету 3-4 години якогось літнього дня от і все суттєве за 2-а роки. Зі швидкістю також все нормально 100 мегабіт, хоча і 50 вистачить з головою

Дякую за відгуки!!!

Підскажіть, чи варто все-таки підключатись??? Ато перечитую останні повідомлення і вагаюсь.... Одні кажуть проблеми, у інших їх немає.

Варто :_04:

Проблеми були але тех. підтримка вирішила протягом 2-3 днів.

За попередніх декілька років користування проблем не було.

Дякую.

Змінено користувачем Jaguar-35769
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключатися варто. Інтернет суперовий, обслуговування нормальне. За два роки мала 1-2 рази проблеми і то несуттєві. Пробувала декількох провайдерів... скажу... що

airbites - вне конкуренції... :0151: :0151: :0151:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключатись варто, мені в порівнянні з київстаром тут набагато краще, якщо що підтримка завжди все швидко вирішить,

P.S. ящо щось станеться дамочкам в офіс краще незвоніть :_38: , мав із ними непорозуміння які нормально змогли вирішити у тех підтримці за 2 хвилини

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підключив собі - не задоволений. Ввечері все нормально, а зранку немає вже інета,приходиться заново перенастраювати роутер після чого дзвонять з компанії і питають чого і як я змінив сам собі ІР адрес.

тех підтримка хромає, разок чекав 30хв,щоб викликати майстра,але був 11 в черзі (при чому немаю домашнього телефону)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тех.підтримкою вже простіше - можна дзвонити з особистого кабінету (навіть якщо немає інета, але є мережа)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були проблеми з понеділка по согодні, то їх маршрутизатор не роздавав ір, то взагалі інтернету небуло то про підключенні кабеля в ноут постійно йшло перепідключення мінявся іп, роутер ше якось тянув інтернет за цих умов, в техпідримці за 7 дзвінків нічого зробити незмогли, добре хоч згадав шо можна в них викликати їхного спеца на місце, короче вирішилось тим шо порт на їхньому обляднанні згорів чи заглючив, в особистому кабінеті замість мака 1 була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

що на разі з IPTV? в мене більша половина з їхнього плейлиста не працює і канали не сходяться. і ще питання, хтось дивиться IPTV на телевізорі, якщо так - то як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З листопада дивлюсь torrent-tv через китайську MK908 на анроїді. Але для цього треба заплатит VIP режим. Коштує 1 РУБ (не грн) в день. Показує практично без зривів навіть HD канали. Роутер простенький і по wifi! А iptv постійно глючив. Особливо ввечері. Може тому його і відключити що дає велику нагрузку на мережу.

Змінено користувачем father
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що на разі з IPTV? в мене більша половина з їхнього плейлиста не працює і канали не сходяться. і ще питання, хтось дивиться IPTV на телевізорі, якщо так - то як?

нормальний плейлист я викладав, пошукайте у цій темы

а через wifi і андроід телефон таке зробити можна?

я думаю аналог vlc на андроїді точно є а плейлист я викладав

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю аналог vlc на андроїді точно є а плейлист я викладав

плейлист я бачив, а от як зробити це все на ТВ, не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через wifi і андроід телефон таке зробити можна?

Ця MK908 - по суті планшет тільки без екрана. Я думаю що і на телефоні працювати буде. Залежить від потужності процесора. Але на андроїді торенттв працює тільки через acestream. тобто для перегляду треба три окремі програми - плеєр, торенттв, ейсстрім. А він працює тільки для режиму VIP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю аналог vlc на андроїді точно є а плейлист я викладав

плейлист я бачив, а от як зробити це все на ТВ, не знаю...

якщо твій телевізор має rj-45 вхід то 100% можна,

напиши шо за телевізор

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставте тюнера Mag250/AuraHD і і дивіться іртв від Airbites + будуть доступні сервіси DIVANTV EX.UA итп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як зробити це все на ТВ, не знаю...

комусь можливо допоможе, IPTV на телевізорі:

1) на тєліку має буттти якесь меню розробника і звідти інсталити ту програмуліну із статей

2)http://tv-smart.at.u...od_3_0/1-1-0-66

3)http://tv-smart.at.u...r/2014-01-29-17

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто вкурсі як настроїти wifi роутер на цьому провайдері? а то шось неполучається. Роутер tp-link TL-WR741N

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вкурсі як настроїти wifi роутер на цьому провайдері? а то шось неполучається. Роутер tp-link TL-WR741N

клонувати MAC-адресу мережевої карти, підключеної до інету

http://www.technotra...outer.php див."Подключение и настройка роутера TP-Link

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...