Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

1.Відносно попередніх постів. На жаль, чи на радість в нас також пиво в приносні пляшки розливатись не буде, навіть якщо вони "наші". Одному з бордовців (правда не знаю хто саме це був )я навіть сказала це особисто. Просто вже були скарги від клієнтів.

Вчора вечором то був я )

Доречі, пиво дійсно супер...

Оригінал виглядає НАБАГАТО краще за фото :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

зайшов тільки-що до Вас, взяв Бершглос і жереха - пиво смачне, риба жирнюча. Зачот )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вдячний за інформацію - пиво дуже сподобалось, брали з другом Микулинецьке - досить смачне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще якби там якийсь барчик зробили б, ціни їм не було б :)

Може якось... ;)

Наразі немає можливості :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще якби там якийсь барчик зробили б, ціни їм не було б :)

Може якось... ;)

Наразі немає можливості :(

чи коштiв? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі класно, що вдалося знайти місце, де можна придбати Микулинецького пива, якого в нас рідко можна знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, мені микулинецьке теж найкраще. Пару раз не витримував і купував пляшкове. Воно далеко не то. А цей магазинчик - так в тєму, ну так втєму .... що капець :) Сьогодні з братом знов тарились там. Як завжди - холодне і смачне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера в "Хмельной бочке" брали Černý Rebel (Чехия) - зачёт!!! Ничем не хуже Гиннеса, такое же тёмное, плотное и вкусное!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав на свята Павлівське, класне пиво, таке відчуття було що раніше що пив все було моча а не пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на 40-му розмовляв з хазяїном "Пиво Люкс". Він розказав, що "Павлівське світле" незабаром зникне у нас в регіоні. Причина в тому, що Павлівський пивзавод підписав договір на поставки пива у великих кількостях в Крим. Потужності заводу не взмозі виробляти таку кількість щоб задовольнити нас. Дуже шкода якщоце правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий сестри привозить пиво на розлив із самої Павлівки. По середам. Завтра хочу замовити. От тільки ще визначаюсь з кількістю літрів. 3, 4, 5 ... скільки ж то взяти щоб вистачило - бажаючих пити багато, а за другим разом не збігаєш. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОО ! я вже кілька разів затарювався з другом (вихідних просто багато), пробував Павлівське, Рівень, Микулинецьке, останнє сподобалось найбільше :rolleyes: . бачив там ще якийсь Бершлігос ? чи як правильно ? це чиє виробництво ? хто купував ?

Ксюха, я знаю що ти тут ) атвічай)

"Брав на свята Павлівське, класне пиво, таке відчуття було що раніше що пив все було моча а не пиво." - згоден :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОО ! я вже кілька разів затарювався з другом (вихідних просто багато), пробував Павлівське, Рівень, Микулинецьке, останнє сподобалось найбільше :rolleyes: . бачив там ще якийсь Бершлігос ? чи як правильно ? це чиє виробництво ? хто купував ?

Ксюха, я знаю що ти тут ) атвічай)

Бергшлосс - пиво виробництва "Рівень". Є світле (алк.6,5%об. сух.реч.14,5%), а є Бергшлосс чорний - відповідно темне (алк.5,0%об. сух.реч.13,0%). Світлого поки не пробувала, а якраз вчора пили темне - бомба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора спробував чорне Бергшлосс = :rolleyes::ok: літр пішов за милу душу :0050:

Ги, вчора вагався, поки в чарзі стояв, чи брати його і взяв медове. Теж :ok:.

Значить дальше на черзі Бергшлосс. Тільки я пальцем покажу на нього, бо вимовити важко, ок? :D

Зі. Да, теж замітив тенденцію, що менше літра брати не варто, літр уходить мгнАвєнно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, вчора вагався, поки в чарзі стояв, чи брати його і взяв медове. Теж :ok:.

Значить дальше на черзі Бергшлосс. Тільки я пальцем покажу на нього, бо вимовити важко, ок? :D

Там над кранами номери написані - можна сказати номер сорту ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано! а чи не плануєте часом продаж пива оптом (дупустим кег пива з апаратом для наливання в оренду)? Наприклад зібралась велика компанія на день поїхати на відпочинок - взяли кег , апарат- відпочили: кег пустий , апарат вернули , отримали заставну вартість обладнання і всі задоволені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано! а чи не плануєте часом продаж пива оптом (дупустим кег пива з апаратом для наливання в оренду)? Наприклад зібралась велика компанія на день поїхати на відпочинок - взяли кег , апарат- відпочили: кег пустий , апарат вернули , отримали заставну вартість обладнання і всі задоволені

Я про таке читала і мене вже в магазині питали.

Візьму до уваги. Треба поцікавитись якраз тим самим апаратом для наливання - в нас такого немає. Виясню - дам знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано! а чи не плануєте часом продаж пива оптом (дупустим кег пива з апаратом для наливання в оренду)? Наприклад зібралась велика компанія на день поїхати на відпочинок - взяли кег , апарат- відпочили: кег пустий , апарат вернули , отримали заставну вартість обладнання і всі задоволені

класна ідейка :friday: :friday: :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...