Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

vaz75, ага

Щиро вітаю! Мати роботу зараз за яку( я надіюсь), платять - велика штука. Успіху Вам.

RLtfT.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я щойно з посиденьок улюбленого клубу любителів їжі і вина.

Обожнюю майстер-класи Юри Хазіпова і дегустації сомельє Володі Темченка. Цей тандем до вишуканого смаку завжди додає стільки цікавого і пізнавального.

Самі крутили роли і під вдало підібрані види Совіньйон Блану різник куточків світу споживали.

post-2742-0-44640000-1415395595_thumb.jppost-2742-0-95694100-1415395601_thumb.jppost-2742-0-67073600-1415395613_thumb.jp

А ваші розповіді і відео скрипаля вдале завершення дня :) Дякую.

Який в нього цікавий дизайн скрипки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийдеться міняти свій і наш ритм життя.

а я уже два місяці як змінив ритм. правда, дружина ще досі не може звикнути))) але головне щоб робота нова подобалась, мені, ну і... в кінці місяця хтось був задоволений)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийдеться міняти свій і наш ритм життя.

а я уже два місяці як змінив ритм. правда, дружина ще досі не може звикнути))) але головне щоб робота нова подобалась, мені, ну і... в кінці місяця хтось був задоволений)))))

Зараз то ще нічьо, хайно весна прийде (а вона обов"язково буде))) - в мене субота робоча, і інколи повний день(!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбувся врешті давно задуманий і не раз обговорений на дружніх вечорах матч нашої дружньої банди (4-ох сімей). Жінки проти чоловіків :)))

Наші чоловіки упріли (хоч вони щотижня футбол ганяють). Рахунок 2:2. Ясне діло, що обидві сторони кричали, що дали суперникам фору :)))

post-2742-0-06539300-1415465611_thumb.jp

А ще моя середня неочікувано осідлала мій вєл. Гасала по лісу щаслива.

post-2742-0-71753500-1415465785_thumb.jp

До чого люблю тематичний або активний відпочинок. От ці вихідні так і вдалися. Якщо п'ятниця була - свято шлунку і смакових рецепторів, то сьогоднішній - насолода погодою, лісом і рухом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбувся врешті давно задуманий і не раз обговорений на дружніх вечорах матч нашої дружньої банди (4-ох сімей). Жінки проти чоловіків :)))

Наші чоловіки упріли (хоч вони щотижня футбол ганяють). Рахунок 2:2. Ясне діло, що обидві сторони кричали, що дали суперникам фору :)))

post-2742-0-06539300-1415465611_thumb.jp

А ще моя середня неочікувано осідлала мій вєл. Гасала по лісу щаслива.

post-2742-0-71753500-1415465785_thumb.jp

До чого люблю тематичний або активний відпочинок. От ці вихідні так і вдалися. Якщо п'ятниця була - свято шлунку і смакових рецепторів, то сьогоднішній - насолода погодою, лісом і рухом.

Я так зрозумів, це Ви героїчно штурмуєте ворота? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В смислі - жінки, так. Але конткретно я якраз і фоткала цей героїчний процес :))) Мій гол був першим, так сказати розмочила гру:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вчу нові слова з англійської, то користуюся сервісом lingualeo.com (ресурс російський). Власне зараз додаю нові слова у свій словник, і при вводі слова "Agnostic" побачив таку картину.

X5QCL.png

Маленька, але радість :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через 2 года после,вроде как окончания ремонта, решили обновить кое что в интерьере, поддавшись нынешним веяниям)))3 дня пыли, грязи и всеобщих стараний пережиты, уборка завершена. Никто о содеянном не жалеет.Довольны очень)))post-2519-0-31930700-1415469639_thumb.jppost-2519-0-11588900-1415469671_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наступному році сьогоднішній день буде значитись як найтепліший за останні 130 років)

Zt1C.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 км агресивної їзди по вогкому коврі лісового листя та молочно-туманному березі ставка.

Брудний як пес і я і байк, але душу відвів на всі 101%.

п.с. Всім хто гріє пузо ноутбуком чи просто байдикує - терміново раджу прогулятись, пробігтись, покататись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терміново раджу прогулятись, пробігтись, покататись!

