Перейти до змісту

Юлямпочка іде в депутати


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

До Мікса. По-перше, я перепрошую, в борщ тобі не гадила, що ти, не знаючи мене зовсім, звинувачуєш мене у брехливості, прямо чи опосередковано. Жодних підстав для цього тобі я не давала.

А дві сторінки жосского тролінга, без жодної конкретики, то як? :smile3:

кицю

А так будеш звертатись до свого чоловіка... В нас тут конструктивна бесіда, тому давай-но обійдемось без сопливо-розчульницьких звертань.

Ти йдеш в депутати. Ок. Ти проти бонз, проти хабарництва, проти ше купи всякої каки, яка має місце в нашому житті. То супер! Але скажи ж нам вже нарешті, ЯК ТИ ЗБИРАЄШСЯ З ТИМ ВСІМ БОРОТИСЬ??? Конкретику давай, а не водичку на 2 сторінки. То так важко? ДУмаю ні, для людини, в якої є чітка позиція і певний план дій (а інакше нафіга в дєпутати рватись? :sq_ye: )

Це пост, запощений на інтернет-ресурсі, не є ні офіційним документом, ні навіть предметним спічем, в той день, коли оголосять офіційний початок виборчих перегонів, ти побачиш весь перелік необхідних документів від мене, включно з програмою, автобіографією і податковою декларацією. Я запостила звернення, яке особисто тебе зачепило. Я молодець. Стосовно пафосу - напиши краще, я запощу твій текст.

Звернення до кого? Певно до людей свідомих, так? Так. То я повторюсь - давай конкретику, шоби ті самі свідомі люди зрозуміли твою позицію, бо інакше то всьо схоже на звичайний спам. Прийшла, залишила "звернення" і пішла.

Щодо "напиши краще" - льогко :) Але це тобі стане в копієчку, оскільки мені прийдеться відірватись від основної роботи :rolleyes:

Якщо ти мешкаєш на вокзалі

Нє, я мешкаю у власній квартирі. На вокзалі, то бомжики, в них нема інету і вони, нажаль, чи на щастя, не прочитають твого звернення. Листівок якихось нароби чи шо - розклеїш по території вокзалу, шоб ті, хто там мешкає, раптом не зробили дурницю і не проголосували за тебе.

не люблю відповідати чиїмось високим вимогам

.......

А йду я туди через те, що якщо такі, як я не будуть пробувати виборсуватись з цього гівна, то такі, як ти ніколи і не поворушаться.

А прийдеться відповідати високим вимогам своїх виборців...

Такі як я (підприємці, малий та середній бізнес) кормлять таких як ти (депутатів-дармоїдів), які навіть свою програму на суд громадськості висунути бояться.

І да, я почав першим, бо мене вже допекла до ручки як діюча влада, так і ті, хто туди лізе.

Ти пафосно на 2-х сторінках розпинаєшся про то шо "жить станєт лучше, жить станєт вєсєлєй, жить станєт просто за**ість", але назвати методи, якими цього збираєшся добитись, чогосьне хочеш. Чого? Партія ше не написала ЦУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 169
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ніхто не вимагає видавати якісь секрети, стратегію по відбору нарграбованого, але ти маєш мати хоть якесь розуміння як що робити, не твій начальник, а саме ТИ, бо якщо ти нерозбираєшся, тебе будуть намахувати всі хто розумніший за мій кактус, і станеш старшою куди пошлють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка навіщо ви лізете в цей бруд - політику? Адже порядні, чесні люди туди не ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я сьогодні поступила, можете мене вітати, я вкотре стала студенткою. Тепер ще філологом.

до Мікса і тих, хто його підтримали, але до Мікса в першу чергу.

Хоч я не розумію, з якої радості ти обрав собі той тон, який обрав, чому ти дозволяєш собі так зі мною говорити, проте я зараз постараюсь відповісти на твої завваги.

