Перейти до змісту

Юлямпочка іде в депутати


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Так склалося, що я працюю в освіті, точніше в звичайній школі. І не тому, що іншого місця не знайшлося, ні. Я магістр хімії з червоним дипломом, вибір робочого місця завжди був. Я вчитель тому, що це мені подобається, я люблю працювати з дітьми, навчати їх, шукати в їхніх очах розуміння. Я вчу їх поважати себе. І що ж? Ми, разом з дітьми, стаємо розмінною монетою в руках не кваліфікованих, антинародних політиків...

Склалось враження, що робота в школі все ж таки Вам набридла.

Прокоментуйте будь-ласка про яку роботу Ви сказали оце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 169
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Адназначнна, за Юлямпочку голосувати потрібно. Чому? бо ще не зіпсована різними партіями та корупціями. Мож потім не загордиться та буде якимось чином гуртувати та інформувати бордівську спільноту. Питаня,- по якому міському окрузі буде балотуватись?

п.с. Колись Бондар В. коли виходив в політику перед виборами виступав у різних колективах, - то моя родичка, слухаючи його - зробила висновок- бідовий хлопець, в дешевих штанях (родичка швачка) живе в з батьками, знає як це народу жити , проголосую за нього. І оссьь - шо маємо - чувак з кучею куча нерухомості, житла в Києві, Луцьку, орендні озера, і т.д. практичн олєхарк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Колись Бондар В. коли виходив в політику перед виборами виступав у різних колективах, - то моя родичка, слухаючи його - зробила висновок- бідовий хлопець, в дешевих штанях (родичка швачка) живе в з батьками, знає як це народу жити , проголосую за нього. І оссьь - шо маємо - чувак з кучею куча нерухомості, житла в Києві, Луцьку, орендні озера, і т.д. практичн олєхарк.

Гарно підтримав - мати двох дітей, вчителька... короче кажучи в тему, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blik, читай уважніше, балатуватись буде по району ж/д вокзалу.

Про що інформувати бордівську спільноту? Що тебе цікавить? Дєрєбан землі, рішення по оренді, призначення підрядників?

Перейменування вулиць і такого роду суспільні події і так тут обговорюються.

Фірмєнна старенька кофтина Нальковича то взагалі хіт сезону :smile3:

P.S я за Юлю (хреститься від того шо написав) тільки Юлю нашу бордівську. Тюлька з косою викликає нудотні позови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так склалося, що я працюю в освіті, точніше в звичайній школі. І не тому, що іншого місця не знайшлося, ні. Я магістр хімії з червоним дипломом, вибір робочого місця завжди був. Я вчитель тому, що це мені подобається, я люблю працювати з дітьми, навчати їх, шукати в їхніх очах розуміння. Я вчу їх поважати себе. І що ж? Ми, разом з дітьми, стаємо розмінною монетою в руках не кваліфікованих, антинародних політиків...

Склалось враження, що робота в школі все ж таки Вам набридла.

Прокоментуйте будь-ласка про яку роботу Ви сказали оце.

Те оголошення писалося в період декретної відпустки (я ні разу не забирала трудову книжку зі школи, це легко перевірити), коли я щойно пробувала сили в журналістиці і хотілося попробувати саме того. А про "на фіга" питалося якраз, чи потрібна мені робота в редакції з 9 до 17 кожного дня, не встаючи з-за робочого столу. виявилося, шо не потрібна, я благополучно повернулася в школу з декретної відпустки, журналістом продовжую працювати, як позаштатник.

П.С. В школі я працюю з 2002 року з трирічною перервою на декрет. Так, я багато вчусь, думаю, що школа - це не кінець моєї кар.єри, але поки що я там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blik, читай уважніше, балатуватись буде по району ж/д вокзалу.

Про що інформувати бордівську спільноту? Що тебе цікавить? Дєрєбан землі, рішення по оренді, призначення підрядників?

Перейменування вулиць і такого роду суспільні події і так тут обговорюються.

Фірмєнна старенька кофтина Нальковича то взагалі хіт сезону :smile3:

P.S я за Юлю (хреститься від того шо написав) тільки Юлю нашу бордівську. Тюлька з косою викликає нудотні позови.

якщо чесно, я ходжу в джинсах і спеціально шитих під замовлення костюмах :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blik, читай уважніше, балатуватись буде по району ж/д вокзалу.

Про що інформувати бордівську спільноту? Що тебе цікавить? Дєрєбан землі, рішення по оренді, призначення підрядників?

Перейменування вулиць і такого роду суспільні події і так тут обговорюються.

Фірмєнна старенька кофтина Нальковича то взагалі хіт сезону :smile3:

P.S я за Юлю (хреститься від того шо написав) тільки Юлю нашу бордівську. Тюлька з косою викликає нудотні позови.

якщо чесно, я ходжу в джинсах і спеціально шитих під замовлення костюмах :).

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главноє чтоб не Луї Веттон )) прастітє за офтоп )

удачі вам, підтримати не зможу (голосом), а морально да :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, так якщо я вже в них хожу, то шо, викинути? Я ніколи не казала, шо "бідна", але і до "багатих" какати, перепрошую, і какати. На Луї в мене Ігрек заробляє :).

Про фірмові джинси я гіпотетично кажу, до речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осилив всі пости по темі, трохи подумав і вирішив описати свої враження (як оригінально, еге ж :))

звиняйте за багато букв, але тема зачепила за живе.

перша реакція - імхо стандартна для нашого менталітету - "от шустра - лізе в депутати", "спочатку біла і пухтаста, а потім дачі, мерси і луї віттони". реакція базується на банальних ревнощах і традиційній українській зажерливості ("а там я ще бурячки посаджу" :)). дуже деструктивна по своїй суті, бо окрім потоку звинувачень не за адресою і остаточної зневіри в усіх і вся нічого толкового не передбачає. особливо гостро може проявлятися в чоловіків відносно успіхів (навіть потенційних чи примарних) протилежної статі.

