Перейти до змісту

Місцеві вибори 2010


laska

Рекомендовані повідомлення

Якщо я не помиляюсь то у Юлі у Волинській області найкращий результат - слід чекати особливої любові і прихильності від бАгіні.

Otto Kreer, ви голосували за ПР?

цей раз не довелося - прийшов на участок - куча людей - черга - поїхав на Варшавський :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Официальную информацию получить негде? Сайт Центризбиркома «лег» – якобы из-за активности пользователей

01.11.2010 11:29

Как сообщили «Обкому» в пресс-службе Центральной избирательной комиссии, сегодняшние перебои в работе официального сайта вызваны повышенной активностью пользователей.

Напомним, что на президентских выборах в феврале текущего года, результаты которых интересовали Интернет-аудиторию не меньше, нежели итоги выборов местных, сайт ЦИКа работал как часы.

Невже випадковість?.. )

це вони просто ще не вирішили, з яким відривом ПР виграє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вони просто ще не вирішили, з яким відривом ПР виграє.

Як знати...

В Запоріжжі та Кременчуці регіонали вже визнали поразки, в Сумах без шансів взагалі здули,

голова Харківської МВК з лікарні щось вякає,(там перемагає Аваков), Добкін в істериці (Міша шо-то по-дебільному чмякає)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kudrom

дивлячись на твою авку якось саме напрошується, що ти і голосував :D

даний аватар з’явився одразу після закінчення президентських виборів і судячи з усього буде висіти ще довго, він дуже чудово відображає стан справ і Україна все впевненіше туди рухається, як і очувавалося :)

а коли вони доберуться до нету, то я по аватару буду "свій в доску чувак" :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаю в нас такому рейтингу ПР може завдячувати Клімчуку.

Маю надію, що після програшу Батьківщині і Свободі на Волині Бороду Яник сплавить... на цей раз вже не в посли...

Завтра в администрации Президента состоится «разбор полетов» по итогам выборов в местные советы. Об этом «proUA» сообщил источник в АП.

По словам источника, на закрытом совещании в Администрации Президента будет заслушан отчет ряда губернаторов. В тоже время, отметил источник, кадровые решения приниматься не будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про які 93% ви говорите - пурга це все! В мене он знайома зараз ще здає, що я вже проспався, а там люди ще працюють!..

Доречі дійсно забув згадати, що дуже конкурентним був варіант "Проти всіх" Якщо вважати що взагалі прийшло 50% виборців, то ще 10% проголосували "проти всіх", + 10% бюлетнів було прийнято недійсними, ітого з дільниці по 30% голосів вбільшості випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так трошкі фактів. НА моїй дільниці 54% прийшло людей всього, самі результантивні були голоси віддані за мера. Якщо по місцях то Романюк, Грицюк, Шиба та інші. По партіях в Місцеву Раду: Батьківщина, Свобода, Фронт Змін, проти всіх, а тоді Партія Регіонів. В Обласну Раду: Батьківщина, Свобода, Партія Регіонів, проти всіх, Фронт Змін. Думаю на інших дільницях щось подібне, але нема сил і часу це звонити питати. А на рахунок здачі всіх цих мішків то ми в 10 годині ранку були тіко 19 і на кожну дільницю іде від 20 хв часу. От і рахуйте. Підрахунку було дуже багато і все тривало марудно... таку толпу тупих партій по пару голосів я ще не бачив. І пакувати це все по окремих пакунках - просто вбивало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NORBI і внас таж сама ситуація на дільниці, тількі явка 51%. Ви ще дуже швидко справились ми тількі о 12 00 виїхали з бюлетнями. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таку толпу тупих партій по пару голосів я ще не бачив. І пакувати це все по окремих пакунках - просто вбивало.

В школі №5 єден голос відданий за Союз анархістів України.

Махновці впірьод!!!!! t3810.gif

— а ти ким будеш на хелоуін?

— я буду головою виборчої комісії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так трошкі фактів. НА моїй дільниці 54% прийшло людей всього, самі результантивні були голоси віддані за мера.По партіях в Місцеву Раду: Батьківщина

Наш окружний депутат від "Батьківщини" знов пройшов.Єдиним(ну у всякому разе те,що видно)його здобутком від минулої каденції став Лехус.Цікаво які тепер він поставив перед собою депутатські задачі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, у нього ж не топовий лексус:)та й новіші моделі з"являються

Ага-нет предела совершенствованию.Зато как приятно людям смотреть на такую машину и на*рать что мусор кругом,не топят и собак туэва хуча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так трошкі фактів. НА моїй дільниці 54% прийшло людей всього, самі результантивні були голоси віддані за мера.По партіях в Місцеву Раду: Батьківщина

Наш окружний депутат від "Батьківщини" знов пройшов.Єдиним(ну у всякому разе те,що видно)його здобутком від минулої каденції став Лехус.Цікаво які тепер він поставив перед собою депутатські задачі?

Поки наш народ буде тупо голосувати за партію, не знаючи, хто там у списках...лексусів розведеться по Луцьку...і на них будуть їздити навіть секретарки двадцятирічні :lol: Якби вони балотувалися в мажоритарних списках... їм би "крісло" не світило ніколи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю і мажоритарні списки не дадуть виборцю свідомо вибрати зі всіх кандидатів найдостойнішного. Скажу про себе: з тих всіх людей, хто цього року балотувався в депутати, публічними для мене було лише п'ятеро, решта - "нонейм".

Імхо, варто щоб ті ж партії проводили праймеріз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи сумно... Склалось враження, що більшість наших виборців думати не вміють. По моєму округу були люди, які робили і пропонували реальні дії як кандидати в депутати міськради по мажоритарці, а перемогла представниця "Батьківщини". Та і відсоток регіонів по області щось по протоколах завеликий ІМХО. Єдине пояснення - першими встигли менші дільниці, а великі - Луцьк, Горохівщина, - ще ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не віриться в такі результаті виборів. Може бути одне з двох: або третина виборців Луцька повні дибіли або Партія Регіонів, як завжди фальшиві бюлетені вкидала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж яким повним дибілом треба бути, щоби вважати тих, хто думає не так, як ти повними дибілами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, результати досить передбачувані. Не берусь судити добре це, чи погано... час покаже. Одне дивно: так активно добивались мажоритарної системи виборів, а в результаті все-одно переважно голосували за партії, а не за людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не віриться в такі результаті виборів. Може бути одне з двох: або третина виборців Луцька повні дибіли або Партія Регіонів, як завжди фальшиві бюлетені вкидала

то це ті хто думає не так як ти або голосував за ПР дибіли? Ти б коректніше висловлювався це як не як не одна чи дві людини...

А результат такий їм міг забезпечити адмін ресурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не Токарського на видно в жодній Раді ні в міській ні в обласній.

Борщем нагодував на 33 му, а у списки не попав, напевно народ вже зрозумів чим він дихає.

Пообіцяв - зробив, гроші взяв - обдурив. :smile-zachot: виборцям...

Выборы в Луганске: коммунист отсудил мэрское кресло у регионала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж яким повним дибілом треба бути, щоби вважати тих, хто думає не так, як ти повними дибілами.

що харектерно товариш у своїх оцінках не поодинокий - чомусь є люди які вважають що володіють абсолютною істиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...