Перейти до змісту

Первый опыт


Acid Burn

  

874 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

надійність у нас вела Зав. Кафедри АВ - Гуменюк Лариса Олександрівна. тому пам"ятаю цей предмет дуже чітко :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь
Я думаю, що цнотливість, незайманість (причому як у хлопців так і у дівчат) є особливим подарунком. Давайте порівняємо його з трояндою. І коли ми віддаємось почуттям (14,15,16,17 та не важливо в скільки років) ми відриваємо одну пелюстку. Далі ще одну, потім ще.... Все це ми називаємо КОХАННЯ хоча насправді це все є (в пекреважній більшості випадків - статеві потяги). І потім коли ми справді зустрічаємо кохання ми кажемо "Ось моє кохання, буду жити з тобою назавжди, я дарую тобі свою "троянду"!. А з троянди залишились одні листочки. Вам буде приємно отримати таку троянду? Хтось каже ( і хлопці і дівчата) "це ж навіть краще, щоб мій чоловік/дружина були вже досвідченними в сексі". А чому ж не краще набиратись досвіду разом а не думати чи не порівнює він/вона мене з минулими? ЧИ немає в неї/нього хвороб з минулого і т.д. Я думаю що справжнє кохання вміє чекати і берегти себе для єдиного. пацани, де потрібно більше мужності - бігати направо і наліво до дівчат чи протистояти тиску "стаду" і берегти себе для коханої? Можливо це і є риса справжнього чоловіка? Що думаєте?

Дівчата, пригадую одну історію. В одному учбовому закладі група дівчат постійно насміхались з дівчини, яка берегла свою дівочість і не віддавалась хлопцям на відміну від них. Одного разу (це вже було вкотре) вона проходила повз цих дівчат і вони знову почали з неї насміхатись. Вона зупинилась, подивилась їм у вічі і сказала "Такою як ви, я можу стати в будь-яку мить, а такою як я ви вже не станете ніколи".

Так можливо варто почекати до шлюбу, щоб наші діти не були гірші за нас, як хтось написав вище, бо ми зможемо їх щось навчити. Навчити доброго, на власному досвіді.

Не могу не согласиться.Сберечь себя для единственного/единственной, значит уметь ждать, уметь трезво мыслить и контролировать себя, искать настоящую любовь, а не интрижку, коих десяток в запасе, а в Итоге это значит подарить что то ценное и неповторяющееся другому человеку и этим доказать ему, что ждал/ждала именно его/ее.

Долго думала стоит ли говорить о таких вещах на форуме в интернете, но если мой опыт хоть одного человека заставит обдумать сказанное, почему бы и нет)

Мой первый раз был в первую брачную ночь.И опыта не было у нас обоих.Зато была(и есть))) настоящая любовь, подкрепленная решением навсегда быть вместе, появившимися кольцами на руках, кучей эмоций от свадьбы, толпой мыслей( у меня лично) что же это будет то)))) и лепестками роз, которые подготовил мой новоиспеченый муж, которого я считала и считаю совсем далеким от романтики)В общем это было здорово, знать что все так как и быть должно, как задумано, когда двое становятся одним.

Просто хочется, чтоб ценности у молодежи все таки были продиктованы не страстью, или желанием что то кому то доказать.И чтобы в ЭТО вкладывался более глубокий смысл, чем сиюминутное удовольствие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, молодим дівчатам на замітку!!! Якщо ви не в курсі то, гени (!) першого чоловіка будуть у вас жити завжди і будуть відтворюватись у ваших майбутніх дітях!!! Це вже доведений факт! Адже ваші

что то неверится

Можно верить, можно не верить. Дело твое. Но оно есть. Читай класику. :angry:

Генетически? А не думаешь, что гены "записывают" не только посредством прямого контакта жидкостей, а и при увиденном\прочувствованном? ТО-то...

Маразм. Абсолютний маразм! Генетично це діло не може зберігатись-структура ДНК не змінюється. Єдиний момент-людська память та психіка. Саме тому згвалтовані діти не можуть адаптуватися довго і все життя відчувають страх перед цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телегонія - не маразм, а давно доведений факт. Про це явище добре знають собаководи. Також з цим знайомі люди, які займаються/займалися розведенням породистих голубів. Можна ще кілька прикладів навести.

