Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

Можна прийти як зі своїми пляшками, так і взяти їхні

Пиво там ЛЮКС. Зі своїми пляшками вже не можна, кажуть санітарні умови. І продавщиця сьогодні була щось непривітна. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

Пиво там ЛЮКС. Зі своїми пляшками вже не можна, кажуть санітарні умови. І продавщиця сьогодні була щось непривітна. :angry2:

Мабуть, просто забігана... Бачив, скільки там народу сьогодні було.

А пиво дійсно люкс.

Сьогодні взям Микулин світле та квас - все просто бомба. Сподобався їхній чечель в косичках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксано! а чи не плануєте часом продаж пива оптом (дупустим кег пива з апаратом для наливання в оренду)? Наприклад зібралась велика компанія на день поїхати на відпочинок - взяли кег , апарат- відпочили: кег пустий , апарат вернули , отримали заставну вартість обладнання і всі задоволені

Звітую ;) :

помпа для наливання пива коштує 950грн.

кега 750грн.

тобто заставна вартість обладнання буде 1700грн.

І + сказав нам спеціаліст по пиву, що 1\3 залишку пива в кезі вже вийде на світ не дуже газованим.

ЦІКАВИТЬ :blink: ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна прийти як зі своїми пляшками, так і взяти їхні

Пиво там ЛЮКС. Зі своїми пляшками вже не можна, кажуть санітарні умови. І продавщиця сьогодні була щось непривітна. :angry2:

Я вже про це писала. Зі своїми можна було - поки покупці не почали жалітись. Типу: звідки я знаю, де вони ту пляшку тримали. Навіть коли приходили з нашими ж пляшками. Так що звиняйте.

А з продавщицею розберемся. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для бордовцев скидки бывают?:)

Треба буде над цим подумати... Не над знижками, а над тим як вас ідентифікувати.

По черній кепге абож футболці на яких написано - board.lutsk.ua :)

А продавщицю не рухайте - патамушо їй бідній важко відрізнити Акохоліка від чесного Пяниці :)

Бергшльос і Микулин + літрів 12 напевно :), ви мну ну бережете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звітую wink.gif :

помпа для наливання пива коштує 950грн.

кега 750грн.

тобто заставна вартість обладнання буде 1700грн.

І + сказав нам спеціаліст по пиву, що 1\3 залишку пива в кезі вже вийде на світ не дуже газованим.

ЦІКАВИТЬ blink.gif ???

а яка ємність кега?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звітую wink.gif :

помпа для наливання пива коштує 950грн.

кега 750грн.

тобто заставна вартість обладнання буде 1700грн.

І + сказав нам спеціаліст по пиву, що 1\3 залишку пива в кезі вже вийде на світ не дуже газованим.

ЦІКАВИТЬ blink.gif ???

а яка ємність кега?

50л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлівське трошки .... стало не таким. Так би мовити трошки "пенистое" - нічого, що я на латині? :)

"Микулин медове" порадував, як завжди.

Рибка у вас дорога. Купувати її в тому ж "Океані" дешевше, хоча, розумію, це не основний товар, а супутній. І заробіток на ній не основний.

Питання: Як щодо скляної тари? у неї будете відпускати? (У свою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлівське трошки .... стало не таким. Так би мовити трошки "пенистое" - нічого, що я на латині? :)

"Микулин медове" порадував, як завжди.

Рибка у вас дорога. Купувати її в тому ж "Океані" дешевше, хоча, розумію, це не основний товар, а супутній. І заробіток на ній не основний.

Питання: Як щодо скляної тари? у неї будете відпускати? (У свою).

Цитата з офіційного сайту виробника кранів:

В работе устройства используется современная высокотехнологичная пластиковая тара, заключающая в себе все достоинства традиционной стеклянной и жестяной тары, но при этом лишенная их недостатков.

Але якщо Ви знайдете скляну пляшку, яка буде мати такий же "комірець" під різьбою, то Вам будем відпускати в неї. За той комірець пляшка фіксується в крані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купив в Там-Тамі 1л Павлівського і заплатив 11+1,5. Але ,як на мене, то в "Пивній бочці" Павлівське пиво було смачніше. Можливо мені просто так здалося?Не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька раз купував пиво в Хмільній бочці, в центрі, вул. Паркова, 1. Вибір пив є, тому кожен раз купую інше - дегустую, поки брав павлівське (10 грн/л) і опілля (10 грн/л), пива класні, свіжі і пляшку з наклейкой дають безкоштовно :P Доречі, саме дешеве там "оболонь живе" - 9,80 грн :lol: , а саме дороге здається 47 грн/л, назву не пам'ятаю, німецьке якесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в банку 3 л скляну хіба не нальєте?

Та нема питань :g05:

Вам скільки: 0,5л, чи 1л??? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька раз купував пиво в Хмільній бочці, в центрі, вул. Паркова, 1. Вибір пив є, тому кожен раз купую інше - дегустую, поки брав павлівське (10 грн/л) і опілля (10 грн/л), пива класні, свіжі і пляшку з наклейкой дають безкоштовно :P Доречі, саме дешеве там "оболонь живе" - 9,80 грн :lol: , а саме дороге здається 47 грн/л, назву не пам'ятаю, німецьке якесь...