По-перше. Ти жодним чином не годував мене (оскільки я ніколи не була депутатом), не годуєш, ні, навіть за умови моєї усішної участі в перегонах, не будеш годувати, на чому ти так агресивно наголошуєш, ніби я особисто в тебе особисто гроші відбираю. Якщо не віриш, давай разом почитаємо бюджетний кодекс. Податки приватних підприємців ніяким боком, як і податки фізичних осіб, не йдуть на фінансування діяльності місцевих рад. По-друге. Про дармоїдство. Вибирай, дуже тебе прошу, вирази. Я ні дня свого життя не жила за чийсь рахунок, і ні дня не планую цього робити, якщо ж вам стоять поперек горла відпускні дні, коли я маю бути на сесії, то ще раз кажу: як бюджетник, вчитель в школі, я отримую заробітну платню з державного (не з міського) бюджету, тут, звичайно, можна сказати, що в державний бюджет гроші саме з податків і поступають, але тут я безсила, зарплатню за те, що вчу дітей, я отримую саме таким чином. Проте, з іншого боку, як журналіст, я собі ж податки на заробітну платню і плачу.

По-третє. Зрозуміло, що я чекаю, якщо і не ц.у. від партії, як ти зверхньо дозволяєш собі, шановний бізнесмене, описувати даний процес, то хоча б понеділка, коли мають прийняти поправки до закону про вибори. До того часу, моя писанина не має будь-якої юридичної сили і я не повноважна відповідати на деякі питання. Проте навіть без цього часто я не можу відповісти на питання, згодна, поки не ознайомлюсь з відповіддю на нього. От як, наприклад, з тим, хто кого годує. Вчора б я на це питання не відповіла б. Сьогодні слухала лекцію по бюджету міста (так-так, нас вчать, сьогодні були лекції з ораторського мистцетва, бюджету міста і держави, вела власне керівник департаменту фінансів, і співпраці зі змі).

Стосовно того, чи напишеш ти краще - я сумніваюсь у цьому, навіть з вархуванням кількості пафосу, до речі, першому пробному тексту на цю тематику. От, якщо ти глянеш коментар піарника, то побачиш, що він визнав професійність написаного. Нехай до цього політична журналістика мене ніким боком не обходила, але, в усякому разі, я тим собі на життя заробляю, зате зовсім ніц не тямлю в продажі комп.ютерів. Так от, я не про те. Знаєш, як в "12 стільцях": вечером деньги - утром стулья. Напиши текст і якщо він дійсно буде кращий за мій, за оплату домовимося. Стандартні послуги такого плану оцінюються від 50 до 300 грн, так що не думаю, що розорюсь, якшо раптом шо, не треба переоцінювати вартість власної роботи.

Про високі вимоги: так, прийдеться відповідати високим стандартам, саме про це й шлося, коли говорилося про важке рішення.

Тепер про конкретні методи, якщо дозволиш коротко. Про проблеми школи я писала, як і писала, що я не сама не маю ні 300, ні навіть 150 тис. грн для вирішення потреб. Після чого ти запитав, про що ж я тоді говорю. Відповідаю. Депутати міської ради беруть участь в прийнятті міського бюджету. Фактично вони його ухвалюють. Я РОЗУМІЮ, що жодним боком не зможу зробити так, щоб кожній школі дали по 100 тис. грн, бо вмію рахувати. Проте, якщо навіть вибити кожній школі в бюджеті міста по 10 тис. грн (а якщо я шось прошу в своїх однопартійців, то, відповідно, муситиму відповідати тим же на їхнє прохання), то кожна школа зможе хоча б один електрощиток поміняти. А за 5 років - це буде 5 щитків - 20% запланованого ремонту. Скажеш, не багато? Будучи поблизу "роздавачів" грантів, я зможу до цього підключати, якщо не всі, то хоча б ту школу, в якій працюю, бо саме в тому мікрорайоні я й балотуюсь. Якщо я зможу дістати хоча б в кабінет хімії білу дошку, щоб писати маркерами, чи в кабінети початкових класів шафки для роздягальні - це, ніби фігня в глобальному масштабі, але не в глобальному, я покращу хоча б на кілька процентів стан гігієни в школі. Може, я й дрібно мислю.

