Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Як же багато в тому маленькому слові "вихідний". Відіспатися, випити неспішної, звареної в турочці кави, потішитись близькими людьми, зазирнути на Борду, еееех, а вихідних аж 2 :0069:

leggermente più.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А в мене вчора був "халявний" вечір (гостинці не рахуються). :D

Кума виявила бажання поекспериментувати на кухні і запросити нас на вечерю.

Була смачнюча качка з рисом.

1. Я не готувала вечерю вдома.

Давненько відмовилась від послуг таксі одного з операторів, але залишилось там багатенько "ювілейок".

Так як ми нікуди не поспішали, спробувала викликати - вдалося.

2. Безкоштовний проїзд.

Користуюсь іншим таксі, де вже також є призові поїздки.

3. Знову використала можливість безкоштовно прокататись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОпЬЯтЬ ХАЛЯВА :g05: :g05: :g05:

Питала тут, на Борді, за пазли...

Вдома є такий пазл типу з морськими жителями - дам покористуватись :)
І таки дала. Навіть сама сьогодні принесла. ДЯКУЮ :g15: !!!

Малюк спочатку "запряг" тата, щоб йому допоміг, а потім саменький складав цілий вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили в ліс, на шашлики. Погодка - супер, компанія також - гарно відпочили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми завтра сезон відкривати будемо. Крильця мої улюблені вже в холодильнику :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півдня займався прибиранням вдома, в результаті якого знайшов в далеких закромах туристичного причандалля, в одному з пакетиків, заначку з какао, що лежала там ще з лютневого походу. Одразу в голові промайнула думка: "гарячий шоколад", і от зараз, вже трішки відпочивши, так приємно повільно, насолоджуючись кожним ковтком, попивати власноруч заварений гарячий шоколад з бубликами, слухаючи тишу ночі, що доноситься з вулиці разом з свіжим повітрям крізь відчинене вікно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сходив з малою на HALF COVER PARTY. ну, насправді вона з подружками йшла, а я саправаждающій, щоб подружок батьки пустили. :) але відловив несподіваний кайф від двох груп CUBE(Луцьк) і NIGHT SKILLS(Київ). Плюс класно, коли мала нахиляється серед концерту і ділиться враженнями мені у вухо :)або коли я повертаюсь і показую їй :ok: і бачу , що думає так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обдерті стіни, ще не вимиті вікна, ціла гора розібраних кухонних меблів у залі,холодильник, відставлений до дверей так, що пройти на кухню можна лише боком, коробки з посудом .... і чашка ароматного зеленого чаю з великим куснем шоколаду посеред цього безладу ...і нехай ремонт весь світ зачекає... :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Їздила вчора до Львова :).

2. Погода, незважаючи на прогноз, була пречудова.

3. Вкотре переконалась, що доля таки періодично посилає гарних людей, які допомагають в тому, що ти робиш, та і просто цікавляться тобою.

4. Вперше за останні дні добре виспалась :rolleyes: .

5. Передчуття свята, що наближається, багатьох вихідних та відпочинку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виграла головну битву в важливій для мене "війні" :D

Їздила по справах містом.

Зловила себе на тому, що посміхнулась, коли побачила квітуче дерево :g15:

На дереві, що перед вікном, видивилась поки одну-єдину першу квіточку :)

IMG_5727.JPG?sizeM=7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зловила себе на тому, що посміхнулась, коли побачила квітуче дерево

В нас в дворі зацвів абрикос. Вчора ще було просто одне з дерев, а сьогодні... Пахне... :g15: :g15: :g15: Навіть зупинилась біля нього зранку, коли ішла на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівно рік тому на світ з"явилася наша донечка...рости здоровенька, тіш своєю посмішкою, будь щаливою :0073:

Так швидко пройшов час...знову цвітуть абрикоси, світить таке ж яскраве сонце, тільки доні вже аж один рочок

post-6229-0-20114600-1303293451_thumb.jp

post-6229-0-57656600-1303293462_thumb.jp

post-6229-0-89273300-1303293471_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так швидко пройшов час...знову цвітуть абрикоси, світить таке ж яскраве сонце, тільки доні вже аж один рочок

Хай росте здоровою і щасливою на радість всім рідним :0074::0073::0062:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Днями довелося скуштувати напій, родзинку угорського виноробства, вино, котре навіть мешканці невеличкого Токаю можуть дозволити собі лише зрідка - Есенцію :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як печуть паски (скомуніздила чийсь твір)

Починають їх пекти в чистий четвер. У будинку повинен бути ідеальний порядок. Як тільки мама викладає на стіл муку, родзинки, масло, яйця, ванілін, в будинок приходить святковий настрій.

Хороша, смачна паска — гордість кожної господині. Існує прикмета: якщо паски вийдуть на славу, то і рік буде вдалим.

В під'їзд голодним виходити не можна - язика можна ковтнути :g05: : Скрізь пахне такою смакотою :g15: !!!

Нехай усім господинькам паска вдасться smile.gif !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от і моя перша партія :D

Я от тут подумала, господиня 21 сторіччя: напекла пасок

і бігом погнала в нет фото викладати)))) Моя бабуся була би в шоці..)

post-8063-0-84010500-1303391440_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вчора, прибираючи, знайшла свої золоті сережки та кулон, який ще з грудня запила холодною водою.

В мене була такааа радість!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас сьогодні подвійне свято...

Великдень, з яким вас усіх і вітаю. Гарних та світлих вам свят. :) :) :)

Сьогодні виповнилось N років моєму чоловікові:g15: . Нехай буде нам здоровеньким :hug: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні моїй любій донечці виповнилося 9 років. Нехай росте здоровою нам на радість та втіху!І нехай завжди буде такою ж ніжною і чарівною як весна за вікном! :g15::0073::0054::0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні моїй любій донечці виповнилося 9 років. Нехай росте здоровою нам на радість та втіху!І нехай завжди буде такою ж ніжною і чарівною як весна за вікном! :g15::0073::0054::0074:

Нехай росте здоровою і тішить нас своїм сміхом!!

wp47268be6_0f.jpg814.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вчора замилувався на освітлені сонцем квітучі дерева з чорнющою хмарою на задньому плані)

Шкода фотоапарата з собою не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...