Перейти до змісту

Місцеві вибори 2010


laska

Рекомендовані повідомлення

До виборів лишилось мало часу, а новий розділ чомусь так і пустує...http://board.lutsk.ua/index.php/forum/161/

Які ваші прогнози? Не тільки щодо мера, а й складу депутатів місцевих рівнів?

Чи будуть кардинальні зміни в розстановці сил? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

думаю буде так: влада кардинально зміниться і в міськрадах будуть люди, які чесно служать інтересам виборців, відстоюють права громади, приймають рішення на користь благоустрою міста і загального блага усіх мешканців

мер сильною рукою знищить корупцію, буде допомагати розвитку чесного бізнесу, покращувати стан ЖКГ і зробить Луцьк Європейським містом

.....

щоправда все це відбудеться вже після запланованого другого прильоту інопланетян з галактики в районі Сіріуса, світового потопу, глобального потепління, похолодання і Армагедону

головне вірити! ... і чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи будуть кардинальні зміни в розстановці сил? 

Ласка, я трохи "переінакшу" твоє запитання, це і буде відповідь: будуть зміни в розстановці сил, але, для нас, нічого кардинально не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, колись був такий гурт Самоцвєти, так от в їхній пісні гарні слова:

Нє надо пєчалітся, вся жизнь фпєрєді

Вся жизнь фпєрєді, надєйся і жді...

:_07: Просто у тебе все надто песимістично. Думаю років чере п'ять (на слідуючі вибори) більшість вже буде обирати за принципами, які ти описав.

По темі.

Кардинальні зміни будуть.

В радах буде відсутня НУ, або представлена кількома людьми. Біле брацтво набере аналогічну кількість голосів, решту поділять Тигипковці і Яценюки. Можливо по дві людини пройде з інших політичних сил. Це по пропорційному. Мажоритарка - тьомний лєс з жирними партізанами. :0087:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якщо коротко: Звісно зміни на ігровому полі будуть, а от в самій грі - точно НІ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекати, значить на вибори не йти? ;)

Калітєсь, політ-аналіт-бордівці, куди підуть ваші голоси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, да, коліться, як там в класіка: "Лучше чєсно пьорднуть, чєм прєдатєльські набздєть." (с)

всеодно за когось будете голос віддавати :) я не розколюсь ,так як не маю тут права голосу.

Доречі, чого пустує розділ "вибори 2010" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекати, значить на вибори не йти?  ;)

Іти, звісно йти. Потрібно ж виконати свій громадянський обов'язок.   ;)

Калітєсь, політ-аналіт-бордівці, куди підуть ваші голоси?

Сюда   ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекати, значить на вибори не йти? ;)

Калітєсь, політ-аналіт-бордівці, куди підуть ваші голоси?

laska, невже в штатні соціологи записалась?? :g09:

З себе починай, тоді інші допишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви бачили на Києвській площі, навпроти автозаводу, черездорогу загородили територію для будування. Захопили повністю пішохідний тротуар. Наш земельний відділ зовсім охуїв чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 А я не вірила цьому. А ти таки відповів питанням на питання  :P

Ну... стараюсь відповідати навязаному статусу :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Калітєсь, політ-аналіт-бордівці, куди підуть ваші голоси?

Мабуть, якби перефразувати запитання, на "Куди точно не підуть Ваші голоси?", відповідей було б більше.   ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Ось і мажоритарники. Не перестаю дивуватись. У нас скоро буде не Рада, а засідання луцьких сімейних кланів. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і мажоритарники. Не перестаю дивуватись. У нас скоро буде не Рада, а засідання луцьких сімейних кланів.

А це що? 

...Гордіюк Василь Петрович, 1954 року народження, громадянин України, освіта середня-спеціальна, безпартійний, висунутий Луцькою міською організацією політичної партії "Молода Україна", проживає в м.Луцьку...

Якийсь різновид стьобу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а той хто проходить в депутати, автоматично має звільнятися з роботи?

Це теж такий своєрідний стьоб? :)

Депутати місцевих рад працюють на громадських засадах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а куда балотуються ті, хто тут пробував пєаритись? шото в списках не знайшов.

Сильно б ти сам висувався або якась партія тебе взяла в списки після того, що було на Борді :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все на вибори не піду, бо немає за кого голосувати. За кого не проголосуй, дач у них менше не стане, а в мене не побільшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а той хто проходить в депутати, автоматично має звільнятися з роботи?

Це теж такий своєрідний стьоб? :)

Депутати місцевих рад працюють на громадських засадах

тіпа тре відпроситися з роботи щоб піти на сесію? ;)

а взагалі які в кого критерії, кого будете обирати? я поки знаю лише, що не буду вибирати тих, хто представляє регіонів, комуняк, "вибери нормальних" і тігіпків, які безпосередньо відповідальні за те, що діється в країні

а інших спробую відсіяти по віку пенсіонерів-старперів і представників якихось ну зовсім вже лєвих партій, які мають відношення до цих партій тільки на час місцевих виборів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рібята ! да там такой спісак шо можна поржать )))

Толік, а ось і студенти.... ну які тільки закінчили :), але чесне слово хочуть зробити Луцьк кращим :)

Бунда Наталія Петрівна, 1987 року народження, громадянка України, освіта вища, член Луцької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

а тут нафіг та освіта, коли при владі проффесор.. :smile3:

Прохорук Юрій Олександрович, 1975 року народження, громадянин України, освіта середня-спеціальна, безпартійний, висунутий Луцькою міською організацією політичної партії "Трудова Україна"

промовчу....

Христюк Наталія Валентинівна, 1983 року народження, медична сестра обласного онкологічного диспансеру,
Зеленов Валентин Андрійович, 1935 року народження...
75 рокіів... на пенчію, на пенсію ітіть тваю дівізію..:smile3:

во... там ще багато є, взагалі к-сть претендентів перевищує к-сть місць в 20 разів :rolleyes: Хто тільки туди не лізе... і хірурги, і медсестри, інженери, просто капец.:dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...