Перейти до змісту

Місцеві вибори 2010


laska

Рекомендовані повідомлення

це ж яким повним дибілом треба бути, щоби вважати тих, хто думає не так, як ти повними дибілами.

Ні, треба бути всього навсього нормальною людиною.

Вони думать не так, і ці теж думають не так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щось не Токарського на видно в жодній Раді ні в міській ні в обласній.

Борщем нагодував на 33 му, а у списки не попав, напевно народ вже зрозумів чим він дихає.

Пообіцяв - зробив, гроші взяв - обдурив. :smile-zachot: виборцям...

мабуть все діло в борщеві, м'яса малувато було, треба так щоб ложка стояла :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не Токарського на видно в жодній Раді ні в міській ні в обласній.

Та й Бондаря не видать... А саме його наша обєктивна преса називала одним з лідерів на посаду мера

А від case0lc я взагалі нічого розумного не чув. Маєш свою думку - обгрунтовуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але тільки напевно дитині, з класу так 9-того не старше, не ясно яким чином в партії ригионів скільки місць в облраді.

Тут немає про що говорити, маємо що заслуговуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У одномандатному окрузі №50 на виборах до Дніпропетровської міськради в графі не підтримую жодного кандидата зробили позначку найбільше виборців.

Про це повідомив керівник громадської організації "Незалежна асоціація журналістів" Іван Красиков з посиланням на дані окружної комісії.

За його словами, "проти всіх" кандидатів проголосували 24,8% з 5 тисяч 667 виборців, що прийшли на виборчі дільниці.

Водночас, Красиков зазначив, що переможцем виборів в згаданому окрузі визнаний представник партії "Сильна Україна", що набрав 9,92% голосів.

http://gazeta.ua/index.php?id=360597

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про те що Бондар зняв кандидатуру перед виборами ти не читав?

Уважно читати вмієш? Хіба я писав про Бондаря в контексті мера? Бондар балотувався від партії в облраду під номером 5 і, судячи по даним, не пройшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від case0lc я взагалі нічого розумного не чув. Маєш свою думку - обгрунтовуй

Можна почитати оцінки цих "виборів" від різних міжнародних організацій і преси. Недавно була заява Держдепартаменту США, буде оцінка від Європарламенту і Ради Європи. Виходить так, що мало того, що наша країна найбідніша в Європі, так і ще й виходить, що ми будемо єдиною європейською країною, де нема виборів. Видно Янукович вирішив стати останнім диктатором в Європі.

Почитайте останні новини: в Рівненській області, наприклад, перемогла ПР...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бачимо в міських радаї ПР набирає значно менже ніж по обласних радах.Не можу стверджувати про всю Україну, але у моїй Вінницікій області масово ПР купляла голоси в "забитих" селах через неймовірну бідність населення там, а люди мовчать, бо 50-100 грн.з голоса,а від так 100*4=400 грн. для сімї- це багатсво, знаю це від людей, які це робили. Виникає припущення, що цей механізм діяв кругом! Поки люди не перестануть продавати свої голоси-ніяких змін ми не отримаємо, наступний раз дадуть по 200 грн. і все-результат той самий....

Велика правда в цьому є.

Я вже давно помітив що на ЗУ самі "неблагонадійні" це селюки, вони перші продаются, перші переходять на общєпанятний і т.п

І тут справа думаю, не тільки в грошах.

Почитайте останні новини: в Рівненській області, наприклад, перемогла ПР

Ну тут словами горю не поможеш, і я не буду акі шароварщіки розпинатись як це погано. Скажу про добре: всі ці люди які там по спискам ПР пройшли, це все люди не ідейні, а залучені за доп. адмін ресурсу... У випадку великого шухеру вони перші побіжать і покидають партійні хоругви на землю.

Інша справа, що втрачається дорогоцінний час на боротьбу.

Ну і на останок, ХОХЛИ, ви продажні тварі, як же я вас ненавиджу.

Скоро настане день, коли чобот переможця вгоне вашу тупорилу харю в ЗЕМЛЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і на останок, ХОХЛИ, ви продажні тварі, як же я вас ненавиджу.

