Перейти до змісту

Первый опыт


Acid Burn

  

874 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Фізично і морально ще зменшує шанси. А нарахунок гінекологів, то лікарська таємниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

на теперішній час практично нереально знайти незайману в 18 і після :((

Можна найти навіть і після 20, пагано шукав напевно :)

після 20 і до 70 кг? :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

на теперішній час практично нереально знайти незайману в 18 і після :((

так це ж добре, вона вже пробувала, а значить їй не дуже цікаво буде гульнути на стороні, тому залишиться вірною, а от незайманій може закортіти попробувати як це з іншим і по іншому, тому більше шансів що залишить з "рогами")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім твої діти будуть похожі на першого її партнера

не факт) генетика складна штука. й не варто зациклюватись на кількості попередніх партнерів - знання цієї цифри не повинно заважати двом люблячим людям. а таке переймання наявністю дівочої "плєви", мені здається, викликане бажанням кимось володіти, ревністтю, а ніяк не Любов'ю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім твої діти будуть похожі на першого її партнера

причому тут колишні партнери, діти будуть схожі на свого батька чи матір, головне щоб батьки любили одне одного і лишалися поряд, так ті що пробували - їм не так буде цікаво, як тим що незаймані, і в результаті сімї розлучаються через ту цікавість, "а як воно з іншим чи з іншою", а ще не дай боже в сімї дитина, тоді взагалі торба! так що - люди займайтеся сексом і до (з ким хочте) і після весілля (з коханою людиною)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Може це комусь здасться дивним, але в мене перший раз був у 24 роки.... І це сталось 3 місяці тому.... Ось така історія....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це комусь здасться дивним, але в мене перший раз був у 24 роки.... І це сталось 3 місяці тому.... Ось така історія....

зареєструватись заради цього повідомлення)

багато раз спокушали?)

молодчинка що ж тут сказати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це комусь здасться дивним, але в мене перший раз був у 24 роки.... І це сталось 3 місяці тому.... Ось така історія....

Без фотки нічого дивного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це комусь здасться дивним, але в мене перший раз був у 24 роки.... І це сталось 3 місяці тому.... Ось така історія....

Без фотки нічого дивного.

Та і в тебе я фотки шось не бачила.... Так що не суди без фотографії....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім твої діти будуть похожі на першого її партнера

Шукай хоч займану, хоч не займану- а все одно діти на Адама будуть схожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай, Улька, в деталях. як було, хто он, де, експромтік чи спланірували. і да: пап-мам на дачі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це комусь здасться дивним, але в мене перший раз був у 24 роки.... І це сталось 3 місяці тому.... Ось така історія....

Як так довго не хотілось попробувать??!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це комусь здасться дивним, але в мене перший раз був у 24 роки.... І це сталось 3 місяці тому.... Ось така історія....

Як так довго не хотілось попробувать??!

Та хотілось, багато чого хотілось!!!

Але скільки себе пам'ятаю, завжди для хлопців була тільки другом... Як дівчина я нікого не цікавила... Того, мабуть, так довго затянула...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це комусь здасться дивним, але в мене перший раз був у 24 роки.... І це сталось 3 місяці тому.... Ось така історія....

Як так довго не хотілось попробувать??!

Та хотілось, багато чого хотілось!!!

Але скільки себе пам'ятаю, завжди для хлопців була тільки другом... Як дівчина я нікого не цікавила... Того, мабуть, так довго затянула...

отака пєчаль 8(

знач всьотакі стрьомна?

а внутрєній мір шо? не помог прівлєчь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s,якось не гарно... Замість того, щоб сказати: "яка чудова дівчина, молодець, що втрималась від спокус!"- зразу "знач стрьомна". Ох, важко догодити вимогливим чоловічим смакам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s,якось не гарно... Замість того, щоб сказати: "яка чудова дівчина, молодець, що втрималась від спокус!"- зразу "знач стрьомна". Ох, важко догодити вимогливим чоловічим смакам :)

і сміх і гріх)

почнемо з того що ніяка нормальна дівчИна не буде реєструватись на форумі щоб похвалитись що перший раз був в 24 і "це було недавно" :_07:

в 24 пора вже дітей мати. не дарма українців меншає а ханьців міліардік з гаком) тому нічого тут "чудова, молодець." я не бачу. дотерпіла- чудово. медальку видати?

ой та ладно. які там ще вимогливі смаки.. та ще і в мої 16)

а взагалі ви все це сприймаєте надто серйозно)

fin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки, це здоровий стьоб, А ви розпірились :)

P.S. А гарну маєте медальку, покажіть!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. А гарну маєте медальку, покажіть!?

Можлибо я десь збочинець, але перше що спало на думку, при цьому запиті передбачає,- що такого на форум постити неможна :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай, Улька, в деталях. як було, хто он, де, експромтік чи спланірували.

та так, бухали в кампанії с пацанами і дівчьонками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...