коли вже вдалося приборкати "зажерливу ментальність"(с), наступила друга реакція - "та чому там заздрити, там же роботи з головою і проблем дохолєри". на даному етапі може навіть відчуватися певна перевага над авторкою, бо їй це все розгрібати, а нам можна розслабитися і коментити/мінусувати чи плюсувати критику. виходячи, наприклад, з таких міркувань: "от пандуси мені скажімо не болять, велодоріжки - ок тема, дерева - так собі". теж небезпечна реакція, бо дає віртуальне відчуття переваги над людиною, яка щось збирається міняти і потенційно закладає основи для майбутніх зловтішань.

третя реакція наступає після розлогих роздумів - "а як би робив сам?". так само пробував би вийти на цільову аудиторію (зрештою це і робимо в окремій підтемі :)), так само пробував би переконати, що працював би за ідею (бо за ту платню особливо не напрацюєшся), так само би пробував підвести до логічного висновку відносно "замовних голосувань" і ситуацій "баш-на-баш", так само би співставляв інсайдерську інформацію з тією, яку можна безпечно розголошувати, і тд і тп. Тільки одне АЛЕ - занадто мало часу(або забагато персональних цілей), щоб віддаватися такій роботі за "просто так". ця реакція краща, бо дозволяє суб'єктивно оцінити мотиви незнайомої людини з другого боку - а не тільки негативних висновків з реакцій 1 та 2.

четверта реакція - підтримка. є в людини запал чи час, чи мотивація, чи бажання, якого так бракує мені - то нехай робить. спіткнеться на шляху - з ким не буває, опиниться в неоднозначній ситуації - це життя, ситуації рідко формуються силами однієї людини. головне - аби не пропало бажання, аби не вгас той запал і аби не потьм'яніли наміри під впливом бруду, якого особливо вистачає в нашій політиці (та й в житті, зрештою). ця реакція - наразі все, до чого я "доріс" :)

Ну і "за неимением" інших реакцій - висловлюю підтримку Юлямпочці і бажаю великої впертості в її намірах! Особисто я вважаю, що якщо така світла людина не боїться ризикнути і поринути в брудний світ укрполітики, то таким меркантильним особам як я є сенс тільки підтримати її в цих починаннях і по мірі можливості долучатися з рац.пропозиціями (причому бажано не "тупо критикою" - критикувати вміють всі, а от пропонувати шляхи вирішення проблем - одиниці).

П.С.відносно "пафосності" першого посту - звернімося до реації 3. людина мусить себе мотивувати, знаходити в собі сили для руху вперед. спробуйте-но взятися до справи з підходом "я не знаю нащо я то роблю і чи буде з того ефект" і побачите як надовго вас вистачить :) Бути громадським діячем - це, імхо, найневдячніша праця. Мало того, що гробиш свій час та йдеш на компроміси в сімейному житті, так ще й "профіт" з цього всього такий ефемерний і далекий, що аж сум-злість-байдужість(саме в такій послідовності) проймає.

П.П.С.про "категоричність" деяких постів топікстартера - коли рішення прийнято і мотивація включилася в дію, СЛАБКІ "клюнуть" на їдку критику й швидко змінять його на компромісне "ні риба ні м'ясо". СИЛЬНІ духом люди будуть за нього боротися до кінця. МУДРІ - без зайвих емоцій дослухаються до раціональних зерен в критиці і злегка модифікують його (без зміни вектора, however :)).

Тому додам ще одне побажання - мудрості, бо в цій справі вона Вам знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цього літа побував в Одесі, проживав недалеко від парку в ньому за міським фінансуванням було вирито скважину 130 м. для добування питної води, люди приходять з каністрами і пляшками і з 4-х краників беруть собі воду, черги не великі, на 2 хвилини постояти.

аби в нас хтось з майбутніх депутатів провів таку гарну акцію створивши безкоштовне джерело питної води десь у місті, а навколо рекламні брошурки, так можна і вибори виграти =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

створивши безкоштовне джерело питної води
так можна і вибори виграти

все, тра тікать звідси, якщо вже питна вода стає дефіцитом і великим благом (я вже мовчу про гарячу з кранів і з борщем в каструлях)

звістка про щось безкоштовне викликає в людей ейфорію з екстазом і паслєдущіми корчами щастя.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще на захід в наших умовах. Швидше кудась добіжите. Бо на схід - то ше прийдеться долати Макєєвку і Горловку, ну його в баню, а на північ Ратно і Стара Вижва, а ше вище хіба Брест з Мурманском.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Якщо ні, то ще є шанс потрапити до Обласної Ради в окрузі м.Луцьк або ж в Турійському окрузі.

21 грудня голова обласної виборчої комісії Микола Євтушин оголосив, що довибори до Волиньради відбудуться 17 лютого 2013 року, а виборча кампанія стартує 29 грудня цьогоріч.

http://www.volynpost.com/news/9935-na-misce-svobodivcia-u-volynradi-vzhe-8-pretendentiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а

Юлямпочка , пройшла в депутати???

Цікавий спосіб привітання з ДН)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— На выборах президента Украины когда—то сидевший лидер оппозиции Янукович получил в 1, 5 раза больше голосов, чем никогда не сидевшая премьер—министр Тимошенко, и в 7 раз больше голосов, чем никогда не сидевший президент Ющенко.

— Тем самым украинские избиратели дали понять, что, по их мнению, небольшая отсидка пошла бы Юлии Владимировне только на пользу. А уж Виктору Андреевичу она просто необходима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...