Якщо виходити з того, що Вам вже можна купувати пиво - то Ви досить дорослий, щоб не знати елементарного :) :

БЕЗКОШТОВНИМ буває лише сир в мишоловці :P .

Я просто вже писала математику відносно безкоштовних (для покупців) пляшок - не дуже хочеться повторювати.

Ці пляшки просто дуже дорого, крім власне своєї ціни, даються нам по доставці - так як в Луцьку їх не виготовляють. В тому магазині пляшки так само привозні, причому відстань доставки у них більша. То чому б вони їх Вам дарували??? :huh:

"Оболонь живе" это хорошо я что-то его не видел у нас возле Фуршета, а здря.

Якщо воно дійсно таке класнюче - замовимо. На днях мають НАРЕШТІ доробити ті незадіяні крани...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо виходити з того, що Вам вже можна купувати пиво - то Ви досить дорослий, щоб не знати елементарного :) :

БЕЗКОШТОВНИМ буває лише сир в мишоловці :P .

Я просто вже писала математику відносно безкоштовних (для покупців) пляшок - не дуже хочеться повторювати.

Ці пляшки просто дуже дорого, крім власне своєї ціни, даються нам по доставці - так як в Луцьку їх не виготовляють. В тому магазині пляшки так само привозні, причому відстань доставки у них більша. То чому б вони їх Вам дарували??? :huh:

але ж подарували - два рази кував по 2л по 10 грн/л, платив по 20 грн, в цю ціну входило 2л пива, темна закоркована 2-літрова пляшка, наклейка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ж подарували - два рази кував по 2л по 10 грн/л, платив по 20 грн, в цю ціну входило 2л пива, темна закоркована 2-літрова пляшка, наклейка :)

Ящо Ви уважно читали мій тодішній пост, то бачили: в нас по асортименту збігається лише Павлівське та квас.

Павлівське і в нас зараз подорожчало :( , але тоді це виглядало так:

в них: 2л * 9грн =18 грн

в нас: 2л*8грн+1,2=17,2 грн

- це я про Пвлівське. І чим більше його купувати (навіть зараз) - тим більша різниця.

Квас в них - 5,2грн\л (чи 5,4 - вже точно не пам"ятаю), а в нас той же квас 4грн+1грн(закоркована пляшка+ручка+наклейка) = 5грн.

Пляшка просто закладена в ціну. Розумію - Вам приємно, коли Вам роблять такий "подарунок", але все ж... :huh: :huh: :huh:

То й так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде на днях завітати за живим пивом, ато останнім часом ніде неможу найти улюбленого павлівського :( Замісь нього купив сьогодні "Оболонь Живе", але виявилось що це звичайне пойло... :)

"Оболонь живе" это хорошо я что-то его не видел у нас возле Фуршета, а зря.

От і пойми що робити :ohmy: .... Хочеться ж якнайкраще :g15: !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про "оболонь живе" я говорив в пляшках 2х літрових, яке продається в супермаркетах і магазинах. Розливне "оболонь живе" не купував ще поки. А те що продають в пляшках, то воно якось не дуже мені сподобалось. Як завезете його, то завітаю тоді ще і до Вас, подивитись-подегустувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про "оболонь живе" я говорив в пляшках 2х літрових, яке продається в супермаркетах і магазинах. Розливне "оболонь живе" не купував ще поки. А те що продають в пляшках, то воно якось не дуже мені сподобалось. Як завезете його, то завітаю тоді ще і до Вас, подивитись-подегустувати :)

Тоді соррі - я Вас не зовсім правильно зрозуміла.

Ви но подегустуйте в центрі ;) , може то дійсно виявиться пойло... І нам взагалі не варто буде засмічувати ним асортимент.

А до нас хоча б подивитися - ОБОВ"ЯЗКОВО завітайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і пойми що робити :ohmy: .... Хочеться ж якнайкраще :g15: !!!

Все только после пробы, вот например Бершглос мне понравилось, а вот Пшеничное моим тоже, а мне нет. Насчет павливского вообще молчу бо закидают помидорами, у меня все друзья его пьют и тащатся, а мне вообще не нравится :)

Тут надо попит/пропозицию включать, привезли понравилось купили хорошо можно еще везти ), нет значит нет, вкусы у людей разные.

Дополнение.

Если про оболонь живе в бутылках это да, пиво г..но, на развлив пробовал в Киеве гуд, у нас не пробовал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ніби добре, пиво смачне, але перші помічені мною мінуси

1) микулин медове привезли, але нема де включити (всі 14 кранів зайняті, останні напевно поки не задіяні).. зате жигулівського - три сорти.....абідно

2) девачка замість того, щоб допомогати хлопцю розгружати чергу - розпаковувала сухарі з кальмарами....а люди чекали (особисто вистояв 15 хв), ну прям в совок вернувся :-)

п.с. 15 хвилин може і небагато, проте в наш час високого менеджменту + якщо поспішаєш - досить напряжно чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...