Нехай навіть в передвиборчій кампанії, я доб.юся того, щоб в шкільну бібліотеку завезли книги, хороші, до речі. Да, за це я скажу спіч біля мікрофона, але в бібліотеці, не залежно від того, пройду я, чи ні, залишаться книжки, з якими зможуть працювати і учні, і діти.

Тепер давай далі. Чи може депутат міської ради лобіювати інтерес однієї вулиці? Знову за тим же принципом - баш на баш. Десь я лобіюю інтерес рідної Привокзальної, мене підтримають, за що я підтримаю на відповідь чиєсь ще лоббі.

Скажімо, мене менше турбує питання безкоштовного вай-фаю, тому тут я не компетентна говорити. Але мене турбує питання бродячих псів, притулків і стерилізації. В "За Україну" входить і голова обласного товариства захисту тварин. Ми зможемо побудувати притулок? Ні. Але ми зможемо знайти гроші на стерилізацію. Може, тебе це не так турбує. І ти знову наголосиш на моєму дармоїдстві, і тому, що я буду в тебе, бідолашного пепешника, відбирати кревні податки, коли тих псів треба просто постріляти. Відповідь проста. По-перше, не всі фінансування відбуваються з бюджету, є ще взаємодія "бізнесу" і "влади", коли бізнесмени-ресторатори годують дітей-сиріт, вкручують лампочки у ліхтарі і спонсорують гроші на щеплення каштанів від каштанової молі (від неї каштани коричневі такі, швидко осипаються) і стерилізацію собак. Чесно кажучи, я ще не цілком в курсі самої процедури, проте, думаю, що все реально.

Чим ще я можу займатися? СКажімо, пандуси на бровках. Я сама мама, возила дітей на возику, і знаю, що іноді підняти возик просто не реально. Я, разом ще з кількома людьми з моєї партії, працюватиму над тим, щоб хоча б на центральних проспектах були зроблені пандуси, де це потрібно.

Насправді, більшою проблемою є, як на мене велодоріжки. І я знаю, в якому довгому ящику є це питання. Проте, можливо, так чи інакше, час від часу підіймаючи це питання, його можна буде вирішити, хоча це купи грошей.

На що я ще не відповіла? Про ліс в Гаразджі. Ага. Давайте спробую. Хоча, як депутат, я цього питання ще не виршувала, і тільки спробую це робити. Так от. Про "діставання історії" і надавання їй розголосу, ви даремно іронізуєте (не пам.ятаю, хто). Насправді, мало хто в обласній раді знає про те, що кар.єри обгорожені, ця історія не попала в пресу, проте коли я спробувала кіпішувати, депутатів піднімати, чомусь, Діма, Діфото, з Юрою, Друїдом, дали задній хід. Не знаю чому... Чесно, в цьому випадку я не можу конкретних кроків назвати вже, але ж вони мусять бути?!

Стосовно намахування мене... Тут ви не маєте рації. Я - громадський діяч в минулому, зрозуміло, що в політиці багато в чому не орієнтуюсь, проте, не настільки, щоб мене намахати.

Стосовно бруду і безчесних людей. Поки ми так будемо думати, доти самі нічого і не захочемо міняти, доти там і будуть виключно безчесні люди. Чи ми будемо все життя безсило скреготіти зубами і казати, що всі гівно, один я в білому? Сюди ж додам коментар про "розкраданню того, що не вкрадено". Не треба судити людей по собі. Я не обіцяю криштальної чесності, проте і красти не збираюсь, хоча б тому, що щоб щось вкрасти - треба це щось мати, а в нас поки нічого нема.

