Перейти до змісту

Місцеві вибори 2010


laska

Рекомендовані повідомлення

Вопрос ко всем - кто-нибудь видел тот экзит-пол, участвовал в опросе? Например в универе на Винниченка (12:30), в 4-ой(09:00 - 10:00) и 14-ой(12:00) школах никто никого не опрашивал на выходе.

yurgen, твоє зауваження дуже доречне, але ти сам на все відповів:

"Всё уже выбрано до нас!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А ще, перше, що мене здивувало - наднизька якість захисту бюлетенів. Навіть водяних знаків не було,звичайний папір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, перше, що мене здивувало - наднизька якість захисту бюлетенів. Навіть водяних знаків не було,звичайний папір

на місцевих виборах завжди так було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А всюдисущий Клімчук у двох бюлетнях в обласну і мажоритарником, і №1 від Регіонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись, пам"ятаю, в нас в місті вибори були як свято. На дільницях грала музика, були буфети, батьки завжди нарядно вдягались.

В час, коли вже я могла голосувати - вже жила в Луцьку. Тишина і порядок. Ніякої музики, буфетів, свята...

Ходила вдень в якусь школу на 33му.

Сьогодні змогла піти аж ввечері. Заїхала на те ГПЗ. Темнота. Школота п"яна розмальована в честь дикого свята совається. Невідомо як пройти до входу. Темно - мало ноги не повикручувала.

Частина людей, які отримали бюлетні, сидять собі в залі, читають їх. Елементарно можна взяти собі на пам"ять та піти додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Всё уже выбрано до нас!"

Вопрос ко всем - кто-нибудь видел тот экзит-пол, участвовал в опросе? Например в универе на Винниченка (12:30), в 4-ой(09:00 - 10:00) и 14-ой(12:00) школах никто никого не опрашивал на выходе.

В юнівері на Винниченка сам бачив як проводили екзит-пол, вони не питають всіх підряд, а кожного 10 чи 20. Сестрі повезло, а мені ні взяти участь в опитуванні. Хлопець стояв надворі під погруддям Лесі Українки. До речі, я був там якраз в цей час, що зазначаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 19-й школі були дєвучки, рєально опитували

Соррі. Я за цими дєвучками хвилин 20 поспостерігав і не побачив щоб когось опитували.  Просто стояли мовчки з нудьгуючим виразом на обличчі.

Не зовсім зрозумів їхніх критеріїв відбору кандидатів на опитування. Може фейс-контроль, а може - кожен N-ний. Може я спостерігав просто не в той час.  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.edc.org.u...s/view/region/1

Повні результати екзит-полу на замовлення ЄЦ

Противсіх на всеукраїнському рівні третє місце. Зачьот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо имеем Романюка.......или он нас?

Романюк, как отдельная личность - очень даже не плохо, но как мер это будет полный пипец, потому-что все заместители и начальники ключевых депертаментов будут назначены Климчуком и все они будут от ПР. Так что скорее не Романюк, а Климчук нас...

Но пока результатов нету и если за Романюка не были вброшены левые бюлетени (а слухи такие ходят), то шансов у Романюка и Шибы 50 на 50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шансов у Романюка и Шибы 50 на 50

Шанси в Романюка та Грицюка, а Шиба пролітає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як так можна голосувати за Романюка чи Грицюка. Грицюк від Батькивщини. Мало 5-ти років уряду Тимошенко??? ЩО вона зробила з країною. В дупі повній були, а то ще більше! Тепер своїх "пєшок" запихає. А Романюк? Комуніст колишній. Тепер кожному жителю міста Луцька буде видаватися примусово (!!!) кредитка Приватбанку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шансов у Романюка и Шибы 50 на 50

Шанси в Романюка та Грицюка, а Шиба пролітає.

на леснице по дороге к участку слышал разговор тётеньки лет по 60

"не, никогда за_регионалов небуду, а вот Романюк это другое дело"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шансов у Романюка и Шибы 50 на 50
Шанси в Романюка та Грицюка, а Шиба пролітає.
на леснице по дороге к участку слышал разговор тётеньки лет по 60"не, никогда за_регионалов небуду, а вот Романюк это другое дело"

Да да. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки з виборчої дільниці №45.

1. Враження: людям по*уй на вибори, на дільниці зявилось менше 50% виборців.

2. Дуже засіяла партія "Батьківщина" яка в різних округах набрали достойну кількість голосів.

3. Щодо мера, то схема розприділилась дуже цікаво, попри всі очікування Романюка випедив Грицюк, відрив невеликий але всежтаки!.. Далі, доречі,третє місце непрогнозовано, але з відривом біля 30% всежтаки був Шиба, після нього ще на 3-5% менше у Козюри.

4. Вибори пройшли спокійно, без суттєвих порушень, але дуже довго... Деякі дільниці ще зараз рахують голоси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думал голосовать против всех, а потом плюнул и вообще не пошел на выборы! Надоели бигборды, надоело запугивание избирателей, вообще все надоели. Если не бандит то трепло, или бизнесмен с личными интересами или просто взяточник и коррупционер........ Если на президентских выборах пошел специально и проголосовал "Против всех" то теперь уже все равно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало 5-ти років уряду Тимошенко???

Тепер кожному жителю міста Луцька буде видаватися примусово (!!!) кредитка Приватбанку!

ну ви єй льстітє. за ці п"ять років і Єхануров побув прем"єром, і навіть чудодійний Віктарфьодаричь

а про кредитку- це шо за несексуальна фантазія?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись, пам"ятаю, в нас в місті вибори були як свято. На дільницях грала музика, були буфети, батьки завжди нарядно вдягались.

В час, коли вже я могла голосувати - вже жила в Луцьку. Тишина і порядок. Ніякої музики, буфетів, свята...

Ходила вдень в якусь школу на 33му.

Сьогодні змогла піти аж ввечері. Заїхала на те ГПЗ. Темнота. Школота п"яна розмальована в честь дикого свята совається. Невідомо як пройти до входу. Темно - мало ноги не повикручувала.

Частина людей, які отримали бюлетні, сидять собі в залі, читають їх. Елементарно можна взяти собі на пам"ять та піти додому.

був в далеких селах... не знаю з приводу музики але люди як на парад вбрані вештались... були ті що після "буфету" по трасі намагались додому дістатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то єдиним ОСМИСЛЕНИМ вибором на цих виборах було вибрати "проти всіх".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...