Скоро настане день, коли чобот переможця вгоне вашу тупорилу харю в ЗЕМЛЮ.

Це просто фейєрично, просто як напалмом по селюках. Ну от перемогли переможці на виборах і шо, воно їм зразу покращало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і на останок, ХОХЛИ, ви продажні тварі, як же я вас ненавиджу.

Скоро настане день, коли чобот переможця вгоне вашу тупорилу харю в ЗЕМЛЮ.

А сокіру в рукі і чистити власть?

Словами на форумі горю не поможеш ;) Всі герої за екранами моніторів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сокіру в рукі і чистити власть?

З хохляндією розберуться "паукращенці". За це можна не перейматись.

Ну а вичистиш ти цих - дебіл селючий на майб. виборах обере "нових". І що далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мах ..чего ты сидишь, бугор в зубы и гайда пользу наносить ,да ласкам подвергать.Вот тебе адресок-Хмельницького 19-там одни селюки и хохлы,а еще жидо массоны и ку клукс клан.Рас ты такой активист бери руки в ноги и иди действуй злодействуй,а то пи*деть каждый гаразд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, а давайте заборонимо голосування в селах? Якщо серйозно, то імхо проблема не тільки в людях, а й в самій державі. Люди продаються, бо знають, що за ті 400грн вони нарешті зможуть нормально поїсти і якийсь одяг прикупити.

п.с. Багато (програвших) кричали, що масово підкупляють студентів. Хм, вже втретє приймаю участь у виборах і ніхто не спішить мене підкупляти. Одногрупники кажуть те саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато (програвших) кричали, що масово підкупляють студентів. Хм, вже втретє приймаю участь у виборах і ніхто не спішить мене підкупляти. Одногрупники кажуть те саме

вийдете на демонстрацію під гаслом "де наші гроші!?"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато (програвших) кричали, що масово підкупляють студентів. Хм, вже втретє приймаю участь у виборах і ніхто не спішить мене підкупляти. Одногрупники кажуть те саме

вийдете на демонстрацію під гаслом "де наші гроші!?"?

:smile-zachot: цікава ідея, але на даний момент немає потреби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро прийдеться кричати "Де наша держава?!"

Кричати не прийдеться, скоро кричати заборонять, а крикнеш то накостиляють в подворотні металевими прутами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи виграла Партія регіонів вибори?

На прошедших 31 октября местных выборах за кандидатов от Партии регионов в областные советы по партийным спискам проголосовало на 3 173 538 избирателей меньше, чем за кандидатуру Виктора Януковича в первом туре последних президентских выборов.

В частности, в Донецкой области за список ПР проголосовало 1,004 миллиона избирателей — против 1,854 миллиона голосов, отданных за Виктора Януковича в первом туре последних президентских выборов. Таким образом, на родине президента за список ПР проголосовало на 45,86% меньше избирателей, чем за кандидатуру Януковича в первом туре президентских выборов.

Схожая ситуация и в Луганской области, где за список ПР в облсовет проголосовало 447,8 тысяч, в то время как в первом туре президентских выборов за Януковича проголосовало 933,7 тысяч избирателей (уменьшение поддержки — 52,04%).

Наиболее значительное падение поддержки наблюдается в Севастополе, где за список ПР по многомандатному округу проголосовало 40,6 тысяч избирателей против 114,5 тысяч за Виктора Януковича лично в первом туре последних президентских выборов (уменьшение поддержки — 64,53%).

Про "досягнення" Волинської області ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову ж таки на рахунок "досягнень" Волинської області - "меня терзают смутные сомненья..."

Знаю людей, які ще недавно, перед президентськими виборами були прихильниками ПР, а тепер, за рік часу (навіть меньше) стали відвертими противниками. Але чомусь не знаю нікого, хто б змінив свої "уподобання" навпаки.

p.s. забув, є ще ж перебіжчики-політики-депутати-мери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, а чи хтось знає де в інеті є ОФІЦІЙНІ результати сабжевих виборів по місту, району, області? Зведені, скажімо, в одну таблицю, з повною статистикою. Бо на ЦВК такого навіть близько немає, а різні інет-ЗМІ різне і пишуть... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...