В мене велике прохання, Міксе (і не тільки), якщо ти надалі хочеш зі мною спілкуватися, зміни тон. На хамство з твого боку я не відповідатиму, бо не маю жодної причини псувати собі настрій. І саме через цей тон колись мені борда перестала бути цікавою і я перестала бути активним учасником, якщо хтось помітив. Ні я, ні борда від того ніц не втратили, проте я себе комфортно почуваю без чужих неврозів. Це не означає, що я зовсім перестала користуватися бордою, але, будь ласка, не треба перконувати мене в тому, що тут пропаща срава з адекватністю.

Я не збираюсь з вами воювати, бо не ставила собі того за мету, як і не збираюсь вислуховувати матюки.

Щиро дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка навіщо ви лізете в цей бруд - політику? Адже порядні, чесні люди туди не ногою.

Слухайте, як він завуальовано вирішив поглуміЦЦо. :_36:

Юлямпочка, витримка - ето наше главнає качєство.

То така реклама коньяку колись була, якшо шо :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якого мікса??? хто кого підтримував?

дівчинко розкажи будьласка..... та що ти можеж розказати крім словесних піхвівців... які тобі навязали чужілюди... :0123:

ДАЙ МЕНІ СВОЮ ДУМКУ ВКІНЦІ КІНЦІВ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти вважаєш, що це нормальне питання? Дівчинкою прошу мене не називати, що це за панібрацтво?

Що примушує тебе думати, що в мене бракує інтелекту самостійно написати те, що я написала? По собі судиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

депутат - це самостійна бойова одиниця (на мою думку), якщо ти йдеш як (шистьорка) ти мене і всіх інших не цікавиш, якщо ти самодостатня одиниця, - ДОКАЖИ ЦЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай зайдемо з іншого боку. Я доведу, що я не шистьорка, як ти елегантно виразився, після того, як ти доведеш, шо ти не верблюд. Тому шо ви всі дружно поставили мене в позицію верблюда, як одинадцятикласники сцикуху-вчительку після унівєра, і просто впиваєтесь своєю стадною травлею.

Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читай відповідь для мікса. Інакшої відповіді на твоє питання я не маю. Що ти хочеш, щоб я відповіла? Я НЕ РОЗУМІЮ.

Я планую працювати над збільшенням фінансування шкіл на хоча б ремонти, над пандусами на бровках, над нормальними дошками в класах і асфальтуванням під.їзних доріг в дворах будинків, над стерилізацією бродячих котів і собак. ЩО ЩЕ Я МАЮ СКАЗАТИ? Ти хоч натякни. Можу піти лавки в твоєму дворі покрасити. Якої реально відповіді ти хочеш від мене добитись?

і люди, я ще раз прошу. Матюкайтесь своїм мамам і дружинам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нарешті,... ти вважаєш що самі невідкладні проблеми у нашомі місті - це пандуси, заїзди в двории, дошки в школах і стерилізація псів.

З цього треба було починати перший пост, а не 75-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все написано. "За Україну", на Волині очолює Ігор Гузь, в Луцьку - Павло Данильчук. Взагалі "головний" - Вячеслав Кириленко.

Насколько я знаю от Гузя идет Дана Новарчук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нарешті,... ти вважаєш що самі невідкладні проблеми у нашомі місті - це пандуси, заїзди в двории, дошки в школах і стерилізація псів.

З цього треба було починати перший пост, а не 75-й.

А ти перечитай, плз, всі мої відповіді. Я одне і те ж вже написала раз тридцять. Вже пальці болять. Хто ж вам лікар, шо ви великі відповіді самі пишете, а чужих не читаєте.

все написано. "За Україну", на Волині очолює Ігор Гузь, в Луцьку - Павло Данильчук. Взагалі "головний" - Вячеслав Кириленко.

