Перейти до змісту

Первый опыт


Acid Burn

  

874 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

17 лет было с любимим человеком и просто супер незнаю как об'яснить =)ето не обяснимо ето нада почуствовать=)

п.с. класный раздел! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не зовсім в тему, але всетакі...якось трохи воно цьої теми стосується. Порівнюючі з першим досвідом, мені всетаки кажиться, що з коханою людиною набагато краще ніж просто тупо десь знайти якусь чи то на дискотеці, чи ще десь...і "вжарити" її. Ваші думки з цього приводу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо перший досвід був саме з Коханою людиною? (у мене так і було) - думаю все супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 голос: до 14 років. це круто.

зразу згадуеться старий анекдот:

Вона: Я йду від тебе!

Він: Чого?

Вона: Того що ти - педофіл!

Він: І звідки ти, в свої 14 років, такі слова знаєш?

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судя по результатам опроса, в этот топик удрали те самые педофилы из топика об оральном сексе gallery_32_26_921.gif

а почему сразу педофилы? :blink:

:o мы не ПЕДОФИЛЫ! мы просто любим малинких детей=):D щутка!) :mdr::mdr:

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15.... здається....

не сподобалось....

вийшло спонтанно....

не з тою людиною, з якою хотілось би....

я так і не зрозумів, що ЦЕ вже сталось....

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 За розділ на форумі...

Перший раз на то время з коханою людиною...

Все прошло вдало всі залишились задоволеними , в неї теж було вперше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21. И не считаю, что поздно. В 15-16 лет способны на "наше дело - самосвал, всунул, вынул - убежал". А никак не секс. Ибо еще дети, перепуганы, мальчик подрыгался пару минут,и возомнил себя крутым мужиком, при этом девачЬка не поняла, что к чему, ибо не получила никакого удовольствия, бо мальчик быстро шибко стреляет...

ИМхо, конечно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21. И не считаю, что поздно. В 15-16 лет способны на "наше дело - самосвал, всунул, вынул - убежал". А никак не секс. Ибо еще дети, перепуганы, мальчик подрыгался пару минут,и возомнил себя крутым мужиком, при этом девачЬка не поняла, что к чему, ибо не получила никакого удовольствия, бо мальчик быстро шибко стреляет...

ИМхо, конечно....

згідний...

тому й раджу "подростающим членам общества" не квапитись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хоть в чем-то мы с тобой согласны :)

Хотя, тянуть с этим тоже не стоит, могут быть проблемы с простатой. А у женщин и того хлеще....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не согласен.

Если начать в 15, то до 16ти можно добыть достаточно опыта чтобы быть "любовником" получше чем большенство в 21.

Итого дело не в том кто в сколько начал, а в том кто как способен к обучению...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим уже займається виховання...

Щоб не було кіндер сюрпризу виховувати дитину потрібно ще в молодшому віці.

Хто "Сауз парк" серію про це бачив - просто ТЕМА. можу викласти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можу розповісти історію про одного хлопчика(на той час) "А" --17 років і про симпатичну дівчинку "Л" !! :(:ok::(

Діло було на морі минулого літа!!!! Прокидаюсь я вранці(від нових голосів на подвір"ї), вихожу на вулицю і бачу маленьке, симпатичне, створіння(дивиться та всміхається), яке приїхало з батьками також з ЛУЦЬКА!!!! якось познайомились ...........................пропускаю події........................................... , ввечері пішли на дискотеку, де мав бути хлопчик "А" !!!!

Побачивши "Л" хлопчик "А" зкорчив дурнувату гримасу, котра переросла в сміх тому, що дівчинка була його знайомою і про яку він знав деякі пікантні подробиці!!! ...................................

Через день знову пішли на Д!!!!!!! пили, танцювали, розважались!!! пізніше пішли на пляж!!! там романтика і спиртне почали робити своє традиційне діло!!! проблема була одна--- відсутність презервативів!!! магазини вже всі зачинені, аптека працює тільки до 16:00-одним словом повний П для хлопчика "А"!!! Коли я їхав на море з собою взяв 5 пачок, але тепер постала ще одна проблема до дому 1.5 км, а на вулиці 00:30 в той день я був добрий і з ще одним хлопчиком сходив за П, прихопивши пива!!!! ..............................................

Все тривало близько 20-30 хв після яких мужчина "А" підійшов до нас і сказав фразу, яка вже ввійшла в історію ""ПАРНИ Я С ВАМИ" за що получив :ok::ok: !!!!!!!!!!!

Хоча я вів до того, що говорив FENOM, що хлопчик "А" хотів стати мужчиною не дівчинкою "Л" і він навіть не усвідомив це!!!!!!!!!!!!!!!!!!

але особисто у мене перший раз був в 16 і досить класний як на перший раз!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю лучше это когда тебя сначала девчёнка научит старшая мне было 20 я уже был с девчёнками но прикола особенного небыло, как кто -то говорил подригался и смылси! а вот калы у тя девушка может этому научить вот это прикол как было у меня, ей 32 года побыли пол года, натаскала она меня вот теперь главное чуствуется удовольствие!

Да и респект за тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи не зустрічався з дівчиною молодшою себе, або хоча б з одноліткою. чесно. завжди рік-півтора старша.

Це судьба! ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи не зустрічався з дівчиною молодшою себе, або хоча б з одноліткою. чесно. завжди рік-півтора старша.

Це судьба! ))))

скільки тобі зараз???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу працівника beeline не ображати інших на форумі. за таке карають... Хоча і досі не зрозумів чому саме 5.6?

Мені зараз як і більшості студентів третього курсу.. а чому так цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21. И не считаю, что поздно. В 15-16 лет способны на "наше дело - самосвал, всунул, вынул - убежал". А никак не секс. Ибо еще дети, перепуганы, мальчик подрыгался пару минут,и возомнил себя крутым мужиком, при этом девачЬка не поняла, что к чему, ибо не получила никакого удовольствия, бо мальчик быстро шибко стреляет...

ИМхо, конечно....

:) Я тебя поддерживаю, дети не должны этим заниматься!!!Но у меня было в 18 и это было осознано и с удовольствием :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу працівника beeline не ображати інших на форумі. за таке карають... Хоча і досі не зрозумів чому саме 5.6?

про 5 років і 6 місяців анекдот є... про дівчинку маленьку, якій саме стільки і було %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йде мужик по вулиці, бачить на лавочці сидять дві школьниці років по 16, курять траву і матами криються так, шо вуха вянуть...

мужик підходить до них і каже:

- дівчатка, шо ж ви курите траву і матюкаєтесь так сильно, не соромно вам?

-мужик, ...ля, де ти був як ми дівчатками були?

охрінів троха мужик... думає: ото часи пішли.... школярки, а вже не дівчатка....

бачить сидять ще дві школярки, років по 10 і папіроси курять...

-дівчатка, ну а ви шо ж курите? мама з татом знають?

- мужик, ..ля, де ти був як ми дівчатками були?

ще раз охрінів мужик... йде далі....

бачить зовсім маленька дівчинка сидить, плаче...

-дівчинка, ну шо ти плачеш?

-та ото вчора напилась як свиня, мужик, то й не помню вже чи дівчинка ше....

-а років тобі скільки?

- та доросла вже, 5 років і 6 місяців вчора було... ото й нажралась так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...