Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Bliksss сказано:

а в конкретних цифрах, це скільки?

P.S. В Україні - менші податки ніж в більшості Європейських країн, мова навіть не про бізнес, а про податки з фізичних осіб. 

Наприклад, в Іспанії, якщо у вас депозит до 6.000, тоді заплатите 19% від доходу за депозитом, якщо більше 25.000 - 23%, в Україні - 18+1,5

ПДФО від 19% якщо заробили до 12500 на рік, і до 45% якщо більше 60000 на рік, на вашу думку - це адекватні податки?

33 хвилин тому, volks сказано:

Трохи не так. Штраф має бути такий, щоб вигідніше було податок заплатити. А також штраф на того, хто це контролює, має бути таким, щоб вигідніше було просто штраф стягнути

 

В нас того й нема виробництва,бо треба день і ніч напружуватися ,вкладати гроші ,нерви,сили ,здоров'я,час,а потім прийде якийсь лайдак, котрий за цей час пальцем о палець не вдарив,і почне стягувати ,,податки,,.

Уроки 1917 не пройшли даром.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

В нас того й нема виробництва,бо треба день і ніч напружуватися ,вкладати гроші ,нерви,сили ,здоров'я,час,а потім прийде якийсь лайдак, котрий за цей час пальцем о палець не вдарив,і почне стягувати ,,податки,,.

Про це і мова - які податки не зроби, підприємців все-одно будуть верещати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Nokian сказано:

Уроки 1917 не пройшли даром.

таки пройшли, в 17 році - не почали стягувати податки, а взяли і все забрали (погоджуюсь, перегнули палку). І по результатах майдану - думалось що також - так і буде, але, вийшло з точністю до навпаки.

Я питав в багатьох розумних людей, але ніхто толком мені не зміг пояснити - в результаті якого економічного дива, дрібні радянські спекулянти - стали поважними власниками металургійних комбінатів, цукрових заводів та шоколадних фабрик.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Bliksss сказал:

таки пройшли, в 17 році - не почали стягувати податки, а взяли і все забрали (погоджуюсь, перегнули палку). І по результатах майдану - думалось що також - так і буде, але, вийшло з точністю до навпаки.

Я питав в багатьох розумних людей, але ніхто толком мені не зміг пояснити - в результаті якого економічного дива, дрібні радянські спекулянти - стали поважними власниками металургійних комбінатів, цукрових заводів та шоколадних фабрик.

Те, кто имел представление о капитализме и работе при нем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Ото ж ,розстріляти їх всіх нах

Так отож. І почати з торговців тіліпонами

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

Те, кто имел представление о капитализме и работе при нем.

Уяву мають майже всі а стати  підприємцями  можуть 10-15 відсотків.

В любій країні.

Це закладено природою.

Так ось,смішно заздрити , що я не можу пробігти 100 метрів як Усейн Болт,чи заграти на гітарі як Річі Блекмор.

А ось заздрити , що хтось успішніший чомусь в наших країнах прийнято.

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Уяву мають майже всі а стати  підприємцями  можуть 10-15 відсотків.

В любій країні.

Це закладено природою.

Так ось,смішно заздрити , що я не можу пробігти 100 метрів як Усейн Болт,чи заграти на гітарі як Річі Блекмор.

А ось заздрити , що хтось успішніший чомусь в наших країнах прийнято.

 

Не при союзе. Сейчас любой может стать, а вот успешными меньше процента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romanc сказано:

Те, кто имел представление о капитализме и работе при нем.

Я не питаю - хто, це і так всім відомо, цікаво - як вони стали власниками цих підприємств, якщо грошей не було?

Правильна відповідь тільки одна - сп*здили, а розказують, що починали з пошиття "ширпотрєбних сумок" і за ці гроші купили перший завод, а там - все як по маслу ))

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Bliksss сказал:

Я не питаю - хто, це і так всім відомо, цікаво - як вони стали власниками цих підприємств, якщо грошей не було?

Правильна відповідь тільки одна - сп*здили, а розказують, що починали з пошиття "ширпотрєбних сумок" і за ці гроші купили перший завод, а там - все як по маслу ))

Не все кралося. Була приватизація. Люди часто не знали що робити з тими сертифікатами і за безцінь продавали тим хто знав що з ними робити. Дуже часто сертифікати вкладалися у ті підприємства, на яких працювали, а потім, дуже часто поступово, кимось викуплялися. Дуже часто це були директори цих підприємств, які розуміли і бачили перспективу. Дуже часто долі людей викуплялися за гроші підприємств, які їм належали. Самі смишльоні брали кредити в часи гіперінфляції, викупляли підприємства і через пів року закривали кредит одним платежем обезціненими грошима, які заробляли куплені підприємства.

Пора вже перестати длубатися в походженням капіталів, бо якщо політики і далі будуть шантажувати минулими гріхами, то інвестиції в країну так і не підуть. Я прихильник податкової амністії для всіх. Один раз провести і більше ніколи повертатися за ту межу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Nokian сказал:

Уяву мають майже всі а стати  підприємцями  можуть 10-15 відсотків.

В любій країні.

Це закладено природою.

Так ось,смішно заздрити , що я не можу пробігти 100 метрів як Усейн Болт,чи заграти на гітарі як Річі Блекмор.

А ось заздрити , що хтось успішніший чомусь в наших країнах прийнято.

 

Твоє знання історії починається лише з 1917 року? Якихось 100-150 років тому, в доіндустріальні часи всі були ремісниками, читай підприємцями.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

ось заздрити , що хтось успішніший чомусь в наших країнах прийнято.

Автоандонитакож вважають, що їх фотки у відповідну групу закидають, також через заздрощі. Причому і власники нових мерсів і бмв, і старих блях.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nickel сказал:

Твоє знання історії починається лише з 1917 року? Якихось 100-150 років тому, в доіндустріальні часи всі були ремісниками, читай підприємцями.

