Перейти до змісту

Первый опыт


Acid Burn

  

874 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

P.S. знаю дівчат в яких перший раз закінчився зальотом...

Шкода...вимушено стали матерями, хоча не дуже були готові...

Это хорошо, что стали мамами. Теперь хоть будут знать, что от секса и дети бывают. А так бы понравилось и гуляла б на пропалую. К сожалению некоторых парней такие вещи как беременность подруги ничему не учат и спешат от них избавиться, и дальше гулять. Сори за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • Відповідей 242
  • Створено
  • Остання відповідь

почекати до шлюбу - не погоджуюсь.... поясню чому. і умене одна знайома сімейна пара.... перший сексуальний досвід здобували разом, тобто він у неї був першим і вона у нього, відповідно, теж) так от.... все було добре.... допоки йому не захотілося спробувати а як буває ще..... виникла проблемка.... а це вже тріщина в сім"ї.... так от.... вважаю бл***вом займатися теж не вихід.... але в межах розумного...

в мене це сталося в 16... майже 17 років.... я свого хлопця знала 2 дні.... а потім прозустрічалася з ним 5 років... в тому числі і спробували громадянський шлюб... ))))

проте тепер.... я знаю ЩО мені подобається, як і скільки))) і впевнена, що своєму чоловіку зраджувати не буду! це факт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще.... у голосуванні я б додала ще один пункт - ще незайманий (-а)... можливо і такий варіант серед бордівців присутній :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаю бл***вом займатися теж не вихід.... але в межах розумного..

А це як, цікаво, ходити наліво, але в межах розумного? :)

А межі які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мала на увазі ДО шлюбу. я за вільні сексуальні стосункі ДО ДО ДО шлюбу.... щоб потім окрім законного, нічого іншого не хотілося)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проте тепер.... я знаю ЩО мені подобається, як і скільки))) і впевнена, що своєму чоловіку зраджувати не буду! це факт!

А скільки ти у шлюбі? І чому так впевнено? Він тобі купив пояс вірності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@: я не заміжня! але просто знаю чого хочу. жінка моногамна у стосунках, принаймні я! тому так впевнено заявляю.... а якщо мене раптом перестане задовіляняти МІЙ чоловік. я просто з ним розстануся, бо якщо вже "не пре", то для чого продовжувати?)))

2 Scorpio: велкам!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... а якщо мене раптом перестане задовіляняти МІЙ чоловік. я просто з ним розстануся, бо якщо вже "не пре", то для чого продовжувати?)))

А якщо на той момент коли перестане задовільняти буде 8-10 річний сімейний досвід та троє діток і тісно переплетені родинні стосунки обох сторін??? теж не варто продовжувати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троє діток?! :blink: ну якщо такий варіант, то тут є вагома причиназадуматися... і якщо я вже наважуся народити від нього троє дітей, то значить цялюдина мені ніколи не набридне.

або як варіант... виберіть самі - що краще для дітей? тато, який іноді приходить в гості, дарує подарунки, гуляє... чи сім"я, де постійні скандали, докори, сльози і істерики? це потім дууууже негативно відображається на їхній психіці та психології подальших уже власних стосунків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю з власного досвіду, що скандали в сім"ї ні до чого хорошого не приводять. прижиматися вночі в подушку і плачучи казати "Боженько! я віддам тобі всі цукерки, всі ляльки!!! аби тільки тато з мамою не сварилися"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і якщо я вже наважуся народити від нього троє дітей, то значить цялюдина мені ніколи не набридне.

:D але ми не говорили про "набридне", я запитав дословно з твоїх слів: якщо чоловік перестане задовільняти, а тут вже діти за плечима.... бо з часом чоловік може й не набриднути, а острота відчуттів може притупитись, це ж не привід до розводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти за плечима!!! і що далі?! це кінець світу??? і на мою думку - це вже флуд... створюй окрему тему - залюбки подискутуємо... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

...Irochka:

що для тебе головніше? якісний...нє, не то слово.... просто...так. просто секс, який би ТОБІ подобався, чи сім'я? і якого хрєна ти тоді виходиш (майбутній час) заміж? навіщо? щоб переконатися з часом, чи підходить тобі людина в сексуальному плані, чи ні? *брєд* судячи із твоїх розмитих меж щодо хождєнія налєво до замужества, постає питання - до шлюбу ти цього визначити не зможеш? підходить тобі людина , чи нє?

щодо такої сльозоточивої фрази про сварку батьків та плачу в подушку... вона твоя? ти дійсно так говорила? і що? батьки через секс посварилися?

діти за плечима!!! і що далі?! це кінець світу???

