Перейти до змісту

Юлямпочка іде в депутати


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Юлямпочка - Бабка не гані. Впадло цю всю бредятіну читати. Залазь краще в розділ Продам компютери і торгуйй там б.у. компютерами і битою апорою. Нафіг тобі ті Депутацькі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 169
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Депутат (у тєлєвізорі). А половина депутатів, шо сидять в сесійному залі, прийшли сюди з тюрми, а ще по другій половині тюрма плаче…

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юля,мені імпонують люди котрі прагнуть щось змінити не тільки в своєму житті а й в суспільстві загалом,тому Ваше прагнення стати депутатом можу тільки щиро привітати.А критикувати чи хвалити Вас ми будем пізніше,по діяніям Вашим в іпостасі "слуга народу"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох, люди, знали б ви... ше вибори не почались, а я вже цього всього не хочу. Тільки тут питання таке: назвався грибом, лізь в кошик. :( Блін, суцільні нерви. Хоча, побачимо.

Якщо чесно, то мені глибоко байдуже, який в кого мій образ склався, я ж не народилася, щоб відповідати чиїмось високим стандартам і уявленням про дитячих письменниць, правда? Еріко, простіше треба до всього ставитись, мені здається. Так, я ніколи не була бусьо-бубочкою, ні разу не давала цього зрозуміти, а моє ставлення до дітей зовсім не має впливу на моє ставлення до всього решти.

Тепер про новини. "За Україну" в Луцьку, таки, ітиме на вибори, згідно поправок до закону "Про вибори". Я йду по мажоритарці, тобто люди голосуватимуть за мою мармизу... або не голосуватимуть за неї. Кажуть, конкурс буде 30 людей на місце, так шо можете не переживати, шансів ... малувато.

Для чого це мені? Ну, якщо відкидати всі альтруїстичні пориви, які, чомусь, половина бордовців в мені заперечують, то так, для самоствердження. Мені важливо пройти цей етап, намагатись виграти, виграти по можливості, зробити щось, за що було б не соромно перед людьми... або перед осбою. Я перфекціоністка. Жах, да?

Так, я розумна людина, і, попри переконання тих, що пишуть в приват листи, що нормальній людині там робити нічого, я, якщо не зламаю стереотип, то хоча б порушу його, намагатимусь принаймні, що позитивно вплине на ваше життя... В усякому разі, не зміню (це в найгіршому випадку, про який навіть думати не хочеться), що геть зовсім ніяк не вплине на ваше життя.

Вобщім, щиро прошу вибачення в усіх, кому здалося, що я говорю з кимось "через губу". Це не так. Просто інтонацій мовлення з букв не побачиш, а стиль викладу думок в мене, як не по-письменницькому пафосний, то по-вчительському жорсткий. Не тримайте зла. Ну, й добра можете не тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нові факти про дитячих письменниць. Астрід Ліндгрен, кажуть, в 30-40 рр. була членом партії, аналогу НСДАП :) і прототипом Карлсона був Герінг. Так шо не треба розповідати про те, якими вони мають бути :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нові факти про дитячих письменниць. Астрід Ліндгрен, кажуть, в 30-40 рр. була членом партії, аналогу НСДАП :) і прототипом Карлсона був Герінг. Так шо не треба розповідати про те, якими вони мають бути :).

Якщо ця інформація являється фактом, то явно не новим, зокрема про партійність ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нові факти про дитячих письменниць. Астрід Ліндгрен, кажуть, в 30-40 рр. була членом партії, аналогу НСДАП :) і прототипом Карлсона був Герінг. Так шо не треба розповідати про те, якими вони мають бути :).

Якщо ця інформація являється фактом, то явно не новим, зокрема про партійність ...

та я, взагалі, про дитячих письменниць, а то мені ледь чи на від не поставили :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врємєнамі даже не латентні. Це я не про себе, канєшно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нові факти про дитячих письменниць. Астрід Ліндгрен, кажуть, в 30-40 рр. була членом партії, аналогу НСДАП :) і прототипом Карлсона був Герінг. Так шо не треба розповідати про те, якими вони мають бути :).

Якщо ця інформація являється фактом, то явно не новим, зокрема про партійність ...

Новим є факт, шо Герінг був Карлсоном!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юля все велопати голосуватиме за тебе тримайся :smile-zachot:

боюсь, це фізично не реально, але дякую :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бєгло пройшовся по гілці і думаю,шо на борду пора запрошувать Саву Шустрого.

А щодо намірів Юлямпочки,то: Юля -Так! Гузь-нікак!.На жаль я не відношусь до району Вокзалу і голосом підтримать не зможу.

ЗІ:Юля,якщо серед ваших кандидатів таких як ти більшість,то горад может спать спакойна. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юліє Олександрівно, я навмисно з Києва випишусь і в Луцьку припишусь, щоб за вас проголосувати.....Радий, що не всім "по барабану", старайтесь....

А коменти тут ....аж зачитався)))))))))))))))))))))....давайте їм трохи жару....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця людина не один семестр вчила мене хімії в школі, і я можу з впевненістю сказати що вона - людина свого слова. Нехай у неї немає великого досвіду у політиці, але вона хоче його здобути, хоче чогось добитись не лише для себе, але і для оточуючих.

Юлямпочка, бийтеся до кінця і у вас все вийде(якщо не зараз то пізніше), адже якщо сидіти склавши руки, то результату ніякого не буде (ви це і самі прекрасно знаєте).

P.S. Юліє Олександрівно - вокзал за вас!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця людина не один семестр вчила мене хімії в школі, і я можу з впевненістю сказати що вона - людина свого слова. Нехай у неї немає великого досвіду у політиці, але вона хоче його здобути, хоче чогось добитись не лише для себе, але і для оточуючих.

Юлямпочка, бийтеся до кінця і у вас все вийде(якщо не зараз то пізніше), адже якщо сидіти склавши руки, то результату ніякого не буде (ви це і самі прекрасно знаєте).

P.S. Юліє Олександрівно - вокзал за вас!!!

Студент, в школі ЧВЕРТІ, а не семестри. А з остальним згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студент, в школі ЧВЕРТІ, а не семестри.

Зараз все що хоч може бути.

Табачник, ти? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, в мене "дядьки" - це свойське звертання :). Тим більше, шо 21-річна людина теж не обов.язково студент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Табачник, ти?

дядьки, в школі СЕМЕСТРИ. давно вже, років... вісім

скоштували ..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...