Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

Це в центрі біля Мармеладки постійно мені кажуть: "Микулин Медове є, але немає як підключити" :))

(і так разів 3 вже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

все ніби добре, пиво смачне, але перші помічені мною мінуси

1) микулин медове привезли, але нема де включити (всі 14 кранів зайняті, останні напевно поки не задіяні).. зате жигулівського - три сорти.....абідно

2) девачка замість того, щоб допомогати хлопцю розгружати чергу - розпаковувала сухарі з кальмарами....а люди чекали (особисто вистояв 15 хв), ну прям в совок вернувся :-)

1)НАЖАЛЬ ані Микулин Медове ані Микулин світле не привезли. ДУЖЕ підвів постачальник.

Відразу і питання: може хто знає де в Луцьку можна купити кеги (бажано б\в)???

2)Або маю занадто доброго чоловіка, який непереконливо розказує обов"язки продавцям, або дєвачка :g05: з першого разу не доганяє (бо вже ж жалілись на неї). Завтра буде попереджена про якогось роду покарання. Може хоч так виправиться.

Це в центрі біля Мармеладки постійно мені кажуть: "Микулин Медове є, але немає як підключити" :))

(і так разів 3 вже)

і ще чула про таке : "павлівське буде завтра" - і також не один раз ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, де другий продавець? Сьогодні вистояв в черзі 20 хв. Пригадалися часи совка. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні два рази, а пива так і не купив.

Постійно натовп народу і тільки один продавець :(

Може є доцільність на вечірній час та вихідні дні хоча б 2 продавці ставити в графік? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано, де другий продавець? Сьогодні вистояв в черзі 20 хв. Пригадалися часи совка. <_<

Зуба доліковує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дійсно "спекотний" день, народ запасається перед фіналом ЛЧ і святами, черга на вулиці біля 10 метрів, сам простояв тільки що хвилин 20. Добре хоч у продавця міцні нерви і він спокійно робить свою справу, а то народ у черзі попадається всякий, комусь неохота 10 хв. постояти, інший все розуміє і відноситься до тимчасової незручності нормально. А другий продавець часом і не може допомогти з чергою, якщо потрібний кран вже зайнятий.

У всякому випадку, точка стає все популярнішою, хочу подякувати Оксані за гарну ідею і її втілення. :smile-zachot:

Всіх з сьогоднішнім Миколаєм і наступаючою Трійцею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брал вчера "Павлiвське" светлое - гуд. Сегодня взял "Бергшлосс" чёрное и "Земан" тёмное - буду пробывать. Без проблем заехал велом в магазин и притулил вел справа к бочкам :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні два рази, а пива так і не купив.

Постійно натовп народу і тільки один продавець :(

Може є доцільність на вечірній час та вихідні дні хоча б 2 продавці ставити в графік? :blush:

Не реклама, но ольтернатіва! :) На 40-А такої ж тєми точка і без черги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там тара стремная. Какие-то бэушные бутылки.

Купував в них раз п'ять, завжди була нова і нормальна тара...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там тара стремная. Какие-то бэушные бутылки.

Якби так було насправді, я б про них не згадував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з друзями брали Рівень Преміум і Бергшлосс Темне, обидва смачнющі - ледь язика не ковтнув!!!

Бажаю магазинчику процвітання та знижки для бордівців ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна буде тут написати коли буде Микулин Медове, а то я вже два рази заїжджав і його не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По словам знайомого працівника хмільної бочки проблема в микулинських постачальниках. Так що треба ловити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуючи пиво на 40-му кварталі і біля фуршету, помітив одну особливість: на 40-му кварталі продають пиво виробників центральної і східної України, а біля Фуршету - західної України. Цікаво, чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там Павлівського хотів???

між Фуршетом і заправкою через дорогу, є будка така... пише на ній ПИВО КВАС, заходжу беру 1раз на три-два дня, Павлівське завжди є в наявності... і ціна 8.00грн за л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна буде тут написати коли буде Микулин Медове, а то я вже два рази заїжджав і його не було.

Мені теж це поки найбільше подобається, і теж останні 2 рази його не заставав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взял литр нового, название забыл...на Жив начинается...Живчик короч) будем пробовать, сказали хорошее)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там Павлівського хотів???

між Фуршетом і заправкою через дорогу, є будка така... пише на ній ПИВО КВАС, заходжу беру 1раз на три-два дня, Павлівське завжди є в наявності... і ціна 8.00грн за л.

і в свою тару наливають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там Павлівського хотів???

між Фуршетом і заправкою через дорогу, є будка така... пише на ній ПИВО КВАС, заходжу беру 1раз на три-два дня, Павлівське завжди є в наявності... і ціна 8.00грн за л.

і в свою тару наливають?

ну я брал 0.5, за туру неплатил...

кстати новая точка открываеться ище!!! как ити к "Салюту" от кольца, со стороны дороги, сегодня пустую тару завозили видел!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати новая точка открываеться ище!!! как ити к "Салюту" от кольца, со стороны дороги, сегодня пустую тару завозили видел!!!

"Пиво Люкс" шо-лі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...