Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

По новинах сказали, що дорожники заявили мол "Ситуація з дорогами буде лише погіршуватися".

Це пізд*ць! Просто немає слів.

Я думаю, що ніхто б з автомобілістів не відмовився від того, щоб дорожній збір зняли з пального, а замість того платити по 10-20 грн в місяць на дорогу... Але не в нашій країні і не з нашими с*к*ми чиновниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що ніхто б з автомобілістів не відмовився від того, щоб дорожній збір зняли з пального, а замість того платити по 10-20 грн в місяць на дорогу... Але не в нашій країні і не з нашими с*к*ми чиновниками.

Натомість отримаємо підвищення збору з пального + 10-20 грн в місяць на дорогу + ще більші ями.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...глава Уряду запевнив, що найближчим часом ситуація з автошляхами значно покращиться. «Перед «Укравтодором» поставлено завдання протягом місяця за тимчасовою схемою ліквідувати так звану ямковість на основних дорогах та підготуватися до того, що з початком теплої пори повсюдно організувати масштабні роботи з капітального ремонту і будівництва доріг», - зазначив посадовець.

Він також додав, що аналогічне завдання стоїть і перед керівниками місцевих органів влади, оскільки більша частина доріг – 120 тис. км, знаходиться в управлінні місцевих органів влади.

Окрім того, за словами Прем'єра наразі планується запуску асфальтобетонних заводів, щодо завезення бітуму, гравію та інших сипучих матеріалів, а також щодо підготовки техніки, та наповнення фінансовими ресурсами дорожніх організацій. Однак, запуск яких саме, і головне скількох з близько 300 асфальтобетонних заводів України, чиновник не зазначив.

УК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сижу я, дивлюся в вікно і думаю... напевно, рановато я виложив лопату з машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив сьогодні на Володимир. Дорога туди ще терпимо, до Луцька набагато гірша.

Особливої обережності слід дотримуватись на відрізку Війниця-Юнівка (в обох напрямках), Забороль в сторону Луцька є кілька ям, що можна лишити колеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля бару майдан http://map.meta.ua/ua/lutsk/#zoom=18&lat=50.74789&lon=25.33148&base=B00&qp=ctosJ1xG*oZ4HFQbH поставили "дуже важливий" знак" - зупинка заборонена в робочі дні на відстані 15 м крім працівників "Майдан". Стояла трошкі далі машина ДАІ, інспекторів видно не було - або співпало або нова кормушка.

Фото нажаль зробити не вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишем листа в міськДАІ про знак, що не відповідає ДСТУ.

Схожа табличка під знаком біля ГрандПерсони.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото знака

Біля бару майдан http://map.meta.ua/u...osJ1xG*oZ4HFQbH поставили "дуже важливий" знак" - зупинка заборонена в робочі дні на відстані 15 м крім працівників "Майдан". Стояла трошкі далі машина ДАІ, інспекторів видно не було - або співпало або нова кормушка.

Фото нажаль зробити не вийшло.

post-7540-0-98976200-1360670292_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дорога на Дубно, можна їхати?)

як після війни - така сама як з Горохова до Львова, легковою будете їхати із середньою швидкістю 30 км/год

до речі, вище хтось писав, що на Ковель дуже погана дорога - так краще б я два рази на Ковель з"їздила, ніж раз на Дубно

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля бару майдан http://map.meta.ua/u...osJ1xG*oZ4HFQbH поставили "дуже важливий" знак" - зупинка заборонена в робочі дні на відстані 15 м крім працівників "Майдан". Стояла трошкі далі машина ДАІ, інспекторів видно не було - або співпало або нова кормушка.

Схожа табличка під знаком біля ГрандПерсони.

так а шо, Ви не читали:

прес-служба ДАЇ повідомляє, що наступним кроком у тісній взаємодії пана Бровіна і ДАЇ буде брендування міліцейських автомобілів написами "Майдан", "Фелічіта", "Роуз кафе" та "Карамель"! Крім того, ведуться переговори щодо надання дозволу на встановленння проблискових маячків та сирени на автомобілі,що здійснюють доставку піци "Фелічіта"! )))

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Иваничи как лучше ехать? Через Горохов или по владимирской трассе, а там через Локачи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Иваничи как лучше ехать? Через Горохов или по владимирской трассе, а там через Локачи?

мабуть краще через Горохів, хоча останні 5 км перед Гороховом яма на ямі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки в нас такі дороги. "Невеличка ямка" в Одесі -

13603352708851.jpg

Інші фото тут

"Новітні" технології ремонту дорожнього полотна перед приїздом зам.міністра ЖКГ випробовують в Горлівці

8eeeebff5908f4aa1ff5cf9ed4773ce5.jpg

Більше - ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як дорога на Рівне?? хтось вчора-сьогодні їздив?

В темну пору доби не радив би. Жесть ще та. Мені вона вийшла в пару нової гуми та розкатку диску.

До речі, може хто знає де шини розпаровку можна знайти? Піддубці, Рованці були вже відвідані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темну пору доби не радив би. Жесть ще та.

Да вдень треба їхати і назад 600 кг привезти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темну пору доби не радив би. Жесть ще та.

Да вдень треба їхати і назад 600 кг привезти...

Не заздрю...Я позашляховиком годину витрачаю від межі до межі міста...

Дам лише одну пораду: максимум уваги та мінімальна швидкість (шматка турецької дороги не стосується, він витримав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...