Был еще НЭП до 1928г. Но это не в Луцке, в котором капитализм + евреи были до 1939

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

Не все кралося. Була приватизація. Люди часто не знали що робити з тими сертифікатами і за безцінь продавали тим хто знав що з ними робити.

"кралося" - це умовно сказано, ти правильно зауважив - люди не знали що робити і продавали, "потрібні люди" - купували за безцінь, та ще й за гроші самого підприємства. Ну ладно, це не крадіжка, а шахрайство - суті справи ж не міняє.

 

25 хвилин тому, nickel сказано:

Пора вже перестати длубатися в походженням капіталів, бо якщо політики і далі будуть шантажувати минулими гріхами, то інвестиції в країну так і не підуть.

А як пов'язані іноземні інвестиції, з "гріхами молодості" наших олігархів? Зрозуміло, що коли Кіпр інвестує в Україну мільярди грошей, то це насправді хтось з наших олігархів...

Є ще підприємства, які приватизовані на папері, а держава не отримала ні грошей, ні інвестицій в розвиток... також - пробачимо і почнемо все спочатку?

29 хвилин тому, nickel сказано:

Один раз провести і більше ніколи повертатися за ту межу.

вже ж була податкова амністія, і вроді не один раз, що змінилось? капітал з тіні вийшов?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Bliksss сказал:

як пов'язані іноземні інвестиції, з "гріхами молодості" наших олігархів? Зрозуміло, що коли Кіпр інвестує в Україну мільярди грошей, то це насправді хтось з наших олігархів...

Є ще підприємства, які приватизовані на папері, а держава не отримала ні грошей, ні інвестицій в розвиток... також - пробачимо і почнемо все спочатку?

Іноземні й капітал не буде вникати в історію 30 річної давності. Якщо будуть прецеденти "розкулачення", то про іноземні інвестиції можна не згадувати.

9 минут назад, Bliksss сказал:

вже ж була податкова амністія, і вроді не один раз, що змінилось? капітал з тіні вийшов?

Нагадай коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Нагадай коли?

 

Ось - В Україні податкова амністія запроваджувалась в 2015 році, але тоді вона стосувалась тільки підприємств, а не фізичних осіб. Саме тому сьогодні ми проводимо першу і єдину амністію, що дозволить «вийти в білу» кожному українцю. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще ранііше ніби щось було схоже, от не пам'ятаю коли - за Кучми чи за часів Юща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

І ще ранііше ніби щось було схоже, от не пам'ятаю коли - за Кучми чи за часів Юща.

Не було в Україні жодної амністії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Не було в Україні жодної амністії.

я ж написав - "ніби",  значить - багато про це говорили іі як завжди - нікуя не зробили.

Ну добре, от буде податкова амністія, багато мультиків побіжить декларувати доходи? Я вже не кажу про простих людей (заробітчан і т.д.) які аж ніяк не будуть в чергу шикуватись, щоб віддати 5% від своїх кревних.

Он бачив - наших хитрожопих депутатів? Через одного - біткоїни задекларували, а вже не кажу про депутатів ВР, навіть депутати облради та районної ради - на кілька мільйонів бітків мають)) як з них податок злупити? 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Bliksss сказал:

я ж написав - "ніби",  значить - багато про це говорили іі як завжди - нікуя не зробили.

Ну добре, от буде податкова амністія, багато мультиків побіжить декларувати доходи? Я вже не кажу про простих людей (заробітчан і т.д.) які аж ніяк не будуть в чергу шикуватись, щоб віддати 5% від своїх кревних.

Он бачив - наших хитрожопих депутатів? Через одного - біткоїни задекларували, а вже не кажу про депутатів ВР, навіть депутати облради та районної ради - на кілька мільйонів бітків мають)) як з них податок злупити? 

Я зараз не про те що в людей під матрацом. А про результати приватизації. Нам усім треба визнати, що приватизація відбулася, і що її результати держава ніколи не буде оспорювати. 

Та й те що під матрацом  треба оголосити що лише один раз, можна буде легалізувати без будь-яких податків, а далі хай податкова щімить усіх і вся. Бо поки що усі ті спроби проведення амністій схожі на спроби наповнити бюджет.

Після амністії в мене на руках має бути документ, що всі гріхи прощені і держава на таку-то дату претензій не має. Як з закриттям підприємця: дали мені на руки бамажку, а через тиждень дзвонять: вам тре принести бла-бла-бла, а я кажу: ідіть нафуй, в мене бамажка є, вони: а-а-а, в вас бамажка є, тоді вибачте.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Якщо будуть прецеденти "розкулачення", то про іноземні інвестиції можна не згадувати.

А як же Криворіжсталь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, nickel сказал:

Я зараз не про те що в людей під матрацом. А про результати приватизації. Нам усім треба визнати, що приватизація відбулася, і що її результати держава ніколи не буде оспорювати. 

Та й те що під матрацом  треба оголосити що лише один раз, можна буде легалізувати без будь-яких податків, а далі хай податкова щімить усіх і вся. Бо поки що усі ті спроби проведення амністій схожі на спроби наповнити бюджет.

Після амністії в мене на руках має бути документ, що всі гріхи прощені і держава на таку-то дату претензій не має. Як з закриттям підприємця: дали мені на руки бамажку, а через тиждень дзвонять: вам тре принести бла-бла-бла, а я кажу: ідіть нафуй, в мене бамажка є, вони: а-а-а, в вас бамажка є, тоді вибачте.

А меня развели на проверку при закрытии, напишите заяву, а потоом проверяльщики удивлялись, зачем я попросил..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...