Перейти до змісту

Первый опыт


Acid Burn

  

874 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

у мене от х..ва карма, попадалися виключно (практично завше) чоловіки без досвіду - цнотливі. О как. А у самої то трапилося в 16. Не шкодую ні разу:)

:_36:

Може не в тих місцях ловили?

Так воно ж, зараза, саме збігається)) Співчуваю, Varvara)) І в мене таке лихо було. До цього часу згадую з жахом і огидою, не дай боже нікому таке пережити. Щодо мого першого- після 18. Не переношу ото коли дівки нинішні з 12 починають... і до 16 проходять крим,рим і мідні труби. Але! Почитавши першу сторінку, вловила думку що якщо ми сякі- такі, "відкрились" до замужества/ одруження, значить ми б..ді і бл..уни??? А що сказати, коли обоє перший раз один з одним спробували, досвід вийшов гіркий, і вони все життя прожили так і не знаючи нормального сексу? так н*х тоді таке життя, щоб лягати до дого діла з кислою мордою, ніби на страту? І н*х таке одруження? Коли люди одружуються, вони мають знати ЩО отримають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Шось ви таку хєрню пишете народ. Якщо вам поєбацца, то шукайте досвідчених. Зачєм тоді звязувались, якщо прямо "з огидою" тепер згадується? Кароч, типова для людини риса - прикрити свою недалексть зваливши вину за усе на когось міфічного.

І да, судячи з таких слів, вас там згадують з не меншою огидою. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі нарешті дали і ти, буцім досвідчений, вирішив разухабісто відписатись у цій дещо припалій пилом темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, судячи з того, як це тебе зачепило, то була твоя перша.)

Но, петросяниш зачьотно, ціную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чому тут огида? Це якби у жінки перший раз. купа крові, тоді - так. А чоловік... Тим більше якщо є почуття то як може бути огидно? Тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

огидно..прекрасно..

перший раз - це те, що запам"ятаєш на все життя і почуття викликані ним -

одні з найсильніших. Якщо чесно, не бачу особливого приколу ними ділитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош тему "Останній опит"

тут головне, як в тому анекдоті - аби правильно паралізувало)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

в мене перший досвід був в 6 років :blush: а далі був вже не перший досвід. :blink:

клепки в мозгах явно невистачало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене перший досвід був в 6 років :blush: а далі був вже не перший досвід. :blink:

клепки в мозгах явно невистачало.

ну да, а зараз взагалі, тільки миготить в мозгах :g15: а ще з технологічним прогрессом. то взагалі :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

То все жарти.

Перший досвід має бути тільки по великому і взаємному коханню. Після весілля. Під алкоголем і таблетками не рахується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

То все жарти.

Перший досвід має бути тільки по великому і взаємному коханню. Після весілля. Під алкоголем і таблетками не рахується

йди лічись чудо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

То все жарти.

Перший досвід має бути тільки по великому і взаємному коханню. Після весілля. Під алкоголем і таблетками не рахується

йди лічись чудо

може порадиш когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Раз тема піднялася сама-собою, то прикріплю сюди ще одну цікаву статтю

Бремя ДЕВСТВЕННОСТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якась стаття бредовая "ніочьом". Тіпа дєвушкі давайте повернемось в Радянські часи і будемо марожені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Раз тема піднялася сама-собою, то прикріплю сюди ще одну цікаву статтю

Бремя ДЕВСТВЕННОСТИ

Абсолютно зачьотна і правдива стаття.

Багато в чому тут проблема батьків і матерів, які повинні правильно і мудро виховувати дітей, а не пускати статевий розвиток дітей на самотьок.

Усе перевернулось з ніг на голову.

Те, що було завжди істиною, - зараз висміюється.

Але від цього воно не перестає бути істиною.

Гниль рано чи пізно всерівно виходить на поверхю.

"Так что храни целомудрие, всё остальное пройдёт" © БГ

Путь христианского подвига : собирание себя в "целомудрие". Это не просто образ сексуального поведения. Целомудрие – это "цельность мудрости". Это умение всегда действовать из своей глубины, не отдаваясь на волю поверхностных сиюминутных влечений ("страсть" – это страдание, пассивность, причиненность, спровоцированность, несвобода).

Целомудрие – это умение никогда не быть равным сиюминутному "контексту" и его "нуждам". Это умение всегда помнить о главном. Это постоянная верность самым светлым минутам cвоей жизни.

Закон Бога, він же - закон природи, закон існування всесвіту - завжди діяв, діє і буде діяти. Незалежно від того, виконуємо ми його чи порушуємо. І від цього нікуди не втікти. Тільки наслідки різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені дівка перший раз віддалася на мій день народження, мені стукнуло 16, їй було 15. після того панєслась....:D

з того часу пройшло більше 10 років, дівчат/жінок було багато і замітив таку тенденцію: незнаю, може просто співпадіння але - ті дівчата, які раніше почали інтимне життя (до 18 років) - вони більш ненаситніші в ліжку, більш проявляють ініціативу зайнятись сексом, їх легше довести до оргазму і вони отримують більшу кількість оргазмів ніж ті, хто втратив незайманність пізніше. Можливо ранній інтимний досвід впливає на розвиток та чутливість рецепторів в жінок!??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...