явшокє... дійсно....х*ня якась за плечима...можна відкинути.ппц о_О

сорі, окремої теми на тебе не хотілося створювати...якось так от получилось...да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось довгенько у нас пустовало місце штатного психолога Борди.

Але свято мєсто пусто нє биваєт.

Korosy пише ще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

явшокє... дійсно....х*ня якась за плечима...можна відкинути.ппц о_О

трішки не те мала на увазі, але все ж поясню - краще щоб дитина жила в постійному стресі чи коли тато (мама) приходить періодично і гуляють, приносять щось, балують увагою. краще неповноцінна сім"я, ніж неадекватна чи неблагополучна.

п.с. сюди ж:

- не варто пінитися емоціями, якщо ви не розділяєте моєї думки. це дискус. і КОЖЕН має право на свою точку зору. не варто настільки категорично сперечатися.

п.п.с. тема про перший раз. здається, трішки відволіклись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та прошу дуже!!! це твоє життя.живи і поступай, як знаєш. хто я такий, щоб вказувати тобі,що правильно,а що ні...

ти сама сказала - це дискус.кожен висловлює свої думки. я терпів)))але про дітей мені не сподобась твоя репліка. + не думаю, що не повна 7я краще... жінка не замінить батька і навпаки. просто тут все від сексу(інакше не назвеш в контексті даної теми) звелося до вибору партнера по таких параметрах... партнера на все життя. от і всі мої емоції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

краще неповноцінна сім"я, ніж неадекватна чи неблагополучна.

Згоден. Але частково. Маю знайому дівчину, яку мама виростила сама, але у достатку все було, дитина дитинство за кордоном багато провела (Франція, Голандія, Бельгія). В дівчини все було, майже все, в плані матеріальному. Їй зараз 19й рік, каже, що в її дитини/дітей обов'язково має бути батько, на постійній основі, а не "воскресный папа", зрозуміло ж, так? І дівчина ця, мушу сказати, не якась дурнушка, а досить прагматична, адекватна людина, вчиться в МГУ на лінгвістичному. Думаю, вона не просто так клято переконана, що батько потрібен!

P.S. Чув таке, що для жінки дуже важливим є материнство. Цікава думка Irochk'и.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знаєте перший раз , це дуже відповідальний момент...

Порада всім краше це зробити з людиною, яку ти справді кохаєш , чим десь на гулянці з першою зустрічною.... Це відповідальний момент , який ти будеш памятати все життя...

Як кажуть не головне де, а головне з ким !!!!!

Думайте, що робите....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти підозрюєш, що основні читачі цього форуму- цнотливці і цнотливиці і тому твої поради доречні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти підозрюєш, що основні читачі цього форуму- цнотливці і цнотливиці і тому твої поради доречні?

А шо, нє? :blink:

demokrat, ти прав, але головне таки - з презервативом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

бачу тема затихла - всі пішли шукати партнрів на "перший раз"? :rolleyes:

P.S. Я вже проголосував, але хотілося б сказати на рахунок сексу до шлюбу! Цілком погоджуюсь з тими, хто писав, що вважає, що неодмінно потрібно цим займатись до шлюбу, щоб не було випадків коли молодята явно не підходять один одному!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

або як варіант... виберіть самі - що краще для дітей? тато, який іноді приходить в гості, дарує подарунки, гуляє... чи сім"я, де постійні скандали, докори, сльози і істерики? це потім дууууже негативно відображається на їхній психіці та психології подальших уже власних стосунків.

А чому крайнощі? Не завше сварки. У мене двоє дітей і у мене нормальна родина. Якщо ми і сваримося то подалі від дітей і не голосно, без істерик. І це не скандали, а просто непорозуміння, що швидко себе вичерпують.

Я після першого заміжжя більше року сама жила з дочкою і нічого. Самій важко виховати, але можливо. І якби доні не сподобався мій обрнець - ніц не було би. Бо це моя дитина і ніщо в світіне стає у порівнянні поряд окрім іншої дитини:) І діти то не тягар... Фак тут такого начитаєшся. Я он через три місяці після родів вже позувала на фотосеті, здавала держ. іспит і отримувала диплом. ВСЕ можна встигати якщо хочеш. І діти НІКОЛИ не перешкода. Навпаки.

Але повернемося до сабжу:

у мене от х..ва карма, попадалися виключно (практично завше) чоловіки без досвіду - цнотливі. О как. А у самої то трапилося в 16. Не шкодую ні разу:)

(хоч і ніфіга не з почуття і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене от х..ва карма, попадалися виключно (практично завше) чоловіки без досвіду - цнотливі.

ну чого х*ва? мадам вчителька, ініціаторка(від терміну ініціація). дуже необхідна в світі роль;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...