Просто по відношенню до людини мало розповсюджується інформації. А даремно. Це варто знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Телегонія - не маразм, а давно доведений факт. Про це явище добре знають собаководи. Також з цим знайомі люди, які займаються/займалися розведенням породистих голубів. Можна ще кілька прикладів навести.

Просто по відношенню до людини мало розповсюджується інформації. А даремно. Це варто знати.

Ну що ж, тоді дехто матиме дитинку з моїми генами. ;):(

Я не сперечаюсь, таке може бути. Проте, я думаю що це повязано зовсім не з якимись недослідженими фактами, а з психікою-от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що цнотливість ...порівняємо з трояндою?

Мой первый раз был в первую брачную ночь.И опыта не было у нас обоих...

Просто хочется, чтоб ценности у молодежи все таки были продиктованы не страстью...

И чтобы в ЭТО вкладывался более глубокий смысл, чем сиюминутное удовольствие.

:blush: я согласний, мудро сказано. Но на суспільну думку тяжко вплинути, но одиниці розумних людей будуть завжди! цитата: Марк Аврелій - Люди будут делать одно и то же, как ты ни бейся. Це радує, шо тут є однодумці! В житті є багато цікавих речей, якими можна занятись, замість сексу. Незря великі особистості преділяли більше уваги своєму творчому розвитку, чим хвилиннми насолодами - і ше цитата. Марк Аврелій: Проявляй те качества, какие ты в силах проявить: искренность, серьезность, выносливость в труде, безразличие к удовольствиям, умение удовлетворяться малым, благожелательность, откровенность, презрение к поверхности, свободу от ложного великодушия.

Афоризми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В житті є багато цікавих речей, якими можна занятись, замість сексу.

Але навіщо? Що поганого в тому, чого хочуть обоє і від того стане тільки краще всім?

Як в анегдоті про види любові:

.........................

Философская любовь: есть с кем, есть чем, есть где.. Но зачем???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В житті є багато цікавих речей, якими можна занятись, замість сексу.

Але навіщо? Що поганого в тому, чого хочуть обоє і від того стане тільки краще всім?

В мені інший світогляд)) Добре що є різні погляди на це питання ;)

Як в анегдоті про види любові:

.........................

Философская любовь: есть с кем, есть чем, есть где.. Но зачем???

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

як це не жорстоко звучить, але перший раз у мене був з сестрою на її день народження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це не жорстоко звучить, але перший раз у мене був з сестрою на її день народження.

Етапять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це не жорстоко звучить, але перший раз у мене був з сестрою на її день народження.

у меня какие-то подозрения, что у вас в семье это уже не в первый раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після посту всі зразу полізли профіль дивитися. Правильно, таких треба в лице знати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це не жорстоко звучить, але перший раз у мене був з сестрою на її день народження.

у меня какие-то подозрения, что у вас в семье это уже не в первый раз...

1.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч би не признавався нікому .... ой Хлопче... чекає тебе та ж участь що й того бідного, що його дівчина кинула, якій він рік жував соплі..

Але, мені тебе не шкода.. на відміну від нього...

Передчуваю тему про інцест :D:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч би не признавався нікому

Задумався.... В кожного в голові свої таракани. Може й справді сміливий ? Ні, мля, БЕЗ БАШНІ АДНАЗНАЧНА! ... тепер ще й написав про це.

Пи.Си. Для тих, хто нагострив перо звинуватити мене в грубому порушенні правил форуму за попередній пост, пораджу погортати тлумачний словник: слово виродок (синонім дегенерат). Я висловив свою думку про наведений приклад "першого досвіду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то й варто було уточнити в першому повідомленні :0158:

він же сестру не гвалтував, знач сама не проти була, то чого гівном обливати одного його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він же сестру не гвалтував, знач сама не проти була, то чого гівном обливати одного його?

- хід думки зрозумів, частково погоджуюсь. Але, пише про перший досвід не сестра, та й науково доведено, що неможливий секс в стані афекту (чи щось подібне типу ну хочунеможу), тобто сексуальні потяги цілком контрольовані і усвідомлені. А інше вже деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"наши люди, к этому не готовы"©

Та про мене хоч із собакою чи козою.. (пробачте, злюся).. навіщо про це розказувати всім 4-м тисячам зареєстрованих людей, з яких більша половина проживає у Луцьку.

Це ж тепер заклюють/заплюють..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що? скажи одружилися! :0158::)

чи просто живуть разом? (на віру) ... діватися нема куди? всі взнали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...