На базар - прогулявся, ввечері футбол - пробіжусь ще), покататись???, ладно, хотів пішком - поїду на машині на футбол).

До вечора все виконаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мала гарну компанію для походу у кінотеатр на прем'єру фільму ПОВОДИР!

http://uk.wikipedia....rg/wiki/Поводир

Я вражена побаченим, українське кіно має відроджуватись:

"Поводир" — це фільм про неймовірну сміливість, притаманну кращим представникам українського народу.

"Поводир" — це фільм про зраду, яка так часто зустрічалася на нашому шляху.

"Поводир" — це фільм про любов, яку не можуть стримати жодні обставини.©

Коротше, треба йти і дивитися! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вирішив питання з житлом - купив квартиру :0038:

буржуй, блін! тут їбатєку не знаєш як розрулити...

ЗІ. Хамство не зле, молодці, вітаю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вирішив питання з житлом - купив квартиру :0038:

буржуй, блін! тут їбатєку не знаєш як розрулити...

ЗІ. Хамство не зле, молодці, вітаю! :)

"...всьо ж нєпасильним трудом..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Оновив телефон - придбав Lenovo P780. Радості, повні кальсони.

P.S.: Два тиждні тішилось "дитя", поки сьогодні з кармана не діставало... На землю бах, екран кірдик. Ціну питання ремонту завтра взавати буду. Емоції зашкалюють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновив телефон - придбав Lenovo P780. Радості, повні кальсони.

P.S.: Два тиждні тішилось "дитя", поки сьогодні з кармана не діставало... На землю бах, екран кірдик. Ціну питання ремонту завтра взавати буду. Емоції зашкалюють...

Тримайся друже........
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організували в селі спортивну секцію для дітей, яка вже місяць як успішно діє. Завдячуючи директору школи, що надав можливість займатись у спорт залі та тренеру Бутюгіну Артему який погодився їздити туди для проведення занять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первый раз в жизни ходили с семьей в боулинг!Всем понравилось, даже младший, которому 3 с половиной принимал участие. Отличный вариант для отдыха с семьей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, куди саме? В Адреналіні останнім часом боулінг уже не торт.

Тот что в Порт сити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодня "вимикають світло"...

Порився в батьківських "закромах", знайшов ще радянську гасову лампу і майже 6 кілограм такого ж радянського парафіну. Сказати про парафін "радянський" - це не сказати нічого, йому ось-ось стукне 40 (сорок) років, він старший за мене, вироблений в 1975 році! Шкода, що це не коньяк. Ще десять років і він стане антикварним. :)

Лампу відреставрував, прикупив гасу, працює як годинник, але, через запах гасу, в жилому приміщенні користуватися нею не хочеться. То за два вечори наробив собі майже кілограм 70- і 50-грамових свічок, а не таких як на базарі - 30 грамові по 5-7 гривень. В дитинстві також робив з того парафіну свічки, але тоді без гуглів-ютубів прийшлося придумувати технологію самому. Зараз передивився гуглі-ютуби нічого цікаво не знайшов. Удосконалив свою дитячу і тепер можу "кльопати" свічки як "маленький свічний заводик". Лише бавовняний фітиль проблематично знайти, все нейлони-капрони та інші пластмаси. Було трохи тоненького шпагату з льону, потім у хід пішли бавовняні нитки дружини для в'язання.

На планшет скачано декілька книг, можна і фільмів накачати, але малий не дасть стільки часу, додивлюватися фільм не люблю, а от книгу можна і відкласти.

Вчора, поки не було світла, випадково розговорився з дружиною, виявляється досить приємна жіночка (ну це вже анекдот).

Сьогодні, поки не було світла, робив, при світлі саморобних свічок, саморобні цукерки. Смакота, як у дитинстві. Формочка для цукерок також радянська.

Чекаю наступного відключеня світла, хочу іриски спробувати робити, бо в дитинстві так і не ризикнув їх робити...

Чекаю коли підросте малий, щоб разом робити "цукорки на патичках"... :)

Фотозвіт:

post-3393-0-92405200-1418939421_thumb.jp

post-3393-0-58443000-1418939466_thumb.jp

post-3393-0-33821300-1418939522_thumb.jp

post-3393-0-12669900-1418939581_thumb.jp

post-3393-0-92570400-1418939633_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...