Насколько я знаю от Гузя идет Дана Новарчук

Від партії "За Україну" буде балотуватися 25 депутатів по різних виборчих округах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довго перечитувала все, були сумніви на рахунок хорошої сумлінної вчительки. яка тільки для школи, вибач але Ви не така...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не віриш, давай разом почитаємо бюджетний кодекс. Податки приватних підприємців ніяким боком, як і податки фізичних осіб, не йдуть на фінансування діяльності місцевих рад.

Неправильно, Юля. Частина єдиного податку йде у міський бюджет. Податок з доходів фізичних осіб є основним бюджетоутворюючим платежем. В тому числі і для міської казни.

Своєю чергою у видатковій частині бюджету Луцька є такий рядок "Витрати на утримання органів місцевого самоврядування".

Сьогодні слухала лекцію по бюджету міста (так-так, нас вчать, сьогодні були лекції з ораторського мистцетва, бюджету міста і держави, вела власне керівник департаменту фінансів, і співпраці зі змі).

Здравствуйтє, пан Шиба і пані Єлова. Браво! Бюджет міста Луцька систематично не виконується, а вони ще знаходять сміливість вчити....

P.S. А загалом, Юля, вітаю з бажанням стати депутатом і бажаю успіху. Не вітаю лише вибір політичної сили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримаю зі сторони організації БЕЗКОШТОВНОГО WIFI в центрі міста - за умови прийняття в помічники депутата ! )

PS: і не тільки центру, і не тільки WIFI ...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли це Гузь був радикалом? о_О Міфи, ми живемо в полоні міфів.

та був.. був.. І "Нац.Альянс" був.. Доказувати не буду. Просто знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запихніть мене в баню... :)

zadolba.li Якщо всі такі розумні, чому не ви?

Юль успіхів у політиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запихніть мене в баню... :)

zadolba.li Якщо всі такі розумні, чому не ви?

Юль успіхів у політиці

скільки можна вже наступати на одні ті самі граблі, єті таваріщі уже билі прі власті і шо?

я скоріше повірю у ВАЙ-ФАЙ чим у них.

Тошо Юля хоче, там мало кого цікавить, у ніх другіе плани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь, Діма, Діфото, з Юрою, Друїдом, дали задній хід

Діма був у міськраді, розмовляв з депутатом. Той мав дати офіційний запит про кар'єри. Але кому ета нада? Навіть тут унікуми розписались ...

Юля, вчись брехати! Так-так! Таким унікумам, як фокс, треба розказувати, що ти лічьна залатаєш дорогу перед його будинком і підвищищ пенсію його батькам, а також знизиш ціни на хліб і масло. Тоді наші люди за тебе голосоватимуть. Стаду баранів треба травичку: тут і зараз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо Юля ще і почнеш всім хамити як велобидло Дифото, то ще і частинку електората ПР до себе підтягнеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо Юля ще і почнеш всім хамити як велобидло Дифото, то ще і частинку електората ПР до себе підтягнеш :)

я даже відповідати на це не буду. Єдине, колись читала, що той, хто часто вжиає слово "бидло", сам себе відчуває частиною даної "культури", або довго і складно намагався з неї вибратись. Таке.

По ходу тим, хто про вчительку писав... Нічо не пойняв. Я - погана вчителька? Ну, ладно. Я ж тут зараз не мушу доводити, що хороша?

Люди, я втомилась. На хамство і вимогу пояснити будь-що в поведінці Гузя, я відповідати не буду, перепрошую. Вважайте, шо на ваші "квазізауваження" і повчання я відповідаю чемною посмішкою.

Стосовно податків, то. Міська рада - орган, який працює безкоштовно. На його утримання, крім ремонту сесійної зали НІХТО НІЧОГО НЕ ПЛАТИТЬ. А хабарі - це вже з іншої опери. Стосовно моєї вчительської і журналіської зарплати, ясно, що це була гіпербола, але, думаю, і міксових грошей там ... НУ НЕ ГОДУЄ МЕНЕ МІКС, повірте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...